FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
*KevätSuunnistus
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Asklöf Henrik TP 55.10 0.00.00

Sarja H21B
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Forsberg Paavo KuUS 58.13 0.00.00
2 Ruutikainen Pekka KangSK 59.33 0.01.20

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kolmonen Ville KR 1.02.09 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rautanen Mika TuuSe 32.16 0.00.00 61.57 59.86
2 Kiiskinen Petri LS-37 33.20 0.01.04 58.61 56.98
3 Hämäläinen Ari LS-37 35.37 0.03.21 53.92 52.42
4 Jansson Sören Falken 37.07 0.04.51 50.85 49.43
5 Lintunen Sampsa RaKaS 37.17 0.05.01 49.74 48.35
6 Töyrylä Mikko KyS 38.17 0.06.01 47.57 46.25
7 Ruotsalainen Ville LappRi 44.19 0.12.03 40.35 39.22
8 Kiiski Mikko KyS 45.24 0.13.08 38.66 37.58
9 Breilin Oskar AR 57.30 0.25.14 29.95 29.11
Norema Simo KyS HYL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karjalainen Teemu VaajTe 30.04 0.00.00 58.75 56.28
2 Hämäläinen Jani LS-37 31.47 0.01.43 54.82 52.51
3 Nurminen Joonas JRV 32.18 0.02.14 53.20 50.96
4 Kiuru Jani RaKaS 34.18 0.04.14 49.39 47.31
5 Kuronen Tommi JRV 36.02 0.05.58 46.35 44.40
6 Liitiäinen Pasi Trian 40.16 0.10.12 40.88 39.16
7 Salo Jukka KuUS 43.21 0.13.17 37.41 35.84
8 Munne Jarkko Kajo 44.52 0.14.48 35.61 34.11
9 Kokkonen Timo KaSu 46.52 0.16.48 33.58 32.17
10 Isoniemi Vesa Trian 53.03 0.22.59 29.21 27.98
11 Palokangas Markus AlatPi 1.00.14 0.30.10 25.33 24.26
12 Mononen Pekka KR 1.29.40 0.59.36 16.74 16.04

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 23
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Märkälä Janne TP 26.41 0.00.00 61.73 59.53
2 Gynther Kimmo IHR 26.54 0.00.13 60.81 58.64
3 Kyyrönen Samuli RR 27.09 0.00.28 59.84 57.71
4 Erkkilä Jukka RR 27.23 0.00.42 58.92 56.82
5 Karppinen Timo Pohjant 28.03 0.01.22 57.12 55.08
6 Heikkilä Ossi S-JKL 30.34 0.03.53 52.05 50.19
7 Larmala Juha-Pekka EsSu 31.14 0.04.33 50.58 48.77
8 Forsblom Vesa LS-37 31.23 0.04.42 49.98 48.20
9 Lehtonen Timo LS-37 32.06 0.05.25 48.51 46.78
10 Neuvonen Janne LuuRa 32.14 0.05.33 47.96 46.25
11 Elomäki Mika KR 32.17 0.05.36 47.54 45.85
12 Viitasaari Tommi KoS 32.34 0.05.53 46.78 45.11
13 Kurhinen Tomi NaTe 32.42 0.06.01 46.25 44.60
14 Korhonen Mika SKVuoksi 32.45 0.06.04 45.83 44.20
15 Heinilä Hannu RaVa 33.19 0.06.38 44.72 43.12
16 Kahiala Jari Pihkan 34.28 0.07.47 42.90 41.37
17 Paavola Harry KyS 37.54 0.11.13 38.72 37.34
18 Pellinen Antti JoKu 39.23 0.12.42 36.97 35.66
19 Ilomäki Mika Koovee 39.48 0.13.07 36.31 35.01
20 Kopra Kimmo Trian 42.57 0.16.16 33.38 32.19
21 Heikura Mika RR 43.38 0.16.57 32.60 31.44
22 Biskop Kim KoS 49.11 0.22.30 28.69 27.67
23 Norrbacka Aki AR 50.29 0.23.48 27.73 26.74

