FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
,
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija Osuuden 6 juoksija Osuuden 7 juoksija Osuuden 8 juoksija Osuuden 9 juoksija Osuuden 10 juoksija Osuuden 11 juoksija Osuuden 12 juoksija Osuuden 13 juoksija Osuuden 14 juoksija Osuuden 15 juoksija
Kilpasarja Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Nurmilaukas Ville Vierimaa Salla Nikkinen Jyrki Carlsson Oliver Nurmilaukas Tuuli Kaijalainen Katariina Hanhijärvi Matteus Tarkkio Henrik Vierimaa Ville Hjulgren Markus Carlsson Sanna Pyykönen Jouni Heikkilä Maija Korpio Juha Hanhijärvi Maijukka
Kilpasarja Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Kemppi Silva Kemppi Anton Karppinen Inari Viholainen Elisa Farkas Villö Hilo Kasper Veikkola Eemil Iurev Dmitrii Gabitov Rinat Vesanto Anssi Rantala Eija Tervakangas Sanna Autti Marja-Liisa Pernu Lari Raasakka Liisa
Kilpasarja Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Noponen Juho Larmala Juha-Pekka Haaramo Panu Mikkola Heidi Fey Mark Martomaa Eero Fey Erik Määttälä Mikko Hiltunen Juho Tervakangas Mikko Francke Astra Nybakken Line Hilo Jenny Vehmas Miika Mäkinen Sanni
Kilpasarja Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Gustafsson Noel Veikkola Matias Kemppainen Aarne Kaukonen Markus Villikka-Storm Jaana Kokkila Marita Kankainen Essi Sevon Tuomo Larmala Niko Kokkila Ville Määttälä Johanna Hilasvuori Emmi Varpula Marjut Tikkanen Elias Fey Natalia
Kilpasarja Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Pikkarainen Toni Heikkilä Tero Salonen Mikko Lakanen Lauri Sauso Aada Joensuu Aapo Salonen Heidi Syrjäläinen Arttu Heinaro Einari Syrjäläinen Topi Haarlaa Tiina Sallila Katarina Rantala Mika Ojanaho Olli Kaasiku Evely
Kilpasarja Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Nurminen Ilkka Tala Tuomas Khokhlova Taisiia Tala Emilia Lehtinen Lotta Harjamäki Manja Roschier Eemil Kangas Veli Kaario Otto Heikkilä Ollipekka Kiiski Johanna Ryyppö Minna Sane Mari Heikkilä Tuomas Hulkkonen Johanna
Kilpasarja Helsingin Suunnistajat 3 3 Helsingin Suunnistajat Koivula Jeppe Nietula Minja Kallela Lenni Maasilta Tommi Pikkarainen Anu Ryyppö Topias Siivola Alina Haltia Ilari Salmenkylä Anton Raasakka Jussi Kekäläinen Kaija Tupitsa Milla Heikkinen Arto Turkki Eero Lahtinen Katja
Kilpasarja Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Koivula Emil Burtsoff Juha Hietanen Pinja Rajala Marko Lehto Esa Viippola Sofia Vepsäläinen Liina Haarlaa Tapio Leino Akseli Kokkonen Eemeli Lankinen Pauliina Kallela Sari Kärkkäinen Eeva Lahtinen Atte Mattila Milla
Kilpasarja Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Heikkinen Aaro Välimaa Kristiina Rantala Eerika Ruhanen Hanna Tupitsa Nina Lahtinen Jouko Siivola Iida Soisalo Tuomas Tala Miika Maasilta Aapo Lammi Hannu Rehberger Nadja Otsamo Riikka Koskilaakso Mikko Matilainen Helena
Kilpasarja Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Åkerman Anders Hämäläinen Roosa Kavonius Atte Štěpánek Jan Hannula-Sormunen Minna Heikka Jarmo Pellikka Väinö Liukkonen Kalle Laine Jaakko Närvä Tomi Porkka Paula Seppälä Lasse Pellikka Virna Suominen Eemeli Patana Jenny
