FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
FinnSpring viesti , Keravan Urheilijat
24.04.2022
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Elo Markku Kommio Jere Ylikylä Petja
H21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Kerkola Nico Hyvönen Pekka Mänty Sami
H21A Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Kerkola Teemu Hougaard Boesen Andreas Hakala Joel
H21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Manninen Kalle Korpinen Olli-Jussi Kivelä Joonatan
H21A Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hjulgren Markus Korpio Juha Aalto Tuomas
H21A Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Vierimaa Ville Carlsson Oliver Kauppila Lauri
H21A Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Kemppi Topias Gabitov Rinat Pernu Lari
H21A Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Palmen Alvar Vesanto Anssi Sorsa Antti
H21A Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Iurev Dmitrii Tervakangas Mikko Rautio Mikael
H21A Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Honkimaa Antti Vehmas Miika Määttälä Mikko
H21A Espoon Suunta 5 Espoon Suunta Hiltunen Juho Lantela Jaani Tikkanen Elias
H21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Heinaro Einari Syrjäläinen Topi
H21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Kangas Veli Heikkilä Ollipekka Valtonen Luukas
H21A Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Turkki Eero Laukkarinen Jesse Suominen Miika
H21A Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Thomas Alastair Syrjäläinen Lauri Raasakka Jussi
H21A Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Lahtinen Atte Lampinen Ville Leino Akseli
H21A Helsingin Suunnistajat 6 Helsingin Suunnistajat Vaismaa Lassi Kokkonen Eemeli Mbembela Karim
H21A Helsingin Suunnistajat 7 Helsingin Suunnistajat Maasilta Aapo Koskilaakso Mikko Kallela Luca
H21A Helsingin Suunnistajat 8 Helsingin Suunnistajat
H21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Suominen Eemeli Laine Jaakko Liukkonen Oskari
H21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Liukkonen Kalle Kavonius Atte Saarinen Jarkko
H21A Hiidenkiertäjät 3 Hiidenkiertäjät Seppänen Jukka-Pekka Sorsa Perttu Sorsa Lauri
H21A Hiisirasti 1 Hiisirasti
H21A IF Brahe 1 IF Brahe Stenlund Daniel Portin Fredric Joensuu Valter
H21A IF Brahe 2 IF Brahe Jansson Emil Gripenberg Otto Åbacka Tommy
H21A IF Brahe 3 IF Brahe Bergström Kasper Aaltonen Vesa Gripenberg Mattias
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Knuuttila Mikko Savolainen Eetu Oksanen Teemu
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Ylinen Juho Kotro Tuomas Luoma Juha
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 3 Ikaalisten Nouseva-Voima Vanhanen Konsta Hytönen Juho-Veikko Taanila Vesa
H21A Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Peltola Samuli Ronkainen Aarni Ilmonen Aleksi
H21A Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Olkkonen Vili Virkajärvi Juho Puranen Konsta
H21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Rauturier Maxime Silvennoinen Santeri Nenonen Lauri
H21A Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Räsänen Markus Pajunen Jere Silvennoinen Oskari
H21A Kalevan Rasti 3 Kalevan Rasti Tonder Aapo Huovila Jarkko Koskinen Roope
H21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Jere Istolahti Tuomo Istolahti Jaakko
H21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Rissanen Jiri-Pekka Liuha Jarkko Sainio Santeri
H21A Koovee 1 Koovee Sild Lauri Kivikas Kenny Sild Timo
H21A Koovee 2 Koovee Lassila Ari-Pekka Alajoutsi Oliver Westerlund Juho
H21A Koovee 3 Koovee Tukiainen Otso Schüle Joel Kurkela Mikko
H21A Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Lindqvist Arttu Ojala Aaro Virtanen Akseli
H21A Kouvolan Suunnistajat 2 Kouvolan Suunnistajat Lindén Mikael Tani Jukka Korhonen Eetu
H21A Kouvolan Suunnistajat 3 Kouvolan Suunnistajat Mattila Pyry Tynys Joona Väisänen Patrik
H21A Kouvolan Suunnistajat 4 Kouvolan Suunnistajat Soini Jussi Vepsäläinen Onni
H21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Kirjavainen Santeri Hämäläinen Kasperi Suhonen Antto-Iiro
H21A Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Anjala Topi Kinnunen Valtteri Leinonen Pauli
H21A Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Saari Aki Huikko Petteri Fabritius Mikael
H21A Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Willman Pyry Leirimaa Tatu Solonen Joni
H21A Lahden Suunnistajat-37 4 4 Lahden Suunnistajat-37 Arvela Henri Granqvist Eetu Ahonen Niilo
H21A Lahden Suunnistajat-37 5 Lahden Suunnistajat-37 Määttä Henri Hirvonen Juha Väkeväinen Vili
H21A Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Kuningas Janne Mertanen Simo Nokka Atte
H21A Lappeen Riento 2 Lappeen Riento Husu Miika Myllärinen Jani Niemi Oskari
