FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Päijät-Hämeen Kompassi-cup 4. osakilpailu (lähikilpailu)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Juures Oskari Rava 17.48 0.00.00
2 Mutikainen Veeti HU-46 19.49 0.02.01
3 Marttinen Aatu HU-46 21.44 0.03.56
4 Nurmela Eevert LS-37 22.15 0.04.27
5 Wirman Vilho RaVa 30.50 0.13.02
6 Hannula Riku LS-37 32.48 0.15.00
Latva Leino AR HYL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Gaasenbeek Celine LS-37 20.06 0.00.00
2 Honkanen Siiri RaVa 22.13 0.02.07
3 Simola Alexandra RaVa 24.36 0.04.30
4 Avelin Iida RaVa 30.23 0.10.17
5 Leppänen Jenna LS-37 31.22 0.11.16
6 Kouvo Venla AR 40.41 0.20.35

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Latonummi Hermanni LS-37 11.31 0.00.00
2 Yrjölä Aaro LS-37 13.09 0.01.38
3 Keskinarkaus Nilla LS-37 13.17 0.01.46
4 Kiiskinen Elmo LS-37 13.59 0.02.28
5 Kiljunen Eikka LS-37 14.19 0.02.48
6 Lind Tomas LS-37 17.54 0.06.23
7 Gaasenbeek Cedric LS-37 18.17 0.06.46
8 Lammi Eemeli RaVa 21.45 0.10.14
9 Kemppainen Samu LS-37 21.47 0.10.16
10 Avelin Väinö RaVa 24.39 0.13.08

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rämä Hilla LS-37 13.24 0.00.00
2 Juures Siiri RaVa 14.48 0.01.24
3 Hakkarainen Ella LS-37 15.18 0.01.54
4 Norrbacka Iira-Nella AR 15.36 0.02.12
5 Simola Linnea RaVa 18.35 0.05.11
6 Lehtonen Uma LS-37 19.17 0.05.53
7 Siikanen Siiri LS-37 20.30 0.07.06
8 Breilin Linda AR 23.36 0.10.12

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ketonen Joona RaVa 20.28 0.00.00
2 Makkonen Kosti LS-37 23.11 0.02.43
3 Molkkari Markus RaVa 38.36 0.18.08

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sipilä Nella HU-46 16.40 0.00.00

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ala-Heikkilä Juho AR 7.39 0.00.00
2 Breilin Daniel AR 10.41 0.03.02

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Norrbacka Isla-Riina AR 8.47 0.00.00
2 Salminen Lilja AR 9.08 0.00.21
3 Siikanen Hertta LS-37 16.33 0.07.46

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lehtonen Lukas HU-46 13.00 0.00.00
2 Latonummi Aaretti LS-37 13.37 0.00.37
3 Hannonen Eetu LS-37 14.04 0.01.04
4 Makkonen Atso LS-37 19.58 0.06.58
5 Simola Erik RaVa 20.08 0.07.08
6 Haapanen Aapo AR 20.54 0.07.54

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mattila Daniela HU-46 16.14 0.00.00
2 Uski Iisa HU-46 17.13 0.00.59
3 Marttinen Ella HU-46 17.20 0.01.06
4 Mutikainen Viivi HU-46 18.15 0.02.01
5 Pöllänen Hilma LS-37 18.30 0.02.16
6 Wirman Ilona RaVa 20.05 0.03.51
7 Järvinen Helmi HU-46 20.47 0.04.33
8 Molkkari Sonja Rava 32.30 0.16.16

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Latonummi Iisakki LS-37 15.22 0.00.00
2 Lehtonen Leo HU-46 15.52 0.00.30
3 Koiranen Veikka LS-37 17.39 0.02.17
4 Ala-Heikkilä Oiva AR 18.49 0.03.27
5 Lind Leo LS-37 20.35 0.05.13
6 Mäkinen Nooa MU 23.51 0.08.29
7 Räihä Jasper LS-37 24.06 0.08.44

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hannonen Alva LS-37 14.45 0.00.00
2 Korpela Kaisla-Pilvi HU-46 15.23 0.00.38
3 Väli-Klemelä Stella LS-37 15.41 0.00.56
4 Mattila Mikaela HU-46 18.39 0.03.54
5 Pakkanen Oona LS-37 18.47 0.04.02
6 Marttinen Oona HU-46 20.46 0.06.01
7 Tiensuu Emilia RaVa 25.53 0.11.08
8 Lammi Solla RaVa 26.52 0.12.07