FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
* Varsinais-Suomen Kompassi-cup 2. osakilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Stenholm Daniel TuS 21.27 0.00.00
2 Lahdenperä Aaro PR 25.46 0.04.19
3 Laine Oliver TuS 30.14 0.08.47
3 Lähteenmäki Iiro TuS 30.14 0.08.47
5 Virtanen Otto AngA 34.02 0.12.35
6 Luhtala Akseli SomEsa 39.30 0.18.03
7 Halkilahti Emil AngA 40.24 0.18.57
8 Sainio Iiro MSParma 42.56 0.21.29
9 Anttonen Anselmi AngA 46.23 0.24.56
10 Vilhonen Olavi PR 48.19 0.26.52
11 Aalto Pauli MSParma 54.17 0.32.50
12 Pihlaja Eeli PR 54.50 0.33.23
13 Hakala Sakari AngA 56.11 0.34.44

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Andelmaa Oona AngA 26.36 0.00.00
2 Korte Martta TuS 29.05 0.02.29
3 Söyrilä Iida AngA 30.31 0.03.55
4 Tetri Ella TuS 31.09 0.04.33
5 Tranberg Saana PR 31.18 0.04.42
6 Kapanen Anna MSParma 32.15 0.05.39
7 Anttonen Helmiina AngA 32.26 0.05.50
8 Lindeqvist Minttu PR 32.48 0.06.12
8 Pyöli Milla PR 32.48 0.06.12
10 Haavisto Kerttu TuS 42.02 0.15.26
11 Hagström Wilma TuS 46.05 0.19.29
Tasala Emily TuS HYL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kallio Noel TuS 19.12 0.00.00
2 Välimäki Tomi PR 26.57 0.07.45
3 Tuokko Eetu MSParma 28.06 0.08.54
4 Ritala Atte AngA 28.08 0.08.56
5 Salonen Oiva MSParma 32.46 0.13.34

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mäkinen Venla AngA 21.58 0.00.00
2 Lahdenperä Henriikka PR 25.10 0.03.12
3 Lonka Veera TuS 25.40 0.03.42
4 Laine Aurora TuS 26.08 0.04.10
5 Paukkunen Siiri MSParma 26.36 0.04.38
6 Hämälistö Lilli TuS 30.07 0.08.09
7 Kenner Saga PR 31.31 0.09.33
8 Mäkilä Veera PR 36.10 0.14.12
9 Eeva Vilja AngA 41.26 0.19.28

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Barck Viljami RaPi 14.31 0.00.00
2 Leppänen Eino MSParma 15.41 0.01.10
3 Kangaskorte Onni AngA 26.35 0.12.04
4 Kivelä Topias AngA 46.44 0.32.13

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lehtinen Sofia PR 14.44 0.00.00
2 Lehtonen Silje AngA 16.07 0.01.23
3 Nurminen Iiris AngA 18.06 0.03.22
4 Laakso Vilja PR 18.46 0.04.02
5 Sipilä Oona AngA 19.25 0.04.41
6 Turunen Nella AngA 20.38 0.05.54
7 Leppänen Heidi AngA 22.40 0.07.56
8 Pajunen Noora AngA 24.41 0.09.57
Rouru Matilda AngA HYL -

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Välimäki Topi PR 10.24 0.00.00
2 Laine Oskari LoJa 12.58 0.02.34
3 Lähteenmäki Pyry TuS 23.06 0.12.42
4 Tuhkanen Felix RaPi 27.30 0.17.06

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Välimäki Tilda PR 10.09 0.00.00
2 Lindeqvist Roosa PR 10.31 0.00.22
3 Pihlaja Silva PR 10.37 0.00.28
4 Hagström Isabella TuS 11.42 0.01.33

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hannula Sebastian PR 8.28 0.00.00
2 van der Beek Aito AngA 9.22 0.00.54
3 Nurminen Sakari AngA 10.26 0.01.58
4 Niittymäki Frans TuS 10.27 0.01.59
4 Korte Nuutti TuS 10.27 0.01.59
6 Luhtala Elias SomEsa 11.20 0.02.52
7 Leppänen Toivo MSParma 13.34 0.05.06
8 Kari Severi AngA 13.39 0.05.11
9 Riikonen Frans AngA 14.42 0.06.14
10 Kivelä Rasmus AngA 17.09 0.08.41
11 Koskinen Joonas RaPi 20.07 0.11.39
12 Kangaskorte Voitto AngA 25.47 0.17.19

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hartvik Mya PR 8.31 0.00.00
2 Nepponen Aino LoJa 10.24 0.01.53
3 Virtanen Peppi TuS 10.50 0.02.19
4 Kenner Linnea PR 11.26 0.02.55
5 Tuokko Tiia MSParma 11.34 0.03.03
5 Mäkinen Leila AngA 11.34 0.03.03
7 Eeva Hilla AngA 11.40 0.03.09
8 Hakala Anni-sofia AngA 11.55 0.03.24
9 Salko Tytti AngA 12.01 0.03.30
10 Laakkio Emilia AngA 12.40 0.04.09
11 Tuomala Monika AngA 12.43 0.04.12
12 Suvila Minttu AngA 12.44 0.04.13
13 Manninen Minea AngA 13.05 0.04.34
14 Rahikainen Jennifer AngA 13.06 0.04.35
15 Lemmetyinen Aila AngA 14.00 0.05.29
16 Lindeqvist Fanni PR 14.15 0.05.44
17 Isojunno Lilja AngA 14.16 0.05.45
18 Linden Lilli AngA 26.19 0.17.48

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Anttonen Aapeli AngA 9.23 0.00.00
2 Lahdenperä Tuure PR 10.32 0.01.09
3 Maunu Leevi PR 11.04 0.01.41
4 Kenner Leevi PR 12.26 0.03.03
5 Hartvik Marius PR 12.47 0.03.24
6 Toivio Eevert TuS 14.30 0.05.07
7 Mäkelä Kauko AngA 14.37 0.05.14
8 Takkunen Rasmus PR 15.37 0.06.14
9 Kuuttila Aapo TuS 17.14 0.07.51
10 Huurre Elias MSParma 23.48 0.14.25
11 Eeva Touko AngA 31.31 0.22.08

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkinen Elsa AngA 11.51 0.00.00
2 Laakso Elssa RaPi 11.54 0.00.03
3 Lehtinen Siiri PR 11.57 0.00.06
4 Pihlaja Hilla PR 12.05 0.00.14
5 Jutila Siri PR 12.34 0.00.43
6 Lemmetyinen Anni AngA 12.45 0.00.54
7 Pajunen Julia AngA 13.05 0.01.14
8 Arnamo Sofia RaPi 15.58 0.04.07
9 Peippo Ella PR 16.36 0.04.45
10 van der Beek Ivalo AngA 17.58 0.06.07
11 Arnamo Viola RaPi 21.37 0.09.46