H21A Lappeen Riento 3 Lappeen Riento Myllärinen Vertti Saikko Ville Nurmiainen Aaro
H21A Lappeen Riento 4 Lappeen Riento Huomolin Ville Maajärvi Matti Hovatov Leevi
H21A Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Sankelo Antton Sankelo Sampo Pajukangas Mikko
H21A Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Viitasaari Toni-Antti Ketonen Miikka Koivumäki Olli
H21A Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Saarela Thomas Korhonen Konsta Rokka Tuomas
H21A Lynx 1 Lynx Mänkärlä Janne Leskinen Antti-Pekka Parjanne Antti
H21A Lynx 2 Lynx Leskinen Aapo Kujala Rainer Leskinen Aleksi
H21A Lynx 3 Lynx Rehn Ville Närvä Marko Ursin Antti
H21A Lynx 4 Lynx Koponen Matias Kleemola Lauri
H21A MS Parma 1 MS Parma Talvinen Arto Penttinen Topi Ruohola Akseli
H21A MS Parma 2 MS Parma Mäkinen Tuukka Ekström Niklas Lapila Eero
H21A MS Parma 3 MS Parma Hämäläinen Sami Väisänen Henrik Ruohola Aaro
H21A MS Parma 4 MS Parma Vainio Eero-Matti Salmenoja Samuli Lautamäki Matias
H21A MS Parma 5 MS Parma Rousku Samuli Karttila Aleksi Hellman Aleksi
H21A Navi 1 Navi Sopo Aleksi Sulkula Ilari Karppinen Aleksi
H21A Navi 2 Navi Korpi Juho Malinen Vinski Vicari Lars
H21A Navi 3 Navi
H21A OK 77 1 OK 77 Donner Jonny Holmback Hannes Jern Tobias
H21A OK 77 2 OK 77 Ray Jonathan Aaltio Aapo Snickars Caj
H21A OK 77 3 OK 77 Hällström af Fabian Donner Jesper Järvenpää Antti
H21A OK 77 4 OK 77 Visuri Ilari Talja Eljas Kankaanpää Vesa
H21A OK 77 5 OK 77 Korento Benjamin Donner Mikael Kankkunen Matias
H21A OK Trian 1 OK Trian Virta Jani Still Alec Wickholm Jörgen
H21A OK Trian 2 OK Trian Salo Kristian Nyholm Filip Lintula Veikka
H21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Arola Topias Tranchand Frederic Heinonen Samuel
H21A Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Jern Jonas Joensuu Ari-Pekka Ikonen Pasi
H21A Paimion Rasti 3 Paimion Rasti
H21A Pargas IF 1 Pargas IF Virtala Alex Nymalm Sören Engström Jon
H21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Vaher Sander Hämäläinen Aleksi Saikkonen Otto
H21A Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Nissinen Niko Katajisto Jukka-Pekka Höök Jaakko
H21A Rasti-Jussit 2 Rasti-Jussit
H21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Similä Severi Kuusikko Miska Helander Iisak
H21A SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Koirikivi Riku Niemelä Paavo Niemelä Hannu
H21A Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Oikarinen Lauri Senttula Tuukka Pohjola Lauri
H21A Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Jutila Aleksi Pitkänen Jonne Tölli Marko
H21A Suunta Jyväskylä 3 Suunta Jyväskylä Sulkula Anton Sulkula Paulus Klemettinen Simo
H21A Tampereen Pyrintö 1 1 Tampereen Pyrintö Simosas Otto Niemi Aleksi Kuukka Elias
H21A Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Saikko Antti Kuukka Anton Sorsa Aleksi
H21A Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Huostila Anssi Eerola Mikko Gröhn Riku
H21A Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Heiska Samu Suna Jussi Glebov Ruslan
H21A Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Upitis Uldis Koskenoja Tapani Sliksjanis Matiss
H21A Turun Metsänkävijät 3 Turun Metsänkävijät Tikhonov Gleb Huttunen Esa Suntila Juha
H21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Fomin Daniil Bidstrup Møller Laurits Seppä Touko
H21A Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Holmroos Sakari Vuori Justus Nummelin Oskari
H21A Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat Kinnala Ville Rajaniemi Juho Itkonen Otto
H21A Turun Suunnistajat 4 Turun Suunnistajat Kinnala Kalle Huhtinen Mikko
H21A Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Väyrynen Antti Suutari Matti Ovaska Janne
H21A Vehkalahden Veikot 2 2 Vehkalahden Veikot Mattila Tuomas Kukkonen Henri Kauppila Tomi
D21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kemp Emily Elo Sanni Elovaara Emma
D21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Aho Petra Nurmela Sari Hyyryläinen Laura
D21A Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Havu Paula Vierimaa Salla Mäkilä Sohvi
D21A Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Hilo Hanne Kemppi Silva Haapala Ida
D21A Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Lahdenperä Melina Punto Elli Raasakka Liisa
D21A Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Markki Emmi Mäkinen Sanni Miettinen Kiia
D21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Hulkkonen Niina Hulkkonen Johanna Turakainen Venla
D21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Khokhlova Taisiia Nietula Minja Suhonen Anniina
D21A Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Sallila Katarina Haarlaa Tiina Lahtinen Katja
D21A Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Välimaa Kristiina Hietanen Pinja Rantala Eerika
