FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Avoin Varsinais-Suomen, Satakunnan ja Hämeen AM-viesti , Loimaan Jankko
01.08.2021
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Elo Markku Hyvönen Pekka Nummi Ilari
H21 Hiisirasti 1 Hiisirasti Huila Joona Detkov Sergei Sychev Maxim
H21 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Jalonen Jussi Skyttä Ilari Kivikko Antti
H21 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Wärnman Patrik Päivike Johan Päivike Jaakko
H21 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Arki Vesa Kääriäinen Sami Korpinen Taneli
H45 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Havento Jukka Anttonen Mikael Huovila Miikka
H45 Musta Neliö 1 Musta Neliö Laimio Markku Laimio Jussi Myöhänen Mikko
H45 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lappalainen Jari Mäkelä Vesa Kivioja Jussi
H45 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Vuorela Veli-Matti Lehtonen Eero Haikonen Jyrki
H50 Laitilan Jyske 1 Laitilan Jyske Vuorenpää Asmo Suominen Jukka Suominen Juha-Matti
H50 Laitilan Jyske 2 Laitilan Jyske Elo Jussi Lammi Mika Lammila Jyrki
H50 UNO SK 1 UNO SK Falkstedt Jori Laaksonen Petri Kuusisto Jyrki
H50 UNO SK 2 UNO SK Virtanen Teemu Ståhlström Janne Laaksonen Arto
H55 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Linnainmaa Pekka Kortetjärvi Hannu Ketola Petri
H55 Rasti 88 1 Rasti 88 Sinkkonen Juha
H55 Riihimäen Suunnistajat 1 Riihimäen Suunnistajat Sundström Sami Vauhkonen Antti Paukkola Jari
H60 Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Keskitalo Jukka Nummi Esko Kuusela Pentti
H60 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Käyhkö Jaakko Lukander Harri Nieminen Taisto
H60 Suosmeren Salpa 1 Suosmeren Salpa Laakso Antero Nurminen Markku Hirvelä Reijo
H60 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Uusikartano Simo Helkkula Rauli Ritanotko Markku
H60 Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Arki Hannu Vainio Kari Alhoke Timo
H60 Turun Metsänkävijät 3 Turun Metsänkävijät Tenhunen Joni Inki Pekka Pakarinen Heino
H60 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Salonen Matti Verha Koitto Helin Timo
H70 Oriveden Ponnistus 1 Oriveden Ponnistus Pusa Raimo Lepistö Heikki Lindstedt Tapio
H70 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Röytiö Lauri Virtanen Jari Pajunen Heikki
H70 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kallio Lasse Sinnelä Reino Kataja Lasse
H70 Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Turunen Erkki Hiirijoki Pentti Mäkelä Harri
H70 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Haarajoki Matti Koivisto Pentti Lahtonen Tapio
H70 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Peltola Oke Moisio Kalevi Hintukainen Keijo
H70 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Koskinen Kaj Nurminen Ari Hillo Heikki
H14 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Sulonen Saana Valtonen Emilia Hakanen Eliel
H14 Rastikarhut 1 Rastikarhut Kujansuu Lauri Ruohomäki Waltteri Kivioja Arttu
H12TR Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Immonen Topias Tuominen Joanna Kaipainen Niklas
H12TR Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Salomaa Paavo Kotta Miikka Riitaoja Niklas
H12TR Rastikarhut 1 Rastikarhut Tomula Otso Heinilä Pyry Oksa Jenni
H10RR Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Honkavaara Eero Raimovaara Leo Mäki Timo
H10RR Loimaan Jankko 1 Loimaan Jankko Jokela Vihtori Nepponen Aino Laine Oskari
D21 Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Nurmo Katariina Nurmo Marjaana Nurmo Pauliina
D21 Rasti 88 1 Rasti 88 Saarinen Anu Saarinen Sini Jasu Anna
D45 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Nyholm Tanja Suikkanen Tiina Autio Tanja
D50 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Dambe Signe Hölsö Jaana Lähteenmäki Pirjo
D50 Pälkäneen Luja-Lukko 1 Pälkäneen Luja-Lukko Seppälä Pauliina Aho Anna-Maija Antila Suvi
D60 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Väli-Klemelä Marja-Leena Valonen Eila Laine Irmeli
D60 Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Saari Marita Turunen Päivi-Kaarina Mäkelä Oivi
D60 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Korpio Aulikki Nurminen Arja Mikkolainen Mirja
D70 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Nurmi Raija Mannervesi Helena Suomela Margit
D12TR Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Mustikkamaa Eevi Pakarinen Mette Pakarinen Moona
D12TR Rastikarhut 1 Rastikarhut Lehtonen Viola Poskiparta Iida Heikkilä Nella
D10RR Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Lehtinen Sofia Kenner Saga Hartvik Mya
D10RR Paimion Rasti 2 2 Paimion Rasti Röytiö Elsa Lindeqvist Fanni Laakso Vilja
D10RR Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Jäpölä Stella Hakanen Elsa Jäpölä Olivia
D10RR Rastikarhut 1 Rastikarhut Kujansuu Siiri Heinilä Pinja Ruohomäki Wilhelmiina
H75 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Mäkinen Jaakko Vuorinen Lasse Laine Erkki
H75 Oriveden Ponnistus 1 Oriveden Ponnistus Hahto Matti Jarva Risto Kaarnijärvi Seppo
H75 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Mannervesi Simo Kärkkäinen Antero Virtanen Kalle
H75 Rasti-Lukko 2 Rasti-Lukko Eklund Ralf Nurmi Pekka Eilu Kalevi
H75 Rastikarhut 1 Rastikarhut Euren Pertti Aronen Osmo Tiitola Tero
H16-18 Häme Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kallioniemi Justus Niemensivu Roni Kallioniemi Jami
H16-18 Häme Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Harju Tuomas Koskinen Iida Pakarinen Jere
H16-18 Häme Rastikarhut 1 Rastikarhut Kujansuu Aaro Tuominen Rami Lahti Paavo
D16-18 Häme Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Mäki Aino Kulju Eevi Raimovaara Emma

csv-tiedostoon