FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Suomen Tunturisuunnistus , Pellon Ponsi
06.08.2016 , 07.08.2016
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija
H21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Suominen Eemeli Tulonen Benjamin
H21A Hiidenkiertäjät / SuomRa 1 Kivelä Matti Kymäläinen Kimmo
H21A Inarin Yritys 1 Alatalo Petri Friman Juho
H21A Kaukaa Haettu 1 Nurmi Mikko Säily Matti
H21A Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Tauriainen Teemu Haataja Miika
H21A Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Uitto Jussi Uitto Ville
H21A Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Häkkinen Aapo Huttunen Otso
H21A SaPu/Suunta-Jkl 1 Pirttiniemi Juho Häkkinen Kalle
H21A Ski Team Kronberg 1 Kronberg Patrick Kronberg Christian
H21A Team Vartsia 1 Nikumaa Juhani Turpeenniemi Eemeli
H21A Teekkarisuunnistajat 1 Seppälä Otso Virkki Vili
H21B Alahärmän Kisa 1 Alahärmän Kisa Ylihärsilä Ari Ruotsala Kalle
H21B Kaukaa Haettu 1 Laitinen Antti Niinimaa Juha-Pekka
H21B KittU/OH 1 Ruotsala Ilkka Haahti Antti
H21B Koovee/KemijU 1 Marjamaa Mikko Onnela Kalle
H21B KoskRi/KEV 1 Tuomaala Janne Lehtinen Aki
H21B Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Häkämies Antti Lavonen Tommi
H21B Kuhmon Peurat 1 Kuhmon Peurat Piirainen Jussi Härkönen Miko
H21B Kuraporras 1 Holappa Esa Seppä Joni
H21B Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Koivuniemi Kimmo Matilainen Jarno
H21B Laihian Luja 2 Laihian Luja Rajala Jarkko Korpi Ville
H21B OC Puisto 1 OC Puisto Meronen Juha Lammi Uki
H21B OC Puisto 2 OC Puisto Siitonen Jari Simula Pekka
H21B OC Puisto 3 OC Puisto Säde Ville Helin Markku
H21B Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Kuusela Teppo Mourujärvi Petri
H21B Palju.eu 1 Haataja Joni Jurvelin Vesa-Pekka
H21B Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Porkka Antti Porkka Pauli
H21B Raukat 1
H21B ST Hönttätunturi 1 Lohi Kalle Lohi Mikko
H21B Team kaksi veljestä 1 Heikkinen Pasi Heikkinen Petri
H21C Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Virtanen Aaro Virtanen Juha
H21C Kairan kiitäjät 1 Kaijala Tuomas Kurkela Petri
H21C Kalajoen Junkkarit 1 Kalajoen Junkkarit Juola Osmo Juola Saku
H21C Kalajoen Junkkarit 2 Kalajoen Junkkarit Penttilä Tapio Häkkilä Joni
H21C Kaukovainion Kiertäjät 1 Juutinen Risto Myllylä Jukka
H21C Kemijärven Urheilijat 2 Sipovaara Juhani Imponen Veikko
H21C Kemijärvi 1 Imponen Tuomas Hoisko Teemu
H21C Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Härkönen Taneli Ervasti Samuli
H21C Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kauppi Ville Järnstedt Janne
H21C Luvian Peto 1 Joopi Juha Joopi Ville
H21C Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Jurmu Pasi Kusmin Heikki
H21C Paksut Peurat 1 Takalo Tero Takalo Teemu
H21C Pietarsaaren Hiihtäjät 1
H21C RasTiimi 1 RasTiimi Koirikivi Riku Koirikivi Vesa
H21C Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Tankka Jouni Mäkinen Timo
H21C Saana Fun Club 1 Muukkonen Jyrki Muukkonen Pekka
H21C Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Paloniemi Arto Kuusikko Marko
H21C SK Sopulit 1 Similä Severi Kuusikko Miska
H21C Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Kinnunen Simo Kinnunen Timo
H21C Suunta 2000 1 Suunta 2000 Heikkilä Hannu Prykäri Jani
H21C YAPU 1 Rättyä Atte Laakso Toni
D21A KangSK-TuS 1 Toivonen Sirra Kinnala Venla
D21A Laitasaaren Veto 1 Laitasaaren Veto Karppinen Kukka-Maaria Lotvonen Essi
D21A Pekan Ponit 2 2 Kanko Ruut Kanko Natalia