D21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Pellikka Virna Åkerman Anu Hämäläinen Roosa
D21A Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Haapamäki Kerttu Saarinen Silva Saarinen Hetta
D21A Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Rantanen Merja Pitkänen Hilla Taulavuori Venla
D21A Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Konstari Elena Taini Mia Tarkiainen Tia
D21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Kauppinen Silja Niittynen Miia Moilanen Anna
D21A Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Ovaska Jenni Väyrynen Aino Talbonen Linda
D21A Kalevan Rasti 3 Kalevan Rasti Juntunen Hertta Juntunen Marikki Väänänen Mari
D21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Hytönen Outi Oksanen Maiju Uotila Ulrika
D21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Kanko Miina Sivén Hanna Ahonen Laura
D21A Kangasala SK 3 Kangasala SK Liuha Riina Joensuu-Partanen Jenni Kontio Katri
D21A Kangasala SK 4 Kangasala SK Savolainen Iida Huttunen Petra Linnainmaa Katja
D21A Koovee 1 Koovee Hara Marika Siivonen Hanna-Mari Uotila Erika
D21A Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Vainikka Kaisa Laukkanen Marja Lehtikangas Katri
D21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Kärnä Nina Kolehmainen Kaisu Järvelä Emmi
D21A Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Kiiski Aliisa Väyrynen Anni Tolsa Sanna
D21A Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Ukskoski Karoliina Närhi Anna Mattila Elisa
D21A Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Kiljunen Emmi Kirvesmies Tytti Riutto Eerika
D21A Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Rauhamäki Eevamari Simola Aino Rantalainen Anna-Lea
D21A Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Hietala Emmi Fränti Eeva-Maria Rokala Erica
D21A Lynx 1 Lynx Asklöf Aino Karvonen Sara Norrbacka Sanni
D21A Lynx 2 Lynx Norrbacka Salla Leskinen Anne-Mari Heikkilä Suvi
D21A Lynx 3 Lynx Norrbacka Salla Heikkilä Tuuli Ojapalo Anna
D21A MS Parma 1 MS Parma Salmia Tessa Koskinen Noora Jalava Enni
D21A MS Parma 2 MS Parma Katajamäki Emma Paukkunen Sanna Julkunen Sonja
D21A MS Parma 3 MS Parma Miettinen Minna Hyyppä Milja Neuvonen Noora
D21A MS Parma 4 MS Parma Valtonen Anni Istolahti Tiia Sareila Outi
D21A OK 77 1 OK 77 Mårtenson Lydia Donner Isabel Lindholm Vivian
D21A OK 77 2 OK 77 Hansén Amanda Eklund Ida-Marie Salminen Henna
D21A OK 77 3 OK 77 Nilsson Matilda Forsman Aada Lipponen Katriina
D21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Hirvonen Eveliina Westerlund Ina Väätäjä Milja
D21A Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Lusa Vieda Lindeqvist Katri Dambe Inga
D21A Pargas IF 1 Pargas IF Gunell Yvonne Enlund Alexandra Nymalm Amy
D21A Pargas IF 2 Pargas IF Schoultz von Katja Virtala Emmi Virtala Jenny
D21A Pargas IF 3 Pargas IF Lönnberg Frida Portin Laura Laurén Jill
D21A Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Nurmo Katariina Nurmo Pauliina Nurmo Marjaana
D21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Penzina Kseniia Mänty Elisa Latva-Kiskola Piia
D21A Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Hämäläinen Elina Heinäaro Iida Laapas Kaisa
D21A Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Kriikkula Johanna Tuomisto Satu Asikainen Satu
D21A Rastikarhut 1 Rastikarhut Peltomäki Elli Kuusela Tuija Kaskinen Mira
D21A Rastikarhut 2 Rastikarhut Heittola Suvi Kotkajuuri Anna Ojala Jenny
D21A Rastikarhut 3 Rastikarhut Suojanen Laura Saarijärvi Salla Haunia Heta
D21A Rastikarhut 4 Rastikarhut Hoskari Maria
D21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Niva Sara Joensuu Marttiina Anttonen Sari
D21A Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Veera Taanila Marjo Janosikova Tereza
D21A Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Saarinen Anu Korhonen Kati Jussinmäki Tuulia
D21A Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kinni Saila Haanpää Anni Harju Venla
D21A Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Häkkinen Pihla Eerola Lotta Karhola Lotta
D21A Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Lillqvist Isabella Hirvonen Milla Jussila Ida
D21A Tampereen Pyrintö 4 Tampereen Pyrintö Gröhn Ronja Pitkänen Salla Julkunen Siiri
D21A Tampereen Pyrintö 5 Tampereen Pyrintö Pelkonen Roosa Laine Anni Tikkakoski Ilona
D21A Tampereen Pyrintö 6 Tampereen Pyrintö Pellonperä Sofia Kuusinen Saana Schmidt Emilia
D21A Tampereen Pyrintö 7 Tampereen Pyrintö Ritanotko Johanna Mustajoki Villa Jussila Jutta
D21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Ajalin Riikka Rantala Henna Haapasaari Ilona
D21A Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Heikkinen Ida Heikkinen Roosa Ruoti Miina
D21A Vehkalahden Veikot 2 Vehkalahden Veikot Ojala Jutta Ruoti Roosa Kalliomaa Riikka
