FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kymenlaakson Kompassicup 5. osakilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Kiiski Olavi KyS HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tyni Sisu VeVe 13.44 0.00.00
2 Kiintola Eemil KS 14.26 0.00.42
3 Hirvilahti Niklas VeVe 16.18 0.02.34
4 Karvonen Tatu KS 18.27 0.04.43
5 Kokko Mico KyS 18.35 0.04.51
6 Nikula Olli KS 19.27 0.05.43
7 Karvonen Elmo KS 20.22 0.06.38
8 Pohjalainen Olli VeVe 26.11 0.12.27

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Talka Aapo KS 9.48 0.00.00
2 Sarilampi Tuure KS 11.17 0.01.29
3 Nieminen Eljas KyS 13.42 0.03.54
4 Pohjalainen Veikka VeVe 15.34 0.05.46

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sippu Sami InkTe 18.16 0.00.00

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kivelä Antto VeVe 5.49 0.00.00
2 Turkka Teo KS 5.54 0.00.05
3 Kailio Johannes KS 6.21 0.00.32
4 Karjalainen Oliver KS 7.51 0.02.02
5 Sarilampi Tarmo KS 9.21 0.03.32

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pukema Eino KS 7.46 0.00.00
2 Lojamo Miko KS 8.18 0.00.32
3 Pukema Niilo KS 10.21 0.02.35
4 Koskiaho Erno VeVe 13.42 0.05.56

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Takanen Tiitu VeVe 16.33 0.00.00
2 Weckman Venla VeVe 16.52 0.00.19
3 Vepsäläinen Elsa KyS 18.14 0.01.41
4 Lehtonen Elisa KS 20.12 0.03.39
5 Laitinen Sofia VeVe 23.01 0.06.28
6 Kiiski Ilona KyS 23.55 0.07.22
7 Puumalainen Hanna KyS 30.00 0.13.27
Koskela Aino KS KES -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Weckman Selma VeVe 12.14 0.00.00
2 Tyni Veera VeVe 14.10 0.01.56
3 Kokko Ciia KyS 14.12 0.01.58
4 Huttunen Karoliina KyS 16.10 0.03.56

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantamo Maija KyS 10.49 0.00.00
2 Lehtonen Julia KS 11.54 0.01.05
3 Tani Aliisa KyS 13.55 0.03.06
4 Tyni Ellen VeVe 30.01 0.19.12

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kiiski Emilia KyS 6.56 0.00.00
2 Takanen Titi VeVe 7.42 0.00.46
3 Korhonen Lilja VeVe 7.45 0.00.49

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Töyrylä Roosa KyS 14.28 0.00.00