D21A RasTiimi 1 RasTiimi Tiitto Johanna Tiitto Katariina
D21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Näsi Juliaana Räisänen Noora
D21A Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Pasanen Maija Palmi Sara
D21A Tunturikiitäjät 1 Itkonen Elina Silvennoinen Julia
D21C Iin Yritys 1 Iin Yritys Kiuttu Marjut Juntunen Johanna
D21C Kauhavan Wisa 1 Kössi Anniina Kössi Kaija
D21C Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Pirinen Inkalilja Pirinen Katri
D21C Keuruun Kisailijat 1 Keuruun Kisailijat Reponen Milka Leppäsalmi Sara
D21C Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Ojala Minttu Ervasti Sofia
D21C OK Botnia 1 OK Botnia Ekonoja Linda Varis Kaisu
D21C Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Juujärvi Piia Juujärvi Marketta
D21C Ounasvaaran Hiihtoseura 2 Ounasvaaran Hiihtoseura Rahko Hanna-Reetta HAAHTI TARJA
D21C Oys Vapari 1 Pihlajaniemi Anu Erkkilä Päivi
D21C OYS/Vapari 1 Vesikukka Emilia Parkkila Tanja
D21C Posion Pyrintö 1 Posion Pyrintö Hirvelä Sari Soudunsaari Sanna
D21C Ppshp vapari 1 Heikkinen Salla Pellikka Susanna
D21C Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Laaksoviita Katja Laaksoviita Veera
H80 Kiipelikerho 1 Remsu Mikko Siipola Petri
H80 Köpöttelijät 1 Laitamäki Mika Jokela Jari
H80 Laitasaaren Veto 1 Laitasaaren Veto Väliheikki Mikael
H80 Muonion kiri 1 Ruokokoski Marko Sieppi Mika
H80 Osva/Pohjant 1 Nikkari Olli Savolainen Jouni
H80 RasTiimi 1 RasTiimi Arovainio Petteri Kokkoniemi Tero
H80 SK Uranus 1 Pihlajaniemi Janne Takalo Tuomas
H95 Eräsudet 1 Taskila Sakari Ruuska Vesa
H95 Hyrylä Fighters 1 Läärä Matti Raitanen Anssi
H95 Kangasala SK 1 Kangasala SK Savikko Olli Mäki Pekka
H95 Kyrönsalmen Pärske 1 Saramäki Harri Malmstedt Kimmo
H95 MS Parma 1 MS Parma Ekström Thomas Laitamäki Jari
H95 Paksumahat 1 Höynälä Jouko Ojala Kai
H95 Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Karvonen Sami Lammi Harri
H95 Teuvan Rivakka 1 Teuvan Rivakka Lehto Marko Rintaluoma Kari
H95 Teuvan Rivakka 2 Teuvan Rivakka Nevala Pasi Saksa Jyrki
H110 Alajärven Ankkurit 1 Alajärven Ankkurit Latvala Juha Keltamäki Seppo
H110 Hankasalmen Hanka 1 Hankasalmen Hanka Tolonen Juha Ylönen Juhani
H110 Hankasalmen Hanka 2 Hankasalmen Hanka Nieminen Tapio Korhonen Timo
H110 Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Toppari Reijo Rintamäki Seppo
H110 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Hautala Eero Vallbacka Heikki
H110 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Haapasalmi Eero Vilppola Arto
H125 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Malinen Kauko Lihavainen Pekka
H125 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Hakala Heikki Erkinheimo Voitto
H125 Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Ronkainen Timo Tahkola Matti
H125 Kuusamon Erä-Veikot 2 Kuusamon Erä-Veikot Tahkola Tapio Tahkola Paavo
H125 Lapin Veikot 1 Lapin Veikot Pääkkölä Kauko Juujärvi Timo
H125 Poikaviikarit 1 Kulmala Reijo Sääskilahti Sakari
H125 Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Mäki Jarmo Suvila Kalevi
H125 Sievin Sisu 1 Sievin Sisu Niskanen Erkki Vesisenaho Markku
H125 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Juutinen Hannu Ahokoivu Hemmo
H140 Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Ronkainen Väinö Saapunki Kalle
H140 Palo-88 1 Palo-88 Rintala Paavo Rantanen Ismo
H140 Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Ylijoki Olli Lindroos Raimo