H120 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Nurmilaukas Ville Vaherlehto Tuomas Kuutti Veli-Pekka
H120 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Mjösund Asgeir Määttänen Pekka Aho Jarmo
H120 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Hyvärinen Pietari Kemppainen Antti Fey Carl
H120 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Kuivaniemi Esa Liukkala Jaakko Lepistö Mikko
H120 Hauhon Sisu 2 Hauhon Sisu Ylitalo Aki Salonen Tero Pohjola Jukka
H120 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Maasilta Tommi Koskinen Aki Nissinen Taneli
H120 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Ruokamo Ville-Petteri Haarlaa Tapio Pikkarainen Toni
H120 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Sauso Riku Siivola Jarno Kärkkäinen Kimmo
H120 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Rantala Tommy Villa Juha Anttonen Mikael
H120 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Töyrylä Mikko Kiiski Mikko Paavola Harry
H120 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hämäläinen Ari Hytönen Harri Hämäläinen Jani
H120 Musta Neliö 1 Musta Neliö Myöhänen Mikko Harmaala Ismo Pyttynen Joakim
H120 Perttelin Peikot 1 Perttelin Peikot Tuomala Simo Tuominen Janne Eeva Jukka
H120 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Väänänen Heikki Niinimäki Risto Tolvanen Leo
H120 Pirkkalan Hiihtäjät 1 Pirkkalan Hiihtäjät Siivonen Jere Ojala Jari Lindeman Harri
H120 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Hanhela Jussi-Pekka Rekonen Janne Honkonen Atte
H120 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Korhonen Mika Korhonen Kai Hietanen Aki
H120 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Sinnelä Harri Sinnelä Arto Kuusisto Jyrki
H120 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kuusinen Petri Jussila Kari Lauronen Sirkka-Liisa
H150 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Surakka Petteri Kaasalainen Matti Farkas David
H150 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Laine Mikko Ojanen Tuomas Salonen Mikko
H150 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Suominen Manne Harjamäki Petri
H150 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Korhonen Tomi Hyvärilä Jussi Ojanen Juha
H150 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Kuronen Tommi Ilmonen Matti Pitkänen Marko
H150 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kontio Pasi Hämäläinen Teemu Mannila Jussi
H150 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Havento Jukka Pyykkö Juhani Eronen Juha
H150 Lynx 1 Lynx Kuusinen Mikko Savilahti Petri Packalen Totte
H150 OK 77 1 OK 77 Björk Tony Mårtenson Rasmus Ray Tomas
H150 OK Trian 1 OK Trian Liitiäinen Pasi Östergård Patric Salo Mikael
H150 OK Trian 2 OK Trian Simosas Ove Johansson Jari Lindahl Anders
H150 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Ritvanen Paavo Nietosjärvi Tommi Pietikäinen Timo
H150 Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Tuominen Hans Huttunen Matti Kahiala Jari
H150 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Perä Tapio Kyyrönen Samuli Loukkalahti Mika
H150 Rastivarsat 1 Rastivarsat Heinilä Hannu Ryyppö Jarkko Kaija Esko
H150 Rastivarsat 2 Rastivarsat Turunen Pasi Tuokko Jyrki Lammi Teemu
H150 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kerkola Mika Ratia Tuomo Heikkonen Rami
H150 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Klemettinen Vesa Hietala Jussi Heikkilä Ossi
H150 Suunta Jyväskylä 2 Suunta Jyväskylä Noponen Pekka Itkonen Raimo Heino Samuli
H150 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Hartman Janne Koskinen Juha Kettunen Heikki
H180 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Reinikka Kenneth Väre Timo Ijas Markku
H180 OK Trian 1 OK Trian Nyholm Thomas Alden Jan Vuorinen Pekka
H180 OK Trian 2 OK Trian Frilander Heikki Ollila Jarmo Stenbäck Peter
H180 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Kuosmanen Tuomo Puustinen Tuomo Ilmakunnas Pekka
H180 Riihimäen Suunnistajat 1 Riihimäen Suunnistajat Paukkola Jari Viitasalo Harri Ahlqvist Hannu
H210 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Pulkkinen Heimo Karamo Jouko Kyckling Veli-Matti
H210 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Liljeström Åge Valtee Pertti Kekoni Lauri
H210 Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Nevalainen Auvo Harju Hannu Rautanen Pauli
H210 OK Trian 1 OK Trian Vepsänrepo Paul Jauhiainen Pentti Helenius Roger
H210 OK Trian 2 OK Trian Liitiäinen Reijo
H210 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Kuokkanen Seppo Kivistö Erkki Tiittanen Eino
H210 Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Ryynänen Jorma Luoma Simo Leinonen Markku
