FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Lapin Lumirastit, keskimatka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Uusitalo Jyri PelPo 40.33 0.00.00 100.18
2 Linnainmaa Tero KyRa 41.14 0.00.41 97.59
3 Kotro Tuomas SKVuoksi 41.27 0.00.54 96.16
4 Tuomala Misa S-JKL 43.18 0.02.45 91.18
5 Blomgren Erik Umeå OK 43.54 0.03.21 89.06
6 Köngäs Teemu PuolRy 44.22 0.03.49 87.27
7 Aikio Santeri KEV 44.32 0.03.59 86.09
8 Tunis Staffan Femman 44.46 0.04.13 84.79
9 Schroderus Samuli Pohjant 45.28 0.04.55 82.64
10 Magnusson Carl IFK Mora 47.05 0.06.32 79.00
11 Sundelin Peter Femman 48.40 0.08.07 75.64
12 Linna Matti S-JKL 49.46 0.09.13 73.21
13 Häkkinen Kalle S-JKL 50.23 0.09.50 71.55
14 Hyppölä Sampo SoJy 54.45 0.14.12 65.15
Schroderus Santeri Pohjant HYL -
Kettunen Pyry SäynSa HYL -
Häkkinen Janne S-JKL HYL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Karhumäki Tuomas Pihkan 31.24 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Määttä Jari KemijU 39.55 0.00.00 57.30
2 Virkki Janne HU 40.49 0.00.54 53.24
3 Pitkänen Harri KEV 42.54 0.02.59 47.98
4 Seppä Tomi HimU 51.22 0.11.27 37.85

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Häkkinen Mika Hiilto 34.31 0.00.00 71.58
2 Riissanen Jani EsAk 37.07 0.02.36 65.73
3 Nurminen Ilkka Hiilto 37.43 0.03.12 63.87
4 Nilimaa Conny SWE 38.34 0.04.03 61.66
5 Peltonen Tommi JRV 40.20 0.05.49 58.19
6 Laaksonen Pasi EsSu 42.55 0.08.24 53.97
7 Vapa Marko S-2000 44.22 0.09.51 51.51
8 Hyyppä Tuomas KoS 45.02 0.10.31 50.06
9 Myllymäki Kari KoS 49.53 0.15.22 44.58
10 Ekström Thomas MSParma 50.44 0.16.13 43.22
11 Ikola Timo LeSi 1.01.11 0.26.40 35.33
12 Leppäniemi Jani VetU 1.03.57 0.29.26 33.32
13 Vepsäläinen Juha KyS 1.16.25 0.41.54 27.48

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pesu Raino LHR 35.34 0.00.00 72.52
2 Viippola Ilpo S-2000 37.15 0.01.41 68.09
3 Virtanen Antti TarpSu 37.47 0.02.13 65.99
4 Toivanen Samuli LuuRa 40.28 0.04.54 60.56
5 Viitasaari Tommi KoS 43.10 0.07.36 55.77
6 Heiskanen Jari SonPa 44.37 0.09.03 53.00
7 Hiltula Hannu PudU 46.44 0.11.10 49.68
8 Kuokka Kari IisVi 50.48 0.15.14 44.85
9 Räisänen Jani SalRe 57.02 0.21.28 39.20
10 Leppäniemi Esa VetU 59.11 0.23.37 37.05

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Määttä Kimmo OH 31.21 0.00.00 63.63
2 Kotro Petri KaaRa 32.04 0.00.43 61.36
3 Gynther Kimmo IHR 33.54 0.02.33 57.24
4 Wickbom Frans I 19 IF 35.50 0.04.29 53.39
5 Ojalainen Jorma SKVuoksi 36.08 0.04.47 52.19
6 Vaara Keijo LapVe 38.12 0.06.51 48.66
7 Kiljunen Juha LS-37 38.56 0.07.35 47.04
8 Toivonen Mikko PirHi 39.09 0.07.48 46.09
9 Törmikoski Kai SaSu 48.57 0.17.36 36.30
10 Westin Roger SK Gräns 50.40 0.19.19 34.54
11 Määttä Jari OH 54.13 0.22.52 31.77
12 Ståhl Urban Sundbybe 56.00 0.24.39 30.28