H140 Rasti-Pielinen 1 Rasti-Pielinen Heiskanen Viljo Jalonen Teuvo
H140 Suunta 2000 1 Suunta 2000 Leinonen Juhani Onnela Jorma
H140 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Koistinen Leo Verha Koitto
H38 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Sormunen Roope Varis Henry
H38 Kanuunat 1 Ovaska Janne Tynys Joona
D80 Itä-Hämeen Rasti 1 Itä-Hämeen Rasti Översti Irene Nurkka Piia
D80 Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Haverinen Tuula Päivinen Sonja
D80 Koskelankylän Riento 1 Koskelankylän Riento Kotaniemi Sari Hilli Tuija
D80 Oulunsalon Vasama 1 Oulunsalon Vasama Limingoja Johanna Leskelä Maarit
D80 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Torvinen Sirpa Määttä Annu
D80 Ylikiimingin Nuijamiehet 1 Ylikiimingin Nuijamiehet Haataja Mirka Vuolukka Minna
D95 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Varpula Marjut Linko Rita
D95 Kemijärven Urheilijat 3 Hoisko Teija Jumisko Outi
D95 Kemiön Kiilat 1 Kemiön Kiilat Kaitala Hannaleena Peltonen Päivi
D95 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Pirtilä Jaana Kohonen Sari
D95 OK77 1 OK77 Schoultz von Annika Torp-Donner Heidi
D95 Ounasmetsään Eksyneet 1 Barsk Anne Haataja Anna-Leena
D95 Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Vesisenaho Anu Turtinen Mari
D95 Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Korhonen Anne Tervo Eija
D95 Suunta 112 1 Asmundela Tuulikki Asmundela Saara
D95 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Louhi Katri Miettinen Jaana
D110 AaHoot 1 Haapala Aija Heikura Aura
D110 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Borgenström Outi Borgenström Lotta
D110 Hyvinkään Rasti 2 Hyvinkään Rasti Juhola Tuula Miettinen Anneli
D110 Hyvinkään Rasti 3 Hyvinkään Rasti Raiko Erja Vinkanharju Anne
D110 Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Mikkonen Kaija Malinen Paula
D110 KEV/SalRe 1 Määttä Anne Lampela Anita
D110 Lumikarpalot 1 Niskanen Leena Haverinen Riitta
D110 Nivalan Suunnistajat 1 Nivalan Suunnistajat Laitala Marja-Liisa Ekdahl Pirkko
D110 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Haubrich Kathy
D110 Ounasvaaran Hiihtoseura 9 Ounasvaaran Hiihtoseura Latvala Tuula Hiltunen Lilja
D110 Pudasjärven Urheilijat 1 Pudasjärven Urheilijat Tolonen Tarja Itkonen Taina
D125 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Hautamäki Leena Erkinheimo Ritva
D125 Oulaisten Taru 1 Oulaisten Taru Rajaniemi Anneli Maijala Seija Maria
D125 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Maja Alli Mäntylä Kirsti
D125 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Reinikainen Pirjo Welling Marketta
D125 Rastiketut 1 Rastiketut Hautamäki Anna-Maija Elomaa Alli
D125 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Ritasalo Maaria Verha Maija
D38 AlatPi-LänRa 1 Taulavuori Venla Tolonen Sirje
D38 Keuruun Kisailijat 1 Keuruun Kisailijat Kauppinen Niina Kauppinen Satu
D38 MS Parma 1 MS Parma Valtonen Anni Jalava Enni
D38 OK77 1 OK77 Donner Janina Schoultz von Katja
D38 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Norrbacka Sanni Niva Sara
D32 Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Katajamäki Henna-Riina Lammi Tara
D32 Laitasaaren Veto 1 Laitasaaren Veto Niva Heini Goman Anna
D32 Länsi-Rajan Rasti 1 Länsi-Rajan Rasti Korpi Emma Korpi Anna
D32 Vesaisen Pojat 1 Vesaisen Pojat Goman Maija Viippola Venla
HDA Alatornion Pirkat / Kangasniemen Kalske 1 Hokkanen Heini Pessa Markus
HDA Duo Kojola 1 Kojola Neea Kojola Lauri
