FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Lapin Lumirastit, sprintti
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kotro Tuomas SKVuoksi 13.14 0.00.00 99.97
2 Uusitalo Jyri PelPo 13.26 0.00.12 97.50
3 Linnainmaa Tero KyRa 13.44 0.00.30 94.41
4 Tunis Staffan Femman 14.15 0.01.01 90.06
5 Schroderus Samuli Pohjant 14.24 0.01.10 88.20
6 Häkkinen Janne S-JKL 14.32 0.01.18 86.48
7 Schroderus Santeri Pohjant 14.36 0.01.22 85.18
8 Köngäs Teemu PuolRy 14.44 0.01.30 83.51
9 Aikio Santeri KEV 14.50 0.01.36 82.06
10 Linna Matti S-JKL 15.10 0.01.56 79.38
11 Sundelin Peter Femman 15.12 0.01.58 78.34
12 Magnusson Carl IFK Mora 15.22 0.02.08 76.62
13 Hyppölä Sampo SoJy 15.55 0.02.41 73.15
14 Blomgren Erik Umeå OK 17.53 0.04.39 64.36
15 Häkkinen Kalle S-JKL 17.54 0.04.40 63.56
16 Kettunen Pyry SäynSa 19.11 0.05.57 58.62

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Karhumäki Tuomas Pihkan 18.35 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Määttä Jari KemijU 12.08 0.00.00
2 Pitkänen Harri KEV 17.06 0.04.58

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Häkkinen Mika Hiilto 12.08 0.00.00 69.72
2 Peltonen Tommi JRV 13.02 0.00.54 63.94
2 Nurminen Ilkka Hiilto 13.02 0.00.54 63.94
2 Riissanen Jani EsAk 13.02 0.00.54 63.94
5 Nilimaa Conny SWE 13.33 0.01.25 58.69
6 Vapa Marko S-2000 14.04 0.01.56 55.63
7 Ekström Thomas MSParma 15.45 0.03.37 48.88
8 Laaksonen Pasi EsSu 17.39 0.05.31 42.90
9 Myllymäki Kari KoS 17.51 0.05.43 41.71
10 Leppäniemi Jani VetU 18.47 0.06.39 38.96
11 Vepsäläinen Juha KyS 28.25 0.16.17 25.31

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pesu Raino LHR 11.44 0.00.00 75.15
2 Virtanen Antti TarpSu 12.08 0.00.24 71.46
3 Viippola Ilpo S-2000 13.03 0.01.19 65.32
4 Toivanen Samuli LuuRa 13.11 0.01.27 63.54
5 Ojala Kai ONMKY 13.52 0.02.08 59.35
6 Hankaniemi Tomi PunKu 15.07 0.03.23 53.47
7 Heiskanen Jari SonPa 15.23 0.03.39 51.59
8 Hiltula Hannu PudU 17.37 0.05.53 44.21
9 Leppäniemi Esa VetU 19.42 0.07.58 38.79
10 Kuokka Kari IisVi 20.43 0.08.59 36.18

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kotro Petri KaaRa 12.06 0.00.00 65.52
2 Määttä Kimmo OH 12.42 0.00.36 61.65
3 Savikko Olli TarpSu 14.04 0.01.58 54.95
4 Ojalainen Jorma SKVuoksi 14.07 0.02.01 54.06
5 Gynther Kimmo IHR 15.21 0.03.15 49.07
6 Vaara Keijo LapVe 16.20 0.04.14 45.51
7 Lassila Antti KuortKu 18.03 0.05.57 40.63
8 Westin Roger SK Gräns 18.32 0.06.26 39.04
9 Kiljunen Juha LS-37 19.27 0.07.21 36.69
10 Törmikoski Kai SaSu 19.47 0.07.41 35.57
11 Määttä Jari OH 20.49 0.08.43 33.33
12 Ståhl Urban Sundbybe 23.04 0.10.58 29.64
Sorjonen Pekka RasPi HYL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Sippola Asko KuortKu 12.50 0.00.00 62.59
2 Maunuksela Jari TarpSu 13.23 0.00.33 59.26
3 Haapasalmi Eero OH 13.30 0.00.40 58.01
4 Vilppola Arto S-2000 13.40 0.00.50 56.57
5 Heiskanen Hannu SonPa 14.14 0.01.24 53.61
6 Ovaska Pertti EE 14.41 0.01.51 51.28
7 Martikainen Ari HU 15.09 0.02.19 49.04
8 Laine Markku MU 15.35 0.02.45 47.03
9 Paukku Ismo IPR 16.49 0.03.59 42.99
10 Mahlamäki Jari TeuRi 17.00 0.04.10 41.93
11 Enroth Ari RR 17.03 0.04.13 41.22
12 Tholerud Håkan SWE 19.04 0.06.14 36.33
13 Samuelsson Björn OK Renen 27.11 0.14.21 25.12

