FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-viesti , Valkeakosken Haka
23.08.2020
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Jalli Vilkku Lehtonen Pasi Pohjola Jukka
H21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Hölli Mikko Rissanen Jiri-Pekka Sainio Santeri
H21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Liuha Jarkko Ikävalko Petri Rantala Antti
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Huikko Petteri Hämäläinen Jani Sankari Matias
H21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Huostila Anssi Kymäläinen Severi Niemi Aleksi
H21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Reiner Matthias Pitkänen Jonne Virekunnas Heikki
H21 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Hirvonen Olli-Petteri Lanne Ristomatti Parkkinen Jussi
H35 Pirkkalan Hiihtäjät 1 Pirkkalan Hiihtäjät Kallio Teemu Siivonen Jere Levola Jani
H35 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Jokela Juha Martikainen Marko Kinnunen Ville
H35 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Paju Erno Holmén Heikki Itkonen Arto
H45 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Mikko Lindberg Lauri Hiiri Ari
H45 Hämeenlinnan Tarmo 1 Hämeenlinnan Tarmo Lehtimäki Harri Laitamäki Mika Havula Jarmo
H45 Kangasala SK 1 Kangasala SK Vennelä Miika Ruuska Vesa Hämäläinen Teemu
H45 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Ari Hirvonen Juha Jokinen Heikki
H45 Musta Neliö 1 Musta Neliö Pyttynen Joakim Harmaala Ismo Myöhänen Mikko
H45 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Riikonen Jarno Ritala Markus Tukiainen Heikki
H45 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Repo Ville Laine Jarkko Jussila Kari
H50 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kontio Pasi Sikkinen Kari Pajula Harri
H50 Koovee 1 Koovee Koski Timo Ketola Mika Mamia Tero
H50 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Lehtonen Timo Klinga Ville Kiljunen Juha
H50 Pirkkalan Hiihtäjät 1 Pirkkalan Hiihtäjät Lindeman Harri Julkunen Pasi Ojala Jari
H50 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Ketola Petri Mattila Heikki Piiparinen Tatu
H50 Rastivarsat 1 Rastivarsat Kaija Esko Heinilä Hannu Maasilta Tommi
H50 Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Enroth Vesa Rantanen Olli-Pekka Salmia Teppo
H55 Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Virtanen Markku Huostila Markku Vantaala Jouni
H55 Rastivarsat 1 Rastivarsat Hämäläinen Markku Vennelä Simo-Pekka Ryyppö Jarkko
H55 Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Mahkonen Marko Ijäs Vesa Toivonen Esa
H60 Oriveden Ponnistus 1 Oriveden Ponnistus Uotila Antti Lepistö Heikki Kuokkanen Ari
H60 Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Koski Harri Rasmus Reijo Karvonen Jorma
H70 Oriveden Ponnistus 1 Oriveden Ponnistus
H70 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Ahola Pentti Alanissi Olli Salminen Pertti
H70 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Haarajoki Matti Kotikoski Juhani Lahtonen Tapio
H14 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kulju Kalle Lautamäki Topias Raimovaara Emma
H14 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kuikko Matias Hämäläinen Aaro Uusitalo Joni
H14 Koovee 1 Koovee Pinta Leevi Rantanen Annika Mariani Sandra
H14 Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Vartiala Oskari Pakarinen Jere
H14 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Liponkoski Eino Lillqvist Erik Lehtovirta Eetu
H14 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Syväterä Sampo Ritala Arttu Sipiläinen Julius
H12TR Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Reitti Matias Lehtonen Eemeli Lepistö Onni
H12TR Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Latonummi Hermanni Marttinen Aatu Mutikainen Veeti
H12TR Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kivelä Niko Tunturi Nuppu Göransson Niklas
H12TR Kangasala SK 1 Kangasala SK Kinnunen Onni Jormanainen Tuuli Uusitalo Tami
H12TR Kangasala SK 2 Kangasala SK Liuha Eino Mattila Ato Ahtola Touko
H12TR Koovee 1 Koovee Penttilä Akseli Mäkelä Konsta Tolonen Vilho
H12TR Koovee 2 Koovee Siivonen Eero Vigren Valtteri Kauppila Roope
H12TR Koovee 3 Koovee Lukichev Ivan Mariani Frank
H12TR Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Ala-Jaskara Eero Ala-Jaskara Paavo Ala-Jaskara Aaro
H12TR Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hannula Riku Yrjölä Aaro Nurmela Eevert
H12TR Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Vartiala Valtteri Metsäpuro Roope Bonden Sisu
H12TR Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kivistö Joona Riikonen Eevert Paju Eelis
H12TR Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Väistökoski Miko Paju Vilho Lemberg Anton
H12TR Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Honkala Emmi Ritala Samu Pienimäki Nemo
H10RR Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas
H10RR Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Pohjola Ilmari Pohjola Arttu Reitti Topias
H10RR Hauhon Sisu 2 Hauhon Sisu Selinummi Urho Selinummi Arvo Lehtonen Nella
H10RR Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46
H10RR Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kaipainen Niklas Raimovaara Leo Mennala Vilho
H10RR Kangasala SK 1 Kangasala SK Neilimo Eevi Backman Antto Neilimo Aaro
H10RR Koovee 1 Koovee Koski Konsta Okkonen Aarre Varjola Veeti
H10RR Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Kangassalo Sisu Koota Niilo Plihtari Eero-Elias
H10RR Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Siikanen Siiri Keskinarkaus Nilla Kiiskinen Elmo
H10RR Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Elmeri Hirvonen Eerikki Hannonen Eetu
