FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
FSOM skid ol långdistans
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Sundelin Peter Femman 1.06.10 0.00.00 84.15
2 Salo Mikael Orient 1.08.16 0.02.06 79.53
3 Rantala Teemu Femman 1.14.19 0.08.09 71.18
4 Hall Andreas Femman 1.20.00 0.13.50 64.38
5 Sund Otto Femman 1.21.43 0.15.33 61.33
6 Bäckström Anders Femman 1.24.43 0.18.33 57.51
7 Holm Christian Femman 1.36.45 0.30.35 48.92

Sarja H21U
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Latva Niko SuJu 1.40.12 0.00.00
2 Laasanen Lauri LaihLu 1.55.10 0.14.58

Sarja H21BU
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kerätär Mauri VaaSu 40.27 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hertsbacka Johan NOK 1.09.38 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Torrkulla Jan Femman 1.14.54 0.00.00 24.83
2 Nyberg Henry Orient 1.20.03 0.05.09 21.49
3 Knip Kristian Femman 1.40.15 0.25.21 15.77

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lillhonga Robert GIF 1.14.20 0.00.00 46.23
2 Wiklund Torbjörn Falken 1.27.33 0.13.13 36.30
3 Lindahl Anders AOK 1.32.24 0.18.04 31.61

Sarja H45U
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kaksonen Martti YKV 1.14.31 0.00.00
2 Kinnari Jukka SuJu 1.32.05 0.17.34
3 Laasanen Juha LaihLu 1.39.54 0.25.23

Sarja H50U
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Sippola Asko KuortKu 52.40 0.00.00
2 Tuomisto Juha VaaSu 1.02.05 0.09.25
3 Ahola Arvo SuJu 1.11.20 0.18.40
4 Melender Jyrki RaJu 1.23.36 0.30.56

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Bäck Mikael Femman 1.01.52 0.00.00 27.51
2 Åbacka Stefan Kronan 1.02.34 0.00.42 25.16
3 Sund Bo-Göran NOK 1.08.58 0.07.06 20.98

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Höstman Glenn Malax 55.24 0.00.00 31.83
2 Ena Henrik Falken 1.00.03 0.04.39 28.26
3 Strandberg Stefan Femman 1.07.41 0.12.17 24.10
4 Palomäki Eero Femman 1.19.43 0.24.19 19.63
5 Talja Keijo OK77 1.25.53 0.30.29 17.45

Sarja H55U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Mahlamäki Jari TeuRi 1.06.26 0.00.00

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Nynäs Henning Brahe 58.39 0.00.00 35.48
2 Sundelin Rolf-Erik GIF 1.02.04 0.03.25 32.69
3 Pihlaja Antti Kristina 1.12.43 0.14.04 27.18
4 Nylund Henrik Falken 1.18.05 0.19.26 24.65
5 Strandberg Richard Malax 1.27.08 0.28.29 21.49
Hertsbacka Karl-Gustav NOK HYL -
Hartvik Seppo Malax HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Liitiäinen Reijo AOK 41.57 0.00.00 39.05
2 Pått Frans Minken 44.47 0.02.50 35.80
3 Åkerblom Måns GIF 45.18 0.03.21 34.61
4 Sundqvist Stig Botnia 46.09 0.04.12 33.21
5 Rauma Håkan Botnia 48.52 0.06.55 30.65
6 Östman Lars-Erik Brahe 55.37 0.13.40 26.30
7 Backman Sven-Olof Falken 56.07 0.14.10 25.44
8 Torrkulla Roy Minken 59.26 0.17.29 23.43

Sarja H65U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Köykkä Jussi RasKu 1.01.50 0.00.00

Sarja H70U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Jonkka Arvo RasKa 43.04 0.00.00

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Räihä Pauli Femman 1.10.18 0.00.00 25.01
2 Sandvik Klas Terjärv 1.20.33 0.10.15 21.17
3 Staffans Per-Erik Vörå 1.25.43 0.15.25 19.28
4 Brännbacka Roy Brahe 1.27.39 0.17.21 18.25
Gädda Håkan Femman HYL -
Sandelin Kaj Femman KES -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Holm Lars-Gunnar Botnia 37.16 0.00.00
2 Sund Åke NOK 1.02.56 0.25.40

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Löfroth Thor Kronan 57.27 0.00.00
2 Mård Leo Kristina 1.05.27 0.08.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Grahn Viljam NOK 1.03.32 0.00.00 24.09
2 Jern Jonas Femman 1.04.00 0.00.28 22.12
3 Snickars Caj Solf 1.19.12 0.15.40 16.42