Kilpasarja Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Nikkinen Hannes Kangasaho Essi Kavonius Janne Uhotoinen Anu Wessman Risto Pellikka Katja Ekqvist Leo Koistinen Olli-Pekka Adámek Filip Tulonen Benjamin Halme Kaisa Vänttinen Klaus Toppari Mauri Mehtälä Erkka Pietilänaho Anu
Kilpasarja Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Friman Eemeli Kantelinen Leevi Rantanen Justus Friman Sami Rantanen Alisa Salomäki Oskari Damskägg Hilda Hyvärilä Jussi Korhonen Tomi Salomäki Janne Laaksonheimo Jyrki Kosenius Anna-Kaisa Kantelinen Vili Pietari Marko Saarinen Hetta
Kilpasarja Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Hakala Maija Raimovaara Emma Heikkilä Ari Virtanen Antti Liukkonen Sirpa Kulju Silva Peltotalo Alma Pirilä Mikko Kumpuvaara Pyry Mykkänen Jarkko Paronen Anniina Immonen Topias Jalonen Eero Kivikko Antti Kulju Eevi
Kilpasarja Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Ronkainen Elias Pitkänen Helmi Nurminen Jonne Kärkkäinen Panu Mäki Nina Salonen Heidi Taini Elli Pitkänen Marko Kuronen Aapo Puranen Konsta Rantanen Maaret Taini Mia Virkajärvi Heta Anttonen Antti Rantanen Merja
Kilpasarja Kangasala SK 1 Kangasala SK Sipilä Mikko Linnainmaa Katja Savolainen Iida Kanko Miina Backman Voitto Liuha Vilma Pietilä-Annala Jaana Liuha Jarkko Sainio Santeri Rissanen Jiri-Pekka Joutsensaari Jarmo Eeva Jonna Liuha Riina Hölli Mikko Uotila Ulrika
Kilpasarja Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Rantala Tommy Autio Rauno Vaiksalu Lilyon Anttonen Mikael Väli-Klemelä Marja-Leena Harju Tuija Eronen Jero Reinikainen Antti Hopearuoho Jan Villa Juha Eronen Juha Pyykkö Juhani Vaara Inga-Maria Havento Jukka Autio Tanja
Kilpasarja Koovee 1 1 1 Koovee Kenttämies Eevert Saarinen Henna Pinta Leevi Vuorinen Miki Uotila Erika Mariani Sandra Mauriala Jarmo Kurkela Mikko Westerlund Juho Sild Lauri Skog Jouko Kaikkonen Oona Vuorenmaa Joona Sild Timo Hara Marika
Kilpasarja Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Jani Forsblom Vesa Koivuniemi Timo Taipale Anniina Nurmela Eevert Nurmela Helmiina Rantalainen Anna-Lea Kinnunen Valtteri Huikko Petteri Anttolainen Aleksi Tuokko Mari Kiljunen Juha Anjala Ari Leinonen Pauli Ukskoski Karoliina
Kilpasarja Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Lehmusvuori Tomi Hytönen Harri Lehtonen Timo Väkeväinen Mika Lehtonen Uma Gaasenbeek Annlinn Yrjölä Aaro Nykänen Tomi Leirimaa Tatu Saari Aki Nurmela Anu Remahl Virpi Koivuniemi Kirsi Anjala Topi Kukkonen Saara
Kilpasarja Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Emmi Lehtonen Maiju Molnar Geza Sundqvist Jari Sundqvist Sari Nikkari Paavo Hannula Riku Määttä Henri Vaenerberg Niko Solonen Joni Liikonen Sari Suni Mervi Tahvanainen Anu Willman Pyry Rauhamäki Eevamari
Kilpasarja Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Gusev Ilya Suomalainen Vilho Laakso Lotta Rautasalo Essi Pulli Tessa Ruotsalainen Elina Laakso Anni Maajärvi Matti Saikko Ville Nokka Atte Laakso Hanna Ruotsalainen Saara Ruotsalainen Emma Mertanen Simo Laakso Laura
Kilpasarja Lynx 1 Lynx Närvä Marko Hellstedt Oliver Koponen Rasmus Fritzen Florian Ljungqvist-Sarparanta Nina Viskari Saana Kurttila Meeri Kujala Rainer Leskinen Aleksi Saramäki Niklas Turakainen Veera Leskinen Anne-Mari Isoherranen Salla Leskinen Antti-Pekka Norrbacka Sanni