H210 Pitäjänmäen Tarmo 1 Pitäjänmäen Tarmo Helkkula Simo Tarvainen Juhani Lassila Heikki
H210 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Tervo Vesa Nieminen Pertti Malinen Jouko
H210 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Kaura-aho Pertti Inkinen Paavo Nippala Juhani
H210 Rasti-Jyry 2 Rasti-Jyry Herranen Timo Uljas Risto Kytöjoki Juhani
H210 Rasti-Jyry 3 Rasti-Jyry Keltamäki Seppo Glad Timo
H210 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kallio Lasse Kataja Lasse Sinnelä Mauri
H210 Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Lakanen Ensio Rusko Heikki Turpeinen Timo
D120 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Vuorela Hanna Launistola Heidi Tuomisto Hanna
D120 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Fey Natalia Kahanpää Hanna Määttälä Johanna
D120 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Vaara Inga-Maria Autio Tanja Vaiksalu Lilyon
D120 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Forssten Ann-Sofie Tervo Johanna Rintamäki Riina
D120 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Routsi Anastasia Rinta-Kiikka Suvi Luurila Mervi
D120 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Ruotsalainen Hanna-Mari Sinnelä Terhi Kerkola Tiina
D120 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Sivill Saana Lakanen Reetta Heino Anna-Mari
D120 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Koivunen Pia Lammi-Mihaljov Heidi Saarinen Henna
D120 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Junnila Annastiina Kyläkoski Reetta Valkonen Sanna
D120 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Korte Maarit Laine Marika Stenholm Sari
D150 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Ikäheimonen Taru Tervakangas Sanna Autti Marja-Liisa
D150 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Tupitsa Nina Leiniö Sari Huhtala Heli
D150 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Ryyppö Minna Vierikko Annamari Salonen Heidi
D150 Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Lankinen Pauliina Erola Petra Erola Larissa
D150 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Suikkanen Tiina Harju Tuija Nyholm Tanja
D150 Lynx 1 Lynx Kyckling Katja Isoherranen Kirsi Ljungqvist-Sarparant Nina
D150 OK 77 1 OK 77 Ray Carola Torp-Donner Heidi Filipsson-Korento Lena
D150 OK Trian 1 OK Trian Laurila Milla Åberg Inga-Lill Laurila Anneli
D150 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Aumo Satu Suorsa Mervi Juote Taina
D180 Kangasala SK 1 Kangasala SK Jalanto Terttu Laurila Saija Rajamäki Terhi
D180 Karkki-Rasti 1 Karkki-Rasti Väli-Klemelä Marja-Leena Valonen Eila Laine Irmeli
D180 Lynx 1 Lynx Tiitola-Savilahti Annamari Kottonen Annariitta Leskinen Tiina
D180 Riihimäen Suunnistajat 1 Riihimäen Suunnistajat Kallio Arja Salmela Juulia Ahlqvist Kristiina
D210 Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Lakanen Sirpa Tikka Eija Juvonen Marja
HD21AL Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat
HD21AL BearValley 1 Karhu Mikko Karhu Ville Laaksonen Pasi
HD21AL Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Lassinharju Eeva-Sofia Isolähteenmäki Pia Stenius Nora
HD21AL Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Heikkinen Aaro Rehberger Nadja Länsiluoto Väinö
HD21AL Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Friman Eemeli Kantelinen Leevi Romppainen Pasi
HD21AL Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Kulju Eevi Juote Aleksi Raimovaara Emma
HD21AL IK Falken 1 IK Falken Lindfors Hugo Lindfors Karolina Lindfors Lina
HD21AL Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Jokela Herkko Niemenmaa Meeri Niemenmaa Jari
HD21AL Karvapallo 1 Lanne Ristomatti Jokela Elina Iivonen Markku
HD21AL Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Viitasaari Liina Viitasaari Tommi Ketola Markus
HD21AL Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Kiintola Jarno Karvonen Elmo Karvonen Ossi
HD21AL Marjastajat 1 Harila Esko Väisänen Paavo Korhonen Hannu
HD21AL OK 77 1 OK 77 Donner Jeremy Kenttä Santeri Korento Tero
HD21AL OK Raseborg 1 OK Raseborg Pätäri Päivi Fagerlund Frida Nurmiainen Jouko
HD21AL OK Trian 1 OK Trian Julku Päivi Niemelä Antti Reiman Suvi
HD21AL Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Heiskanen Linda Ilmakunnas Seija Vehkamäki Hanna
HD21AL Rastivarsat 1 Rastivarsat Wirman Teemu Kuoppamäki Juho Ketonen Jussi
HD21AL SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Husu Heikki Ojalainen Kari Pajari Mari
HD21AL Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Pääkkönen Nea
HD21AL Tampereen Leidit 1 Kalari Tanja Heikkinen Terhi Turpeinen Eeva-Maija
HD21AL Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Sipilä Vili Rinta-Jouppi Mei Honkala Jouni
HD21AL Tosta Lähtee Team 1 Sinijärvi Markus Korhonen Mika Karjalainen Marko
