FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Päijät-Hämeen AM-partio , Yökuppi
17.05.2017
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Ylitalo Aki Kuivaniemi Esa Liukkala Jaakko
H21 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Kemppainen Matti Sainio Mikko Passila Marko
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Järvinen Seppo Niskanen Teemu Lehtinen Niko
H21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Jani Hirvonen Kimmo Lehmusvuori Tomi
H21 Lahden Taimi 1 Lahden Taimi
H21 Rastivarsat 1 Rastivarsat Tervala Miska Hirvonen Joni Leirimaa Tatu
H21 Rastivarsat 2 Rastivarsat Kuoppamäki Juho Niskanen Tuomo Leirimaa Lauri
H21 Thinkers 1
H18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Nykänen Tomi Kolganov Vladislav Makkonen Lauri
H16 Rastivarsat 1 Rastivarsat Maasilta Aapo Pelkonen Oula Ketonen Juuso
H14 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Virtanen Ilari Passila Veeti Vironen Paavo
H14 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Lehtonen Kaapo Arvela Henri Väkeväinen Vili
D21 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Sipilä Kirsi Passila Heidi
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kauppi Minna Kukkonen Saara Karetjoki Miia
D21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Rauhamäki Eevamari Taipale Anniina Nousiainen Katri
D18 Rastivarsat 1 Rastivarsat Kuusela Aino Päivähonka Salla Lohikainen Eveliina
D14 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Riutto Eerika Gröhn Ronja Selin Helena Katarina
D14 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Leppänen Jenni Lehtonen Maiju
D120 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Koivuniemi Kirsi Tahvanainen Anu Nurmela Anu
D120 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Remahl Virpi Koivunen Mari Sundqvist Sari
D150 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Arvela Kirsi Rantalainen Anna-Lea Anttolainen Lea
D180 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Purhonen Kaija Rinne Eila Rinne Annikki
H120 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Laine Simo Riutto Petri Kemppainen Lasse
H120 Rastivarsat 1 Rastivarsat Kurhinen Tomi Maasilta Tommi Lohikainen Timo
H150 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Sidoroff Oskari Rauhamaa Kari Heikkinen Mikko
H150 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Palo Juha Lehtonen Timo Sundqvist Jari
H180 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Sani Mikko Kaukiainen Raimo Pitkänen Reijo
H180 Rastivarsat 1 Rastivarsat Vennelä Simo-Pekka Hämäläinen Jorma Hämäläinen Markku
H210 Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Jokipelto Seppo Sipilä Jukka Sikiö Matti
H210 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Jokinen Esko Turunen Kauko Railo Matti
H210 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Salo Markku Heinonen Jouko Martikainen Arvo
H210 Rastivarsat 1 Rastivarsat Lehtinen Teuvo Pitkänen Heikki Karppinen Pentti

csv-tiedostoon