FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Pyöräsuunnistuksen SM-viesti , Kouvolan Suunnistajat
11.06.2017
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija Osuuden 6 juoksija
H21 Eksymä 1 Eksymä Kleemola Joona Kleemola Arttu Kleemola Joona Kleemola Arttu Kleemola Joona Kleemola Arttu
H21 Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Takamaa Mikko Laurila Jussi Takamaa Mikko Laurila Jussi Takamaa Mikko Laurila Jussi
H21 Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Pyykönen Pasi Niemi Pekka Pyykönen Pasi Niemi Pekka Pyykönen Pasi Niemi Pekka
H21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hongell Timo Saarela Samuli Hongell Timo Saarela Samuli Hongell Timo Saarela Samuli
H21 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Paavola Kai Harlamow Kim Paavola Kai Harlamow Kim Paavola Kai Harlamow Kim
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Tommola Mikko Logvinchuk Evgeniy Tommola Mikko Logvinchuk Evgeniy Tommola Mikko Logvinchuk Evgeniy
H21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Toimela Niko Nousiainen Antti Toimela Niko Nousiainen Antti Toimela Niko Nousiainen Antti
H21 Mäntsälän Urheilijat 1 Mäntsälän Urheilijat Niskanen Tuomo Saarinen Juho Niskanen Tuomo Saarinen Juho Niskanen Tuomo Saarinen Juho
H21 OK Botnia 1 OK Botnia Haga Antonia Haga André Haga Antonia Haga André Haga Antonia Haga André
H21 OK Trian 1 OK Trian Lindahl Jesper Blomster Anders Lindahl Jesper Blomster Anders Lindahl Jesper Blomster Anders
H21 Pargas IF 1 Pargas IF Rantanen Kalle Vesanen Juuso Rantanen Kalle Vesanen Juuso Rantanen Kalle Vesanen Juuso
H21 Rastivarsat 1 Rastivarsat
H21 Rastivarsat 2 Rastivarsat
H21 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Korhonen Eetu Korhonen Mika Korhonen Eetu Korhonen Mika Korhonen Eetu Korhonen Mika
H21 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Huikko Petteri Kahelin Jouni Huikko Petteri Kahelin Jouni Huikko Petteri Kahelin Jouni
H120- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Martikainen Pasi Ollikainen Seppo Martikainen Pasi Ollikainen Seppo Martikainen Pasi Ollikainen Seppo
H120- Itä-Päijänteen Rasti 2 Itä-Päijänteen Rasti Peltonen Heikki Nurminen Heikki Peltonen Heikki Nurminen Heikki Peltonen Heikki Nurminen Heikki
H120- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Leinonen Markku Lakkala Ossi Leinonen Markku Lakkala Ossi Leinonen Markku Lakkala Ossi
H120- Kuortaneen Kunto 1 Kuortaneen Kunto Kesti Tapani Sippola Asko Kesti Tapani Sippola Asko Kesti Tapani Sippola Asko
H120- Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Lehtimäki Jorma Nuoranne Jussi Lehtimäki Jorma Nuoranne Jussi Lehtimäki Jorma Nuoranne Jussi
H120- SOC Asikkala 1 SOC Asikkala Nykänen Timo Saarinen Heikki Nykänen Timo Saarinen Heikki Nykänen Timo Saarinen Heikki
H120- Turengin Sarastus 1 Turengin Sarastus Aalto Timo Honkanen Reijo Aalto Timo Honkanen Reijo Aalto Timo Honkanen Reijo
H20 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Rauhala Juha Heinaro Lauri Rauhala Juha Heinaro Lauri Rauhala Juha Heinaro Lauri
H20 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Jumppanen Oskari Puolakanaho Sakari Jumppanen Oskari Puolakanaho Sakari Jumppanen Oskari Puolakanaho Sakari
H20 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Eemeli Nykänen Tomi Kiljunen Eemeli Nykänen Tomi Kiljunen Eemeli Nykänen Tomi
H20 OK Trian 1 OK Trian Ekholm Tobias Lönnström Emil Ekholm Tobias Lönnström Emil Ekholm Tobias Lönnström Emil
H20 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Rissanen Antti Lilja Juha Rissanen Antti Lilja Juha Rissanen Antti Lilja Juha
H20 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Pais Markus Pais Märten Pais Markus Pais Märten Pais Markus Pais Märten
H20 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Jantunen Janek Kaksonen Teemu Jantunen Janek Kaksonen Teemu Jantunen Janek Kaksonen Teemu
D21 Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas
D21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Penttilä Marja Saarela Ruska Penttilä Marja Saarela Ruska Penttilä Marja Saarela Ruska
D21 Koovee 1 Koovee Saarinen Henna Hara Marika Saarinen Henna Hara Marika Saarinen Henna Hara Marika
D21 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Hakala Helena Hakala Eeva-Liisa Hakala Helena Hakala Eeva-Liisa Hakala Helena Hakala Eeva-Liisa
D21 Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Rantanen Marja Tuokko Mari Rantanen Marja Tuokko Mari Rantanen Marja Tuokko Mari