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hintsanen Harri IHR 27.05 0.00.00 55.57 54.57
2 Itkonen Raimo S-JKL 28.01 0.00.56 53.18 52.23
3 Ray Tomas OK77 30.02 0.02.57 49.11 48.23
4 Kotro Petri KaaRa 30.08 0.03.03 48.45 47.58
5 Haajanen Leif Raseborg 30.16 0.03.11 47.73 46.88
6 Savilahti Petri Lynx 30.51 0.03.46 46.34 45.52
7 Kilpinen Mika KyS 31.07 0.04.02 45.46 44.65
8 Simosas Ove Trian 31.49 0.04.44 43.99 43.20
9 Väänänen Urpo KR 32.22 0.05.17 42.78 42.01
10 Ilmonen Matti JRV 33.00 0.05.55 41.50 40.76
11 Penttinen Tapani Navi 35.29 0.08.24 38.17 37.49
12 Lintunen Petteri SiiRa 36.12 0.09.07 37.00 36.34
13 Koskivirta Eero EKSu 39.55 0.12.50 33.18 32.59
14 Hakuli Kari KeU 42.11 0.15.06 31.04 30.48
15 Liukkonen Jari IHR 46.27 0.19.22 27.86 27.37
Laine Kimmo KyS KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vestola Heikki NaTe 26.03 0.00.00 51.69 50.88
2 Niemi Kari-Veli HauSi 26.07 0.00.04 50.96 50.17
2 Kauppinen Tuomo HyRa 26.07 0.00.04 50.96 50.17
4 Fincke Pekka VeVe 26.08 0.00.05 49.74 48.97
5 Vuorinen Pekka Trian 26.24 0.00.21 48.65 47.89
6 Hämäläinen Markku RaVa 28.21 0.02.18 44.76 44.06
7 Hyppänen Timo EKSu 30.59 0.04.56 40.45 39.82
8 Molnar Geza LS-37 31.49 0.05.46 38.90 38.30
9 Mäntynen Ari KyS 35.46 0.09.43 34.17 33.64
10 Vornanen Pekka SuoVa 35.58 0.09.55 33.55 33.03
11 Lampinen Raino HS 36.38 0.10.35 32.51 32.01
12 Lavonen Hannu MiehVi 38.11 0.12.08 30.79 30.31
13 Myllärinen Hannu JoKu 38.24 0.12.21 30.21 29.74
14 Svärd Rune Trian 44.27 0.18.24 25.75 25.35

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Töyrylä Teuvo VeVe 25.23 0.00.00 51.23 48.66
2 Pelkonen Heikki NaTe 26.42 0.01.19 47.97 45.57
3 Sani Mikko HU-46 27.33 0.02.10 45.78 43.49
4 Malinen Jouko RR 28.42 0.03.19 43.27 41.10
5 Virtanen Timo IitPy 30.23 0.05.00 40.23 38.22
6 Tikkanen Tapio SaSu 31.58 0.06.35 37.63 35.74
7 Vartiainen Aarne RAPSU 32.40 0.07.17 36.22 34.41
8 Nyberg Henry Trian 35.19 0.09.56 32.95 31.30
9 Ollila Jarmo Trian 36.20 0.10.57 31.49 29.92
10 Laukka Ville Raus 54.57 0.29.34 20.47 19.44
Saramäki Jukka Lynx HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nieminen Pertti RR 25.51 0.00.00 44.43 43.18
2 Lakanen Ensio VaajTe 26.08 0.00.17 43.40 42.18
2 Mäkelä Martti SOC 26.08 0.00.17 43.40 42.18
4 Peippo Tapio JoKu 26.15 0.00.24 42.11 40.93
5 Martikainen Sakari KuUS 27.13 0.01.22 40.09 38.96
6 Railimo Matti SOC 29.31 0.03.40 36.48 35.45
7 Liljeström Åge HS 30.18 0.04.27 35.06 34.08
8 Miettinen Kauko SuoVa 31.57 0.06.06 32.80 31.88
9 Pammo Kalervo VaHa 36.14 0.10.23 28.53 27.73
10 Romula Tuomo Mesik 38.47 0.12.56 26.28 25.54
11 Puolakka Pekka SäynSa 40.13 0.14.22 24.99 24.29
12 Terävä Seppo Pihkan 42.40 0.16.49 23.22 22.56
13 Pöntinen Jorma Navi 51.24 0.25.33 18.99 18.46

