FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Lakeuden viesti , Järviseudun Rasti , Kauhavan Wisa
19.06.2021
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija
H21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Mäkelä Tuomo Hyvönen Pekka Kerkola Nico Ylikylä Petja Kommio Jere
H21 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Kari Tuomas Hakala Joel Ranki Arto Pirhonen Nuutti Mänty Sami
H21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Boström Kristian Gabitov Rinat Sorsa Antti Vehmas Miika Vesanto Anssi
H21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Syrjäläinen Lauri Kangas Veli Heinaro Einari Syrjäläinen Topi
H21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Valtonen Luukas Suominen Miika Heikkilä Ollipekka Lahtinen Atte Turkki Eero
H21 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Lampinen Ville Haltia Ilari Oksanen Tommi Ikola Atte Laakso Mikko
H21 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Patana Mikko Liukkonen Oskari Koistinen Olli-Pekka Närvä Tomi Laine Jaakko
H21 Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Tulonen Benjamin Saarinen Jarkko Lurev Dimitri Loukkalahti Otto Seppänen Jukka-Pekka
H21 IF Brahe 1 IF Brahe Gripenberg Otto Fagerudd Kim Jansson Emil Åbacka Tommy Joensuu Valter
H21 IF Femman 1 IF Femman Sund Otto Portin Fredric Holmback Hannes Lund Matias Bäckström Anders
H21 IF Femman 2 IF Femman Kronberg Christian Järn Staffan Torrkulla Jan Hakala Joakim Sundelin Peter
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Ylinen Juho Knuuttila Mikko Taanila Vesa Oksanen Teemu Savolainen Eetu
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Barnett Andrew Linnainmaa Tero Luoma Juha Vanhanen Konsta Kotro Tuomas
H21 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Peltola Samuli Ronkainen Aarni Helminen Topias Vaismaa Lassi Ilmonen Aleksi
H21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Jere Toivonen Eevert Hölli Mikko Istolahti Jaakko Lehtola Samu
H21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Istolahti Tuomo Liuha Jarkko Sainio Santeri Joutsensaari Jeremias Teittinen Panu
H21 Koovee 1 Koovee Lassila Ari-Pekka Hirvikallio Joni Parkkinen Jarno Anjala Topi Sild Timo
H21 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Virtanen Akseli Ojala Aaro Korhonen Eetu Tani Jukka Lindqvist Arttu
H21 Kouvolan Suunnistajat 2 Kouvolan Suunnistajat Outinen Tuomas Väisänen Patrik Vepsäläinen Onni Ojala Urho Tynys Joona
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Fabritius Mikael Leinonen Pauli Saari Aki Sorvisto Juha Anttolainen Aleksi
H21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Willman Pyry Huikko Petteri Kinnunen Valtteri Leirimaa Tatu Solonen Joni
H21 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Poutanen Mikko Sankelo Sampo Pajukangas Mikko Ketonen Miikka Sankelo Antton
H21 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Koivumäki Lauri Koivumäki Olli Pihlajamäki Teemu Sivén Ville Rantala Teemu
H21 Lapuan Virkiä 3 Lapuan Virkiä Rannila Oskari Ekola Juuso Tuomaala Juuso Jussinmäki Pietari Fränti Arto
H21 Lynx 1 Lynx Metsälä Juuso Mänkärlä Janne Viskari Juuso Leskinen Aapo Saramäki Niklas
H21 Lynx 2 Lynx Fritzen Florian Koponen Rasmus Koponen Matias Vuorensola Joonatan Ursin Antti
H21 Navi 1 Navi Korpi Juho Sopo Aleksi Ahola Joonas Roux Corentin Taivainen Olli-Markus
H21 Navi 2 Navi Malinen Vinski Ahola Topias Juopperi Sami-Petteri Tamuzs Janis Bray Peter
H21 OK 77 1 OK 77 Jern Tobias Donner Jonny Haajanen Erik Sevelius Emil Snickars Caj
H21 OK 77 2 OK 77 Järvenpää Antti Hällström af Fabian Salervo Mikko Ray Jonathan Talja Eljas