Sarja H18U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kaksonen Tero YKV 1.06.24 0.00.00

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Sevelius Emil Orient 35.13 0.00.00 42.90
2 Lindahl Jesper AOK 37.23 0.02.10 39.40
3 Stubb Hannes Falken 37.34 0.02.21 38.20
4 Holmback Anton Solf 47.00 0.11.47 29.73
5 Hyvönen Johannes Solf 47.56 0.12.43 28.37
6 Lillhonga Leander GIF 1.10.56 0.35.43 18.64
7 Grahn Eskil NOK 1.22.01 0.46.48 15.66

Sarja H14U
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kaksonen Teemu YKV 38.56 0.00.00
2 Stenbacka Oscar Vaasu 46.46 0.07.50

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lönnström Eric Orient 40.49 0.00.00
2 Wärnman Isak Falken 1.09.02 0.28.13
3 Lillhonga Kevin GIF 1.15.04 0.34.15

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Salo Kristian Orient 24.09 0.00.00
2 Forsell Mickel Botnia 25.15 0.01.06
3 Kullman Hannes Falken 29.51 0.05.42
4 Udell Robin Solf 34.52 0.10.43
5 Forsell Gustav Botnia 35.53 0.11.44

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Bäck Sabina Femman 1.00.41 0.00.00 59.16
2 Glasberg Annelie NOK 1.02.47 0.02.06 55.46
3 Tunis Pernilla Femman 1.03.21 0.02.40 53.27
4 Fred Marie Femman 1.13.33 0.12.52 44.42
5 Smeds Mia NOK 1.14.54 0.14.13 42.18
6 Lindfors Lina Falken 1.27.44 0.27.03 34.78

Sarja D35U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Takala Piia YKV 45.34 0.00.00

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Wärnman Ingela Falken 53.15 0.00.00

Sarja D45U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Korpela-Kamila Heidi SuJu 52.45 0.00.00

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Åman Veronica Botnia 1.00.56 0.00.00
2 Sund Maria NOK 1.16.24 0.15.28
3 Strandberg Annika Femman 1.26.26 0.25.30

Sarja D55U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Soinila Helena TeuRi 46.33 0.00.00

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Tunis Berit Femman 48.58 0.00.00
2 Talja Katri OK77 1.23.20 0.34.22

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Fred Bodil Femman 34.23 0.00.00
2 Nylund Marlene Falken 56.03 0.21.40

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pått Saga Minken 52.01 0.00.00

Sarja D18U
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lehto Hanna LapVi 39.32 0.00.00
2 Manderbacka Hanne VaaSu 58.45 0.19.13

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Strandvall Alexandra Kronan 41.25 0.00.00 46.82
2 Sundqvist Ellinor Minken 48.00 0.06.35 39.19
3 Holmback Evelina Solf 48.05 0.06.40 37.91
4 Hyvönen Helena Solf 55.22 0.13.57 31.87
5 Wärnman Jessica Falken 56.08 0.14.43 30.40
6 Sandelin Caroline NOK 1.05.34 0.24.09 25.14

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Ek Rebecca Minken 38.14 0.00.00 37.91
2 Myrskog Ellen Kronan 39.14 0.01.00 35.10
3 Smeds Matilda Femman 54.07 0.15.53 24.10
4 Torrkulla Julia Femman 1.11.12 0.32.58 17.30

Sarja D16U
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Tuomisto Satu VaaSu 48.29 0.00.00

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Myrskog Linnea Kronan 32.29 0.00.00
2 Haglund Sofia Solf 47.01 0.14.32
3 Blomberg Malin NOK 52.48 0.20.19
4 Höstman Ellinor Solf 54.39 0.22.10
5 Viklund Hanna Brahe 55.29 0.23.00
6 Torrkulla Matilda Femman 1.09.21 0.36.52

Sarja D14U
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Tuomisto Anu VaaSu 36.34 0.00.00
2 Kamila Minerva SuJu 1.07.35 0.31.01

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lindahl Jannica AOK 31.03 0.00.00
2 Ström Alexandra Femman 34.10 0.03.07
3 Myrskog Rosa Kronan 38.00 0.06.57
4 Hahn Olivia Solf 59.53 0.28.50

Sarja D12U
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Melender Ida RaJu 33.05 0.00.00
2 Kaksonen Terhi YKV 44.22 0.11.17