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Peltonen Heikki IPR 11.44 0.00.00 59.69
2 Tikkanen Tapio SaSu 12.10 0.00.26 57.05
3 Valkonen Pekka SaSu 12.35 0.00.51 54.67
4 Liikkanen Reima LaTa 13.11 0.01.27 51.71
5 Udd Esko SOC 13.38 0.01.54 49.55
6 Varkila Jorma LamSä 14.19 0.02.35 46.76
7 Väätäinen Hannu IPR 15.25 0.03.41 43.02
8 Kurkela Reino OH 15.54 0.04.10 41.32
9 Gustafsson Åke Bergnäse 16.07 0.04.23 40.39
10 Pihlajamaa Martti VetU 17.11 0.05.27 37.52
11 Juura Esa KanSu 17.21 0.05.37 36.80
12 Holmgren Fredrik SWE 21.05 0.09.21 29.99
13 Rensgard Nicke SWE 21.36 0.09.52 28.99
14 Karhunen Juha KuoSu 24.18 0.12.34 25.51
15 Leppälä Martti HlS 26.37 0.14.53 23.06
Kotala Ilkka S-2000 HYL -
Tunis Bengt Femman HYL -
Vainio Jarmo HlS HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kemppainen Taisto VaKa 12.44 0.00.00 54.68
2 Hyyryläinen Raimo JuvU 12.47 0.00.03 54.04
3 Saarinen Heikki SOC 12.53 0.00.09 53.19
3 Lehtinen Teuvo SOC 12.53 0.00.09 53.19
5 Viitasaari Eero KoS 13.38 0.00.54 49.46
6 Pietikäinen Markku JoKu 13.59 0.01.15 47.83
7 Köykkä Jussi RasKu 14.18 0.01.34 46.39
8 Keltamäki Seppo JoKu 14.20 0.01.36 45.89
9 Virkkula Unto NivU 14.28 0.01.44 45.09
10 Ollikainen Seppo JuvU 14.36 0.01.52 44.30
11 Ylipää Hans Seskarö 15.05 0.02.21 42.52
12 Haapalehto Raimo VetU 15.26 0.02.42 41.20
13 Tolkkinen Veikko SoJy 15.28 0.02.44 40.75
14 Tolvanen Mauri LeSi 16.16 0.03.32 38.41
15 Urpalainen Jukka MiehVi 16.53 0.04.09 36.68
16 Köngäs Martti PuolRy 17.23 0.04.39 35.31
17 Lappalainen Martti Navi 17.24 0.04.40 34.96
18 Toropainen Pauli ONMKY 18.29 0.05.45 32.62
19 Kattilakoski Eero KPV 23.24 0.10.40 25.53
Karhumäki Lauri Pihkan HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hyyryläinen Jorma JuvU 12.08 0.00.00 46.92
2 Inkinen Paavo Jyry 12.10 0.00.02 46.44
3 Hanhela Mauno HaHe 12.42 0.00.34 44.15
4 Määttä Seppo KemijU 12.50 0.00.42 43.36
5 Engvall Matts Bodens B 13.53 0.01.45 39.77
6 Viitasaari Jussi NiS 14.05 0.01.57 38.90
7 Juola Eero KoS 14.56 0.02.48 36.40
8 Kettunen Kimmo SäynSa 15.03 0.02.55 35.84
9 Jokinen Leo KoS 15.14 0.03.06 35.13
10 Taipalus Esko RasKe 15.16 0.03.08 34.77
11 Mäkilä Ilmari EsSu 15.31 0.03.23 33.94
12 Mustonen Lauri AlatPi 15.41 0.03.33 33.30
13 Adolfsson Olle Lerums S 15.47 0.03.39 32.82
14 Harvala Asko OH 16.06 0.03.58 31.91
15 Kaasalainen Oiva SuSe 17.28 0.05.20 29.17
16 Mörtberg Kjell Bodens B 17.44 0.05.36 28.49
17 Dalhägg Olle ÖIF 17.58 0.05.50 27.88
18 Åkerblom Måns GIF 19.20 0.07.12 25.69
19 Andersson Eje Bodens B 21.01 0.08.53 23.43
Saloniemi Åke SK Gräns HYL -
Herttuainen Vesa RaKaS HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Linna Esko NivU 17.03 0.00.00 42.22
2 Kanerva Unto Jyry 17.17 0.00.14 41.03
3 Ekström Marcus KauWi 17.54 0.00.51 39.01
4 Alalahti Jaakko ONMKY 19.04 0.02.01 36.06
5 Männikkö Kalle ONMKY 19.06 0.02.03 35.43
6 Oja Reijo NivU 20.04 0.03.01 33.18
7 Salmi Tarmo JoKu 21.24 0.04.21 30.61
8 Pasonen Armo OK77 21.36 0.04.33 29.83
9 Salminen Kari Navi 22.36 0.05.33 28.03
10 Sulander Heikki EE 27.39 0.10.36 22.52
Paavilainen Arvo IPR HYL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Suutari Veikko JoKu 11.54 0.00.00 37.71
2 Häkkinen Tapani IPR 13.19 0.01.25 31.17
3 Alakuijala Erkki S-2000 13.59 0.02.05 27.27