Kilpasarja Lynx 2 Lynx Isoherranen Antti Norrbacka Salla Koli Helmi Nyman Elias Leskinen Tiina Miettinen Tuuli Närvä Kaapo Miettinen Vili Miettinen Juha Kleemola Lauri Nyman Ida Kyckling Katja Ojapalo Anna Koponen Matias Heikkilä Suvi
Kilpasarja MS Parma 1 MS Parma
Kilpasarja MS Parma 2 MS Parma
Kilpasarja OK 77 1 OK 77 Kankaanpää Vesa Ray Carola Ruokolainen Miina Mårtenson Rasmus Jern Tove Schoultz von Annika Torp-Donner Heidi Jern Tobias Ray Jonathan Sevelius Emil Lönnfeldt Erik Ray Tomas Donner Jan Donner Jonny Seppänen Mari
Kilpasarja OK Raseborg 1 OK Raseborg Nylund Simon Baarman Marcus Lindholm Sara Vesterinen Pekka Wickholm Björn-Erik Fagerlund Frida Lemström Fredrik Wickholm Roy Höglund Oskar Forsell Daniel Wolff Charlotta Roth Pamela Nyman Jörgen Lemström Karl Emil Forsell Susanna
Kilpasarja OK Raseborg 2 OK Raseborg Nylund André Nurmiainen Jouko Lemström Tom Täppinen Jan Forsström Anne Nurmiainen Elsa Fagerlund Viggo Lindholm Johan Forsström Oscar Löfroos Andreas Forsell Kristian Dahl Citha Sandell Cilia Sandell Cedrik Lindgren Mikaela
Kilpasarja OK Trian 1 OK Trian Muukkonen Petteri Linnaila Charlotta Lintula Aapo Östergård Patric Koskinen Frida Laurila Anneli Nordgren Cecilia Koskinen Johan Nyholm Filip Lintula Veikka Alden Jan Reiman Niklas Nyholm Thomas Still Alec Wickholm Saga
Kilpasarja Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Westerlund Ina Virtanen Topi Lusa Vieda Dambe Inga Savolainen Paula Heikinmaa Aapeli Lahdenperä Aaro Jern Jonas Joensuu Ari-Pekka Heinonen Samuel Dresen Elisa Röytiö Jaana Lindeqvist Katri Arola Topias Väätäjä Milja
Kilpasarja Paimion Rasti 2 2 Paimion Rasti Virtanen Aapo Hartvik Heli Arola Pertti Koivisto Mikko Lindeqvist Minttu Sipponen Markku Dambe Signe Lahdenperä Samuli Hartvik Toni Lindeqvist Markus Suominen Salli Lindeqvist Matleena Sipponen Eija Sipponen Jere Savolainen Paula
Kilpasarja Pargas IF 1 1 Pargas IF Hågensen Sverre Laurén Jill Nymalm Amy Portin Laura Eskolin Tatjana Mattsson Ingela Nymalm Sanna Engström Simon Lindroos Elias Nymalm Sören von Schoultz Roald Lonka Hanna Virtala Emmi Virtala Alex Gunell Yvonne
Kilpasarja Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Saranen Mikael Ryynänen Ella Laisev Vjatseslav Korhonen Hannu Vehmasto Milla Rastinniemi Mervi Väänänen Lauri Tuominen Hans Kahiala Jari Väänänen Heikki Nietosjärvi Tommi Torri-Tuominen Mari Juote Taina Laisev Aleksei Laurila Kirsti
Kilpasarja Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Laapas Ari Pulli Antero Loukkalahti Mika Hyvärilä Touko Väkiparta Siiri Loukkalahti Aino Niemi Arto Kyyrönen Samuli Toivonen Nuutti Vilska Kimmo Kulmala Mika Mänty Elisa Laapas Kaisa Liukkonen Matti Penzina Kseniia
Kilpasarja Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Lemberg Ville Näsi Minea Rinkineva Elina Hauhia Aleksi Koskela Sari Kataja Enni Rintamäki Seppo Katajisto Jukka-Pekka Lemberg Roope Nissinen Niko Hauhia Teemu Kujala Tapio Koskela Heikki Patana Mikko Kriikkula Johanna
Kilpasarja Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit Nikkola Hannu Vainionpää Jukka Ruokola Ilkka Ruokola Anna Pienimäki Eija Hauhia Eija Kujala Anne-Mari Lähdesmäki Mikko Höök Jaakko Tuomaala Juuso Pienimäki Kari Luhtasaari Nea Tuomaala Ella Pitkänen Ville Melender Emilia