H21 OK 77 3 OK 77 Donner Jan Donner Mikael Kankkunen Matias Kankaanpää Vesa Donner Jesper
H21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Heinonen Samuel Saari Toni Arola Topias Ikonen Pasi Henriksson Tobias
H21 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Niemi Vili Joensuu Ari-Pekka Sipponen Jere Jern Jonas Stenlund Daniel
H21 Pargas IF 1 Pargas IF Virtala Alex Lindroos Elias Ahlbäck Jonatan Hågensen Sverre Engström Simon
H21 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Lemberg Roope Höök Jaakko Lemberg Ville Pitkänen Ville Nikkola Hannu
H21 Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit Peltonen Mikko Aho Jukka Helin Saku Hemminki Jukka Murtomäki Jaakko
H21 Rasti-Jussit 3 Rasti-Jussit
H21 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Iivari Antti Välikorpi Jari Katajisto Jukka-Pekka Nissinen Niko Markkila Eero
H21 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Kosola Ville Niemelä Hannu Hiltunen Juho Kuusikko Miska Koirikivi Riku
H21 SK Uusi 1 SK Uusi Hakuli Tommi Kallio Matti Sainio Antti Tuomaala Eero Hulkkonen Mikko
H21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Tuomala Misa Sulkula Paulus Tölli Marko Senttula Tuukka Pohjola Lauri
H21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kuukka Anton Simosas Otto Huostila Anssi Kymäläinen Severi Eerola Mikko
H21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Saikko Antti Gröhn Riku Sorsa Aleksi Mustajoki Olli Kinni Juho
H21 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Huttunen Esa Spektors Fricis Suna Jussi Mäkinen Tapani Heiska Samu
H21 Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Tikhonov Gleb Titomers Endijs Sliksjanis Matiss Suntila Juha Kääriäinen Sami
H21 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Fomin Daniil Seppä Touko Holmroos Sakari Rajaniemi Juho Huhtinen Mikko
H21 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Sulkula Ilari Hölsö Mikko Kautto Lasse Joensuu Timo Leppäsalmi Topi
H21 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Väyrynen Antti Suutari Matti Koivisto Daniel Weckman Janne Ovaska Janne
D21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Juva Jonna Kauppila Sanna Ylikylä Sanna Kemp Emily
D21 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Yliluikki Henna Kaartinen Selja Ylimaa Henna Mäkelä Joosefiina
D21 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Haikonen Henna-Riikka Aho Petra Pajunen Jenna Nurmela Sari
D21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Hilo Hanne Karppinen Inari Pellonperä Sofia Raasakka Liisa
D21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Tala Emilia Turakainen Venla Hyyrynen Noora Suhonen Anniina
D21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lammi Elina Tolonen Mirabella Hietanen Pinja Lahtinen Katja
D21 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Patana Jenny Hämäläinen Roosa Skog Henna
D21 IF Femman 1 IF Femman Lindgren Hanna Torrkulla Henna Torrkulla Matilda Järveläinen Julia
D21 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Pitkänen Hilla Virkajärvi Heta Konstari Elena Taini Mia
D21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Silvennoinen Siiri Rajamäki Netta Juntunen Hertta Juntunen Marikki
D21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Sivén Hanna Ahonen Laura Oksanen Maiju Uotila Ulrika
D21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Liuha Riina Kanko Miina Sainio Linda Linnainmaa Katja
D21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Liina Viitasaari Liina Biskop Greta Hyyppä Milja
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Ukskoski Karoliina Anjala Anna-Kaisa Närhi Anna Kauppi Minna