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Jäppinen Kyösti Iisu 26.43 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Wickbom Rasmus Sävast S 14.05 0.00.00 82.34
2 Toivanen Elmeri KS 15.18 0.01.13 74.66
3 Huila Joona Hiisi 15.42 0.01.37 71.65
4 Viippola Aapo OuTa 15.46 0.01.41 70.24
5 Eriksson Simon Umeå OK 16.47 0.02.42 64.95
6 Kanniainen Tomi PuolRy 16.59 0.02.54 63.16
7 Härkönen Tommi KaSu 17.21 0.03.16 60.82
8 Tervala Miska RaVa 17.41 0.03.36 58.69
9 Aho Aaro VaHa 18.01 0.03.56 56.64
10 Ruuhiala Roope Hiisi 18.27 0.04.22 54.37
11 Kiljunen Eemeli LS-37 19.40 0.05.35 50.12

Sarja H17
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kotro Väinö KyS 11.32 0.00.00 64.44
2 Nykänen Tomi LS-37 12.32 0.01.00 58.49
3 Peltola Samuli HU 12.35 0.01.03 57.46
4 Aho Ilmari VaHa 13.42 0.02.10 52.03
5 Heiskanen Tatu SonPa 14.01 0.02.29 50.13
6 Haltia Ilari RR 14.11 0.02.39 48.83
7 Maijala Matias LapVe 14.21 0.02.49 47.56
8 Kankainen Valtteri SoJy 14.39 0.03.07 45.89
9 Ståhl Jonatan Sundbybe 14.41 0.03.09 45.10
10 Ikola Atte HS 15.02 0.03.30 43.37
11 Toivonen Vilhelm PirHi 15.26 0.03.54 41.59
12 Venetjoki Väinö KoS 15.36 0.04.04 40.50

Sarja H15
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virtanen Akseli KyS 12.00 0.00.00
2 Laitamäki Wille MSParma 12.04 0.00.04
3 Ekström Niklas MSParma 12.21 0.00.21
4 Virtala Alex PIF 12.54 0.00.54
5 Laaksonen Emil EsSu 13.34 0.01.34
6 Olkkonen Vili PirHi 14.05 0.02.05
7 Toivanen Rasmus KS 15.20 0.03.20
8 Myllärinen Vertti-Vilhelm LappRi 15.35 0.03.35
9 Rissanen Erno-Kalle SonPa 18.58 0.06.58
10 Riissanen Miska EsAk 19.09 0.07.09
11 Aikio Valtteri KEV 20.45 0.08.45
Sippo Matias Kalske HYL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Rauli VaHa 10.02 0.00.00
2 Vepsäläinen Onni KyS 10.26 0.00.24
3 Riissanen Pyry EsAk 10.47 0.00.45
4 Tolkkinen Tuukka SoJy 10.56 0.00.54
5 Peltonen Lasse KS 10.57 0.00.55

Sarja H11
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pesu Akseli PirHi 13.11 0.00.00
2 Oikarinen Oiva S-2000 21.20 0.08.09