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppäkorpi Eero IHR 27.59 0.00.00 29.79 32.87
2 Liitiäinen Reijo Trian 30.03 0.02.04 26.35 29.08
3 Seitsonen Kauko KS 35.56 0.07.57 20.88 23.04
4 Ekholm Hans AOK 38.07 0.10.08 18.59 20.51

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kilo Esko LappRi 24.39 0.00.00 32.99 32.57
2 Salo Markku LS-37 28.02 0.03.23 28.28 27.92
3 Karnaattu Mauri KS 31.25 0.06.46 24.59 24.28
4 Salmi Tarmo JoKu 31.50 0.07.11 23.63 23.33
5 Repo Voitto RaKaS 43.01 0.18.22 17.01 16.80
6 Huuhtanen Jorma RaVi 50.24 0.25.45 14.12 13.94
7 Rönn Ralf AOK 53.07 0.28.28 13.01 12.85

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pellinen Veeti JoKu 48.21 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Väkeväinen Vili LS-37 29.11 0.00.00 57.91 54.85
2 Ketonen Juuso LS-37 31.16 0.02.05 52.89 50.10
3 Peltonen Lasse KS 32.43 0.03.32 49.44 46.83
4 Virkajärvi Juho JRV 34.27 0.05.16 45.90 43.48
5 Ahonen Niilo LS-37 38.17 0.09.06 40.36 38.23
6 Muotka Miika OH 41.17 0.12.06 36.55 34.62
7 Zerni Topias KS 49.53 0.20.42 29.52 27.96
8 Kaitainen Lassi KyS 53.14 0.24.03 26.99 25.56

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Töyrylä Rasmus KyS 23.38 0.00.00 54.06 51.93
2 Virkajärvi Aapo JRV 23.40 0.00.02 53.18 51.08
3 Vepsäläinen Onni KS 25.17 0.01.39 49.02 47.08
4 Lakanen Lauri HS 27.49 0.04.11 43.87 42.13
5 Tonteri Tuomas KS 28.57 0.05.19 41.49 39.85
6 Ala-Heikkilä Elias AR 30.54 0.07.16 38.25 36.74
7 Palokangas Tatu AlatPi 31.52 0.08.14 36.49 35.04
8 Rytkö Olli VeVe 33.33 0.09.55 34.09 32.74
9 Rauhamäki Vili LS-37 38.13 0.14.35 29.42 28.26
10 Mukkala Jonne KR 43.24 0.19.46 25.47 24.46
Nättiaho Elmeri S-JKL KES -

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kiuru Veera RaKaS 37.06 0.00.00 68.80 65.68
2 Suomalainen Riikka LappRi 38.59 0.01.53 63.84 60.94
3 Tarkiainen Tia JRV 41.12 0.04.06 58.86 56.18
4 Ylipelkola Essi LS-37 43.42 0.06.36 54.03 51.58
5 Molnar Julianna RaVa 50.12 0.13.06 45.76 43.68
6 Ylikylä Sanna AngA 50.41 0.13.35 44.07 42.07
7 Kääriä Venla KyS 57.41 0.20.35 37.61 35.90

Sarja D21B
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Korhonen Essi SKVuoksi 44.28 0.00.00
2 Ray Jenny OK77 58.46 0.14.18

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tolsa Sanna KyS 40.47 0.00.00 34.49 32.35
2 Simola Anni LuuRa 43.58 0.03.11 29.60 27.76
3 Rautanen Eeva TuuSe 55.45 0.14.58 21.45 20.12

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Töyrylä Salla KyS 31.32 0.00.00 52.31 49.59
2 Weckman Sanna VeVe 34.05 0.02.33 47.49 45.02
3 Ruotsalainen Saara LappRi 37.55 0.06.23 41.87 39.69
4 Keskinarkaus Leena LS-37 42.18 0.10.46 36.80 34.89
5 Breilin Anniina AR 44.09 0.12.37 34.56 32.76
6 Vanhala Annastiina KuPe 44.36 0.13.04 33.52 31.77
7 Mashina Anna LS-37 45.38 0.14.06 32.08 30.41
8 Nurminen Susanna JRV 49.22 0.17.50 29.03 27.52
9 Kilpinen-Suurnäkki Heidi KuUS 1.03.02 0.31.30 22.24 21.09

