FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kaakon alue-yö
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kuningas Janne LappRi 48.28 0.00.00
2 Nokka Atte LappRi 48.56 0.00.28
3 Mertanen Simo LappRi 55.47 0.07.19
4 Egorov Ivan JoKu 58.51 0.10.23
5 Hovatov Leevi LappRi 1.01.04 0.12.36
6 Huomolin Ville LappRi 1.02.27 0.13.59
7 Tiainen Jyri RaKaS 1.18.02 0.29.34
Inkeri Eero VeVe EIL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aspelund Kalle JoKu 1.18.06 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lahtinen Miika SKVuoksi 56.50 0.00.00
2 Hietanen Aki SKVuoksi 59.42 0.02.52
3 Kiiski Mikko KyS 1.01.02 0.04.12
Pellinen Teppo JoKu EIL -
Soini Jussi KS EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaplas Jarkko JoKu 49.45 0.00.00
2 Korhonen Kai SKVuoksi 50.38 0.00.53
3 Tuviala Vesa KS 53.12 0.03.27
4 Tonder Mika SKVuoksi 1.02.43 0.12.58
5 Frondelius Petri RaKaS 1.24.51 0.35.06
Husu Heikki SKVuoksi EIL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kurhinen Tomi KS 44.34 0.00.00
2 Poikonen Pasi JoKu 50.21 0.05.47
3 Neuvonen Janne LuuRa 57.04 0.12.30
Korhonen Mika SKVuoksi EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Inkeri Pekka ORa 40.20 0.00.00
2 Tielinen Vesa LuuRa 50.19 0.09.59
3 Ojalainen Kari SKVuoksi 59.14 0.18.54
4 Aulamo Mikko LappRi 1.14.04 0.33.44
Eskelinen Jussi RaKaS EIL -
Hautaniemi Petri RaKaS EIL -
Ojalainen Jorma SKVuoksi EIL -
Auronen Jyrki LappRi KES -
Myllys Jussi ORa KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kosonen Hannu ORa 32.15 0.00.00
2 Heimala Juha LappRi 47.11 0.14.56
3 Vilpponen Aki ORa 51.08 0.18.53
Martiskainen Juho SKVuoksi HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vartiainen Aarne RAPSU 53.21 0.00.00
2 Lavonen Hannu MiehVi 1.20.43 0.27.22

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pokela Erkki LuuRa 37.29 0.00.00
2 Hyyryläinen Raimo JuvU 43.21 0.05.52

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kyyrönen Heikki KS 1.01.20 0.00.00

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Ryyppö Toivo RaKaS EIL -
Suutari Veikko JoKu EIL -

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Korhonen Eetu KS 56.43 0.00.00

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Paloheimo Lenni ORa 42.06 0.00.00
2 Saarilaakso Sulo LappRi 42.34 0.00.28
3 Suomalainen Vilho LappRi 45.23 0.03.17
4 Ojalainen Matias SKVuoksi 1.03.14 0.21.08
Pajari Antti SKVuoksi HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Korhonen Veikka SKVuoksi 21.44 0.00.00
2 Lintunen Aapo RaKaS 27.04 0.05.20
3 Kivelä Veikko RaKaS 27.39 0.05.55
4 Tamminen Oskari LuuRa 34.44 0.13.00

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vilpponen Erika ORa 49.35 0.00.00
2 Lantta Tinja LappRi 50.30 0.00.55
3 Suomalainen Riikka LappRi 54.56 0.05.21
Rautasalo Essi LappRi EIL -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarilaakso Mia LappRi 34.29 0.00.00
2 Mäki-hokkonen Saarinka RaKaS 53.30 0.19.01
3 Hautaniemi Marjaana RaKaS 56.57 0.22.28

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tonder Marja SKVuoksi 46.59 0.00.00

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Juutilainen Virpi SKVuoksi KES -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kukkonen Marja RaKaS 1.01.27 0.00.00
Tikka Eija RaKaS KES -

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaiponen Iida-Emilia ORa 42.17 0.00.00
2 Kiiski Aliisa KyS 45.36 0.03.19
3 Pajari Maija SKVuoksi 50.27 0.08.10
4 Kaplas Kerttu JoKu 1.13.32 0.31.15
Lavonen Sanni MiehVi KES -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Laura LappRi 31.47 0.00.00
2 Mäki-Hokkonen Anni RaKaS 31.49 0.00.02
3 Kaiponen Ella-Sofia ORa 44.19 0.12.32
4 Ruotsalainen Emma LappRi 46.34 0.14.47
5 Kaplas Martta JoKu 50.59 0.19.12
6 Lintunen Venla RaKaS 51.02 0.19.15
Frondelius Elli RaKaS KES -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Lotta LappRi 16.58 0.00.00
2 Ruotsalainen Elina LappRi 20.00 0.03.02
3 Laakso Anni LappRi 20.01 0.03.03
4 Hietanen Silja SKVuoksi 25.49 0.08.51