FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
KevätSuunnistus
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Manninen Heikki AnttU 58.44 0.00.00 66.41 65.31
2 Koivisto Daniel VeVe 59.59 0.01.15 63.64 62.58
3 Nurminen Ilkka HS 1.01.52 0.03.08 60.35 59.35
4 Pätäri Viljami AnttU 1.03.46 0.05.02 57.24 56.29
5 Väkeväinen Vili LS-37 1.07.18 0.08.34 52.99 52.11
6 Kukkonen Henri VeVe 1.07.20 0.08.36 51.72 50.87
7 Saetalu Andres MSParma 1.24.05 0.25.21 40.43 39.76
8 Rissanen Erno-Kalle SonPa 1.36.00 0.37.16 34.54 33.96

Sarja H21B
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Papp Tanel OK Voru 54.07 0.00.00 40.69 38.30
2 Valkonen Henri IHR 1.10.07 0.16.00 30.23 28.45
3 Luukkainen Roope LappRi 1.11.37 0.17.30 28.44 26.77
4 Kuoppamäki Juho RaVa 1.15.04 0.20.57 26.03 24.51
Jokisalo Olli KuUS HYL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Manninen Kalle AnttU 57.09 0.00.00 51.15 49.59
2 Koskelainen Marko IitPy 1.03.47 0.06.38 44.45 43.10
3 Ovaska Vesa LuuRa 1.04.11 0.07.02 42.81 41.51
4 Aalto Tuomas EsAk 1.07.09 0.10.00 39.61 38.41
5 Huhtiniemi Pauli LuuRa 1.07.36 0.10.27 38.05 36.90
6 Koivumäki Tuomas SiiRa 1.15.45 0.18.36 32.80 31.80

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rautanen Mika TuuSe 40.56 0.00.00 66.30 63.18
2 Kiiskinen Petri LS-37 42.00 0.01.04 63.65 60.65
3 Hämäläinen Ari LS-37 44.50 0.03.54 58.72 55.96
4 Korpinen Olli-Jussi AnttU 47.52 0.06.56 54.15 51.60
5 Asikainen Pasi JoKu 49.16 0.08.20 51.78 49.35
6 Auvinen Jukka KuoSu 50.04 0.09.08 50.14 47.78
7 Pohjola Jukka HauSi 52.39 0.11.43 46.91 44.70
8 Kiiski Mikko KyS 55.11 0.14.15 44.02 41.95
9 Hietanen Aki SKVuoksi 1.06.00 0.25.04 36.19 34.48
10 Wirman Tuomo RaVa 1.07.40 0.26.44 34.69 33.06
11 Myyryläinen Jani Navi 1.11.49 0.30.53 32.12 30.61

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarela Jarno KyS 47.33 0.00.00 55.17 53.90
2 Sarkkinen Timo LaTa 50.01 0.02.28 51.46 50.28
3 Rautanen Marko TuuSe 51.09 0.03.36 49.36 48.22
4 Heikkinen Jussi-Pekka TuuSe 52.16 0.04.43 47.37 46.28
5 Lehmusvuori Tomi LS-37 53.30 0.05.57 45.35 44.31
6 Munne Jarkko Kajo 59.54 0.12.21 39.69 38.77
7 Latva Lauri AR 1.03.44 0.16.11 36.53 35.69
8 Huppunen Teemu IitPy 1.15.44 0.28.11 30.09 29.40
9 Breilin Oskar AR 1.17.04 0.29.31 28.93 28.27

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Noponen Petri AnttU 39.36 0.00.00 57.29 55.79
2 Gusev Ilya LappRi 43.13 0.03.37 51.71 50.36
3 Rusanen Petri S-JKL 44.13 0.04.37 49.77 48.47
4 Tanhua Heikki KyS 47.47 0.08.11 45.34 44.16
5 Korhonen Mika SKVuoksi 47.49 0.08.13 44.60 43.43
6 Ryyppö Jarkko RaVa 48.08 0.08.32 43.60 42.46
6 Neuvonen Janne LuuRa 48.08 0.08.32 43.60 42.46
8 Liljeström Kimmo HS 51.03 0.11.27 39.77 38.73
9 Turkki Antti ORa 52.16 0.12.40 38.20 37.20
10 Väkeväinen Mika LS-37 54.26 0.14.50 36.05 35.11
11 Heikura Mika RR 57.38 0.18.02 33.46 32.59