Kilpasarja Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Savinainen Joakim Autio Henna Orhanen Johannes Kuoppala Esa Kuoppala Saana Taipalus Maarika Orhanen Kaarlo Välikorpi Jari Orhanen Aarne Laakso Juha-Matti Pihlaja Elina Nurmela Timo Kurki Esa Markkila Eero Savinainen Kati
Kilpasarja Rastivarsat 1 Rastivarsat Kaija Esko Ketonen Jussi Heinilä Hannu Lohikainen Timo Piispa Sohvi Räikkönen Anneli Simola Alexandra Tuokko Jyrki Ryyppö Jarkko Kuoppamäki Juho Sipiläinen Aino Hämäläinen Markku Laiho Hannu Lainio Teppo Honkanen Siiri
Kilpasarja SK Uusi 1 SK Uusi Kirves Antti Lukkari Matilda Vaje Jaakko Muukkonen Roosa Tanttu Unto Hakuli Mia Hovinen Mari Kallio Matti Sirola Timo Lehtoranta Teemu Hakuli Kari Laukkarinen Kari Joensuu Raimo Hakuli Tommi Kirves Hetti
Kilpasarja Solf IK 1 Solf IK Udell Oliver Stenvall Kaj Finne Annsofie Smeds Clas-Göran Friman Rose-Maj Snickars Virpi Udell Tina Särs Benjamin Särs Waldemar Friman Ben Snickars Christer Finne Rosmarie Tuohimaa Ines Udell Robin Snickars Fia
Kilpasarja Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Mäkirinne Mikko Tiikko Katariina Anttila Siiri Kerkola Mika Rapakko Timo Kallio Lasse Kerkola Tiina Koski Joona Raute Kaj Yliluikki Matti Sinnelä Terhi Ratia Tuomo Kuusisto Jyrki Sinnelä Harri Ruotsalainen Hanna-Mari
Kilpasarja Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Simo Taanila Marjo Heikkilä Ossi Sivill Tommi Kovanen Saara Heino Iivari Hietala Vilho Pohjola Lauri Pitkänen Jonne Senttula Tuukka Lakanen Reetta Korhonen Kati Noponen Pekka Oikarinen Lauri Janosikova Tereza
Kilpasarja Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Karjalainen Teemu Saarinen Anu Kovanen Sauli Gil Aguilar Yeray Heikkinen Elli Lahti Eeti Lahti Jaakko Heino Samuli Inkilä Reetu Jutila Aleksi Nyholm Veera Sivill Saana Itkonen Raimo Sulkula Paulus Peltonen Liisa
Kilpasarja Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Sivonen Miro Jussila Ida Eerola Lotta Märkälä Janne Viilo Keijo Lampinen Pihla Viilo Annika Janovs Jekabs Helminen Topias Eerola Mikko Schmidt Emilia Lillqvist Isabella Haanpää Tuomo Kuukka Anton Haanpää Anni
Kilpasarja Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Liponkoski Aapo Kuusinen Saana Ritanotko Johanna Kuusinen Petri Ahonen Pyry Honkala Emmi Huhtanen Meri Sipilä Vili Hirvonen Olli-Petteri Sorsa Aleksi Mankkinen Minna-Liisa Kovalainen Ulla-Maria Itkonen Arto Niemi Aleksi Niemi Jutta
Kilpasarja Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Paananen Joonas Haavisto Emmi Laine Jani Salmi Janne Tasala Emily König-Salmi Vroni Kyläkoski Elli Teriö Tatu Rajaniemi Juho Nummelin Oskari Liimatainen Anni Virta Marko Stenholm Daniel Itkonen Otto Rahkola Ella-Noora
Kilpasarja Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Vuori Jenny Rantala Henna Manderbacka Hanne Vartiainen Lukas Fröjdö Ellen Mäkelä Ella Laine Oliver Holmroos Joni Moisio Orvo Tetri Tero Hintukainen Keijo Kuokkanen Ismo Lehtonen Jukka Kara Olli Haapasaari Ilona
