FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Esi-Jukola , Kauhavan Wisa , Lapuan Virkiä
23.09.2023
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kerkola Nico Kommio Jere Sirén Mikko
H21 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Tarkkio Henrik Korhonen Teemu Aalto Tuomas
H21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Vesanto Anssi Gabitov Rinat Pernu Lari
H21 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Tervakangas Mikko Vehmas Miika Noponen Juho
H21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Heinaro Einari Kangas Veli Syrjäläinen Topi
H21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Syrjäläinen Lauri Leinonen Pauli
H21 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Raasakka Jussi Kemp Andreas Hougaard Heikkilä Ollipekka
H21 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Salmenkylä Anton Suominen Miika Vaismaa Lassi
H21 Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Hirs Otakar Turkki Eero Mbembela Karim
H21 Helsingin Suunnistajat 6 Helsingin Suunnistajat Maasilta Aapo Lahtinen Atte Kokkonen Eemeli
H21 Helsingin Suunnistajat 7 Helsingin Suunnistajat Heikkilä Tero Leino Akseli Mattila Aleksi
H21 Helsingin Suunnistajat 8 Helsingin Suunnistajat Jessen-Juhler Henri Tamminen Petro Kaasalainen Matti
H21 Helsingin Suunnistajat 9 Helsingin Suunnistajat Saarimaa Saku Leiniö Juho Koskinen Aki
H21 Helsingin Suunnistajat X Helsingin Suunnistajat Tarvonen Ville-Matti Maasilta Tommi Surakka Petteri
H21 IF Brahe 1 IF Brahe Stenlund Daniel Bergström Kasper West Viktor
H21 IF Femman 1 IF Femman Lövdal Victor Hall Andreas Kronberg Christian
H21 IF Femman 2 IF Femman Gorokhov Sergey Hautala Rasmus Söderström Peter
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Knuuttila Mikko Kotro Tuomas Savolainen Eetu
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Willman Pyry Huila Joona Vanhanen Konsta
H21 Ikaalisten Nouseva-Voima 3 Ikaalisten Nouseva-Voima Barnett Andrew Hytönen Juho-Veikko Taanila Vesa
H21 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Virkajärvi Aapo Peltola Samuli Ronkainen Aarni
H21 Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Kuronen Aapo Ronkainen Elias Olkkonen Vili
H21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Heinonen Samuel Kirmula Miika Silvennoinen Santeri
H21 Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Zernis Emils Hämäläinen Kasperi Huovila Jarkko
H21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Hölli Mikko Istolahti Tuomo Sainio Santeri
H21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Hyytiäinen Topi Rissanen Jiri-Pekka Istolahti Jaakko
H21 Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Tuominen Rami Väinä Tuomas Norkio Antti
H21 Koovee 1 Koovee Sild Timo Kenttämies Eevert Simola Jere
H21 Koovee 2 Koovee Sild Lauri Vuorinen Miki Kurkela Mikko
H21 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Virtanen Akseli Ojala Aaro Lindqvist Arttu
H21 Kouvolan Suunnistajat 2 Kouvolan Suunnistajat Hirvikallio Aatu Lindén Mikael Matikainen Juho
H21 Kouvolan Suunnistajat 3 Kouvolan Suunnistajat Korhonen Eetu Väisänen Patrik Tonteri Tuomas
H21 Kuortaneen Kunto 1 Kuortaneen Kunto Takanen Jari Kolunsarka Ari Ala-Honkola Heikki
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Von Arx Philipp Huikko Petteri Anttolainen Aleksi
H21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Lahtinen Tuomo Kautto Lasse Fabritius Mikael
H21 Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Sankari Matias Leirimaa Tatu Kinnunen Valtteri
H21 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Koivumäki Lauri Koivumäki Olli Ketonen Miikka
H21 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Rannila Oskari Ekola Juuso Jussinmäki Pietari
H21 Lapuan Virkiä 3 Lapuan Virkiä Ala-Honkola Akseli Jussinmäki Iisakki
H21 Lynx 1 Lynx Fritzen Florian Aaltonen Tatu Mänkärlä Janne
H21 Lynx 2 Lynx Leskinen Antti-Pekka Hellstedt Oliver Leskinen Aleksi
H21 Lynx 3 Lynx Koponen Rasmus Leskinen Eemeli Nyman Elias
H21 Lynx 4 Lynx Kujala Rainer Heikkilä Tuuli
H21 MS Parma 1 MS Parma Priks Ossi Rasmus Heinmann Kristo Lapila Eero
H21 MS Parma 2 MS Parma Lautamäki Matias Ruohola Aaro Niemelä Julius
H21 MS Parma 3 MS Parma Hiidenhovi Aleks Karttila Aleksi
H21 Navi 1 Navi Malinen Vinski Ahola Joonas Taivainen Olli-Markus
H21 Navi 2 Navi Korpi Juho Tamuzs Janis Sopo Aleksi
H21 Navi 3 Navi Karppinen Aleksi Ahola Topias Koirikivi Anssi
H21 OK 77 1 OK 77 Ray Jonathan Donner Jonny Talja Eljas
H21 OK 77 2 OK 77 Hällström af Fabian Kankaanpää Vesa Melin Christoffer
H21 OK 77 3 OK 77 Hansén Amanda Visuri Ilari Holmback Hannes
H21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Arola Topias Jern Jonas Saari Aki
H21 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Joensuu Ari-Pekka Ikonen Pasi Saari Toni
H21 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Lemberg Roope Lemberg Ville Höök Jaakko
H21 Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit Koskela Sakari Nissinen Niko Aho Jukka