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaija Esko RaVa 45.38 0.00.00 51.08 50.76
2 Heinilä Hannu RaVa 45.39 0.00.01 49.97 49.65
3 Hintsanen Harri IHR 46.23 0.00.45 48.10 47.80
4 Thitz Eero SaSu 50.35 0.04.57 43.12 42.85
5 Väyrynen Timo KyS 52.48 0.07.10 40.36 40.11
6 Kiljunen Juha LS-37 53.00 0.07.22 39.27 39.02
7 Pirtilä Timo EKSu 55.45 0.10.07 36.44 36.21
8 Ojalainen Kari SKVuoksi 1.03.13 0.17.35 31.34 31.15

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valkonen Pasi IHR 37.29 0.00.00 57.38 57.16
2 Peltola Ilkka IHR 38.50 0.01.21 54.84 54.62
3 Vuorinen Pekka Trian 40.23 0.02.54 52.20 51.99
4 Vestola Heikki NaTe 41.01 0.03.32 50.87 50.67
5 Kauppinen Tuomo HyRa 41.10 0.03.41 50.16 49.96
6 Laiho Hannu RaVa 42.50 0.05.21 47.71 47.52
7 Silvennoinen Jussi KR 44.59 0.07.30 44.95 44.77
8 Molnar Geza LS-37 47.12 0.09.43 42.38 42.22
9 Niemi Kari-Veli HauSi 47.16 0.09.47 41.87 41.70
10 Penttinen Tapani AnttU 49.48 0.12.19 39.30 39.15
11 Forss Jari SaSu 50.08 0.12.39 38.61 38.46
12 Karjalainen Asko IitPy 51.12 0.13.43 37.39 37.24
13 Laine Kimmo KyS 52.37 0.15.08 35.97 35.83
14 Vesala Pekka PirHi 59.22 0.21.53 31.52 31.40
15 Parnetti Roy Navi 1.02.26 0.24.57 29.63 29.51
16 Pajunen Kari AnttU 1.42.22 1.04.53 17.86 17.79

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tikkanen Tapio SaSu 39.47 0.00.00 48.46 47.22
2 Malinen Jouko RR 40.31 0.00.44 46.70 45.49
3 Töyrylä Teuvo VeVe 40.33 0.00.46 45.77 44.59
4 Pelkonen Heikki NaTe 44.45 0.04.58 40.66 39.62
5 Hyppänen Timo EKSu 46.40 0.06.53 38.22 37.23
6 Rajaniemi Vesa S-JKL 53.02 0.13.15 32.95 32.10
7 Linjala Pekka SaSu 56.43 0.16.56 30.17 29.39
8 Lavonen Hannu MiehVi 57.18 0.17.31 29.23 28.48
9 Jumppanen Jarmo Pihkan 1.03.03 0.23.16 25.99 25.32

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lakanen Ensio VaajTe 41.36 0.00.00 48.73 47.88
2 Kokkonen Hannu AR 42.01 0.00.25 47.82 46.99
3 Nieminen Pertti RR 45.40 0.04.04 43.60 42.85
4 Mäkelä Martti SOC 46.42 0.05.06 42.26 41.52
5 Hyyryläinen Raimo JuvU 46.44 0.05.08 41.84 41.12
6 Pulli Martti LappRi 47.10 0.05.34 41.08 40.36
7 Martikainen Sakari KuUS 51.17 0.09.41 37.43 36.78
8 Käyhkö Kari LS-37 52.21 0.10.45 36.33 35.70
9 Saukonoja Jouni PorvU 53.20 0.11.44 35.32 34.71
10 Kyckling Veli-Matti HS 54.09 0.12.33 34.46 33.86
11 Railimo Matti SOC 55.10 0.13.34 33.50 32.92
12 Tarvainen Juhani PiTa 57.50 0.16.14 31.65 31.10
13 Kaukiainen Raimo HU-46 58.28 0.16.52 31.00 30.46
14 Roivas Matti UrjU 59.48 0.18.12 30.01 29.49
15 Butilkin Niilo SäynSa 1.07.22 0.25.46 26.37 25.91
16 Lappalainen Martti Navi 1.10.41 0.29.05 24.88 24.45
17 Pöntinen Jorma Navi 1.11.46 0.30.10 24.26 23.83
Miettinen Kauko SuoVa HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyyryläinen Jorma Navi 34.23 0.00.00 37.19 36.44
2 Liljeström Åge HS 38.38 0.04.15 32.55 31.89
3 Herttuainen Vesa RaKaS 41.51 0.07.28 29.53 28.94
4 Railo Matti LS-37 46.08 0.11.45 26.33 25.80
5 Leppäkorpi Eero IHR 47.30 0.13.07 25.12 24.62
6 Kemppi Jorma Navi 49.03 0.14.40 23.90 23.42
7 Reinikainen Pentti Jyry 49.33 0.15.10 23.22 22.76
8 Kykkänen Herkko KaaRa 52.24 0.18.01 21.55 21.12
9 Ekholm Hans AOK 1.03.44 0.29.21 17.39 17.04
10 Seitsonen Kauko KS 1.04.16 0.29.53 16.91 16.57