H10RR Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Gaasenbeek Cedric Saarinen Aada Kemppainen Samu
H10RR Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Kinnunen Veli Pusa Olga Pusa Väinö
H10RR Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Metsäpuro Rasmus Pakarinen Moona Pakarinen Mette
H10RR Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Repo Saku Heikkinen Paavo Koskinen Okko
H10RR Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Kivistö Aleksi Ahlfors Matias Honkala Niilo
H10RR Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Itävuo Roope Tiits Kaarle Heikkinen Juho
H10RR Tampereen Pyrintö 4 Tampereen Pyrintö Lauronen Elina Karjalainen Milla Laine Aapo
D21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Laura Kanko Miina Kanko Natalia
D21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Liuha Riina Saarinen Minna Miettinen Minna
D21 Koovee 1 Koovee Siivonen Hanna-Mari Ketola Heli Kuusisto Idaliina
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Anjala Anna-Kaisa Kukkonen Saara Peltonen Iida
D35 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Löyttyjärvi Sara Sillanpää Terhi Lehtonen Kirsi
D35 Kangasala SK 1 Kangasala SK Eeva Jonna Joensuu-Partanen Jenni Schutskoff Mari
D35 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Ritanotko Johanna Laine Maria Lauronen Sirkka-Liisa
D35 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Kovalainen Ulla-Maria Koivunen Pia Kela Sanna-Maija
D45 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46
D45 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Nurmela Anu Tahvanainen Anu Kiiskinen Kirsi
D50 Kangasala SK 1 Kangasala SK Rintanen Mari Kukonlehto Marja Pietilä-Annala Jaana
D50 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Remahl Virpi Rantalainen Anna-Lea Hannula Katja
D50 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Arvela Kirsi Einonen Päivi Sundqvist Sari
D50 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Seppälä Pauliina Kinnunen Hannele Antila Suvi
D55 Kangasala SK 1 Kangasala SK
D55 Kangasala SK 2 Kangasala SK
D70 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Mononen Ritva Ahonen Ulla
D14 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Tuurinkoski Sara Jokinen Sivi Laurell Iina
D14 Kangasala SK 1 Kangasala SK Aarnio Aino Liuha Vilma Mustonen Vilma
D14 Koovee 1 Koovee Salonen Heidi Mäkelä Ilona Koski Hanni
D14 Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Naskali Johanna Niemelä Sania
D14 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Nurmela Helmiina Gaasenbeek Annlinn Kiljunen Eevi
D14 Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Koskinen Iida Mustikkamaa Salla
D14 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Lampinen Pihla Häkkinen Kaisla Lampinen Siina
D14 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Ahlfors Erika Hänninen Sanni Järvenpää Seela
D14 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö
D14 Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Enroth Emma Enroth Jenna Salmia Kaisla
D12TR Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Elisa Lindberg Ella
D12TR Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Vainik Siiri Sipilä Nella Laurell Aida
D12TR Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Peltotalo Alma Kulju Silva Mennala Venla
D12TR Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Talonen Elsa Pieniluoma Julia Vitikainen Aada
D12TR Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Liuksiala Tilta-Maria Tamminen Anna Pyhtilä Neea
D12TR Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hirvonen Saara Gaasenbeek Celine Koivuniemi Maija
D12TR Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Ahonen Alli-Martta Leppänen Jenna Lehtonen Uma
D12TR Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Tohka Jenna Suojoki Milla Suojoki Hanna
D12TR Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kalari Kaisla Turpeinen Selma Koskinen Aino
D10RR Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas
D10RR Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Alina Lepistö Aino Rusanen Selma
D10RR Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Hakonen Vilma Siikanen Hertta Mutikainen Viivi
D10RR Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Tuominen Joanna Blomberg Aino
D10RR Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Niemenmaa Reetta Myllymäki Elsa Vänni Josefiina
D10RR Kangasala SK 1 Kangasala SK Wirola Eeva Kuikko Saini Vallittu Sini
D10RR Koovee 1 1 Koovee Kauppila Kaisla Juslin Kerttu Siivonen Anni
D10RR Koovee 2 Koovee Vuorenmaa Saana Siivonen Aino Yliaho Lilja
D10RR Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Pyhtilä Vilma Kytölä Catta Tarri Emma
D10RR Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Lauronen Anni Turpeinen Saana Malm Saara
D10RR Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Tiits Maria Saarinen Taimi Karjalainen Sonja
D10RR Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Kalari Inkamari Laine Enni Myllylä Lumi
H75 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Anjala Risto Railo Matti Heinonen Jouko
H75 Päijät-Rasti 1 Päijät-Rasti
H16-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Sallinen Eero
H16-18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Väkeväinen Vili Ahonen Niilo Koivuniemi Timo
H16-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Raitanen Konsta Tukiainen Otso Laine Aarni
D16-18 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Niemenmaa Meeri Holmala Kira Aaltonen Milla
D16-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Heinimaa Venla Sipilä Mia Aarnio Ada
D16-18 Kangasala SK 2 Kangasala SK Pajula Siiri Kontio Kirsi
D16-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Savisaari Outi

csv-tiedostoon