Kuntosarja Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Virtanen Onni Pirinen Teemu Lehtinen Miina Elovaara Emma Koskela Katri Virtanen Otto Anttonen Helmiina Lehtonen Vilja Linnamäki Kerttu Halkilahti Siiri Halkilahti Emil Tuomala Matilda Seppä Elias Söyrilä Leevi Lehtinen Martta
Kuntosarja Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vaherlehto Tuomas Nurmilaukas Niilo Kuutti Veli-Pekka Berg Kimmo Törmänen Eeva Pirttimaa Mimma Lehtosaari Keijo Mänty Eero Hakkarainen Tuomas Hanhijärvi Paulus Ollikainen Jani Carlsson Oliver Riissanen Jani Korhonen Teemu Rauhala Elina
Kuntosarja Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Aho Jarmo Nefedova Irina Kemppi Joni Pirilä Jukka Koivu-Tikkanen Terhi Väätäinen Seppo Metsänurmi Saara Laaksonen Emil Kemppainen Teemu Noponen Jyrki Heikkinen Jussi Korjamo Riina Vuorela Joona Nefedov Evgeny Kemppainen Antti
Kuntosarja Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Mikko Lehtonen Kirsi Lempinen Jussi Hiiri Ari Lepistö Aino Pohjola Ilmari Lehtonen Eemeli Lindberg Lauri Pohjola Jukka Lehtonen Pasi Lepistö Onni Liukkala Pekka Amper Robert Ylitalo Aki Salonen Tero
Kuntosarja Helsingin Suunnistajat 1 1 1 Helsingin Suunnistajat Mäntylä Pekka Heikkinen Lassi Isolähteenmäki Pia Kärkkäinen Kimmo Roschier Elina Erkkilä Jorma Hajnal Dorottya Tompuri Tanu Siivola Jarno Heinonen Mikko Heinaro Ellen Valtonen Jari Lampinen Ville Sauso Riku Mäntylä Kaisa
Kuntosarja Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lassinharju Eeva-Sofia Hujala Tuomas Kaasalainen Matti Koskinen Aki Heinonen Arja Kuokkanen Saijariina Leinonen Mika Nissinen Taneli Surakka Petteri Jessen-Juhler Henri Rima Timo Jokilammi Essi Huhtala Heli Tarvonen Ville-Matti Saarimaa Saku
Kuntosarja Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Rostedt Mika Guseff Virpi Viinikainen Heikki Mänty Pekka Suominen Sanna Salmenoja Hely Saari Irmeli Mertsalmi Tapani Salmenoja Pertti Rautarae Veikko Hiltunen Jani Parkkisenniemi Tarmo Kalliola Pirkko Viiri Tapio Tammisaari Pentti
Kuntosarja Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Kuronen Tommi Niittymäki Johanna Jussila Jorma Taini Juha Nyholm Ella Hahl Annika Korhonen Harri Nurminen Susanna Lainkari Mari Ilmonen Kirsi Heino Veli-matti Salonen Kirsi Mäki Kari Virkki Janne Kärkkäinen Matti
Kuntosarja Kangasala SK 1 Kangasala SK Simonsén Suvi Kanko Ruut Sipilä Mia Kontio Kimmo Koskinen Linus Petroff Ilmo Liuha Eino Kattelus Juho Ruutikainen Pekka Nuuttila Lauri Tammisalo Netta Kontio Kirsi Toivonen Kaisa Rantala Antti
Kuntosarja Karjaan Ura 1 Karjaan Ura Kinnari Unto Lehto Lauri Lehto Milko Lehto Julius Lackström Erkki Ojanen Virpi Rogovin Sari Collan-Weber Tina Rosenblad Lisa Sundman Mikaela Kalenius Regina Weissenfelt Tuija
Kuntosarja Karkki-Rasti 2 2 2 Karkki-Rasti Serenius Timo Suntioinen Elli Jylänki Pinja Himilä Pasi Ahonen Päivi Eronen Päivi Valonen Eila Joutsi Kimmo Jumisko Juha Lindroth Mikko Eronen Jooa Heine Jari Uusitalo Timo Fäldt Mikko Suikkanen Tiina
Kuntosarja Klubb Manhattan 1
Kuntosarja Kuusankosken Urheiluseura 1 Kuusankosken Urheiluseura Harjula Terhi Pylvänen Katri Tähtinen Petri Salo Jukka Salminen Jonna Sarilampi Tuure Kilpinen-Suurnäkki Heidi Manninen Tommi Forsberg Paavo Koskelainen Marko Karjalainen Sanna Karjalainen Asko Pylvänen Esa Sarilampi Pasi Koskelainen Minna
