FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Hiihtosuunnistuksen SM-sprinttiviesti , Kouvolan Suunnistajat
11.02.2024
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija Osuuden 6 juoksija
H21 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Riissanen Jani Riissanen Pyry
H21 Hurukselan Urheilujoukkue 1 Bieri Andrin Widmer Lea
H21 Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Korhonen Karri Korhonen Konsta
H21 Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Tauriainen Teemu Aikio Santeri
H21 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Outinen Tuomas Töyrylä Rasmus
H21 MS Parma 1 MS Parma Väisänen Henrik Ekström Niklas
H21 MS Parma 2 MS Parma Laitamäki Wille Pihl Peeter
H21 OK 77 1 OK 77 Talja Eljas Donner Jonny
H21 Pellon Ponsi 1 Pellon Ponsi Ekonoja Antti Ekonoja Kasper
H21 Posion Pyrintö 1 Posion Pyrintö Häkämies Antti Saarela Ville-Petteri
H21 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Lemberg Roope Lemberg Ville
H21 Rastivarsat 1 Rastivarsat Wirman Teemu Tervala Miska
H21 SK Uusi 1 SK Uusi Koivisto Antton Kirves Antti
H21 Savon Suunta 1 Savon Suunta Konttinen Otto Suvinen Antti
H21 Sonkajärven Pahka 1 Sonkajärven Pahka Rissanen Erno-Kalle Viippola Aapo
H21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Häkkinen Kalle Tuomala Misa
H21 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Linna Matti Kulbachko Aleksei
H21 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Rantala Valtteri Salonen Seeti
H150- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Valtee Pertti Kyckling Veli-Matti
H150- Juvan Urheilijat 1 Juvan Urheilijat Hyytiäinen Timo Hyyryläinen Jorma
H150- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Lakkala Ossi Karjalainen Seppo
H150- Navi 1 Navi Kemppi Jorma Lappalainen Martti
H150- Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Nippala Juhani Inkinen Paavo
H150- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Hahtola Aulis Köykkä Jussi
H150- SOC Asikkala 1 SOC Asikkala Lehtinen Teuvo Saarinen Heikki
H20 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Peltonen Lasse Tonteri Tuomas
H20 Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Gretschel Eino Mukkala Jonne
H20 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Vepsäläinen Onni Hirvilahti Joona
H20 Kymin Suunnistajat 2 Kymin Suunnistajat Seppälä Matias Kokko Mico
H20 Kymin Suunnistajat 3 Kymin Suunnistajat
H20 Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Sarkkinen Joonas Sarkkinen Eetu
H20 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Toivonen Nuutti Hyvärilä Touko
H20 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Muhonen Aatu Muhonen Eetu
H20 Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Koskinen Eemil Sorsa Eero
H20 Suunta 2000 1 Suunta 2000
H20 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Simo Sulkula Sakari
H20 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Leinamo Tuomas Aho Rauli
H20 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Karhunen Juho Niemelä Julius
D21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Rauttola Tiia-Maria Uhotoinen Anu
D21 Keuruun Kisailijat 1 Keuruun Kisailijat Mörsky Sonja Pusa Sanna
D21 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Vallema Henrika Töyrylä Salla
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Emmi Nurmela Helmiina
D21 Laitasaaren Veto 1 Laitasaaren Veto Lotvonen Essi Väisänen Martta
D21 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Aulamo Hannele Rautasalo Essi
D21 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Pesu Vilma Pesu Mervi
D21 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Savinainen Kati Hemminki Heini
D21 Rastiketut 1 Rastiketut Niemi Tiina Hoskari Maria
D21 SK Uusi 1 SK Uusi Kukkonen Saara Juga Emma
D21 Suunta 2000 1 Suunta 2000 Viippola Venla Holopainen Oili
D21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Virtanen Heta Klemettinen Kaisa
D21 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Peltonen Liisa Rasimus Siiri
D21 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Keskinen Nella Tuomisto Satu
D20 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Takanen Tiitu Kiiski Aliisa
D20 Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Liuksiala Tilta-Maria Naskali Johanna
D20 MS Parma 1 MS Parma Ekström Lotte-Line Yli-Futka Amanda
D20 MS Parma 2 MS Parma Pirilä Elisa Ekström Saana-Mari
D20 Rastiketut 1 Rastiketut Hoskari Sanni Linnainmaa Annukka
D20 SK Uusi 1 SK Uusi Muukkonen Roosa Lukkari Matilda
D20 Savon Suunta 1 Savon Suunta Lehtonen Minttu Lång Emma
H80- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Liukkala Jaakko Lehtonen Pasi
H80- Iisalmen Visa 1 Iisalmen Visa