D21 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Korhonen Julia Korhonen Eeva Korhonen Julia Korhonen Eeva Korhonen Julia Korhonen Eeva
D21 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Koskela Salla Lehtimäki Tuuli Koskela Salla Lehtimäki Tuuli Koskela Salla Lehtimäki Tuuli
D21 Länsi-Rajan Rasti 1 Länsi-Rajan Rasti Jaako Niina Kaijanen Tytti Jaako Niina Kaijanen Tytti Jaako Niina Kaijanen Tytti
D21 Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 1 Länsi-Uudenmaan Suunnistajat Rauttola Tiia-Maria Nurminen Kirsi Rauttola Tiia-Maria Nurminen Kirsi Rauttola Tiia-Maria Nurminen Kirsi
D21 Pargas IF 1 Pargas IF Hertsbacka Henna Alexandersson Dina Hertsbacka Henna Alexandersson Dina Hertsbacka Henna Alexandersson Dina
D120- Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Ohramaa Tuula Malmsten Beatrice Ohramaa Tuula Malmsten Beatrice Ohramaa Tuula Malmsten Beatrice
D20 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Voutilainen Viivi Kilpeläinen Pihla Voutilainen Viivi Kilpeläinen Pihla Voutilainen Viivi Kilpeläinen Pihla
D20 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Haltia Riikka Koskinen Pinja Haltia Riikka Koskinen Pinja Haltia Riikka Koskinen Pinja
D20 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Yli-Hietanen Saara Nurminen Kaarina Yli-Hietanen Saara Nurminen Kaarina Yli-Hietanen Saara Nurminen Kaarina
D20 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Paavola Tiina Nurminen Jutta Paavola Tiina Nurminen Jutta Paavola Tiina Nurminen Jutta
D20 Ylivieskan Kuula 1 Ylivieskan Kuula Pihlajamaa Susanna Pihlajamaa Riikka Pihlajamaa Susanna Pihlajamaa Riikka Pihlajamaa Susanna Pihlajamaa Riikka
H80- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Hiiri Ari Lehtonen Pasi Hiiri Ari Lehtonen Pasi Hiiri Ari Lehtonen Pasi
H80- Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet
H80- Hiiltomiehet 2 Hiiltomiehet
H80- Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Turpiainen Janne Friman Sami Turpiainen Janne Friman Sami Turpiainen Janne Friman Sami
H80- Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Launonen Jarmo Virsu Antti Launonen Jarmo Virsu Antti Launonen Jarmo Virsu Antti
H80- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Lång Pekka Kankkunen Riku Lång Pekka Kankkunen Riku Lång Pekka Kankkunen Riku
H80- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Bondarenko Igor Jokinen Heikki Bondarenko Igor Jokinen Heikki Bondarenko Igor Jokinen Heikki
H80- Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Ari Koltunov Vladimir Hämäläinen Ari Koltunov Vladimir Hämäläinen Ari Koltunov Vladimir
H80- Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Logvinchuk Aleksander Sundqvist Jari Logvinchuk Aleksander Sundqvist Jari Logvinchuk Aleksander Sundqvist Jari
H80- Raisu Lumous 1 Raisu Lumous
H80- Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Forsblom Vesa Kyyrönen Samuli Forsblom Vesa Kyyrönen Samuli Forsblom Vesa Kyyrönen Samuli
H80- Rastivarsat 3 Rastivarsat Karppinen Tom Nieminen Tomi Karppinen Tom Nieminen Tomi Karppinen Tom Nieminen Tomi
H80- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kamila Kai Lehtinen Juhani Kamila Kai Lehtinen Juhani Kamila Kai Lehtinen Juhani
H80- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä
H100- Eksymä 1 Eksymä Kleemola Jouko Raudus Timo Kleemola Jouko Raudus Timo Kleemola Jouko Raudus Timo
H100- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Marttinen Tuomo Saari Ismo Marttinen Tuomo Saari Ismo Marttinen Tuomo Saari Ismo
H100- Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Laurila Timo Laurila Arja Laurila Timo Laurila Arja Laurila Timo Laurila Arja
H100- Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Tyrväinen Heikki Roininen Reijo Tyrväinen Heikki Roininen Reijo Tyrväinen Heikki Roininen Reijo
H100- Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Sarkkinen Timo Liikkanen Reima Sarkkinen Timo Liikkanen Reima Sarkkinen Timo Liikkanen Reima
H100- OK Trian 1 OK Trian Lindfors Max Östergård Patric Lindfors Max Östergård Patric Lindfors Max Östergård Patric
H100- Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Kanerva Unto Komulainen Virpi Kanerva Unto Komulainen Virpi Kanerva Unto Komulainen Virpi
H100- Suunta 2000 1 Suunta 2000 Mäkinen Seppo Ojala Kai Mäkinen Seppo Ojala Kai Mäkinen Seppo Ojala Kai
H100- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kinnari Jukka Lyyluoma Pasi Kinnari Jukka Lyyluoma Pasi Kinnari Jukka Lyyluoma Pasi
H100- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä
H100- Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Paasi Jaakko Viilo Keijo Paasi Jaakko Viilo Keijo Paasi Jaakko Viilo Keijo