D21 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Hietala Emmi Sikkilä Peppi Kankaanpää Aino Korpi Maarit
D21 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Koivisto Aida Hietala Sini Nivukoski Lotta Fränti Eeva-Maria
D21 Lynx 1 Lynx Isoherranen Salla Latvala Matilda Norrbacka Sanni Mänkärlä Aino
D21 Lynx 2 Lynx Turakainen Veera Norrbacka Salla Koli Helmi Heikkilä Tuuli
D21 MS Parma 1 MS Parma Ankelo Elsa Heikkonen Anni Salmia Tessa Jalava Enni
D21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Lusa Vieda Westerlund Ina Silvennoinen Emma Väätäjä Milja
D21 Pargas IF 1 Pargas IF Gunell Yvonne Lönnberg Frida Nymalm Amy Enlund Alexandra
D21 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Näsi Minea Melender Emilia Rinkineva Laura Rinkineva Elina
D21 Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit Aho Reija Ruokola Anna Pulli Liisa Koskela Sanna
D21 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Kriikkula Johanna Palomäki Sanna Savinainen Kati Asikainen Satu
D21 Rastikarhut 1 Rastikarhut Simonsén Suvi Saarijärvi Salla Heittola Suvi Kaskinen Mira
D21 Rastikarhut 2 Rastikarhut Kuusela Tuija Peltomäki Elli Jakobsson Laura Hoskari Maria
D21 Rastikarhut 3 Rastikarhut Haunia Heta
D21 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Anttonen Sari Wennman Heini Joensuu Marttiina Nurmi Kirsi
D21 SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Niva Sara Goman Anna Rahko Saana-Maria Haajanen Sofia
D21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Heittola Satu Klemettinen Kaisa Donner Janina Klemettinen Veera
D21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Eerola Lotta Väisänen Essi Haanpää Anni Kinni Saila
D21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Julkunen Siiri Jussila Ida Kuusinen Saana Pitkänen Salla
D21 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Gröhn Ronja Avelin Melina Hirvonen Milla Viilo Annika
D21 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Rintanen Heini Julkunen Sonja Rantala Henna Haavisto Emmi
D21 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Kyläkoski Elli Lounela Amanda Haapasaari Ilona Kinnala Venla
D21 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Lax Sara Niininen Erika Rannila Venla Koskela Iina
D110 Kangasala SK 1 Kangasala SK Wirola Laura Toivonen Kaisa Kontio Sari
D110 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Istolahti Jaana Lautamo Riikka Puro-Aho Veera
D130 IK Falken 1 IK Falken Bergqvist Katarina Jansson Tuija Ena Linda
D130 Kangasala SK 1 Kangasala SK Joensuu-Partanen Jenni Pietilä-Annala Jaana Rintanen Mari
D130 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Taipalus Maarika Ojala Leena Hemminki Heini
D130 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Rannila Tanja Polso Anne Koskela Tiina
D150 IF Femman 1 IF Femman Finskas Susanna Strandberg Annika Blomqvist Eija
D150 Lynx 1 Lynx Viskari Tanja Tiitola-Savilahti Annamari Kollanen Teresa
D150 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Ala-Kasari Outi Huhtasaari Virpi Mäkineste-Mäkelä Päivi
D170 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Koskela Sari Korkeakangas Eeva-Liisa Hauhia Eija
D170 Rasti E4 1 Rasti E4 Kihlström Kirsi Raatikainen Päivi Kankaanranta Marja
D190 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Stoor Anne Lumiaho Raija Kattilakoski Kirsti
D190 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Hautamäki Leena Ylipelkola Eeva-Liisa Erkinheimo Ritva
H110 Alahärmän Kisa 1 Alahärmän Kisa Ylihärsilä Ari Tuominen Timo Ruotsala Aki
H130 Alahärmän Kisa 1 Alahärmän Kisa Ylihärsilä Arto Ekola Juha Ruotsala Kalle