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kvick Aimo IHR 37.37 0.00.00 32.21 31.64
2 Karjalainen Jouko HS 41.43 0.04.06 28.17 27.67
3 Salo Markku LS-37 43.15 0.05.38 26.34 25.87
4 Rönn Ralf AOK 52.04 0.14.27 21.18 20.80
5 Viiri Jyrki HirvHe 57.07 0.19.30 18.67 18.34
6 Repo Voitto RaKaS 1.00.24 0.22.47 17.05 16.75

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tamminen Kasperi LappRi 1.01.18 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sarkkinen Joonas LaTa 51.51 0.00.00 38.87 33.06
2 Rytkö Olli VeVe 55.18 0.03.27 35.08 29.84
3 Niskanen Aatu VeVe 1.07.24 0.15.33 27.66 23.53
4 Wirman Teemu RaVa 1.07.42 0.15.51 26.42 22.47
Norrbacka Roni-Eemil AR KES -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hirvilahti Joona VeVe 37.47 0.00.00 52.65 50.21
2 Tonteri Tuomas KS 40.51 0.03.04 48.09 45.86
3 Suomalainen Vilho LappRi 43.18 0.05.31 44.79 42.71
4 Saarilaakso Sulo LappRi 44.42 0.06.55 42.83 40.85
5 Kiiski Olavi KyS 48.15 0.10.28 39.17 37.35
6 Pylvänäinen Jere KS 58.46 0.20.59 31.73 30.26
7 Kallela Lenni HS 58.56 0.21.09 31.22 29.77
8 Rytkö Elias VeVe 1.00.11 0.22.24 30.16 28.76
9 Ojalainen Matias SKVuoksi 1.05.41 0.27.54 27.26 25.99
10 Saarela Ossi KyS 1.11.59 0.34.12 24.53 23.39
11 Kukkonen Aaro VeVe 1.14.11 0.36.24 23.46 22.37
Talka Eero KS HYL -
Sarkkinen Eetu LaTa KES -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hirvilahti Niklas VeVe 27.03 0.00.00
2 Tyni Sisu VeVe 29.05 0.02.02
3 Närhi Eetu AnttU 32.10 0.05.07
4 Pohjalainen Olli VeVe 34.56 0.07.53
5 Kiintola Eemil KS 36.40 0.09.37
6 Nurmela Eevert LS-37 37.36 0.10.33
7 Juures Oskari RaVa 40.17 0.13.14
8 Reiman Niklas Trian 41.59 0.14.56
9 Wirman Vilho RaVa 43.42 0.16.39
10 Kokko Mico KyS 43.59 0.16.56
11 Tamminen Oskari LuuRa 45.28 0.18.25
12 Korhonen Veikka SKVuoksi 46.03 0.19.00
13 Karvonen Tatu KS 46.11 0.19.08
14 Kivelä Veikko RaKaS 47.44 0.20.41
15 Raunio Lauri AR 48.41 0.21.38
16 Latva Leino AR 49.09 0.22.06
17 Simola Viljo LuuRa 50.39 0.23.36
18 Huttunen Kasperi KyS 51.11 0.24.08
19 Karvonen Elmo KS 52.06 0.25.03
Ryyppö Topias HS KES -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koskinen Linus Trian 14.48 0.00.00
2 Latonummi Hermanni LS-37 17.11 0.02.23
3 Talka Aapo KS 18.22 0.03.34
4 Sarilampi Tuure KS 19.26 0.04.38
5 Kiiskinen Elmo LS-37 20.08 0.05.20
6 Nieminen Eljas KyS 24.37 0.09.49
7 Asikainen Viljami JoKu 25.39 0.10.51
8 Yrjölä Aaro LS-37 25.57 0.11.09
9 Pohjola Ilmari HauSi 28.43 0.13.55
10 Keskinarkaus Nilla LS-37 36.32 0.21.44
11 Pulkkinen Elmo RaKaS 37.41 0.22.53