HD21AL Tuupovaaran Sepot 1 Tuupovaaran Sepot Rautanen Marko Rautanen Mika Rautanen Eeva
HD21AL Täysillä Metsään 1 Mäki Tero Lähteenmäki Inka Stenholm Pekka
HD21AL Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Tuomisto Juha Tuomaala Ville Pöytäkangas Eliisa
HD21AL Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Laitinen Julia Rytkö Elias Heikkinen Anniina
H15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Kemppi Anton Noponen Juho Rautio Daniel
H15-18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Kemppainen Aarne Määttänen Markus Ruusu Rasmus
H15-18 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Hyvärinen Luukas Vuorela Samu Holmberg Valter
H15-18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Ahoniemi Santeri Skyttä Ilari Lakanen Lauri
H15-18 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Länsiluoto Juho Meuronen Joonas Kallela Lenni
H15-18 IK Falken 1 IK Falken Jansson Lukas Lindfors Jesper Lindfors Kevin
H15-18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Kuronen Aapo Virkajärvi Aapo Ronkainen Elias
H15-18 Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Nurminen Jonne Karjalainen Samuli Majaharju Pyry
H15-18 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Mäenpää Jaakko Mäenpää Ilmari Juntunen Henrik
H15-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kuikko Matias Vennelä Nuutti Hämäläinen Aaro
H15-18 Koovee 1 Koovee Kenttämies Eevert Simola Jere Pinta Leevi
H15-18 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Ojala Urho Peltonen Lasse Tonteri Tuomas
H15-18 Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Töyrylä Rasmus Kiiski Olavi Kokko Mico
H15-18 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Jussinmäki Iisakki Ekola Juuso Rannila Oskari
H15-18 Lapuan Virkiä 2 Lapuan Virkiä Oja Lauri Koski Juuso Noponen Veeti
H15-18 Lynx 1 Lynx Koponen Rasmus Fritzen Florian Aaltonen Tatu
H15-18 Lynx 2 Lynx Kuusinen Karri Isoherranen Antti Hellstedt Oliver
H15-18 Lynx 3 Lynx Kuusinen Tuomas Nyman Elias Leskinen Eemeli
H15-18 Pargas IF 1 Pargas IF Ahlbäck Jonatan Hågensen Sverre Engström Simon
H15-18 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Laisev Vjatseslav Hahto Vili Saranen Mikael
H15-18 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Laapas Rasmus Mourujärvi Jonne Hyvärilä Touko
H15-18 Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Toivonen Nuutti Haapala Elias Malmström Kaapo
H15-18 Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Niemelä Julius Vartiala Oskari Harju Tuomas
H15-18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lahti Paavo Tuominen Rami Kujansuu Aaro
H15-18 SK Uusi 1 SK Uusi Salomäki Jaakko Vaje Jaakko Koivisto Mikael
H15-18 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Pajari Antti Pajari Maija Ojalainen Matias
H15-18 Sotkamon Jymy 1 Sotkamon Jymy Sorsa Eero Heikkinen Altti Piirainen Jaakko
H15-18 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Sivill Tommi Kovanen Sauli Hietala Vilho
H15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Leinamo Tuomas Mäki-Laurila Anttoni Sivonen Miro
H15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Lehtovirta Eetu Lillqvist Erik Liponkoski Eino
H15-18 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Syväterä Sampo Liponkoski Aapo Koskinen Eemil
H15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Toivonen Nikolai Rikkonen Joonas Vartiainen Lukas
H15-18 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Pöytäkangas Elias Hautala Rasmus Pöytäkangas Tuukka
H15-18 Vaasan Suunnistajat 2 Vaasan Suunnistajat Seppälä Paavo Enlund Isabella Backlund Thelma
H15-18 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Hirvilahti Joona Rytkö Olli Takanen Eetu
D15-18 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Lehtonen Vilja Lehtinen Miina Ahonen Jutta
D15-18 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Lehtinen Martta Koskela Katri Linnamäki Kerttu
D15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Hilo Jenny Kankaanpää Martta Rautio Ulrika
D15-18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Heikkinen Ronja Farkas Villö Soikkeli Lauriina
D15-18 Helsingin Suunnistajat 1 1 Helsingin Suunnistajat Rajala Anni
D15-18 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Salonen Heidi Taini Elli Virkajärvi Heta
D15-18 Jämsän Retki-Veikot 2 Jämsän Retki-Veikot Salonen Lotta Laivanen Enni Peltonen Riikka
D15-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Liuha Vilma Mustonen Vilma Vallittu Tuuli
D15-18 Keuruun Kisailijat 1 Keuruun Kisailijat Karkiainen Hetaliina Karkiainen Helmi Papinaho Alina
D15-18 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Määttälä Selma Ketola Matleena Myllymäki Matilda
D15-18 Koovee 1 Koovee Mäkelä Ilona Mustikkamaa Salla Mariani Sandra
D15-18 Koovee 2 Koovee Koski Hanni Rantanen Annika Varjola Mette