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nymalm Sanna PIF 27.00 0.00.00 65.03 62.51
2 Nurmela Anu LS-37 27.51 0.00.51 62.19 59.78
3 Lakanen Reetta HS 28.25 0.01.25 60.11 57.78
4 Tahvanainen Anu LS-37 30.15 0.03.15 55.67 53.51
5 Karppinen Satu YlikNM 33.04 0.06.04 50.21 48.26
6 Nybakken Line EsSu 37.30 0.10.30 43.63 41.94
7 Salmi Maria LappRi 37.44 0.10.44 42.73 41.07
8 Huusari Heidi InkTe 41.38 0.14.38 38.15 36.67
9 Polso Anne VetU 44.47 0.17.47 34.93 33.58
10 Paavola Tiina KyS 45.45 0.18.45 33.67 32.36
11 Latva Katariina AR 47.41 0.20.41 31.80 30.57
12 Salminen Jonna KuUS 51.50 0.24.50 28.79 27.68

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarijärvi Sari RaN 25.25 0.00.00 63.44 60.38
2 Ilmonen Kirsi JRV 27.09 0.01.44 58.65 55.82
3 Tiitola-Savilahti Annamari Lynx 29.49 0.04.24 52.73 50.18
4 Ray Carola OK77 31.13 0.05.48 49.72 47.32
5 Hirvonen Leena AR 32.39 0.07.14 46.92 44.65
6 Laurila Anneli Trian 34.11 0.08.46 44.23 42.09
7 Lankinen Hanna HS 34.28 0.09.03 43.28 41.19
8 Hagman Terése Trian 34.45 0.09.20 42.34 40.30
9 Turakainen Irene Lynx 35.01 0.09.36 41.45 39.44
10 Lintunen Sirpa SiiRa 35.32 0.10.07 40.28 38.33
11 Kotro Pia KyS 38.02 0.12.37 37.10 35.31
12 Hakuli Mia KeU 42.07 0.16.42 33.02 31.43
13 lindroos katri KuUS 51.52 0.26.27 26.43 25.15

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Silvennoinen Tarja KR 27.36 0.00.00 54.26 53.60
2 Vierikko Annamari HS 28.25 0.00.49 51.98 51.35
3 Rantalainen Anna-Lea LS-37 28.54 0.01.18 50.40 49.80
4 Molnar Pia LS-37 28.59 0.01.23 49.55 48.96
5 Schoultz von Annika OK77 32.13 0.04.37 43.95 43.42
6 Einonen Päivi LS-37 32.59 0.05.23 42.31 41.80
7 Simosas Nina Trian 34.18 0.06.42 40.09 39.60
8 Lankinen Pauliina HS 36.27 0.08.51 37.16 36.71
9 Suhonen Sirpa KuoSu 38.09 0.10.33 34.97 34.55
10 Moilanen Ulla RaKaS 41.14 0.13.38 31.86 31.48
11 Harjula Oili KuUS 46.17 0.18.41 27.94 27.61
12 Haajanen Ulrika Raseborg 1.35.37 1.08.01 13.31 13.15

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kottonen Annariitta Lynx 26.49 0.00.00 50.29 48.13
2 Töyrylä Marja KyS 32.07 0.05.18 40.94 39.18
3 Sani Tuula HU-46 32.16 0.05.27 39.70 38.00
4 Vestola Arja NaTe 34.00 0.07.11 36.69 35.11
5 Lahtinen Terttu IHR 35.45 0.08.56 33.95 32.49
6 Fincke Kirsi VeVe 38.00 0.11.11 31.05 29.72
7 Uusitalo Suvi-Päivikki IHR 40.51 0.14.02 28.06 26.85

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lonka Hennariikka KR 25.19 0.00.00 46.17 46.39
2 Puolakka Päivi SäynSa 26.46 0.01.27 40.39 40.58
3 Windahl Leni Trian 39.04 0.13.45 25.43 25.55