HDA Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Virtanen Joni Marttila Outi
HDA Illin koitto 1 Niemelä Jaana Niemelä Hannu
HDA JRV/LS-37 1 Hämäläinen Ari Koivunen Mari
HDA KanSu/RiSu 1 Råberg Lotta Jalonen Juha
HDA Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Aikio Santeri Nurmi Ella
HDA Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Andelin Sanna Kokkinen Kari
HDA Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Inkilä Anni Pohjala Johannes
HDA OK77 1 OK77 Ruokolainen Mikko Ruokolainen Miina
HDA Pekan Ponit 1 Ruutikainen Pekka Kanko Miina
HDA Pitkännotkon Ponsi 1 Rossi Antti Orkola Pirita
HDA Rakettiryhmä 1 Koskela Salla Huomolin Ville
HDA RasKa / KemU 1 Kaskinen Mira Saarela Ville-Petteri
HDA Temppelivuoren Reippaat 1 Rissanen Jaakko Itkonen Maria
HDA Ultrasuunnistajat 1 Hyppölä Outi Hyppölä Tero
HDB - 1 Tuovinen Henry Koutsoubos Eveliina
HDB Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Taulavuori Tarja Taulavuori Tero
HDB Aurajoen Ahdistus 1 Lassila Roosa Salmela Jouni
HDB Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Honkimaa Ari Honkimaa Outi
HDB Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Rosenblad Kalle Kangasaho Essi
HDB HlS/ HS 1 Leppälä Martti Leppälä Laura
HDB IF Minken 1 IF Minken Calden Niclas Caldén Mikaela
HDB IK Falken 1 IK Falken Wärnman Ingela Wärnman Olav
HDB IK Falken 2 IK Falken Wiklund Nina Wiklund Torbjörn
HDB Iskonkiertäjät 1 Similä Jouni Hankonen Johanna
HDB Jaakkola 1 Jaakkola Sirkka Jaakkola Lasse
HDB Juuan Jänne 1 Juuan Jänne Kuivalainen Risto Hirvonen Nina
HDB Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Haavisto Tuija Anttonen Kimmo
HDB Kadonneen Rastin Metsästäjät 1 Karanta Elina Hyrkäs Jari
HDB Kajaanin Kuohu 1 Kajaanin Kuohu Kari Erkki Kari Pirjo
HDB Kalajoen Junkkarit/RasTiimi 1 Nikula Juho Keskitalo Elina
HDB Kalajoki 1 Tilvis Aija Tilvis Pauli
HDB Kaukaa haettu 1 Säily Leena Loimu Aino
HDB Kaustisen Pohjan-Veikot 1 Kaustisen Pohjan-Veikot Rantala Timo Rantala Maj-Lis
HDB Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Remahl Virpi Anjala Ari
HDB Lapin Veikot/S-2000 1 Vaara Keijo Komu Heidi
HDB Lapin Veikot/SoPe 1 Järveläinen Soili Kokkonen Pekka
HDB Lapve ja Vepo 1 Korpi Virpi Tohmola Mika
HDB LePo 1 Alaperä Anna-Mari Junnila Ilkka
HDB Länsi-Rajan Rasti 1 Länsi-Rajan Rasti Tolppi Juha Yrjänheikki Johanna
HDB Metsän Pojat 1 Metsän Pojat Ruohtula Kirsi Ylilehto Jari
HDB MS Parma 1 MS Parma Heikkilä Heli Hiekkalahti Anssi
HDB Muurlan Vihuri 1 Muurlan Vihuri Jaatinen Marko Jaatinen Satu
HDB Nastolan Terä 1 Nastolan Terä Koistinen Anu Koistinen Pasi
HDB Nivalan Suunnistajat 1 1 Hautamäki Riikka Hautamäki Teuvo
HDB OK77 1 OK77 Kenttä Lauri Kenttä Laura
HDB Oulaisten Huima 1 Oulaisten Huima Heiska-Mäkelä Suvi Mäkelä Timo
HDB Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Kurkela Anna Kemiläinen Esa
HDB OYS VAPARI 1 Niinimäki Riitta Niinimäki Tuukka
HDB Posion Pyrintö 1 Posion Pyrintö Ruokamo Leena Ruokamo Pasi
HDB Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Länsivuori Katri Länsivuori Toni
HDB Rastiketut 1 Rastiketut Taipalus Esko Ahola Mari
HDB Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Pakarinen Marika Pakarinen Taneli
HDB Rasti-Nokia 2 Rasti-Nokia Aalto Pirjo Aalto Aimo
HDB Rasti-Nokia 3 Rasti-Nokia Kohonen Maiju Jokinen Sakari
HDB Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Räisänen Mira Väisänen Joni
HDB Sinkki-Sepot 1 Sinkki-Sepot Vilminko Pauli Vilminko Tuula