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Sippola Asko KuortKu 30.31 0.00.00 63.92
2 Haapasalmi Eero OH 33.02 0.02.31 58.07
3 Heiskanen Hannu SonPa 35.03 0.04.32 53.80
4 Vilppola Arto S-2000 40.38 0.10.07 45.61
5 Martikainen Ari HU 40.43 0.10.12 44.72
6 Laine Markku MU 43.34 0.13.03 41.04
7 Mahlamäki Jari TeuRi 43.46 0.13.15 40.11
8 Enroth Ari RR 43.54 0.13.23 39.25
9 Heikkuri Tapani AlatPi 49.39 0.19.08 34.05
Paukku Ismo IPR HYL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Udd Esko SOC 32.47 0.00.00 59.45
2 Varkila Jorma LamSä 33.26 0.00.39 57.78
3 Valkonen Pekka SaSu 34.29 0.01.42 55.52
4 Peltonen Heikki IPR 35.07 0.02.20 54.03
5 Tunis Bengt Femman 36.39 0.03.52 51.30
6 Tikkanen Tapio SaSu 38.46 0.05.59 48.05
7 Pulkkinen Pekka JoKu 41.21 0.08.34 44.64
8 Liikkanen Reima LaTa 41.24 0.08.37 44.17
9 Kurkela Reino OH 42.08 0.09.21 42.99
10 Karhunen Juha KuoSu 50.20 0.17.33 35.65
11 Leppälä Martti HlS 51.07 0.18.20 34.76
12 Gustafsson Åke Bergnäse 51.20 0.18.33 34.28
13 Juura Esa KanSu 51.49 0.19.02 33.63
14 Pihlajamaa Martti VetU 53.40 0.20.53 32.15
15 Lindbäck Karl-Erik Älvsby I 55.36 0.22.49 30.72
16 Rensgard Nicke SWE 57.10 0.24.23 29.58
17 Holmgren Fredrik SWE 1.17.13 0.44.26 21.68
Väätäinen Hannu IPR HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hyyryläinen Raimo JuvU 32.54 0.00.00 58.59
2 Lehtinen Teuvo SOC 36.43 0.03.49 52.01
3 Pietikäinen Markku JoKu 37.02 0.04.08 51.08
4 Saarinen Heikki SOC 38.08 0.05.14 49.13
5 Keltamäki Seppo JoKu 41.04 0.08.10 45.18
6 Kemppainen Taisto VaKa 44.36 0.11.42 41.19
7 Köngäs Martti PuolRy 46.59 0.14.05 38.72
8 Tolvanen Mauri LeSi 47.39 0.14.45 37.80
9 Ollikainen Seppo JuvU 49.03 0.16.09 36.35
10 Virkkula Unto NivU 50.07 0.17.13 35.22
11 Lappalainen Martti Navi 50.44 0.17.50 34.43
12 Toropainen Pauli ONMKY 53.55 0.21.01 32.07
13 Kattilakoski Eero KPV 55.51 0.22.57 30.63
Ylipää Hans Seskarö KES -
Viitasaari Eero KoS HYL -
Tolkkinen Veikko SoJy HYL -
Köykkä Jussi RasKu HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hyyryläinen Jorma JuvU 31.30 0.00.00 49.14
2 Inkinen Paavo Jyry 33.27 0.01.57 45.91
3 Jokinen Leo KoS 34.36 0.03.06 44.03
4 Juola Eero KoS 38.58 0.07.28 38.78
5 Määttä Seppo KemijU 39.00 0.07.30 38.44
6 Taipalus Esko RasKe 40.58 0.09.28 36.29
7 Adolfsson Olle Lerums S 41.38 0.10.08 35.42
8 Åkerblom Måns GIF 43.46 0.12.16 33.41
9 Herttuainen Vesa RaKaS 44.44 0.13.14 32.42
10 Engvall Matts Bodens B 45.13 0.13.43 31.80
11 Mörtberg Kjell Bodens B 45.45 0.14.15 31.16
12 Hanhela Mauno HaHe 46.47 0.15.17 30.21
13 Kaasalainen Oiva SuSe 46.52 0.15.22 29.90
14 Mäkilä Ilmari EsSu 48.22 0.16.52 28.72
15 Andersson Eje Bodens B 49.15 0.17.45 27.95
16 Viitasaari Jussi NiS 49.32 0.18.02 27.55
17 Kettunen Kimmo SäynSa 49.51 0.18.21 27.13
18 Mustonen Lauri AlatPi 51.35 0.20.05 25.98
19 Rönkkö Paavo EsSu 57.05 0.25.35 23.26
20 Saloniemi Åke SK Gräns 1.25.34 0.54.04 15.38