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lakanen Sirpa RaKaS 31.18 0.00.00 37.89 37.54
2 Dahlman Kaija RaVa 34.20 0.03.02 33.51 33.19
3 Pöntinen Tuula Navi 43.34 0.12.16 25.59 25.35
4 Juvonen Marja RaKaS 44.15 0.12.57 24.39 24.16
5 Särkkä Liisa Navi 47.28 0.16.10 21.99 21.78
6 Kukkonen Marja RaKaS 59.24 0.28.06 16.97 16.81

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Muikku Rauni Navi 43.09 0.00.00

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Piskonen Leena Navi 1.00.36 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmilaukas Iiris LuuRa 34.33 0.00.00 51.43 47.60
2 Laitinen Emilia VeVe 42.08 0.07.35 40.60 37.57
3 Vanhatalo Salla KS 46.55 0.12.22 35.04 32.42
4 Isoniemi Sandra Trian 55.39 0.21.06 28.34 26.23
5 Venetjoki Venla KoS 56.57 0.22.24 26.52 24.54

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lantta Tinja LappRi 25.30 0.00.00 57.58 55.25
2 Neuvonen Venla LuuRa 29.54 0.04.24 46.65 44.76
3 Kokkonen Meeri KaSu 31.30 0.06.00 41.95 40.25
4 Laitimo Maija JoKu 31.37 0.06.07 39.48 37.88

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Laura LappRi 22.07 0.00.00 48.87 46.13
2 Pajari Maija SKVuoksi 27.22 0.05.15 38.51 36.35
3 Kiintola Emilia KS 27.58 0.05.51 36.72 34.66
4 Hyytiäinen Miina KS 29.29 0.07.22 33.91 32.01
5 Biskop Patricia KoS 33.53 0.11.46 28.71 27.10
6 Laitinen Julia VeVe 36.19 0.14.12 26.04 24.58
7 Kriktilä Pihla VeVe 46.14 0.24.07 19.87 18.76

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hirvilahti Niklas VeVe 15.37 0.00.00
2 Pajari Antti SKVuoksi 16.03 0.00.26
3 Kiiski Olavi KyS 17.34 0.01.57
4 Suomalainen Vilho LappRi 18.00 0.02.23
5 Koivuniemi Timo LS-37 18.40 0.03.03
6 Leskinen Eemeli Lynx 18.55 0.03.18
7 Juntunen Henrik KR 19.15 0.03.38
8 Pylvänäinen Jere KS 20.30 0.04.53
9 Kuronen Aapo JRV 20.55 0.05.18
10 Rytkö Elias VeVe 24.10 0.08.33
11 Takanen Eetu VeVe 24.30 0.08.53
12 Kaitainen Otto KyS 34.17 0.18.40
13 Nurminen Jonne JRV 36.54 0.21.17
Talka Eero KS KES -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nurmela Helmiina LS-37 18.12 0.00.00
2 Ruotsalainen Emma LappRi 18.17 0.00.05
3 Lintunen Venla RaKaS 20.24 0.02.12
4 Määttälä Selma KoS 22.08 0.03.56
5 Huuhko Riikka LuuRa 23.40 0.05.28
Jokinen Sivi HU-46 HYL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lintunen Aapo RaKaS 13.51 0.00.00
2 Tyni Sisu VeVe 14.19 0.00.28
3 Räihä Konsta Navi 15.32 0.01.41
4 Karvonen Tatu KS 16.46 0.02.55
5 Simola Viljo LuuRa 20.08 0.06.17
6 Tamminen Oskari LuuRa 22.57 0.09.06
7 Mukkala Jonni KR 24.46 0.10.55
Kokko Mico KyS HYL -
Kiintola Eemil KS HYL -

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laakso Lotta LappRi 11.40 0.00.00
2 Ketola Matleena KoS 14.37 0.02.57
3 Lehtonen Elisa KS 17.56 0.06.16
4 Pylkkö Kerttu-Liisa LuuRa 20.45 0.09.05
5 Saar Sini Navi 20.50 0.09.10
6 Honkanen Siiri RaVa 23.57 0.12.17
7 Isoniemi Stella Trian 31.09 0.19.29