HDB Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Kauppinen Jaana Kauppinen Jussi
HDB Suonenjoen Vasama 1 Suonenjoen Vasama Voutilainen Anna-Maija Voutilainen Ilkka
HDB Susihukka 1 Hautala Ilkka Torvi Kaisa
HDB Suunnan Hukkaajat 1 Juola Hanna Juola Eero
HDB Team Käpylä 1 Pyhtilä Kristiina Pyhtilä Timo
HDB Teuvan Rivakka 1 Teuvan Rivakka Saksa Päivi Saksa Markku
HDB Torikka Trail Runners 1 Junttola Ulla Junttola Antti
HDB tuurilla tunturissa 1 Muttilainen Raija Oinaskallio Erkki
HDB Vaalan Karhu 1 Vaalan Karhu Nummi Eino Reiniharju Maarit
HDB Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Elomaa Jere Nylund Laura
HDB Vihtavuoren Pamaus 0 Vihtavuoren Pamaus Leppänen Juha Eskelinen Laura
HDB Vihtavuoren Pamaus 1 Vihtavuoren Pamaus Eskelinen Unto Eskelinen Suvi
HDB Ylikiimingin Nuijamiehet 1 Ylikiimingin Nuijamiehet Holappa Hannu Turtinen Satu
HDB Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Savela Susanna Kujala Tapio
HDC HavisKaira 1 Harjula Veijo Arkimaa Pirjo
HDC Himangan Urheilijat 1 Himangan Urheilijat Kuusisto Sanna Kuusisto Juha
HDC Iin Yritys 1 Iin Yritys Paaso-Rantala Aada Paaso-Rantala Juha
HDC Iin Yritys 2 Iin Yritys Kurttila Eero Kurttila Jaana
HDC Iin Yritys 3 Iin Yritys Paaso-Rantala Pertti Kalliokoski Henna
HDC Iisu 1 Iisu Alakorva-Pernu Lea Pernu Pentti
HDC IPA 1 Piirtola Maarit Piirtola Pauli
HDC Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Kela Pentti Niskanen Sirkka-Liisa
HDC Kalajoen Junkkarit 1 Kalajoen Junkkarit Sorvari Pekka Sorvari Teija
HDC Kalajoen Junkkarit 2 Kalajoen Junkkarit Laitala Piia Alasuvanto Joni
HDC Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Iso-Koivisto Minna Ekström Marcus
HDC Kiimingin Urheilijat 1 Kiimingin Urheilijat Hanhela Paavo Hanhela Raili
HDC Kittisvaaran Kiri 1 Lehkonen-Tolppi Merja Tolppi Lasse
HDC Korouoma Base Camp 1 Hirsimäki Juho Pienipaavola Heidi
HDC Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Pitkänen Anni Pitkänen Harri
HDC Kuusamon Erä-Veikot 2 Kuusamon Erä-Veikot Murtovaara Annemari Murtovaara Turo
HDC Kuusamon Erä-Veikot 3 Kuusamon Erä-Veikot Ervasti Siiri Ervasti Hannu
HDC Kuusamon Erä-Veikot 5 Kuusamon Erä-Veikot Määttä Antti Kangasniemi Saara
HDC Laitasaaren Veto 1 Laitasaaren Veto Lotvonen Arja Lotvonen Kari
HDC Lapin Veikot 1 Lapin Veikot Kultima Juha Kultima Jutta
HDC Lapin Veikot 2 Lapin Veikot Lepola Erkki Lepola Ritva
HDC Länsi-Rajan Rasti 1 Länsi-Rajan Rasti Hannila Henna Hannila Petri
HDC Länsi-Rajan Rasti 2 Länsi-Rajan Rasti Matila Tommi Gretsch Monika
HDC Muonio 1 Rautio Jarmo Helistö Henriikka
HDC Nuoripari 1 Rapakko Jaakko Outila Tarja
HDC Oulun NMKY:n Urheilijat 1 Oulun NMKY:n Urheilijat Pyykkö Veera Tuohimaa Esko
HDC Oulun Yliopiston Urheiluseura 1 Oulun Yliopiston Urheiluseura Merilä Seppo Merilä Kirsti
HDC Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Sahlberg Tuija Vanhanen Reima
HDC Ounasvaaran Hiihtoseura 2 Ounasvaaran Hiihtoseura Mäkitalo Marjo Mankonen Ismo
HDC OYS VAPARI 1 Lohela Päivi Lohela Väinö
HDC OYS Vapari 2 Kilpeläinen Marja Ellilä Jorma
HDC Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Väänänen Helena Väänänen Tapio
HDC Posion Pyrintö 1 Posion Pyrintö Pätsi Ulla Pätsi Johan
HDC Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Hautaniemi Lauri Hautaniemi Marjaana
HDC Raja-Karjalan Suunnistajat 2 Raja-Karjalan Suunnistajat Länsivuori Luukas Fischer Stephanie
HDC Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Hauhia Eija Hauhia Teemu
