FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Pyöräsuunnistus SM-viesti , Rastivarsat
02.08.2015
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija Osuuden 5 juoksija Osuuden 6 juoksija
H21 Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Lahtinen Tuomo Vanhanen Konsta Lahtinen Tuomo Vanhanen Konsta Lahtinen Tuomo Vanhanen Konsta
H21 Asikkalan Raikas 2 Asikkalan Raikas Nissinen Niko Lehtinen Niko Nissinen Niko Lehtinen Niko Nissinen Niko Lehtinen Niko
H21 Jalasjärven Jalas 1 Jalasjärven Jalas Takamaa Mikko Laurila Jussi Takamaa Mikko Laurila Jussi Takamaa Mikko Laurila Jussi
H21 Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Jutila Juuso Niemi Pekka Jutila Juuso Niemi Pekka Jutila Juuso Niemi Pekka
H21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hongell Timo Saarela Samuli Hongell Timo Saarela Samuli Hongell Timo Saarela Samuli
H21 Kokkolan Suunnistajat 2 Kokkolan Suunnistajat Harlamow Kim Saarela Ruska Harlamow Kim Saarela Ruska Harlamow Kim Saarela Ruska
H21 Kokkolan Suunnistajat 3 Kokkolan Suunnistajat Paavola Kai Saarela Esa Paavola Kai Saarela Esa Paavola Kai Saarela Esa
H21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Tommola Mikko Zdeblovskiy Alexey Tommola Mikko Zdeblovskiy Alexey Tommola Mikko Zdeblovskiy Alexey
H21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Logvinchuk Evgeniy Nousiainen Antti Logvinchuk Evgeniy Nousiainen Antti Logvinchuk Evgeniy Nousiainen Antti
H21 Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Sarkkinen Timo Kemppinen Mikko Sarkkinen Timo Kemppinen Mikko Sarkkinen Timo Kemppinen Mikko
H21 Malax IF 1 Malax IF Höstman Joakim Pensas Mika Höstman Joakim Pensas Mika Höstman Joakim Pensas Mika
H21 OK Botnia 1 OK Botnia Haga Antonia Haga André Haga Antonia Haga André Haga Antonia Haga André
H21 OK Trian 1 OK Trian Wickholm Jörgen Blomster Anders Wickholm Jörgen Blomster Anders Wickholm Jörgen Blomster Anders
H21 Pargas IF 1 Pargas IF Rantanen Olli Rantanen Kalle Rantanen Olli Rantanen Kalle Rantanen Olli Rantanen Kalle
H21 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Rantala Aleksi Rantala Mika Rantala Aleksi Rantala Mika Rantala Aleksi Rantala Mika
H21 Rastivarsat 1 Rastivarsat
H21 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Halme Jussi-Elmeri Jutila Jaakko Halme Jussi-Elmeri Jutila Jaakko Halme Jussi-Elmeri Jutila Jaakko
H20 Eksymä 1 Eksymä Kleemola Joona Kleemola Arttu Kleemola Joona Kleemola Arttu Kleemola Joona Kleemola Arttu
H20 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Palmen Alvar Rauhala Juha Palmen Alvar Rauhala Juha Palmen Alvar Rauhala Juha
H20 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Jumppanen Oskari Puolakanaho Sakari Jumppanen Oskari Puolakanaho Sakari Jumppanen Oskari Puolakanaho Sakari
H20 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Nurminen Eerik Pietikäinen Sauli Nurminen Eerik Pietikäinen Sauli Nurminen Eerik Pietikäinen Sauli
H20 OK Trian 1 OK Trian Sevelius Emil Lindahl Jesper Sevelius Emil Lindahl Jesper Sevelius Emil Lindahl Jesper
H20 OK Trian 2 OK Trian Lönnström Emil Ekholm Tobias Lönnström Emil Ekholm Tobias Lönnström Emil Ekholm Tobias
H20 OK Trian 3 OK Trian Pasanen Henri Laitala Rasmus Pasanen Henri Laitala Rasmus Pasanen Henri Laitala Rasmus
H20 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Sundelin Ville Holmberg Eetu Sundelin Ville Holmberg Eetu Sundelin Ville Holmberg Eetu
H20 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Laine Taneli Nurminen Jani Laine Taneli Nurminen Jani Laine Taneli Nurminen Jani
H20 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Pais Märten Pais Markus Pais Märten Pais Markus Pais Märten Pais Markus
H20 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Kaksonen Tero Kaksonen Teemu Kaksonen Tero Kaksonen Teemu Kaksonen Tero Kaksonen Teemu
H16 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Heinaro Lauri Lehikoinen Elias Heinaro Lauri Lehikoinen Elias Heinaro Lauri Lehikoinen Elias
H16 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Koskinen Joni Haltia Ilari Koskinen Joni Haltia Ilari Koskinen Joni Haltia Ilari
H16 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Lilja Juha Paasi Antti Lilja Juha Paasi Antti Lilja Juha Paasi Antti
D21 Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Lindroth Mia Pökälä Mona Lindroth Mia Pökälä Mona Lindroth Mia Pökälä Mona
D21 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Turpiainen Milla Ojanen Pinja Turpiainen Milla Ojanen Pinja Turpiainen Milla Ojanen Pinja
D21 Koovee 1 Koovee Saarinen Henna Hara Marika Saarinen Henna Hara Marika Saarinen Henna Hara Marika
D21 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Hakala Helena Hakala Eeva-Liisa Hakala Helena Hakala Eeva-Liisa Hakala Helena Hakala Eeva-Liisa