H130 IF Femman 1 IF Femman Tunis Staffan Hautala Jari Backlund Jan-Anders
H130 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Sippola Juha Varamäki Ari Nivukoski Juha
H130 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Vainionpää Matti Orhanen Aarne Hemminki Antti
H130 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Sorri Pietari Penttinen Jaakko Hautala Jarkko
H130 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Närvä Juha Tuomaala Ville Tuomisto Juha
H150 Kuortaneen Kunto 1 Kuortaneen Kunto Takanen Jari Kolunsarka Ari Ala-Honkola Heikki
H150 Kuortaneen Kunto 2 Kuortaneen Kunto Lassila Antti Ala-Honkola Esa Laitila Jukka-Pekka
H150 Lynx 1 Lynx Tarkkanen Matti Savilahti Petri Isoherranen Sami
H150 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Koskela Heikki Kujala Tapio Hauhia Teemu
H150 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Kuoppala Esa Fränti Juha Ylikangas Esko
H150 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä
H150 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Hartman Janne Koskinen Juha Saari Petri
H170 Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Hilli Kimmo Kangasniemi Martti Virnala Jukka
H170 Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Hirvensalo Jorma Helle Markku Moisio Petri
H170 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kamila Kai Kangasmäki Esa Toikkanen Ilpo
H190 Kannuksen Ura 1 Kannuksen Ura Konttila Sauli Korpijärvi Asko Junkala Eero
H190 Närpes OK 1 Närpes OK Eklund Sven Forsén Björn Svedström Mats
Fyrry IF Femman 1 IF Femman Löfqvist Linn Tunis Evert Torrkulla Moa Rokala Alex
Fyrry IF Femman 2 IF Femman Backlund Thelma Hautala Jonatan Storgård Vilja Hautala Rasmus
Fyrry IF Femman 3 IF Femman Häggman Iivar Granholm Emilia Storgård Lova Finskas Isak
Fyrry Kangasala SK 1 Kangasala SK Kuikko Matias Liukas Viljami Kuikko Saini Linnainmaa Annukka
Fyrry Kangasala SK 2 Kangasala SK Kinnunen Onni Wirola Aukusti Kinnunen Veli Kontio Kirsi
Fyrry Kangasala SK 3 Kangasala SK Liuha Eino Liuha Aino Wirola Eeva Liuha Vilma
Fyrry Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Peltoluhta Aino Peltoluhta Aada Erkkilä Juho Karjanlahti Kosti
Fyrry Kauhavan Wisa 2 Kauhavan Wisa Suomela Vilma Ylihärsilä Mikko Kari Ella Hantula Jussi
Fyrry Kauhavan Wisa 3 Kauhavan Wisa Mutikainen Eveliina Virrankoski Ahto Peltoluhta Susanna Virrankoski Väinö
Fyrry Kauhavan Wisa 4 Kauhavan Wisa Uitto Saana Mutikainen Aada Suomela Venla Koivisto Asser
Fyrry Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Oja Lauri Hietala Samu Sippola Sanni Suokko Matilda
Fyrry Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Nivukoski Nanna Honkanen Iivari Näykki Minttu Noponen Veeti
Fyrry Lapuan Virkiä 3 Lapuan Virkiä Sikkilä Iines Oja Leo Yli-Karhu Eeva Perälä Venla
Fyrry Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Korpi Sanni Ristimäki Anttoni Kataja Enni Hauhia Aleksi
Fyrry Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit Muhonen Eetu Lemberg Linnea Fränti Onni Luhtasaari Nea
Fyrry Rasti-Jussit 3 Rasti-Jussit Saranpää Saara Aho Tiitus Aho Lenni Hölsö Aaro
Fyrry Rasti-Jussit 4 Rasti-Jussit Hietamäki Matias Kataja Helmi Koivula Sanni Niemi Siiri
Fyrry Rasti-Jussit 5 5 Rasti-Jussit Rajala Kerttu Muhonen Oona Oikarainen Fanni Muhonen Aatu
Fyrry Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Kuoppala Saana Orhanen Kaarlo Orhanen Johannes Savinainen Joakim
Fyrry Rasti-Kurikka 2 Rasti-Kurikka Hemminki Eemeli Kriikkula Siiri Joronen Aatu Laakso Evena
Fyrry Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Närvä Juuso Tuomaala Eemil Puro-Aho Aapo Lautamo Hilla

csv-tiedostoon