HDC Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit Mäki-Mantila Hanna Sepponen Anssi
HDC Rasti-Jussit 3 Rasti-Jussit Jäntti Ari Hautala Päivi
HDC Rasti-Jussit Ö Rasti-Jussit Hauhia Ilari Mäki-Panula Tiina
HDC RiPy / LapVe 1 Kemppainen Laura Kallatsa Markus
HDC SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Korhonen Kai Korhonen Marja
HDC Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Härkönen Helinä Härkönen Matti
HDC Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Hakala Marja Hakala Jukka
HDC Suomussalmen Rasti 2 Suomussalmen Rasti Turunen Paula Turunen Mikko
HDC Suunta 2000 1 Suunta 2000 Hyvärinen Mikko Bergman Anne
HDC Suunta 2000 5 Suunta 2000 Salmela Pauliina Karmala Timo
HDC Team Kinetic Energy 1 Kujala Jarmo Palmer Katharina
HDC Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Pöyhönen Hannu Pöyhönen Lea
HA Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Kellokumpu Seppo
HA Lynx 1 Lynx Kleemola Lauri
HA MS Parma 1 MS Parma Talvinen Arto
HA OC Puisto 1 OC Puisto Skyttä Eerik
HA OK77 1 OK77 Donner Mikael
HA Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura
HA Rasti E4 1 Rasti E4 Hyttinen Tarmo
HA Rasti E4 2 Rasti E4 Liimatainen Janne
HA Sallan Karhut 1 Sallan Karhut Lumijärvi Antti
HA Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Pasanen Pertti
HA Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kymäläinen Severi
HA Tampereen Pyrintö 2 Huostila Anssi
HA Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Myllymäki Jyri
HA Ylikiimingin Nuijamiehet 1 Ylikiimingin Nuijamiehet Parkkinen Keijo
HB Airsystems Kajaani 1 Kailari Ollipekka
HB Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Taulavuori Arttu
HB Bristol OK 1 Grover Tommi
HB Germany 2 Germany Kolehmainen Valtteri
HB Haparanda OK 1 Ariluoma Petri
HB Haukiputaan Heitto 1 Haukiputaan Heitto Päkkilä Pertti
HB Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Louhi Johannes
HB Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Tala Henrik
HB Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Suominen Manne
HB HS Lapponiankiertäjät 1 Koivisto Ari-Pekka
HB Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Viljanen Heikki
HB Janne Vasenius 1 Vasenius Janne
HB Kai Huuhka 1 Huuhka Kai
HB Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Karttunen Kyösti
HB Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Jormanainen Jari
HB Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Maasalo Pekka
HB Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Pulkkinen Kai
HB Koskelankylän Riento 1 Koskelankylän Riento Kotaniemi Juha
HB Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Linjakumpu Seppo
HB Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Paavola Harry
HB Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Pakari Jussi
HB Lapin Veikot 1 Lapin Veikot Kallatsa Mikko
HB Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Niska Kimmo
HB Länsi-Rajan Rasti 1 Länsi-Rajan Rasti Korpi Juho
HB OK77 1 OK77 Donner Jonny
HB Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Hautaniemi Petri
HB Rovaniemi 1 Karjalainen Heikki
HB Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Paananen Jarmo
HB Settiäijät 1 Lehtola Hannu
HB SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Pietiläinen Ilpo
HB SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Salminen Jukka
HB Vaalan Karhu 1 Vaalan Karhu Nummi Matti
HB Vesaisen Pojat 1 Vesaisen Pojat Koutonen Mikko
HB Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Finnilä Sami