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Suomalainen Veikka LappRi 24.58 0.00.00
2 Pohjalainen Veikka VeVe 26.13 0.01.15
3 Saarilaakso Pyry LappRi 27.44 0.02.46
Ovaska Vilho LuuRa HYL -

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ala-Heikkilä Juho AR 17.12 0.00.00

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Karjalainen Oliver KS 18.44 0.00.00
2 Simola Erik RaVa 25.35 0.06.51

Sarja H9RR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pohjola Arttu HauSi 14.57 0.00.00
2 Turkka Theo KS 15.16 0.00.19
3 Latonummi Iisakki LS-37 18.00 0.03.03
4 Sarilampi Tarmo KS 19.31 0.04.34
5 Latonummi Aaretti LS-37 19.57 0.05.00
6 Koskinen Ruben Trian 23.46 0.08.49
7 Hakkarainen Okko LS-37 27.07 0.12.10
8 Ala-Heikkilä Oiva AR 27.47 0.12.50
9 Ovaska Touko LuuRa 31.44 0.16.47

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Wennman Heini Pohjant 54.14 0.00.00 67.64 65.89
2 Väyrynen Aino KR 58.59 0.04.45 61.42 59.82
3 Hyyryläinen Laura AnttU 1.04.29 0.10.15 55.47 54.03
4 Ruoti Roosa VeVe 1.10.53 0.16.39 49.81 48.52
5 Talbonen Linda KR 1.11.04 0.16.50 49.04 47.77
6 Rautasalo Essi LappRi 1.12.28 0.18.14 47.46 46.23
7 Ruoti Miina VeVe 1.13.47 0.19.33 45.99 44.80
8 Väyrynen Anni KyS 1.14.33 0.20.19 44.90 43.74
9 Nurmilaukas Iiris LuuRa 1.14.56 0.20.42 44.06 42.92
10 Kinnunen Jutta ORa 1.16.12 0.21.58 42.72 41.62
11 Pirtilä Tiina KyS 1.17.50 0.23.36 41.24 40.17
12 Hietala Miina KyS 1.20.40 0.26.26 39.22 38.21
13 Kääriä Venla KyS 1.27.18 0.33.04 35.72 34.79

Sarja D21B
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Korhonen Essi SKVuoksi 51.59 0.00.00
2 Heiskala Anni KuUS 1.08.00 0.16.01

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kalliomaa Riikka VeVe 56.05 0.00.00 50.63 45.48
2 Kärki Kukka-Maaria ORa 1.05.33 0.09.28 41.15 36.97
3 Simola Anni LuuRa 1.09.31 0.13.26 36.76 33.02
4 Rautanen Eeva TuuSe 1.10.40 0.14.35 34.16 30.68

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Noponen Heli AnttU 49.56 0.00.00 64.39 62.24
2 Suomalainen Riikka LappRi 52.02 0.02.06 60.25 58.23
3 Hemminki Tiina PoRa 58.05 0.08.09 52.59 50.83
4 Tolsa Sanna KyS 59.55 0.09.59 49.64 47.98
5 Salo Katri HS 1.03.03 0.13.07 45.90 44.36
6 Torvela Tiina KuoSu 1.03.27 0.13.31 44.34 42.86
7 Jarolf Tanja PorvU 1.25.17 0.35.21 32.05 30.97

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ryyppö Minna HS 53.09 0.00.00 53.87 53.23
2 Nurmela Anu LS-37 54.20 0.01.11 51.12 50.51
3 Päivinen Sonja KR 55.20 0.02.11 48.64 48.07
4 Mashina Anna LS-37 1.08.00 0.14.51 38.32 37.86
5 Närhi Minna AnttU 1.15.23 0.22.14 33.43 33.03
6 Latva Katariina AR 1.23.18 0.30.09 29.22 28.87

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koivuniemi Kirsi LS-37 50.30 0.00.00 33.87 33.37
2 Kotro Pia KyS 57.13 0.06.43 28.40 27.98
3 Pylvänen Katri KuUS 57.29 0.06.59 26.78 26.38
4 Salminen Jonna KuUS 1.23.28 0.32.58 17.42 17.16

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Silvennoinen Tarja KR 43.06 0.00.00 50.69 49.67
2 Hokajärvi Anja-Riitta Pihkan 45.58 0.02.52 46.11 45.18
3 Molnar Pia LS-37 51.50 0.08.44 39.62 38.82
4 Punta Eeva KR 1.02.13 0.19.07 31.96 31.31
5 Villikka Sanna VeVe 1.02.55 0.19.49 30.56 29.94
6 Kinnunen Virpi ORa 1.04.06 0.21.00 28.97 28.39