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Oja Reijo NivU 39.41 0.00.00 41.93
2 Linna Esko NivU 39.46 0.00.05 41.05
3 Männikkö Kalle ONMKY 40.41 0.01.00 39.36
4 Luukko Jukka PäijRa 44.35 0.04.54 35.22
5 Pasonen Armo OK77 49.32 0.09.51 31.07
6 Salminen Kari Navi 51.15 0.11.34 29.42
7 Salmi Tarmo JoKu 53.11 0.13.30 27.76
Sulander Heikki EE KES -
Alalahti Jaakko ONMKY KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Suutari Veikko JoKu 29.50 0.00.00 37.21
2 Häkkinen Tapani IPR 32.33 0.02.43 31.54
3 Alakuijala Erkki S-2000 36.03 0.06.13 26.17

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Jäppinen Kyösti Iisu 54.37 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Toivanen Elmeri KS 36.11 0.00.00 78.43
2 Härkönen Tommi KaSu 38.31 0.02.20 72.45
3 Wickbom Rasmus Sävast S 38.42 0.02.31 70.89
4 Viippola Aapo OuTa 39.50 0.03.39 67.68
5 Eriksson Simon Umeå OK 40.29 0.04.18 65.43
6 Aho Aaro VaHa 41.43 0.05.32 62.36
7 Rissanen Roni-Ville SonPa 43.09 0.06.58 59.19
8 Kanniainen Tomi PuolRy 43.52 0.07.41 57.15
9 Määttä Juho OH 53.36 0.17.25 45.89
Kiljunen Eemeli LS-37 KES -

Sarja H17
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Maijala Matias LapVe 30.15 0.00.00 61.50
2 Peltola Samuli HU 30.37 0.00.22 59.93
3 Kotro Väinö KyS 32.02 0.01.47 56.49
4 Aho Ilmari VaHa 32.44 0.02.29 54.51
5 Heiskanen Tatu SonPa 33.08 0.02.53 53.08
6 Venetjoki Väinö KoS 33.57 0.03.42 51.06
7 Haltia Ilari RR 34.35 0.04.20 49.39
8 Ståhl Jonatan Sundbybe 35.44 0.05.29 47.09
9 Kankainen Valtteri SoJy 37.00 0.06.45 44.79
10 Nykänen Tomi LS-37 37.08 0.06.53 43.95
11 Ikola Atte HS 37.37 0.07.22 42.71
12 Toivonen Vilhelm PirHi 40.10 0.09.55 39.37

Sarja H15
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekström Niklas MSParma 32.41 0.00.00
2 Virtala Alex PIF 34.34 0.01.53
3 Laitamäki Wille MSParma 34.50 0.02.09
4 Virtanen Akseli KyS 37.13 0.04.32
5 Laaksonen Emil EsSu 37.35 0.04.54
6 Olkkonen Vili PirHi 39.08 0.06.27
7 Rissanen Erno-Kalle SonPa 39.37 0.06.56
8 Toivanen Rasmus KS 42.07 0.09.26
9 Aikio Valtteri KEV 47.04 0.14.23
10 Myllärinen Vertti-Vilhelm LappRi 47.06 0.14.25
11 Riissanen Miska EsAk 49.19 0.16.38
Sippo Matias Kalske HYL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Rauli VaHa 16.57 0.00.00
2 Tolkkinen Tuukka SoJy 18.06 0.01.09
3 Peltonen Lasse KS 18.50 0.01.53
4 Riissanen Pyry EsAk 20.58 0.04.01
5 Vepsäläinen Onni KyS 21.35 0.04.38

Sarja H11
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pesu Akseli PirHi 15.11 0.00.00
2 Oikarinen Oiva S-2000 26.00 0.10.49