HB Vetelin Urheilijat 2 Vetelin Urheilijat Leppäniemi Esa
DA Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Lehkonen Emmi
DA Kangasniemen Kalske 1 Kangasniemen Kalske Tarvonen Silja
DA Lapin susi 1
DA Lauttakylän Luja 1 Lauttakylän Luja Yli-Sipilä Kati
DA Lynx 1 Lynx Kyckling Katja
DA Rastikarhut 1 Rastikarhut Ylikylä Suvi
DA Saloisten Reipas 1 Saloisten Reipas Laurila Sari
DA Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Korhonen Kaija
DA Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Karhola Lotta
DB Elina Hirvelä 1 Hirvelä Elina
DB Haukiputaan Heitto 1 Haukiputaan Heitto Päkkilä Suvi
DB Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti
DB Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Laitinen Tiina
DB Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Paavola Tiina
DB Laitasaaren Veto 1 Laitasaaren Veto Lehto Oona
DB Lapin Sudet 1 Lapin Sudet Väänänen Pirjo
DB Oulunsalon Vasama 1 Oulunsalon Vasama Marjakangas Elina
DB Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Haapasalmi Tuija
DB Sinkki-Sepot 1 Sinkki-Sepot Jussinniemi Seija
DB Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Peltola Sanna
DB Ylikiimingin Nuijamiehet 1 Ylikiimingin Nuijamiehet Parkkinen Piia
KUNTOPARI Artun idea 1 Alaperä Arttu-Pekka Tuomela Anne
KUNTOPARI Eliaksen Eksyjät 1 Salonen Ilkka Hiekkavuo Kirsi
KUNTOPARI Germany 1 Germany Kallio Pasi Kolehmainen Ari
KUNTOPARI H.O.T. 1 Hellstedt Oliver Hellstedt Tony
KUNTOPARI Illaksi kotiin 1 Törmäkangas Erkki Nissinen Lari
KUNTOPARI Illaksi kotiin 2 Rantakeisu Pauliina Vaara Niina
KUNTOPARI Juha Lappeteläinen 1 Liimatta Olli-Pekka Lappeteläinen Juha
KUNTOPARI Kalajoen Junkkarit 1 Kalajoen Junkkarit Penttilä Maritta Favorin-Häkkilä Mari
KUNTOPARI Kalajoen Junkkarit 9 Kalajoen Junkkarit Isokääntä Kari Löytynoja Leena
KUNTOPARI Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Katajamäki Tuija Katajamäki Arto
KUNTOPARI Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Pirinen Hilla Pirinen Marko
KUNTOPARI Kerppolan Papat 1 Mäkinen Arto Rinne Jari
KUNTOPARI Kuraporras 1 Hyyppä Janne Paasimaa Tomi
KUNTOPARI Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Kinnula Irma Kinnula Ahti
KUNTOPARI lievä eksymä 1 Salo Hannu Järvenpää Reivo
KUNTOPARI Luja 1 Yli-Sipilä Juho Yli-Sipilä Kai
KUNTOPARI Luxus 1 Vuosku Tiina Kaipainen Jenni
KUNTOPARI Malax IF 1 Malax IF
KUNTOPARI MÖHKÖFANTIT 1 Hiltunen Markku
KUNTOPARI napAkat 1 Ruotsala Kristiina Palosaari Noora
KUNTOPARI Nilsiän Nujakan kuntoilijat 1 Helin Hanna-Leena Taattola Seija
KUNTOPARI Oulunsalon Vasama 1 Oulunsalon Vasama Alitalo Päivi Alitalo Heidi
KUNTOPARI Oys Vapari/Psyk. 1 Häyrynen Lea Sorvisto Mari
KUNTOPARI Palo-88 1 Palo-88 Nummi Olavi Junnila Markku
KUNTOPARI Pirjo Latva-Mantila ja Johanna Peltoniemi 1
KUNTOPARI Poikaviikarit 2 Niskala Tuomo Rautio Hannu
KUNTOPARI Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Länsivuori Jonatan Kolehmainen Anne
KUNTOPARI Rastivarsat 1 Rastivarsat Kyöstilä Ari Salminen Esko
KUNTOPARI Ruukinkankaan Rasti 1 Mämmelä Riina Mämmelä Antti
KUNTOPARI Ruukinkankaan Rasti 2 Salminen Henriikka Salminen Saaramaria
KUNTOPARI Sanna Kuikka 1 Kuikka Sanna Perälä Juha-Pekka
KUNTOPARI Savon Suunta 1 Savon Suunta Malkki Pekka Malkki Sisko
KUNTOPARI Team Hirvi 1 Hirvi Mika Hirvi Jaana
KUNTOPARI Team Kotilehto 1 Kotilehto Jukka Kotilehto Ville
KUNTOPARI Team Neidonkenkä 1 Ariluoma Kati Rantamartti Päivi
KUNTOPARI Team Tokka 1 Hakala Markku Pirttijärvi Sari