H21 Rasti-Jussit 5 Rasti-Jussit Yli-Ilkka Harri Koskela Heikki Suvanto Mikael
H21 Rasti-Lukko ⛄ Rasti-Lukko Kauppi Mikael Mieskoski Kimmo Ala-Äijälä Janne
H21 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Similä Severi Ihme Vili Kuusikko Miska
H21 SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Taulavuori Arttu Heino Veikka Koirikivi Riku
H21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Senttula Tuukka Pitkänen Jonne Pohjola Lauri
H21 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Sulkula Paulus Kovanen Sauli Tölli Marko
H21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Eerola Mikko Kymäläinen Severi Sorsa Aleksi
H21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Simosas Otto Saikko Antti Kuukka Anton
H21 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Helminen Topias Janovs Jekabs Sipilä Vili
H21 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Suna Jussi Heiska Samu Glebov Ruslan
H21 Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Upitis Uldis Kashin Daniil Spektors Fricis
H21 Turun Metsänkävijät 3 Turun Metsänkävijät Fraser Scott Saulite Matiss Krumins Rihards
H21 Turun Metsänkävijät 4 Turun Metsänkävijät Tikhonov Gleb Koskenoja Tapani Huttunen Esa
H21 Turun Metsänkävijät 5 Turun Metsänkävijät
H21 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Nummelin Oskari Fomin Daniil Seppä Touko
H21 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Pöytäkangas Elias Pöytäkangas Tuukka Tuomaala Ville
H21 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Pesu Akseli Koskinen Eemil Aho Rauli
H21 Valkeakosken Haka 2 Valkeakosken Haka Rantala Valtteri Aaltio Eerik Aho Ilmari
D21 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vierimaa Salla Heikkilä Maija Mäkilä Sohvi
D21 Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Wallikivi Maria Launistola Heidi Rauhala Elina
D21 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Karppinen Inari Mero Dominika Hilo Hanne
D21 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Raasakka Liisa Markki Emmi Viholainen Elisa
D21 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Mikkola Heidi Mäkinen Sanni
D21 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Hulkkonen Johanna Hulkkonen Niina Mattila Milla
D21 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Nietula Minja Lammi Elina Kemp Emily
D21 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Rantakokko Merianna Rantala Eerika
D21 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Priha Aliisa Muhonen Malla Stenius Nora
D21 Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Lahdenmäki Eeva Jokinen Heini Haverinen Kaisa
D21 Helsingin Suunnistajat 6 Helsingin Suunnistajat Laitinen Riikka Huttunen Paula Jokilammi Essi
D21 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät
D21 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Virkajärvi Heta Taulavuori Venla Rantanen Merja
D21 Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Konstari Elena Taini Elli Pitkänen Hilla
D21 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Kauppinen Silja Teini Marika Silvennoinen Siiri
D21 Kangasala SK 1 Kangasala SK Oksanen Maiju Saarinen Minna Sivén Hanna
D21 Kangasala SK 2 Kangasala SK Linnainmaa Annukka Annala Vilma Ruoti Miina
D21 Kyrös-Rasti 1 1 Kyrös-Rasti Koskinen Adveliina Tuomisto Elisa Järventausta Ennimaria
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Ukskoski Karoliina Kauppi Minna Mattila Elisa
D21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Kauppila Sanna Kirvesmies Tytti Närhi Anna
D21 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Baltina Leonarda Hyyppä Liina Berke Laura
D21 Lynx 1 Lynx Norrbacka Sanni Koli Helmi Nummela Liinu
D21 MS Parma 1 MS Parma Julkunen Sonja Salmia Tessa Jalava Enni
D21 MS Parma 2 MS Parma Hyyppä Milja Katajamäki Emma Lehtonen Venla
D21 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Hirvonen Eveliina Valkama Emma Väätäjä Milja
D21 Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Lusa Vieda
D21 Pargas IF 1 Pargas IF Gunell Yvonne Virtala Emmi Nymalm Amy
D21 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Kriikkula Johanna Näsi Minea Tuomaala Ella
D21 Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit Luhtasaari Nea Rinkineva Elina Alppi Anna
D21 Rasti-Jussit 3 Rasti-Jussit
D21 Rastikarhut 1 Rastikarhut Heittola Suvi Ojala Jenny Kaskinen Mira
D21 Rastikarhut 2 Rastikarhut Peltomäki Elli Kuusela Tuija Saarijärvi Salla
D21 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Anttonen Sari Joensuu Marttiina Nurmi Kirsi
D21 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Taipale Anniina Latvala Matilda Klemettinen Veera
D21 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Pitkänen Salla Donner Janina Jussinmäki Tuulia
D21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kinni Saila Haanpää Anni Karhola Lotta
D21 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Jussila Ida Pellonperä Sofia Eerola Lotta
D21 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Hirvonen Milla Kuusinen Saana Lankia Sannamari

csv-tiedostoon