FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
mainos1
Avoin AM-partio , Kalajoen Junkkarit
01.07.2020
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21 Halsuan Toivo 1 Halsuan Toivo Jussinmäki Ari Jussinmäki Pietari Kalliokoski Jari
H21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Rantala Peetu Kronqvist Emil Koivumäki Olli
H21 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Kukkola Mikko Isokoski Teppo Hongell Timo
H21 Kokkolan Suunnistajat 3 Kokkolan Suunnistajat Venetjoki Väinö Harlamow Kim Taarna Terho
H21 Kokkolan Suunnistajat 4 Kokkolan Suunnistajat Tanttinen Ilkka Orjala Jarkko Myllymäki Kari
H21 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Nykänen Jukka Rannila Tero Rannila Oskari
H21 Ylivieskan Kuula 1 Ylivieskan Kuula Niskanen Tapani Brax Ville-Petteri Nivala Kari
D21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Halla-aho Emma Peltoniemi Päivi
D21 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Biskop Greta Viitasaari Liina
D21 RasTiimi 1 RasTiimi Tiitto Katariina Tiitto Johanna
D21 RasTiimi 2 RasTiimi Lassila Päivi Jääskeläinen Aino-Maria
D21 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Rannila Venla Rannila Tanja
D21 Vetelin Urheilijat 2 Vetelin Urheilijat Polso Anne Pihlajanmaa Elina
D12 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Ketola Matleena Tukala Eeva
H14 Halsuan Toivo 1 Halsuan Toivo Jussinmäki Iisakki Jussinmäki Joona
H14 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Kallio Santeri Määttälä Eelis
D14 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Biskop Patricia Määttälä Selma
D14 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Tukala Oona Tanttinen Milja
D16 Halsuan Toivo 1 Halsuan Toivo Jylhä Reija-Elina Rokala Erica
D16 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Myllymäki Matilda Brock Emma
D18 Halsuan Toivo 1 Halsuan Toivo Jussinmäki Tuulia Simola Kerttu
H80 Kalajoki-Ypäjän Villikomppania 1 Hannula Markus Siipo Pauli
H80 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Ronkainen Timo Orjala Elina
H80 Lohtajan Veikot 1 Lohtajan Veikot Erkkilä Kimmo Paavola Simo
H80 Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Peisa Panu Tuominen Petri
H80 Ylivieskan Kuula 1 Ylivieskan Kuula Nivala Jarmo Isokääntä Antti
D80 Himangan Urheilijat 1 Himangan Urheilijat Halla-aho Johanna Kaustinen Kristina
D80 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Maunula Minna Tukala Päivi
D80 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Biskop Maarit Venetjoki Kirsi
H100 Halsuan Toivo 1 Halsuan Toivo Karhukorpi Keijo
H100 Himangan Urheilijat 1 Himangan Urheilijat Kaustinen Kari Santapakka Pasi
H100 Kannuksen Ura 1 Kannuksen Ura Kupsala Esko Harju Kai
H100 Kaustisen Pohjan-Veikot 1 Kaustisen Pohjan-Veikot Rantala Timo
H100 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Viitasaari Tommi Biskop Kim
H100 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Polso Jukka Määttälä Jukka
H100 Kokkolan Suunnistajat 3 Kokkolan Suunnistajat Koivumäki Kari Virkkala Harri
H100 Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Harjuhaahto Timo Lammi Harri
H100 Vesaisen Pojat 1 Vesaisen Pojat Konttajärvi Seppo Pihlajaniemi Janne
H100 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Pöyhönen Hannu Leppäniemi Jani
D100 Nivalan Suunnistajat 1 Nivalan Suunnistajat Knuuti Pirjo Ekdahl Pirkko
H120 Kannuksen Ura 1 Kannuksen Ura Törmä Markku Korpijärvi Asko
H120 Kannuksen Ura 2 Kannuksen Ura Konttila Sauli Junkala Eero
H120 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Nurisalo Seppo Rantala Aulis
H120 RasTiimi 1 RasTiimi Karsikas Juha Junttila Tuomo
H120 Ylivieskan Kuula 1 Ylivieskan Kuula Jaakola Juhani Jylkkä Markku
H140 Himangan Urheilijat 1 Himangan Urheilijat Mäkelä Juha Uunila Veli-Matti
H140 Kaustisen Pohjan-Veikot 1 Kaustisen Pohjan-Veikot Myllymäki Ari Kattilakoski Eero
H140 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Haapala Risto Jokinen Leo
H140 Nivalan Suunnistajat 1 Nivalan Suunnistajat Taanila Mauno Mikkilä Mauno
H140 Nivalan Suunnistajat 2 Nivalan Suunnistajat Oja Jorma Jokela Vesa
H140 Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Patana Tapio Joki Sauli
D140 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Isoherranen Tarja Stoor Anne
KuntoA Halsuan Toivo 1 Halsuan Toivo Rokala Johanna Sillanpää Jarmo
KuntoA Kuusikko 1 Kuusikko Miska Kuusikko Marko
KuntoA Oulaisten Huima 1 Oulaisten Huima Linna Aino-Maria Piispanen Reima
KuntoA Puhkion Pamaus 1 Kivelä Ilkka Kivelä Juha
KuntoA Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Tilvis Aija Tilvis Pauli
KuntoA SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Sillanpää Tommi Sillanpää Elina
KuntoB KuusiPalo 1 Kuusikko Kiia Paloniemi Aino
KuntoB Nivalan Suunnistajat 1 Nivalan Suunnistajat Erkkilä Hanna-Liisa
KuntoB Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Pöyhönen Lea Lassila Eija

csv-tiedostoon