H80- Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Piirainen Jyrki Kervinen Lasse
H80- Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Tuomas Paavola Kai
H80- Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Virtanen Jussi Seppä Antti
H80- Kymin Suunnistajat 2 Kymin Suunnistajat Seppälä Ville Vepsäläinen Juha
H80- Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Sarkkinen Timo Kokkinen Kari
H80- Leppävaaran Sisu 1 Leppävaaran Sisu Suomalainen Samuel Kankaanpää Markus
H80- Leppävaaran Sisu 2 Leppävaaran Sisu Lipponen Olli Ikola Timo
H80- Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Inkilä Juha Pohjala Johannes
H80- OK Trian 1 OK Trian Jordas Robert Lund Henrik
H80- Säyneisen Salpa 1 Säyneisen Salpa Kettunen Pyry Marila Simo
H80- Vetelin Urheilijat 1 Vetelin Urheilijat Myllymäki Tero Lassila Juha
H80- Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Koski Jussi Karhunen Jukka
H80- Ylivieskan Kuula 1 Ylivieskan Kuula Nivala Jarmo Tiainen Hannu
H100- Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Noponen Petri Lilja Arto
H100- Eksymä 1 Eksymä Kleemola Jouko Raudus Timo
H100- Iisalmen Visa 1 Iisalmen Visa Väänänen Lassi Karvonen Paavo
H100- Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Luukkonen Mika Asikainen Pasi
H100- Kankaanpään Suunnistajat 1 1 Kankaanpään Suunnistajat Hämäläinen Esa Vehkamäki Tero
H100- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Forsblom Vesa Väisänen Marko
H100- Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Tuliniemi Harri Korpela Esa
H100- Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Asklöf Tom Tervala Mika
H100- Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Toivanen Samuli Tielinen Vesa
H100- Pudasjärven Urheilijat 1 Pudasjärven Urheilijat Hiltula Kari Hiltula Hannu
H100- Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Kyyrönen Samuli Kulmala Mika
H100- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Kuoppala Esa Hemminki Antti
H100- SK Uusi 1 SK Uusi Launonen Jarmo Kirves Saku
H100- SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Ojalainen Jorma Husu Heikki
H100- SK Vuoksi 2 SK Vuoksi Korhonen Mika Miikki Jussi
H100- Suunta 2000 1 Suunta 2000 Viippola Ilpo Mäkinen Seppo
H100- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kamila Kai Lehtinen Juhani
H100- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Mäkäräinen Jouni Kahelin Jouni
H100- Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Saari Petri Klemettinen Vesa
H100- Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Savikko Olli Virtanen Antti
H100- Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Aho Jarmo Linnainmaa Pekka
H140- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Liukkala Pekka Rantio Jukka-Pekka
H140- Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Vainio Jarmo Tiilikainen Teuvo
H140- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Hännikäinen Mikko Väätäinen Hannu
H140- Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Peippo Tapio Pietikäinen Markku
H140- Juvan Urheilijat 1 Juvan Urheilijat Ollikainen Seppo Hyyryläinen Raimo
H140- Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Pokela Erkki Kattelus Keijo
H140- Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura
H140- RAPSU 1 RAPSU Timonen Pertti Vartiainen Aarne
H140- Rasti-Vihti 1 Rasti-Vihti Leppälä Martti Moisander Jouni
H140- SOC Asikkala 1 SOC Asikkala
H140- Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Nurminen Ari Tunturi Markku
H140- Valkeakosken Haka 2 Valkeakosken Haka
D80- Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Iivonen Katja Hirvonen Leena
D80- Epilän Esa 1 Epilän Esa Rauhalammi Marja Vallin Kaisa
D80- Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Häkkinen Riikka Svetloff Maria
D80- Koovee 1 Koovee Hara Marika Niittymäki Johanna
D80- Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Pyhtilä Kristiina Naskali Liisa
D80- Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Rantanen Marja Tuokko Mari
D80- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Rintamäki Riina Aumo Satu
D80- SK Uusi 1 SK Uusi Manninen Tiina Juga Liisa
D80- Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Keski-Säntti Eija Koski Päivi
D80- Yläneen Kiri 1 Yläneen Kiri Sabel Jenni Autio Päivi
D100- Epilän Esa 1 Epilän Esa Äijälä Tiina Perkkalainen Johanna
D100- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Ojalainen Sini Palmen Virpi
D100- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Lankinen Pauliina Vierikko Annamari
D100- Iisalmen Visa 1 Iisalmen Visa Korhonen Carita Karvonen Pirjo
D100- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Remahl Virpi Nurmela Anu
D100- Navi 1 Navi Riipinen Johanna Hedman Kirsi