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Koskela Salla LHR 12.08 0.00.00 94.72
2 Wickbom Evelina Sävast S 12.56 0.00.48 87.53
3 Mörsky Sonja HU 13.00 0.00.52 85.75
4 Oikarinen Suvi OH 13.12 0.01.04 83.15
5 Wickbom Andrea Sävast S 13.21 0.01.13 80.92
6 Salén Isabel IFK Mora 13.30 0.01.22 78.75
7 Vääränen Sari KS 13.33 0.01.25 77.18
8 Pesu Mervi RR 13.36 0.01.28 75.63
9 Bergström Emma Ok Varge 14.09 0.02.01 71.48
10 Lotvonen Essi LaiVe 15.15 0.03.07 65.19
11 Nurmi Ella VaaSu 21.11 0.09.03 46.12

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Heiskanen Terhi SonPa 11.02 0.00.00 35.59
2 Hämäläinen Reetta KaSu 12.35 0.01.33 28.87
3 Peltola Anni LapVi 15.11 0.04.09 21.99

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Koivunen Mari LamSä 14.48 0.00.00 70.74
2 Tolkkinen Aino SoJy 16.36 0.01.48 59.92
3 Fred Marie Femman 16.55 0.02.07 55.70
4 Komulainen Virpi Jyry 18.40 0.03.52 47.68

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Vaara Annika LapVe 12.51 0.00.00 64.84
2 Salmi Maria LappRi 14.26 0.01.35 55.99
3 Niittymäki Katri Hiilto 14.37 0.01.46 53.58
4 Pekkala Sini EsSu 15.20 0.02.29 49.45
5 Goman Annukka VePo 18.33 0.05.42 39.53
6 Salminen Ulla EsAk 20.56 0.08.05 33.83

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Toivonen Sirra EE 13.16 0.00.00 63.69
2 Silventoinen Ulla SalRe 14.13 0.00.57 57.65
3 Oikarinen Maarit OH 14.37 0.01.21 54.34
4 Törmikoski Tarja SaSu 17.26 0.04.10 44.11
5 Hautaniemi Marjaana RaKaS 17.44 0.04.28 41.93
6 Sippo Leena Kalske 20.19 0.07.03 35.35

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Tilvis Aija RasTiimi 13.08 0.00.00 63.86
2 Lotvonen Arja LaiVe 13.24 0.00.16 61.42
3 Perkkalainen Johanna EE 13.55 0.00.47 58.01
4 Katajamäki Tuija KauWi 14.25 0.01.17 54.90
5 Väärälä Marita OH 14.44 0.01.36 52.66
6 Haapasalmi Tuija OH 15.00 0.01.52 50.67
7 Hokajärvi Raili Pohjant 16.15 0.03.07 45.81
8 Viitanen Kirsi OH 18.43 0.05.35 38.93
9 Pirttilä Lea OH 19.11 0.06.03 37.16

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pelto-Huikko Anne EE 13.23 0.00.00 62.35
2 Kihlström Kirsi RastiE4 13.50 0.00.27 59.32
3 Mulari Pirjo KaSu 14.17 0.00.54 56.47
4 Laurila Saija EE 15.34 0.02.11 50.92
5 Raatikainen Päivi RastiE4 16.14 0.02.51 47.98
5 Soramäki Anne Iisu 16.14 0.02.51 47.98
7 Äijälä Merja Navi 17.03 0.03.40 44.05
8 Vehomäki Pirkko ORa 18.05 0.04.42 40.76
9 Kallio Ulla KeU 18.42 0.05.19 38.67
10 Mahlanen-Peltola Sirpa LapVi 28.26 0.15.03 24.94

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Soinila Helena TeuRi 11.48 0.00.00 52.92
2 Holmgren Agneta SWE 12.44 0.00.56 48.22
3 Anttila Sisko LamSä 12.51 0.01.03 46.97
4 Wennberg Inger SWE 13.10 0.01.22 45.05
5 Määttä Anne KEV 13.56 0.02.08 41.83
5 Juura Maarit KanSu 13.56 0.02.08 41.83
7 Niemi Tuire TP 15.10 0.03.22 37.05
8 Korpio Aulikki VaHa 17.03 0.05.15 32.35
9 Ahonkivi Irma RasKa 18.35 0.06.47 29.12
10 Wennberg Karin Bergnäse 22.25 0.10.37 23.68