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Latonummi Hermanni LS-37 13.19 0.00.00
2 Nurmela Eevert LS-37 13.29 0.00.10
3 Koskinen Linus Trian 14.23 0.01.04
4 Räihä Vinski Navi 16.00 0.02.41
5 Karvonen Elmo KS 17.00 0.03.41
6 Sarilampi Tuure KS 17.08 0.03.49
7 Pohjalainen Olli VeVe 17.32 0.04.13
8 Latva Leino AR 19.21 0.06.02
9 Pulkkinen Elmo RaKaS 20.02 0.06.43
10 Lintunen Elmo RaKaS 21.55 0.08.36
11 Reiman Niklas Trian 23.09 0.09.50

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mononen Linda KR 12.05 0.00.00
2 Kolmonen Aino KR 13.23 0.01.18
3 Takanen Tiitu VeVe 13.44 0.01.39
4 Koskinen Frida Trian 15.37 0.03.32
5 Vepsäläinen Elsa KyS 16.02 0.03.57
6 Weckman Venla VeVe 17.02 0.04.57
7 Laakso Anni LappRi 17.58 0.05.53
8 Lehtonen Uma LS-37 21.54 0.09.49
9 Juures Siiri RaVa 23.37 0.11.32
10 Ruotsalainen Elina LappRi 24.57 0.12.52

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yrjölä Aaro LS-37 13.19 0.00.00
2 Talka Aapo KS 13.23 0.00.04
3 Raunio Lauri AR 16.49 0.03.30
4 Hurri Leevi KyS 22.13 0.08.54

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rahkonen Janni-Maria LuuRa 14.59 0.00.00
2 Breilin Linda AR 16.52 0.01.53
3 Kokkonen Miila KaSu 20.14 0.05.15
3 Norrbacka Iira-Nella AR 20.14 0.05.15
5 Laitinen Sofia VeVe 20.28 0.05.29
6 Koivuniemi Maija LS-37 21.29 0.06.30
7 Paavola Peppi KyS 21.59 0.07.00
8 Ahonen Alli-Martta LS-37 22.17 0.07.18
9 Tarkiainen Janette JRV 22.57 0.07.58
Tyni Veera VeVe HYL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kiiskinen Elmo LS-37 12.15 0.00.00
2 Pohjalainen Veikka VeVe 14.13 0.01.58
3 Leskinen Eino Lynx 15.51 0.03.36
4 Sopanen Matias LappRi 25.43 0.13.28

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Weckman Selma VeVe 12.27 0.00.00
2 Siikanen Siiri LS-37 15.00 0.02.33
3 Kortelainen Tara RaKaS 16.54 0.04.27
4 Laitinen Lilja KS 18.00 0.05.33
5 Raunio Ida AR 20.18 0.07.51
6 Tamminen Alisa LuuRa 30.40 0.18.13

Sarja H9RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ala-Heikkilä Juho AR 13.52 0.00.00
2 Breilin Daniel AR 14.16 0.00.24
3 Latonummi Aaretti HU-46 17.36 0.03.44
4 Karjalainen Ohto S-JKL 17.51 0.03.59
5 Kolmonen Aatos KR 18.29 0.04.37
6 Karjalainen Oliver KS 22.36 0.08.44
7 Koskinen Ruben Trian 26.11 0.12.19
8 Sarilampi Tarmo KS 27.19 0.13.27

Sarja D9RR
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lehtonen Julia KS 14.59 0.00.00
2 Norrbacka Isla-Riina AR 15.19 0.00.20
3 Mononen Amanda KR 15.35 0.00.36
4 Mukkala Janna KR 16.06 0.01.07
5 Laakso Maija LappRi 17.26 0.02.27
6 Hurri Milka KyS 19.12 0.04.13
7 Lakanen Lilja HS 19.22 0.04.23
8 Kolmonen Saimi KR 20.19 0.05.20
9 Siikanen Hertta LS-37 20.58 0.05.59
10 Wirman Ilona RaVa 21.29 0.06.30
11 Rantamo Maija KyS 22.10 0.07.11
12 Räihä Maikki Navi 22.15 0.07.16
13 Leskinen Elsa Lynx 22.18 0.07.19
14 Huuhko Helmi LuuRa 22.43 0.07.44
15 Takanen Titi VeVe 23.33 0.08.34
16 Tyni Ellen VeVe 26.58 0.11.59
17 Raunio Helmi AR 33.11 0.18.12