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kottonen Annariitta Lynx 47.05 0.00.00 48.77 48.48
2 Töyrylä Marja KyS 1.02.21 0.15.16 34.07 33.86
3 Uusitalo Suvi-Päivikki IHR 1.08.01 0.20.56 28.70 28.52

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lonka Hennariikka KR 39.41 0.00.00 49.79 49.59
2 Jumppanen Helena Pihkan 46.33 0.06.52 40.33 40.16
3 Räikkönen Anneli RaVa 49.09 0.09.28 36.18 36.03
4 Soanjärvi Tuija KonnU 56.35 0.16.54 29.68 29.56

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laitinen Hellevi EsAk 52.58 0.00.00 40.73 40.01
2 Windahl Leni Trian 59.20 0.06.22 35.27 34.65
3 Lakanen Sirpa RaKaS 1.06.42 0.13.44 30.40 29.87
4 Kukkonen Marja RaKaS 1.37.17 0.44.19 20.18 19.83
Tikka Eija RaKaS KES -
Pöntinen Tuula Navi HYL -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Soini Mette KyS 1.07.10 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Paavola Titta KyS 51.07 0.00.00 35.48 33.28
2 Laitinen Julia VeVe 55.07 0.04.00 30.44 28.55
3 Ketonen Jonna RaVa 1.04.55 0.13.48 23.75 22.28

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Laura LappRi 40.46 0.00.00 48.13 43.99
2 Malinen Fanni Navi 44.25 0.03.39 43.07 39.37
3 Nurmela Helmiina LS-37 44.43 0.03.57 41.68 38.10
4 Lintunen Venla RaKaS 51.45 0.10.59 35.07 32.06
5 Kriktilä Pihla VeVe 57.38 0.16.52 30.64 28.01
6 Sipiläinen Aino RaVa 1.10.03 0.29.17 24.51 22.40
7 Vainikka Sara Navi 1.40.18 0.59.32 16.63 15.20

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laakso Lotta LappRi 22.24 0.00.00
2 Honkanen Siiri RaVa 33.13 0.10.49
3 Weckman Venla VeVe 34.11 0.11.47
4 Vepsäläinen Elsa KyS 42.08 0.19.44
5 Koskinen Frida Trian 46.35 0.24.11
6 Rahkonen Janni-Maria LuuRa 56.47 0.34.23
7 Lehtonen Elisa KS 1.07.23 0.44.59
Jaakkola Kerttu LS-37 HYL -
Takanen Tiitu VeVe KES -
Laitinen Sofia VeVe KES -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laakso Anni LappRi 13.42 0.00.00
2 Weckman Selma VeVe 17.25 0.03.43
3 Malinen Hertta Navi 19.28 0.05.46
4 Breilin Linda AR 20.43 0.07.01
5 Hakkarainen Ella LS-37 26.35 0.12.53
6 Kokko Ciia KyS 27.03 0.13.21
7 Siikanen Siiri LS-37 28.35 0.14.53
8 Tyni Veera VeVe 29.43 0.16.01
9 Reiman Sonja Trian 29.45 0.16.03
10 Juures Siiri RaVa 29.57 0.16.15
11 Norrbacka Iira-Nella AR 31.42 0.18.00
12 Rämä Hilla LS-37 32.53 0.19.11
13 Huttunen Karoliina KyS 37.13 0.23.31
14 Liukkonen Iiris AnttU 38.38 0.24.56
15 Asikainen Milja JoKu 41.35 0.27.53

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
Tamminen Alisa LuuRa HYL -

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laakso Maija LappRi 12.44 0.00.00
2 Lehtonen Julia KS 18.51 0.06.07
3 Siikanen Hertta LS-37 40.03 0.27.19
Norrbacka Isla-Riina AR KES -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Salminen Lilja AR 18.10 0.00.00
2 Tanskanen Tinja VeVe 19.35 0.01.25
3 Tyni Ellen VeVe 20.19 0.02.09
4 Tuomainen Minttu AR 21.13 0.03.03
5 Wirman Ilona RaVa 24.32 0.06.22
6 Salamäki Venla EsSu 36.19 0.18.09

Sarja D9RR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Takanen Titi VeVe 20.46 0.00.00
2 Suomalainen Valma LappRi 24.27 0.03.41
3 Raunio Helmi AR 30.01 0.09.15
4 Hemminki Siiri S-JKL 38.45 0.17.59