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Halme Ritva KiimU 11.42 0.00.00 53.99
2 Nurminen Arja VaHa 12.07 0.00.25 51.15
3 Pulkkinen Arja JoKu 12.20 0.00.38 49.29
4 Suomalainen Marja LeSi 12.43 0.01.01 46.88
5 Salonen Marja-Liisa HauSi 12.54 0.01.12 45.29
6 Köngäs Kaarina PuolRy 14.35 0.02.53 39.25
7 Fred Bodil Femman 14.55 0.03.13 37.58
8 Tarkiainen Sirpa SuSe 15.40 0.03.58 35.03
9 Törrö Maria-Leena VaHa 15.45 0.04.03 34.09

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Muikku Rauni Navi 13.59 0.00.00 49.28
2 Mikkonen Ritva EsSu 15.04 0.01.05 44.97
3 Kaasalainen Tuula SuSe 15.14 0.01.15 43.72
3 Sulander Mirja-Liisa Navi 15.14 0.01.15 43.72
5 Talka Riitta JoKu 16.24 0.02.25 39.21
6 Holck Leena YllRa 18.38 0.04.39 33.90
7 Piiparinen Seija RasKa 18.39 0.04.40 33.25
8 Tupitsa Mirjami Jyry 19.26 0.05.27 31.32
9 Vilppola Anneli Iisu 19.32 0.05.33 30.57
10 Ohramaa Tuula Jyry 21.22 0.07.23 27.41

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hankonen Anna-Liisa Iisu 16.25 0.00.00 48.18
2 Ruusunen Marja-Liisa EE 19.54 0.03.29 37.76
3 Tahvanainen Pirkko HU-46 21.41 0.05.16 32.83
4 Vauhkonen Marjatta EE 24.28 0.08.03 27.48

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pekkarinen Eila KeU 22.47 0.00.00 14.67
2 Holopainen Kaarina KeU 43.32 0.20.45 7.10
3 Vehmanen Marjatta KeU 1.08.19 0.45.32 4.16

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Nenonen Liisa SKVuoksi 13.00 0.00.00 77.25
2 Yngvesson Klara SWE 14.10 0.01.10 68.23
3 Kovanen Maiju S-JKL 14.30 0.01.30 64.07
4 Similä Roosa SKVuoksi 14.47 0.01.47 60.29
5 Tuomisto Satu VaaSu 14.55 0.01.55 57.23

Sarja D17
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kovanen Anu S-JKL 13.10 0.00.00 61.81
2 Saalo Saara KeU 13.12 0.00.02 60.33
3 Klemettinen Kaisa S-JKL 13.23 0.00.13 58.20
4 Taulavuori Venla AlatPi 13.38 0.00.28 55.85
5 Virtanen Heta HlS 14.53 0.01.43 49.99
6 Virtala Jenny PIF 15.06 0.01.56 48.12
7 Tikkanen Tia-Maria KaSu 15.56 0.02.46 44.51
8 Goman Anna VePo 17.00 0.03.50 40.69

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Peltonen Liisa KS 11.26 0.00.00
2 Kuokka Iida-Liisa IisVi 11.40 0.00.14
3 Leppäsalmi Sara HU 12.20 0.00.54
4 Holopainen Oili S-2000 12.26 0.01.00
5 Nurminen Kaarina TP 12.33 0.01.07
6 Viippola Venla S-2000 13.20 0.01.54
7 Ojanaho Ansa-Lotta OH 13.39 0.02.13
8 Kankainen Venla SoJy 14.45 0.03.19
9 Häkkinen Pihla TP 15.10 0.03.44
10 Pesu Vilma PirHi 15.24 0.03.58
11 Kiljunen Emmi LS-37 16.38 0.05.12
12 Virtanen Reeta HlS 19.39 0.08.13
13 Tolkkinen Tuuli SoJy 21.15 0.09.49
14 Peltola Eeva LapVi 25.54 0.14.28

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekström Lotte-Line MSParma 11.00 0.00.00
2 Ojanaho Eeva-Liina OH 11.36 0.00.36
3 Salmela Anni S-2000 15.02 0.04.02
4 Pitkänen Anni KEV 15.03 0.04.03
5 Myllymäki Matilda KoS 18.12 0.07.12
6 Hasu Elsa S-2000 19.11 0.08.11
7 Vehomäki Suvi ORa 23.42 0.12.42

Sarja D11
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hasu Eevi S-2000 17.42 0.00.00
2 Häkkinen Kaisla Hiilto 56.48 0.39.06