FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kaakon avoin AM-viesti , Vehkalahden Veikot
12.05.2024
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija
H21 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Närhi Eetu Hyyryläinen Juha
H21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Tonder Aapo Nenonen Lauri
H21 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Ojala Urho Ojala Aaro
H40 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Ojala Tero Sarilampi Pasi
H40 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Pokela Jukka Inkilä Juha
H40 Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Kivelä Juha Turkia Antti
H40 Raja-Karjalan Suunnistajat 7 Raja-Karjalan Suunnistajat Paakkarinen Oskar Kohonen Jani
H40 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Lahtinen Miika Hietanen Aki
H50 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Kiintola Jarno Tuviala Vesa
H50 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Pulli Veli-Matti Saarilaakso Miko
H50 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Tielinen Vesa Neuvonen Janne
H50 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Tonder Mika Halonen Mikko
H50 SK Vuoksi 2 SK Vuoksi Ojalainen Jorma Korhonen Mika
H50 SK Vuoksi 3 SK Vuoksi Miikki Jussi Korhonen Kai
H60 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Torniainen Ari Niemi Kari-Veli
H70 Juvan Urheilijat 1 Juvan Urheilijat Hyytiäinen Timo Hyyryläinen Raimo
H70 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Espo Matti Kyyrönen Heikki
H70 RAPSU 1 RAPSU Timonen Pertti Vartiainen Aarne
H20 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Talka Eero Pylvänäinen Jere
H20 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Seppälä Matias Nieminen Eljas
H20 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento
H20 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Pajari Antti Lintunen Aapo
H16 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Kiintola Eemil Karvonen Elmo
H16 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Korhonen Veikka Kivelä Veikko
H16 Luumäen Rasti 2 Luumäen Rasti Asikainen Viljami Lintunen Elmo
H14 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Talka Aapo Sarilampi Tuure
H14 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento
H12 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Turkka Teo Karjalainen Oliver
H12 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Kivelä Antto Tyni Ellen
D21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Tonder Oona Väyrynen Aino
D21 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Peltonen Riikka Vanhatalo Salla
D21 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento
D21 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Nurmilaukas Iiris Inkilä Anni
D50 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Lankinen Pauliina Vierikko Annamari
D50 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Tonder Mari Pajari Mari
D20 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Koskela Aino Kiintola Emilia
D20 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Pajari Maija Hietanen Silja
D20 Luumäen Rasti 2 Luumäen Rasti Asikainen Senni Kuusio Senni
D16 Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Liukkonen Iiris Korpinen Elli
D16 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Vepsäläinen Elsa Puumalainen Hanna
D16 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Kiiski Ilona Laitinen Sofia
D14 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Laitinen Lilja Lehtonen Julia
D14 Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Miikki Senni Asikainen Milja
D14 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Tyni Veera Weckman Selma
Kunto Tuupovaaran Sepot 1 Tuupovaaran Sepot Rautanen Mika Rautanen Eeva

csv-tiedostoon