Kuntosarja Kärkölän Kisa-Veikot 1 Kärkölän Kisa-Veikot Saarinen Sauli Mikkonen Jani Rauhamaa Kari Tuominen Rasmus Pekkala-Mikkonen Anni Nurminen Hannu Järvinen Timo Tuokko Karri Ovaska Kimmo Saarinen Anssi Virolainen Sara Tuominen Sini Seppänen Tiina Mäkinen Perttu Järvelä Emmi
Kuntosarja Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Sarkkinen Timo Stranden Ilkka Leinonen Timo Frisk Tatu Andelin Tarja Sarkkinen Joonas Andelin Jouko Liikkanen Reima Andelin Sanna Kemppinen Mikko Sarkkinen Heino Savonen Oula Sarkkinen Eetu Kokkinen Kari Lavia Asta
Kuntosarja Loimaan Jankko 1 Loimaan Jankko Järvinen Tero Kurppa Mauri Hongisto Pasi Hongisto Keijo Merta Helinä Kuosa Harri Saario Henna Merta Henri Ylitalo Matti Hongisto Osmo Breitholtz Maria Viljanen Keijo Hongisto Heimo Ruuhi Teemu Uusitalo Terttu
Kuntosarja Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Saarela Thomas Kanasuo Hanna Uusi-Rauva Otto Suomi Tyko Mäkelä Heidi Ahti Katja Suomi Tiuku Saarela Benjamin Paija Markku Nieminen Jyrki Paija Päivi Syrjälä Vilho Syrjälä Alina Rokka Tuomas Laine Rauno
Kuntosarja MS Parma 1 MS Parma
Kuntosarja MS Parma 2 MS Parma
Kuntosarja Muurlan Vihuri 1 Muurlan Vihuri Yliluikki Henna Jaatinen Marko Simonen MIka Välivirta Mikko Juva Tanja Ylimaa Jari Salokannel Satu Kivirinne Tuomas Juva Joni Juva Mika Lahtinen Marja Jaatinen Satu Juva Matti Ylimaa Juho Mäntylä Jussi
Kuntosarja Navi 1 Navi
Kuntosarja OK 77 2 OK 77 Wallén Henrik Toivanen Robert Haajanen Erik Hyvönen Markku Hulmi Sini Sirviö Rolf Korento Tero Stenbacka Oscar Melin Christoffer Hällström af Fabian Lindholm Ann Koskilaakso Aada Frilander Heikki Visuri Ilari Lipponen Katriina
Kuntosarja OK Lalle 1
Kuntosarja OK Lalle 2
Kuntosarja Pargas IF 1 Pargas IF Virtala Jenny Penger Sofia Brink Johanna Brink Anders Virtala Petra Brink Maria Engström Berndt Honkasalo Mika Lauren Max Engström Jon Öhrnberg Mikael Hoffman Linus Ahlstedt Matias Öhrnberg Henrik von Schoultz Åsa
Kuntosarja Perttelin Peikot 1 Perttelin Peikot Koponen Visa Alarakkola Ari Lehtola Matti Tuomala Simo Isosaari Kanerva Lindström Heli Tamminen Pentti Hämäläinen Olli Eeva Jukka Pajunen Jari Ranki Ari Alanne Jyrki Horppu Matti Lumme Antti Tuominen Janne
Kuntosarja Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Kuosmanen Tuomo Ahokainen Nike Pietikäinen Timo Karling Harri Vehkamäki Hanna Oja Iina Nyman Tomi Puustinen Tuomo Tolvanen Leo Vehmasto Olli Jumppanen Helena Nevalainen Eero Hämäläinen Petri Niinimäki Risto Jumppanen Jarmo
Kuntosarja Raisu Lumous 1 1 Raisu Lumous Lahti Markku Ijas Markku Ijas Jouni Launis Kasperi Launis Kari Drews Pilvi Talonen Jussi Pöyhönen Simo Mikkanen Pirita Vainikka Jari Kivelä Tuomas Laukka Ville Himberg Tommi Seppälä Tuomas Virta Noora
Kuntosarja Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Kulmala Päivi Ojapalo Ilkka Vilska Tiina Seppälä Kaisla Ojapalo Anneli Väkiparta Simo Tervo Vesa Savela Pauli Haltia Riikka Tiljander Venla Väkiparta Mikko Liukkonen Sara Nieminen Pertti Hietala Jukka Varmavuo Iida
Kuntosarja Rasti 88 1 Rasti 88 Seppänen Minna Kaarto Hanna Saarinen Sini Sinkkonen Tuula Saarinen Virve Välimaa Tuija Tuomola Touko Sinkkonen Juha Nokka Vesa Laaksonen Markku Välimaa Emilia Isotalo Anna-Kaisa Pullinen Juha Mäki Juho Jasu Anna