D15-18 Koovee 3 Koovee Kaikkonen Oona Talvitie Meri Poijärvi Aino
D15-18 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Hyytiäinen Miina Kiintola Emilia Lindén Amalia
D15-18 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Nurmela Helmiina Gaasenbeek Annlinn Jokinen Sivi
D15-18 Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Ruotsalainen Emma Laakso Lotta Laakso Laura
D15-18 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Nivukoski Lotta Hietala Sini Sikkilä Peppi
D15-18 Lynx 1 Lynx Kurttila Meeri Viskari Saana Turakainen Veera
D15-18 OK 77 1 OK 77 Gripenberg Ester Slotte Sofia Tolkki Ellen
D15-18 OK 77 2 OK 77 Kenttä Lumi Kenttä Sora Backman Alexandra
D15-18 OK Trian 1 OK Trian Nordgren Cecilia Kajander Saana Wickholm Saga
D15-18 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Miettinen Iida Ryynänen Ella Laitakari Heta
D15-18 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit
D15-18 Rastivarsat 1 Rastivarsat Sipiläinen Aino Ketonen Jonna Piispa Sohvi
D15-18 SK Uusi 1 SK Uusi Lukkari Matilda
D15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Jussila Emma Davidsson Linnéa Laine Noora
D15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Häkkinen Kaisla Ahlfors Erika Kajander Alli
D15-18 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Heinilä Lumi Ylilehto Emilia Järvenpää Seela
D15-18 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Tuomaala Ella Löfqvist Linn Enlund Julia
H/D14 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Söyrilä Leevi Halkilahti Siiri Virtanen Onni
H/D14 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Anttonen Helmiina Söyrilä Iida Tuomala Matilda
H/D14 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Fey Erik Laininen Noora Hilo Kasper
H/D14 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Veikkola Eemil Eskola Inka Martomaa Eero
H/D14 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Juvaste Samuel Tahkokallio Tuomas Lantela Liina
H/D14 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Sauso Aada Joensuu Aapo Roschier Eemil
H/D14 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lehtinen Lotta Siivola Alina Ryyppö Topias
H/D14 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Harjamäki Manja Pohjola Linnea Länsiluoto Venla
H/D14 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Immonen Topias Syrjälä Alina Göransson Niklas
H/D14 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Rieppo Veeti Mononen Linda Mukkala Jonni
H/D14 Kangasala SK 1 Kangasala SK Backman Voitto Jormanainen Tuuli Hyytiäinen Topi
H/D14 Koovee 1 Koovee Siivonen Eero Siivonen Anni Vuorenmaa Joona
H/D14 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Karvonen Tatu Kiintola Eemil Lehtonen Elisa
H/D14 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Nurmela Eevert Gaasenbeek Celine Hannula Riku
H/D14 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Nivukoski Nanna Sikkilä Iines Ala-Honkola Svantte
H/D14 Lynx 1 Lynx Vilhunen Otso Miettinen Tuuli Närvä Kaapo
H/D14 OK 77 1 OK 77 Risku Max Risku Saga Björk Cedric
H/D14 OK Raseborg 1 OK Raseborg Fagerlund Viggo Nurmiainen Elsa Lemström Fredrik
H/D14 OK Trian 1 OK Trian Koskinen Frida Engblom Lydia Grönholm Clara
H/D14 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Anana John Wirsching Lukas Hallman Anni
H/D14 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Kuoppala Saana Hemminki Eemeli Savinainen Joakim
H/D14 Rasti-Nokia 1 Rasti-Nokia Pakarinen Jere Vartiala Valtteri Valkama Ville
H/D14 Rastivarsat 1 Rastivarsat Juures Oskari Honkanen Siiri Wirman Vilho
H/D14 SK Uusi 1 SK Uusi Kirves Antti Muukkonen Roosa Anttila Kiira
H/D14 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Lintunen Aapo Hietanen Silja Korhonen Veikka
H/D14 SK Vuoksi 2 SK Vuoksi Kivelä Veikko Rahkonen Janni-Maria Pulkkinen Elmo
H/D14 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Turpeinen Selma Honkala Emmi Turunen Helmi
H/D14 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Koskinen Aino Kivistö Joona Paju Eelis
H/D14 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Kalari Kaisla Lilja Masi Paju Vilho
H/D14 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Laine Oliver Tetri Ella Fröjdö Ellen
H/D14 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Tyni Sisu Takanen Tiitu Hirvilahti Niklas
H/D14 Vehkalahden Veikot 2 Vehkalahden Veikot Laitinen Sofia Weckman Venla Pohjalainen Olli
H/D12 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Tapiola Aada Tuomala Rebekka Andelmaa Oona
H/D12 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Veikkola Viljami Farkas Niklas Hilasvuori Venla
H/D12 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Fey Mark Kekarainen Urho Kankaanpää Miina
H/D12 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Onni Lepistö Aino Pohjola Ilmari
