FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Päijät-Hämeen Kompassi-cup 5. osakilpailu (lähikilpailu)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Juures Oskari RaVa 13.36 0.00.00
2 Mutikainen Veeti HU-46 18.01 0.04.25
3 Latva Leino AR 20.26 0.06.50
4 Hannula Riku LS-37 24.21 0.10.45

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Gaasenbeek Celine LS-37 16.25 0.00.00
2 Simola Alexandra RaVa 19.39 0.03.14
3 Leppänen Jenna LS-37 21.02 0.04.37
4 Avelin Iida RaVa 21.53 0.05.28
5 Hirvonen Saara LS-37 28.51 0.12.26
6 Kouvo Venla RaVa 49.36 0.33.11
Jaakkola Kerttu LS-37 KES -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yrjölä Aaro LS-37 9.06 0.00.00
2 Kiiskinen Elmo LS-37 9.38 0.00.32
3 Latonummi Hermanni LS-37 10.32 0.01.26
4 Keskinarkaus Nilla LS-37 10.56 0.01.50
5 Gaasenbeek Cedric LS-37 13.51 0.04.45
6 Kemppainen Samu LS-37 14.05 0.04.59
7 Silvonen Perttu LS-37 16.15 0.07.09
8 Lind Tomas LS-37 17.08 0.08.02

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lehtonen Uma LS-37 11.39 0.00.00
2 Juures Siiri RaVa 11.50 0.00.11
3 Hakkarainen Ella LS-37 11.57 0.00.18
4 Breilin Linda AR 13.53 0.02.14
5 Simola Linnea RaVa 14.49 0.03.10
6 Sipilä Nella HU-46 18.06 0.06.27
7 Norrbacka Iira-Nella AR 18.19 0.06.40
8 Siikanen Siiri LS-37 19.54 0.08.15
9 Rämä Hilla LS-37 41.53 0.30.14

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ketonen Joona RaVa 22.03 0.00.00
2 Makkonen Kosti LS-37 33.02 0.10.59
3 Molkkari Markus RaVa 36.10 0.14.07

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Saarinen Aada LS-37 22.37 0.00.00
2 Eskeli Sanni LS-37 26.49 0.04.12

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ala-Heikkilä Juho AR 12.34 0.00.00
2 Hirvonen Eerikki LS-37 14.22 0.01.48
3 Breilin Daniel AR 39.21 0.26.47
4 Hakkarainen Okko LS-37 41.22 0.28.48

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Norrbacka Isla-Riina AR 20.01 0.00.00
2 Siikanen Hertta LS-37 21.35 0.01.34
Tuomainen Minttu AR KES -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hannonen Eetu LS-37 8.53 0.00.00
2 Lehtonen Lukas HU-46 10.34 0.01.41
3 Latonummi Aaretti LS-37 12.01 0.03.08
4 Makkonen Atso LS-37 12.15 0.03.22
5 Toimela Santeri LS-37 12.58 0.04.05
6 Haapanen Aapo AR 15.49 0.06.56
7 Simola Erik RaVa 16.50 0.07.57
8 Suokas Toivo LS-37 19.44 0.10.51

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mutikainen Viivi HU-46 8.45 0.00.00
2 Uski Iisa HU-46 9.27 0.00.42
2 Mattila Daniela HU-46 9.27 0.00.42
4 Pöllänen Hilma LS-37 13.10 0.04.25
5 Vesala Emma RaVa 13.32 0.04.47
6 Silvonen Hertta LS-37 15.01 0.06.16
7 Wirman Ilona RaVa 16.50 0.08.05
8 Molkkari Sonja RaVa 18.49 0.10.04
9 Järvinen Helmi HU-46 18.50 0.10.05
10 Torpo Tilda-Sofia LS-37 20.29 0.11.44

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Latonummi Iisakki LS-37 8.00 0.00.00
2 Koiranen Veikka LS-37 8.56 0.00.56
3 Lehtonen Leo HU-46 10.12 0.02.12
4 Ala-Heikkilä Oiva AR 10.46 0.02.46
5 Eskeli Antti LS-37 12.15 0.04.15
6 Lind Leo LS-37 14.34 0.06.34
7 Räihä Jasper LS-37 16.50 0.08.50
8 Terävä Ohto LS-37 17.52 0.09.52
9 Salo Aapo LS-37 18.21 0.10.21

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hannonen Alva LS-37 13.03 0.00.00
2 Korpela Kaisla-Pilvi HU-46 13.33 0.00.30
3 Pakkanen Oona LS-37 13.35 0.00.32
4 Väli-Klemelä Stella LS-37 13.46 0.00.43
5 Mattila Mikaela HU-46 15.51 0.02.48
6 Räsänen Kerttu RaVa 16.28 0.03.25
7 Tiensuu Emilia RaVa 26.12 0.13.09