Kuntosarja Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Paajanen Jarkko Maskuniitty Anni-Kaisa Rekonen Janne Stefanini Raphael Helin Jorma Gustafsson Maisa Kytöjoki Juhani Tapola Lauri Väisänen Juuso Glad Ville Hanhela Jussi-Pekka Glad Timo Kuusela Saila Lehmuskoski Jani Luurila Mervi
Kuntosarja RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Virtanen Matti Repo Kristian Repo Vesa Summanen Oskari Wirberg Taina Kunttu Lotta Repo Pauliina Alinikula Jukka Päivike Jaakko Toivio Matti Lukander Harri Hiltunen Petri Käyhkö Jaakko Hiltunen Jarkko Sadwinski Hanna-Kaisa
Kuntosarja Rastihaukat 1 Rastihaukat Saarnio Mikko Ojala Juha Talvioja Hanna Helin Tuomas Matilainen Julia Wiklund Anna Kauppinen Hannu Sorri Noora Mouhu Timo Kauppinen Harri Tuomenoksa Paula Kivikoski Jouni Matilainen Teemu Jääskeläinen Henri Pekkanen Nuppu-Sofia
Kuntosarja Rastivarsat 1 Rastivarsat Tuomala Tuukka Sani Mikko Silvola Petri Honkanen Hannu Lintukangas Anneli Kuoppamäki Jenna Parikka Esko Kyöstilä Ari Matikainen Markku Hämäläinen Jorma Peltonen Hanna Heikkilä Lauriina Ketonen Jonna Munukka Arttu Leirimaa Lauri
Kuntosarja Riihimäen Suunnistajat 1 1 1 Riihimäen Suunnistajat Lähdesmäki Jouni Viitasalo Harri Riikonen Joanna Malinen Aukusti Kosenius Iida Hartikainen Pertti S. Saarinen Mauri Reeni Esko Puputti Tapio Vauhkonen Antti Lahtinen Vesa Kallio Arja Ahlqvist Kristiina Kosenius Jussi Paukkola Jari
Kuntosarja Salon Viesti 1 Salon Viesti Paananen Enni Villberg Anne Vigelius Kari Partanen Juuso Saarinen Lasse Saarinen Pertti Salminen Rauno Majuri Raimo Aavasalo Rauno Lehtoruusu Antero Laiho Aleksi Laiho Marko Villberg Hannu Peltola Ari Sorvari Ari
Kuntosarja Salon Vilpas 1 Salon Vilpas
Kuntosarja Someron Esa 1 Someron Esa
Kuntosarja Suunta Jyväskylä 3 Suunta Jyväskylä Lavickova Michaela Heino Anna-Mari Nieminen Niclas Gil Huovila Tapani Hyttinen Maria Lakanen Lilja Mikkonen Mervi Paalatie Panu Komonen Atte Kurhinen Jani Kaikkonen Tuovi Honkonen Mari Pakkala Pigga Hietala Jussi Jussinmäki Tuulia
Kuntosarja Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Härkönen Antti Ahonen Riikka Tuorila Heidi Honkala Jouni Schmidt Tuija Hyytiäinen Jukka Hukkanen Jenni Jokinen Matias Heinelo Hannu Huhtanen Ossi Kilpi Ari Kela Sanna-Maija Järvinen Jouko Hyyppä Samuel Pemmari Toini
Kuntosarja Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Poutiainen Harri Mäki Tero Tenhunen Joni Saarinen Villiam Mikkola Sanna Alhoke Timo Helkkula Rauli Karhunen Antti Kääriäinen Sami Korpinen Taneli Salonen Jussi Ritanotko Markku Arki Vesa Kashin Daniil Mutka Saija
Kuntosarja Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat Junnila Annastiina Valkonen Sanna Peltola Oke Nikkilä Elias Tarkia Anna Lainio Saija Kyläkoski Reetta Hagström Erica Kivelä Lauri Tamminen Jani Huhtala Maija Pensas Johanna Laine Marika Tarkia Miikka Jerkku Laura
Kuntosarja Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Aho Rauli Nieminen Lauri Aho Jarmo Virjula Aku Korpio Aulikki Kosonen Päivi Korpio Liisa Salminen Joonas Rantala Valtteri Salonen Seeti Paavilainen Sami Nieminen Reetta Salonen Timo Mikkolainen Juha-Matti Aho Varpu

csv-tiedostoon