H/D12 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Toivanen Aaron Damskägg Hilda Kantelinen Vili
H/D12 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Göransson Alisa Kölhi Eevi Tuominen Joanna
H/D12 Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Maaniittu Keira Raimovaara Leo Kölhi Aada
H/D12 IK Falken 1 1 1 IK Falken Lindfors Rasmus Lindfors Mira
H/D12 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Pohjonen Samra Niemenmaa Reetta Myllymäki Elsa
H/D12 Jämsän Retki-Veikot 1 Jämsän Retki-Veikot Tarkiainen Janette Peltonen Jaakko Taini Iida
H/D12 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Latonummi Hermanni Hakkarainen Ella Yrjölä Aaro
H/D12 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Lehtonen Uma Lind Tomas Gaasenbeek Cedric
H/D12 Lahden Suunnistajat-37 3 Lahden Suunnistajat-37 Rämä Hilla Makkonen Kosti Kemppainen Samu
H/D12 OK Trian 1 OK Trian Kullberg Lauri Reiman Sonja Koskinen Linus
H/D12 Rastihaukat 1 Rastihaukat Wiklund Alma Kauppinen Havu von Matt Olga
H/D12 SK Uusi 1 SK Uusi Väänänen Jesse Koskinen Kaisla Kirves Kaisa
H/D12 SK Uusi 2 SK Uusi Koivisto Luukas
H/D12 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Hietala Nuutti Lakanen Lilja Tiisanoja Elias
H/D12 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Malm Saara Turpeinen Saana Heikkinen Paavo
H/D12 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Tiits Maria Kivistö Aleksi Saarinen Taimi
H/D12 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Honkala Niilo Karjalainen Sonja Lauronen Anni
H/D12 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Korte Martta Lähteenmäki Iiro Stenholm Daniel
H/D12 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Weckman Selma Pohjalainen Veikka Tyni Veera
H/D10-12 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Mäkinen Venla Anttonen Aapeli Mäkinen Leila
H/D10-12 Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Breilin Linda Breilin Daniel Ala-Heikkilä Juho
H/D10-12 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Laininen Juuso Martomaa Lilja Veikkola Juhani
H/D10-12 Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Alina Pohjola Arttu Liukkala Sulo
H/D10-12 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Sauso Edith Vajavaara Tuomas Siivola Ilona
H/D10-12 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Haarlaa Lilja Haarlaa Sini
H/D10-12 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Kantelinen Mona Salomäki Oskari Damskägg Oiva
H/D10-12 Hyvinkään Rasti 2 Hyvinkään Rasti Rantanen Alisa Rantanen Eelis Moisander Iivo
H/D10-12 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Hyvölä Onni Hyvölä Anna Hyvölä Sampo
H/D10-12 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Myllymäki Eino Pohjonen Saara
H/D10-12 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Saalasti Toivo Mukkala Janna Mononen Amanda
H/D10-12 Kangasala SK 1 Kangasala SK Liuha Eino Liuha Aino Backman Antto
H/D10-12 Kangasala SK 2 Kangasala SK Kuikko Saini Kontio Karri Ahonen Eemil
H/D10-12 Koovee 1 Koovee Varjola Veeti Siivonen Aino Mariani Frank
H/D10-12 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Hirvonen Eerikki Siikanen Hertta Latonummi Aaretti
H/D10-12 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Hakkarainen Okko Hämäläinen Ellinoora Latonummi Iisakki
H/D10-12 Lynx 1 Lynx Närvä Niira Vilhunen Sisu Ihrcke Emma
H/D10-12 Lynx 2 Lynx Packalen Jonas Leskinen Elsa Ojapalo Olivia
H/D10-12 Lynx 3 Lynx Leskinen Eino Ojapalo Odessia Heikkinen Hilma
H/D10-12 MS Parma 1 MS Parma Salmenoja Elmo Paukkunen Siiri
H/D10-12 OK 77 1 OK 77 Backman Sebastian Jacobson Jenny Björk Vincent
H/D10-12 OK Trian 1 OK Trian Korhonen Selma Saranen Hugo Lindgren Lucas
H/D10-12 OK Trian 2 2 2 2 OK Trian Majander Tindra Majander Felix Ahola Aaro
H/D10-12 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Lindeqvist Minttu Lindeqvist Fanni Lindeqvist Roosa
H/D10-12 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Vehmasto Milla Tervo Kiira Saranen Samuel
H/D10-12 Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Rintamäki Santtu Uuskoski Kiira Ollila Veera
H/D10-12 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Taponen Eemeli Taponen Alisa Taponen Venla
H/D10-12 Rasti-Jyry 2 Rasti-Jyry Toivonen Pyry Toivonen Lumi Hintsanen Sanni
H/D10-12 Rasti-Jyry 3 Rasti-Jyry Naakka Väinö Seitajoki Oskar Vuokko Maija
H/D10-12 SK Uusi 1 SK Uusi Anttila Mira Väänänen Emilia Repo Toivo
H/D10-12 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Heikkinen Juho Lauronen Elina Tiits Kaarle
H/D10-12 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Karjalainen Milla Karjalainen Sauli Paju Eemil
H/D10-12 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Fröjdö Robert Valkonen Selma Lähteenmäki Pyry

csv-tiedostoon