FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kymen Rastiviesti , Kouvolan Suunnistajat
09.05.2021
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija
H21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kerkola Nico Ylikylä Petja Hakala Joel Mänty Sami Kommio Jere
H21 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Manninen Heikki Pätäri Viljami Kivelä Joonatan Manninen Kalle Hyyryläinen Juha
H21 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hjulgren Markus Korpio Juha Vierimaa Ville Aalto Tuomas Tarkkio Henrik
H21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Gabitov Rinat Palmen Alvar Sorsa Antti Vehmas Miika Vesanto Anssi
H21 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Seppänen Kari-Pekka Tiainen Olli Pajuoja Otso Tikkanen Elias Määttälä Mikko
H21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Valtonen Luukas Syrjäläinen Lauri Suominen Miika Syrjäläinen Topi
H21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lakanen Jani Heikkilä Ollipekka Haltia Ilari Lahtinen Atte Turkki Eero
H21 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Wolfram Clemens Lampinen Ville Ikola Atte Meuronen Joonas Koivula Emil
H21 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Kokkonen Eemeli Ristimäki Väinö Pesola Oskari Koivula Jeppe Laakso Mikko
H21 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Liukkonen Oskari Koistinen Olli-Pekka Laine Jaakko Iurev Dmitrii Närvä Tomi
H21 Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Sorsa Perttu Sorsa Lauri Seppänen Jukka-Pekka Saarinen Jarkko Luoma Ville
H21 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kivikko Antti Jalonen Jussi Korhonen Jussi Kommio Jyrki Kivikko Ilkka
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Knuuttila Mikko Luoma Juha Taanila Vesa Oksanen Teemu Savolainen Eetu
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Kotro Tuomas Barnett Andrew Niemenmaa Jari Sankelo Hermanni Vanhanen Konsta
H21 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Helminen Topias Varis Henry Stregl Matyas Peltola Samuli Ilmonen Aleksi
H21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Räsänen Markus Pasanen Ville Tonder Aapo Silvennoinen Santeri Nenonen Lauri
H21 Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Koskinen Roope Huovila Jarkko Martomaa Simo Simonen Markus Mustonen Vili
H21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Jere Rissanen Jiri-Pekka Hölli Mikko Sainio Santeri Toivonen Eevert
H21 Koovee 1 Koovee Kratov Oleksandr Anjala Topi Sild Lauri Parkkinen Jarno Sild Timo
H21 Koovee 2 Koovee Alajoutsi Jasper Alajoutsi Oliver Yliaho Joona Schüle Joel Kurkela Mikko
H21 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Kirjavainen Santeri Hämäläinen Kasperi Hyvönen Jerry Suhonen Antto-Iiro Aaltio Aapo
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Fabritius Mikael Lahtinen Tuomo Leinonen Pauli Huikko Petteri Anttolainen Aleksi
H21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Rantala Valtteri Kinnunen Valtteri Etula Atte Leirimaa Tatu Willman Pyry
H21 Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Solonen Joni Arvela Henri Huhtanen Pekka Vaenerberg Niko Määttä Henri
H21 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Lakanen Jonne Kuningas Janne Nurmiainen Aaro Myllärinen Jani Mertanen Simo
H21 Lappeen Riento 2 Lappeen Riento Nokka Atte Saikko Ville Myllärinen Vertti Husu Miika Niemi Oskari
H21 Lappeen Riento 3 Lappeen Riento Maajärvi Matti Huomolin Ville Tamminen Kasperi Torniainen Heikki Siivola Markus
H21 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Sankelo Antton Viitasaari Toni-Antti Koivumäki Olli Ekola Juuso Pajukangas Mikko
H21 Lynx 1 Lynx Saramäki Niklas Metsälä Juuso Leskinen Antti-Pekka Leskinen Aleksi Leskinen Aapo
H21 Lynx 2 Lynx Kujala Rainer Koponen Matias Vuorensola Joonatan Ojapalo Joona Ursin Antti
H21 MS Parma 1 MS Parma
H21 Navi 1 Navi Korpi Juho Ahola Topias Taivainen Olli-Markus Juopperi Sami-Petteri Sopo Aleksi
H21 OK 77 1 OK 77 Jern Tobias Haajanen Erik Ray Jonathan Donner Jonny Sevelius Emil
H21 OK 77 2 OK 77 Järvenpää Antti Hällström af Fabian Talja Eljas Donner Jesper Snickars Caj
H21 OK 77 3 OK 77 Kankaanpää Vesa Salervo Mikko Kankkunen Matias Donner Jan Donner Mikael
H21 OK Trian 1 OK Trian Virta Jani Still Alec Salo Kristian Reijonen Oskari Wickholm Jörgen
H21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Heinonen Samuel Saari Toni Ikonen Pasi Arola Topias Henriksson Tobias
H21 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Takanen Lari Joensuu Ari-Pekka Valkama Sami Sipponen Jere Jern Jonas
H21 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Pukema Hannu-Pekka Perä Tapio Vilska Kimmo Lindberg Aapo Saikkonen Otto
H21 Rastivarsat 1 1 Rastivarsat Kuoppamäki Juho Wirman Teemu Wirman Vilho Kaija Esko Lainio Teppo