D100- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Hokajärvi Anja-Riitta Tervo Johanna
D100- Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Elovaara Minna Hautaniemi Marjaana
D100- Rasti 88 1 Rasti 88 Nokka Katja
D100- SK Uusi 1 SK Uusi Asikainen Nina Hovinen Mari
D100- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Lehtinen Anne Korpela-Kamila Heidi
D140- Epilän Esa 1 Epilän Esa Ruusunen Marja-Liisa Laurila Saija
D140- Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Raiko Erja Lappeteläinen Raija
D140- Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Niemi Tuire Lankia Hilkka
D140- Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Nurminen Arja Mikkolainen Mirja
H17 Kuusamon Erä-Veikot 1 Kuusamon Erä-Veikot Ervasti Hannes Mukkala Jonni
H17 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Siivola Visa Jauho Eelis
H17 Navi 1 Navi Räihä Konsta Räihä Vinski
H17 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Hemminki Eemeli Kuoppala Saana
H17 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Takanen Eetu Hirvilahti Niklas
H15 Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Vartiainen Oliver Raunio Lauri
H15 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Riissanen Viivi Varvikko Aaro
H15 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Damskägg Hilda Kantelinen Vili
H15 Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Kiukkonen Leevi Haapamäki Aaro
H15 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Pohjalainen Olli Kokko Ciia
H15 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Eikka Nurmela Eevert
H15 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Orhanen Johannes Savinainen Joakim
H15 Savon Suunta 1 Savon Suunta Suvinen Sisu Lång Elmeri
H15 Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Heikkinen Konsta Sorsa Lauri
D17 Kajaanin Suunnistajat 1 Kajaanin Suunnistajat Virkkala Venla Rautiainen Senni
D17 Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Pyhtilä Vilma Koskinen Aino
D17 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Laakso Anni Laakso Lotta
D17 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Rajala Maija Korpi Sanni
D17 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Tetri Ella Fröjdö Ellen
D15 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Kiiski Ilona Vepsäläinen Elsa
D15 Laitasaaren Veto 1 Laitasaaren Veto Tihinen Milja Juka Eevi
D15 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Räsänen Reeta Kangas Inga
H120- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Peltonen Heikki Paukku Ismo
H120- Kaakon Rasti 1 Kaakon Rasti
H120- Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Laasanen Juha Kirkkomäki Jarmo
H120- Keuruun Kisailijat 1 Keuruun Kisailijat Martikainen Ari Martikainen Pasi
H120- Kuortaneen Kunto 1 Kuortaneen Kunto Sippola Asko Koskinen Juha
H120- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Kotilainen Matti Kiljunen Juha
H120- Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Niemi Kari-Veli Aulamo Mikko
H120- Rasti-Vihti 1 Rasti-Vihti Lahtinen Jari Heikkinen Sakari
H120- Rastivarsat 1 Rastivarsat Tuokko Jyrki Hämäläinen Markku
H120- Savon Suunta 1 Savon Suunta Varkila Jorma Forss Jari
H120- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Noponen Pekka Tuomala Jyrki
H160- Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Koivula Keijo Partanen Paavo
H160- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Nurminen Heikki Paavilainen Arvo
H160- Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Salmi Tarmo Peippo Tapio
H160- Päijät-Rasti 1 Päijät-Rasti Salo Markku Luukko Jukka
H160- SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti
D120- Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Liimatainen Raili Borgenström Lotta
D120- Ilomantsin Urheilijat 1 Ilomantsin Urheilijat Rämänen Pirjo Martikainen Lea
D120- Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Katajamäki Tuija Kankaanpää Tarja
D120- Nastolan Terä 1 Nastolan Terä Vesisenaho Anu Rantalainen Tuija
D150- Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Talka Riitta Pulkkinen Arja
HDAVOIN Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Turkka Teo Pukema Eino
HDAVOIN Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Kiiski Emilia Tolsa Sanna
HDAVOIN Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Keskinarkaus Nilla Kiiskinen Elmo
HDAVOIN Luumäen Rasti 1 Luumäen Rasti Ovaska Panu Ovaska Tatu
HDAVOIN MS Parma 1 MS Parma Ekström Lassi Rajala Kerttu
HDAVOIN Pellon Ponsi 1 Pellon Ponsi Ekonoja Linda Ekonoja Emilia
HDAVOIN SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Räsänen Aleksi Räsänen Tilda
HDAVOIN Team Electrofit 1

csv-tiedostoon