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Koskela Salla LHR 41.15 0.00.00 92.47
2 Pesu Mervi RR 41.36 0.00.21 90.44
3 Wickbom Evelina Sävast S 42.01 0.00.46 88.31
4 Salén Isabel IFK Mora 42.31 0.01.16 86.04
5 Mörsky Sonja HU 42.54 0.01.39 84.06
6 Wickbom Andrea Sävast S 46.32 0.05.17 76.38
7 Bergström Emma Ok Varge 46.49 0.05.34 74.81
8 Niittymäki Johanna Koovee 48.25 0.07.10 71.26
9 Oikarinen Suvi OH 49.36 0.08.21 68.51
10 Lotvonen Essi LaiVe 52.04 0.10.49 64.27
11 Räisänen Mira SalRe 52.15 0.11.00 63.05
12 Nurmi Ella VaaSu 1.07.59 0.26.44 47.69

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Heiskanen Terhi SonPa 28.37 0.00.00 36.58
2 Hämäläinen Reetta KaSu 37.34 0.08.57 25.78
3 Peltola Anni LapVi 59.10 0.30.33 15.04

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Koivunen Mari LamSä 36.27 0.00.00 70.35
2 Komulainen Virpi Jyry 40.27 0.04.00 60.22
3 Fred Marie Femman 40.59 0.04.32 56.31
4 Tolkkinen Aino SoJy 43.59 0.07.32 49.55

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Vaara Annika LapVe 33.09 0.00.00 65.62
2 Niittymäki Katri Hiilto 39.03 0.05.54 54.03
3 Salmi Maria LappRi 39.10 0.06.01 52.21
4 Pekkala Sini EsSu 44.15 0.11.06 44.73
5 Salminen Ulla EsAk 1.05.24 0.32.15 29.27
Goman Annukka VePo HYL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Toivonen Sirra EE 37.08 0.00.00 62.70
2 Silventoinen Ulla SalRe 38.56 0.01.48 58.31
3 Oikarinen Maarit OH 43.37 0.06.29 50.71
4 Nurminen Henna HS 56.41 0.19.33 37.99
5 Törmikoski Tarja SaSu 56.52 0.19.44 36.85
6 Sippo Leena Kalske 57.45 0.20.37 35.28
7 Hautaniemi Marjaana RaKaS 1.04.12 0.27.04 30.83

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Perkkalainen Johanna EE 35.35 0.00.00 63.38
2 Tilvis Aija RasTiimi 44.21 0.08.46 49.58
3 Lotvonen Arja LaiVe 45.21 0.09.46 47.24
4 Väärälä Marita OH 46.05 0.10.30 45.27
5 Hokajärvi Raili Pohjant 52.00 0.16.25 39.03
6 Viitanen Kirsi OH 58.54 0.23.19 33.50
7 Pirttilä Lea OH 1.06.50 0.31.15 28.68

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pelto-Huikko Anne EE 40.10 0.00.00 62.61
2 Kihlström Kirsi RastiE4 43.06 0.02.56 57.38
3 Mulari Pirjo KaSu 46.30 0.06.20 52.28
4 Soramäki Anne Iisu 49.11 0.09.01 48.58
5 Laurila Saija EE 49.34 0.09.24 47.35
6 Kallio Ulla KeU 51.26 0.11.16 44.82
7 Raatikainen Päivi RastiE4 52.40 0.12.30 42.98
8 Vehomäki Pirkko ORa 58.15 0.18.05 38.14
9 Mahlanen-Peltola Sirpa LapVi 1.06.58 0.26.48 32.55
10 Äijälä Merja Navi 1.22.06 0.41.56 26.04