KUNTOPARI Vaasan Suunnistajat 2 Vaasan Suunnistajat Elomaa Emma Elomaa Sami
KUNTOPARI Ylläksen Rasti 1 Ylläksen Rasti Holck Leena
KUNTOHENK Emilia Pietiläinen 1 Pietiläinen Emilia
KUNTOHENK Essi Myrsky 1 Myrsky Essi
KUNTOHENK Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Louhi Jyrki
KUNTOHENK Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Laine Jaakko
KUNTOHENK Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Tala Jyrki
KUNTOHENK Hollolan Urheilijat -46 1 Hollolan Urheilijat -46 Virtanen Mari
KUNTOHENK Iisu 1 Iisu Haatainen Matti
KUNTOHENK Jarmo Rantala 1 Rantala Jarmo
KUNTOHENK Juuan Jänne 1 Juuan Jänne Kainulainen Marja-Liisa
KUNTOHENK Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Haikola Petteri
KUNTOHENK Kajaanin Suunnistajat 2 Kajaanin Suunnistajat Haikola Maaria
KUNTOHENK Kajaanin Suunnistajat 3 Kajaanin Suunnistajat Haikola Ninni
KUNTOHENK Kajaanin Suunnistajat 4 Kajaanin Suunnistajat Okkonen Eero
KUNTOHENK Kajaanin Suunnistajat 5 Kajaanin Suunnistajat Haverinen Marika
KUNTOHENK Kangasala SK 3 Kangasala SK Sivunen Sami
KUNTOHENK Kemijärven Urheilijat 1 Kemijärven Urheilijat Jumisko JarI-Pekka
KUNTOHENK Kiimingin Urheilijat 1 Kiimingin Urheilijat Pääkkönen Jarmo
KUNTOHENK Kiipeli 1 Hooli Heidi
KUNTOHENK Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Isoherranen Tarja
KUNTOHENK Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Mäntynen Ari
KUNTOHENK Laasanen Veikko 1 Laasanen Veikko
KUNTOHENK Laihian Luja 1 Laihian Luja Pensas Esko
KUNTOHENK Lapin Veikot 1 Lapin Veikot Kuusela Ilkka
KUNTOHENK Lapin Veikot 2 Lapin Veikot Maijala Matias
KUNTOHENK Lapin Veikot 3 Lapin Veikot Maijala Milla
KUNTOHENK Löytänen Rastit 1 Vartiainen Jouni
KUNTOHENK Marika Vuoriheimo 1 Vuoriheimo Marika
KUNTOHENK Marjukka Rask 1 Rask Marjukka
KUNTOHENK Markku Heikkinen 1 Heikkinen Markku
KUNTOHENK MVMSHS 1 Vuontisjärvi Manu
KUNTOHENK OK77 1 OK77 Donner Jesper
KUNTOHENK OK77 2 OK77 Kenttä Nooa
KUNTOHENK OK77 3 OK77 Kenttä Lumi
KUNTOHENK OK77 7 OK77 Kenttä Santeri
KUNTOHENK Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura
KUNTOHENK Ounasvaaran Hiihtoseura 2 Ounasvaaran Hiihtoseura
KUNTOHENK Ounasvaaran Hiihtoseura 4 Ounasvaaran Hiihtoseura Torkko Markku
KUNTOHENK Ounasvaaran Hiihtoseura 6 Ounasvaaran Hiihtoseura Sirkka Sauli
KUNTOHENK Perämeren Rasti 1 Perämeren Rasti Pietiläinen Erkki
KUNTOHENK Pohjankyrön Rasti 1 Pohjankyrön Rasti Sauru Seija
KUNTOHENK Posion Pyrintö 1 Posion Pyrintö Outila Juhani
KUNTOHENK Posion Pyrintö 2 Posion Pyrintö Pyhtinen Jarmo
KUNTOHENK Pyksin Kunto 1 Pätsi Jukka
KUNTOHENK Rasti 88 1 Rasti 88 Korpela Markku
KUNTOHENK Rasti E4 1 Rasti E4 Poikolainen Leo
KUNTOHENK Rastivarsat 1 Rastivarsat Toivola Saija
KUNTOHENK Rovakairan Verkonrakennus Oy 1 Smeds Lauri
KUNTOHENK Ruukinkankaan Rasti 3 Salminen Heikki
KUNTOHENK Savannin Sakaalit 1 Zechner Martin
KUNTOHENK SK Uranus 1 Sirviö Petri
KUNTOHENK Suomussalmen Rasti 1 Suomussalmen Rasti Laurinseppä Heikki
KUNTOHENK Suomussalmen Rasti 2 Suomussalmen Rasti Laaksoviita Veikka
KUNTOHENK Suomussalmen Rasti 3 Suomussalmen Rasti Laaksoviita Timo
KUNTOHENK Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Huovila Tapani
KUNTOHENK Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kotikoski Juhani
KUNTOHENK Tiina Alasaari 1 Alasaari Tiina
KUNTOHENK UHS 1 Pöykkölä Jouko
KUNTOHENK Ylivieskan Kuula 1 Ylivieskan Kuula Koutonen Arto
KUNTOHENK Ylläksen Rasti 1 Ylläksen Rasti Sirviö Teijo
KUNTOHENK Ylläksen Rasti 2 Ylläksen Rasti Sirviö Taija

csv-tiedostoon