H100- Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Savikko Olli Mäki Pekka Savikko Olli Mäki Pekka Savikko Olli Mäki Pekka
H140- Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Torvikoski Jouko Hirsimäki Raimo Torvikoski Jouko Hirsimäki Raimo Torvikoski Jouko Hirsimäki Raimo
H140- Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Juola Eero Jokinen Leo Juola Eero Jokinen Leo Juola Eero Jokinen Leo
H140- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Luukko Jukka Martikainen Arvo Luukko Jukka Martikainen Arvo Luukko Jukka Martikainen Arvo
H140- Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry
H140- SOC Asikkala 1 SOC Asikkala Lehtinen Teuvo Nyberg Pertti Lehtinen Teuvo Nyberg Pertti Lehtinen Teuvo Nyberg Pertti
H140- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Peltola Lasse Majasaari Kari Peltola Lasse Majasaari Kari Peltola Lasse Majasaari Kari
D80- Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Häkkinen Riikka Niittymäki Katri Häkkinen Riikka Niittymäki Katri Häkkinen Riikka Niittymäki Katri
D80- Kangasniemen Kalske 1 Kangasniemen Kalske Halttunen Jonna Kurittu Kaisa Halttunen Jonna Kurittu Kaisa Halttunen Jonna Kurittu Kaisa
D80- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Lång Maija Heiskanen Reetta Lång Maija Heiskanen Reetta Lång Maija Heiskanen Reetta
D80- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Sundqvist Sari Arvela Kirsi Sundqvist Sari Arvela Kirsi Sundqvist Sari Arvela Kirsi
D80- Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Pesu Mervi Koskinen Jaana Pesu Mervi Koskinen Jaana Pesu Mervi Koskinen Jaana
D80- Rastiketut 1 Rastiketut Rajasaari Kristiina Perkkalainen Johanna Rajasaari Kristiina Perkkalainen Johanna Rajasaari Kristiina Perkkalainen Johanna
D100- Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Kallio Ulla Asikainen Nina Kallio Ulla Asikainen Nina Kallio Ulla Asikainen Nina
D100- Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Lumme Ritva Nieminen Tuula Lumme Ritva Nieminen Tuula Lumme Ritva Nieminen Tuula
D100- MS Parma 1 MS Parma Antikainen Marja-Leena Sairanen Maarit Antikainen Marja-Leena Sairanen Maarit Antikainen Marja-Leena Sairanen Maarit
D100- Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Erkkilä Marja Tirkkonen Liisa Erkkilä Marja Tirkkonen Liisa Erkkilä Marja Tirkkonen Liisa
D100- Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Raatikainen Päivi Oksanen Anu Raatikainen Päivi Oksanen Anu Raatikainen Päivi Oksanen Anu
D100- Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Ojansivu Marjo-Riitta Tarkiainen Sirpa Ojansivu Marjo-Riitta Tarkiainen Sirpa Ojansivu Marjo-Riitta Tarkiainen Sirpa
D100- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Mäkineste-Mäkelä Päivi Korpela-Kamila Heidi Mäkineste-Mäkelä Päivi Korpela-Kamila Heidi Mäkineste-Mäkelä Päivi Korpela-Kamila Heidi
H17 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Viinikainen Vilppu Väisänen Leevi Viinikainen Vilppu Väisänen Leevi Viinikainen Vilppu Väisänen Leevi
H17 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Autio Wertti Oksa Antti-Jussi Autio Wertti Oksa Antti-Jussi Autio Wertti Oksa Antti-Jussi
H17 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Venetjoki Väinö Kronqvist Emil Venetjoki Väinö Kronqvist Emil Venetjoki Väinö Kronqvist Emil
H17 Koovee 1 Koovee Hihnala Henrik Schüle Joel Hihnala Henrik Schüle Joel Hihnala Henrik Schüle Joel
H17 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Koskinen Joni Haltia Ilari Koskinen Joni Haltia Ilari Koskinen Joni Haltia Ilari
H17 Rastivarsat 1 Rastivarsat Pelkonen Oula Ketonen Juuso Pelkonen Oula Ketonen Juuso Pelkonen Oula Ketonen Juuso
H17 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Viilo Tommi Yli-Hietanen Silja Viilo Tommi Yli-Hietanen Silja Viilo Tommi Yli-Hietanen Silja
D17 Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Pesu Vilma Häkkinen Pihla Pesu Vilma Häkkinen Pihla Pesu Vilma Häkkinen Pihla
D17 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Sundqvist Ida Taipale Anniina Sundqvist Ida Taipale Anniina Sundqvist Ida Taipale Anniina
D17 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Melender Ida Ruokola Anna Melender Ida Ruokola Anna Melender Ida Ruokola Anna
D17 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kamila Minerva Kaksonen Terhi Kamila Minerva Kaksonen Terhi Kamila Minerva Kaksonen Terhi
D17 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Välimaa Eveliina Keskinen Nella Välimaa Eveliina Keskinen Nella Välimaa Eveliina Keskinen Nella

csv-tiedostoon