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Määttä Anne KEV 32.38 0.00.00 52.14
2 Anttila Sisko LamSä 34.43 0.02.05 48.09
3 Soinila Helena TeuRi 34.49 0.02.11 47.04
4 Holmgren Agneta SWE 38.24 0.05.46 41.82
5 Niemi Tuire TP 44.09 0.11.31 35.65
6 Juura Maarit KanSu 51.11 0.18.33 30.13
7 Ahonkivi Irma RasKa 1.03.26 0.30.48 23.81
8 Wennberg Karin Bergnäse 1.12.35 0.39.57 20.37
Wennberg Inger SWE HYL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Halme Ritva KiimU 30.48 0.00.00 55.78
2 Nurminen Arja VaHa 33.10 0.02.22 50.83
3 Pulkkinen Arja JoKu 33.28 0.02.40 49.41
4 Salonen Marja-Liisa HauSi 36.58 0.06.10 43.86
5 Fred Bodil Femman 41.14 0.10.26 38.54
6 Köngäs Kaarina PuolRy 42.28 0.11.40 36.66
7 Tarkiainen Sirpa SuSe 44.15 0.13.27 34.46
8 Suomalainen Marja LeSi 45.15 0.14.27 32.98
Törrö Maria-Leena VaHa HYL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Muikku Rauni Navi 28.59 0.00.00 49.92
2 Sulander Mirja-Liisa Navi 32.33 0.03.34 43.71
3 Mikkonen Ritva EsSu 36.25 0.07.26 38.41
4 Talka Riitta JoKu 40.35 0.11.36 33.87
5 Vilppola Anneli Iisu 41.28 0.12.29 32.56
6 Kaasalainen Tuula SuSe 41.49 0.12.50 31.72
7 Piiparinen Seija RasKa 42.30 0.13.31 30.64
8 Tupitsa Mirjami Jyry 44.42 0.15.43 28.59
9 Ohramaa Tuula Jyry 48.17 0.19.18 25.97
10 Holck Leena YllRa 53.46 0.24.47 22.87

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Vauhkonen Marjatta EE 32.06 0.00.00 43.85
2 Hankonen Anna-Liisa Iisu 32.10 0.00.04 41.57
3 Ruusunen Marja-Liisa EE 38.40 0.06.34 32.76
4 Tahvanainen Pirkko HU-46 48.38 0.16.32 24.60

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pekkarinen Eila KeU 57.24 0.00.00
Holopainen Kaarina KeU HYL -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Nenonen Liisa SKVuoksi 33.26 0.00.00 76.90
2 Yngvesson Klara SWE 35.29 0.02.03 69.74
3 Tuomisto Satu VaaSu 37.45 0.04.19 63.00
4 Kovanen Maiju S-JKL 39.14 0.05.48 58.16
5 Similä Roosa SKVuoksi 41.22 0.07.56 52.83

Sarja D17
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kovanen Anu S-JKL 36.40 0.00.00 67.07
2 Klemettinen Kaisa S-JKL 40.45 0.04.05 59.06
3 Tikkanen Tia-Maria KaSu 42.36 0.05.56 55.26
4 Virtala Jenny PIF 44.07 0.07.27 52.16
5 Saalo Saara KeU 44.09 0.07.29 50.93
6 Virtanen Heta HlS 44.19 0.07.39 49.55
7 Taulavuori Venla AlatPi 44.40 0.08.00 47.98
8 Goman Anna VePo 45.18 0.08.38 46.15

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Peltonen Liisa KS 35.01 0.00.00
2 Kuokka Iida-Liisa IisVi 35.44 0.00.43
3 Leppäsalmi Sara HU 37.21 0.02.20
4 Ojanaho Ansa-Lotta OH 37.22 0.02.21
5 Holopainen Oili S-2000 38.49 0.03.48
6 Häkkinen Pihla TP 41.26 0.06.25
7 Viippola Venla S-2000 44.26 0.09.25
8 Pesu Vilma PirHi 46.39 0.11.38
9 Kankainen Venla SoJy 49.58 0.14.57
10 Kiljunen Emmi LS-37 50.51 0.15.50
11 Viitasaari Liina KoS 51.08 0.16.07
12 Hyyppä Milja KoS 1.02.06 0.27.05
13 Virtanen Reeta HlS 1.05.17 0.30.16
14 Tolkkinen Tuuli SoJy 1.07.00 0.31.59
15 Peltola Eeva LapVi 1.12.35 0.37.34

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekström Lotte-Line MSParma 18.09 0.00.00
2 Ojanaho Eeva-Liina OH 20.52 0.02.43
3 Salmela Anni S-2000 23.51 0.05.42
4 Hasu Elsa S-2000 24.53 0.06.44
4 Rissanen Venny SonPa 24.53 0.06.44
6 Pitkänen Anni KEV 26.54 0.08.45
7 Myllymäki Matilda KoS 30.32 0.12.23
8 Hyyppä Liina KoS 32.01 0.13.52

Sarja D11
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hasu Eevi S-2000 19.22 0.00.00
2 Häkkinen Kaisla Hiilto 49.27 0.30.05