H21 SK Uusi 1 SK Uusi Koivisto Antton Kallio Matti Tuomaala Eero Malinen Olli Hulkkonen Mikko
H21 SK Uusi 2 SK Uusi Koivisto Mikael Pietikäinen Aleksi
H21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Oikarinen Lauri Pohjola Lauri Senttula Tuukka Sulkula Paulus Kotkajuuri Jimi
H21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Simosas Otto Saikko Antti Sorsa Aleksi Eerola Mikko Kuukka Anton
H21 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Huttunen Esa Tikhonov Gleb Heiska Samu Mäkinen Tapani Suna Jussi
H21 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Suutari Matti Väyrynen Antti Ovaska Janne Inkeri Eero Koivisto Daniel
H21 Vehkalahden Veikot 2 Vehkalahden Veikot Pousi Juho Hirvilahti Joona Niskanen Aatu Weckman Janne Mattila Tuomas
D21 Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Taulavuori Venla Taulavuori Anni Palokangas Mette
D21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kauppila Sanna Elovaara Emma Kemp Emily
D21 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Nurmela Sari Hyyryläinen Laura Aho Petra
D21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Karppinen Inari Ikäheimonen Taru Pellonperä Sofia
D21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Turakainen Venla Lammi Elina Suhonen Anniina
D21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lahtinen Katja Hietanen Pinja Tolonen Mirabella
D21 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Rihma Annika Uhotoinen Anu Kangasaho Essi
D21 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kivikko Jenni Kulju Eevi Metsälä Essi
D21 Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Lehtinen Meiju Mäki Aino Leipijärvi Jenna
D21 Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Kantanen Raisa Mattinen Lotta Vesikko Venla
D21 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Pitkänen Hilla Taini Mia Rantanen Merja
D21 Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Virkajärvi Heta Pitkänen Helmi Konstari Elena
D21 Jämsän Retki-Veikot 3 Jämsän Retki-Veikot Rantanen Maaret Taini Elli Salonen Lotta
D21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Rajamäki Netta Ovaska Jenni Moilanen Anna
D21 Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Juntunen Marikki Juntunen Hertta Mononen Hanna
D21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Laura Uotila Ulrika Oksanen Maiju
D21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Annala Vilma Kanko Miina Saarinen Minna
D21 Kangasala SK 3 Kangasala SK Kanko Natalia Linnainmaa Katja Sainio Linda
D21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Milja Biskop Greta Viitasaari Liina
D21 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Väyrynen Anni Soini Mette Hietala Miina
D21 Kymin Suunnistajat 2 Kymin Suunnistajat Kiiski Aliisa Paavola Titta Outinen Katariina
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Ukskoski Karoliina Kauppi Minna Närhi Anna
D21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Taipale Anniina Riutto Eerika Anjala Anna-Kaisa
D21 Lynx 1 Lynx Karvonen Sara Norrbacka Sanni Mänkärlä Aino
D21 Lynx 2 Lynx Leskinen Anne-Mari Heikkilä Tuuli Koli Helmi
D21 MS Parma 1 MS Parma Paukkunen Sanna Salmia Tessa Jalava Enni
D21 MS Parma 2 MS Parma Miettinen Minna Lusa Vieda
D21 OK 77 1 OK 77 Donner Isabel Eklund Ida-Marie Lindholm Vivian
D21 OK 77 2 OK 77 Seppänen Mari Salminen Henna Mårtenson Lydia
D21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Westerlund Ina Valkama Emma Väätäjä Milja
D21 Pargas IF 1 Pargas IF Schoultz von Katja Lönnberg Frida Gunell Yvonne
D21 Pargas IF 2 Pargas IF Portin Laura Virtala Emmi Virtala Jenny
D21 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Latva-Kiskola Piia Heinäaro Iida Tiljander Venla
D21 Rastikarhut 1 Rastikarhut Heittola Suvi Simonsén Suvi Kaskinen Mira
D21 Rastikarhut 2 Rastikarhut Saarijärvi Salla Kuusela Tuija Kotkajuuri Anna
D21 Rastikarhut 3 Rastikarhut Jakobsson Laura Hoskari Maria Virtanen Heta
D21 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Joensuu Marttiina Anttonen Sari Nurmi Kirsi
D21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Taanila Marjo Donner Janina Klemettinen Kaisa
D21 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Korhonen Kati Karjalainen Venla-Linnea Kanko Ruut
D21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Haanpää Anni Kinni Saila Harju Venla
D21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Fincke Anni-Maija Väisänen Essi Eerola Lotta
D21 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Pelkonen Roosa Kuusinen Saana Määttä Suvi
D21 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Rahkola Ella-Noora Rintanen Heini Haavisto Emmi
D21 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Ajalin Riikka Kinnala Venla Lounela Amanda
D21 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Ruoti Miina Heiska Emilia Ruoti Roosa

csv-tiedostoon