D21 Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Närhi Minna Illarionova Ekaterina Närhi Minna Illarionova Ekaterina Närhi Minna Illarionova Ekaterina
D21 Lahden Suunnistajat-37 2 Lahden Suunnistajat-37 Tommola Päivi Eeva Jonna Tommola Päivi Eeva Jonna Tommola Päivi Eeva Jonna
D21 Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Andelin Marjaana Andelin Sanna Andelin Marjaana Andelin Sanna Andelin Marjaana Andelin Sanna
D21 Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Rantanen Marja Tuokko Mari Rantanen Marja Tuokko Mari Rantanen Marja Tuokko Mari
D21 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Koskela Salla Lehtimäki Tuuli Koskela Salla Lehtimäki Tuuli Koskela Salla Lehtimäki Tuuli
D21 Pargas IF 1 Pargas IF Hertsbacka Henna Alexandersson Dina Hertsbacka Henna Alexandersson Dina Hertsbacka Henna Alexandersson Dina
D20 Muuramen Rasti 1 Muuramen Rasti Voutilainen Viivi Kilpeläinen Pihla Voutilainen Viivi Kilpeläinen Pihla Voutilainen Viivi Kilpeläinen Pihla
D20 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Haltia Riikka Lahtinen Krista Haltia Riikka Lahtinen Krista Haltia Riikka Lahtinen Krista
D20 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Nurminen Jutta Paavola Tiina Nurminen Jutta Paavola Tiina Nurminen Jutta Paavola Tiina
D20 Ylivieskan Kuula 1 Ylivieskan Kuula Pihlajamaa Susanna Nivala Jenna-Maria Pihlajamaa Susanna Nivala Jenna-Maria Pihlajamaa Susanna Nivala Jenna-Maria
D16 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta
D16 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Himilä Julia Koskinen Pinja Himilä Julia Koskinen Pinja Himilä Julia Koskinen Pinja
D16 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Melender Ida Ruokola Anna Melender Ida Ruokola Anna Melender Ida Ruokola Anna
D16 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kamila Minerva Karjanlahti Josefina Kamila Minerva Karjanlahti Josefina Kamila Minerva Karjanlahti Josefina
D16 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Välimaa Eveliina Keskinen Nella Välimaa Eveliina Keskinen Nella Välimaa Eveliina Keskinen Nella
D80- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Palmen Virpi Heinaro Mervi Palmen Virpi Heinaro Mervi Palmen Virpi Heinaro Mervi
D80- Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Häkkinen Riikka Nurminen Henna Häkkinen Riikka Nurminen Henna Häkkinen Riikka Nurminen Henna
D80- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Salomaa Anne Breilin Henna Salomaa Anne Breilin Henna Salomaa Anne Breilin Henna
D80- Kangasniemen Kalske 1 Kangasniemen Kalske Halttunen Jonna Kurittu Kaisa Halttunen Jonna Kurittu Kaisa Halttunen Jonna Kurittu Kaisa
D80- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Lång Maija Heiskanen Reetta Lång Maija Heiskanen Reetta Lång Maija Heiskanen Reetta
D80- OK Trian 1 OK Trian Nuottajärvi Sanna Stengård Ingrid Nuottajärvi Sanna Stengård Ingrid Nuottajärvi Sanna Stengård Ingrid
D80- Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Sten Kajsa Luoma Päivi Sten Kajsa Luoma Päivi Sten Kajsa Luoma Päivi
D80- Rastiketut 1 Rastiketut Perkkalainen Johanna Rajasaari Kristiina Perkkalainen Johanna Rajasaari Kristiina Perkkalainen Johanna Rajasaari Kristiina
D100- Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas Pietinen Liisa-Marjatta Lindroth Tuija Pietinen Liisa-Marjatta Lindroth Tuija Pietinen Liisa-Marjatta Lindroth Tuija
D100- Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Erkkilä Marja Tirkkonen Liisa Erkkilä Marja Tirkkonen Liisa Erkkilä Marja Tirkkonen Liisa
D100- Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Kallio Ulla Raatikainen Päivi Kallio Ulla Raatikainen Päivi Kallio Ulla Raatikainen Päivi
D100- Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Ojansivu Marjo-Riitta Palomäki Eila Ojansivu Marjo-Riitta Palomäki Eila Ojansivu Marjo-Riitta Palomäki Eila
H80- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lehtonen Pasi Hiiri Ari Lehtonen Pasi Hiiri Ari Lehtonen Pasi Hiiri Ari
H80- Hiiltomiehet 1 Hiiltomiehet Pesu Raino Häkkinen Mika Pesu Raino Häkkinen Mika Pesu Raino Häkkinen Mika
H80- Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Turpiainen Janne Friman Sami Turpiainen Janne Friman Sami Turpiainen Janne Friman Sami
H80- Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat Virsu Antti Launonen Jarmo Virsu Antti Launonen Jarmo Virsu Antti Launonen Jarmo
H80- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Lång Pekka Kankkunen Riku Lång Pekka Kankkunen Riku Lång Pekka Kankkunen Riku
H80- OK Trian 1 OK Trian Östergård Patric Salo Mikael Östergård Patric Salo Mikael Östergård Patric Salo Mikael
H80- OK Trian 2 OK Trian Lindfors Max Granqvist Antti Lindfors Max Granqvist Antti Lindfors Max Granqvist Antti
H80- Punkalaitumen Kunto 1 Punkalaitumen Kunto Hankaniemi Tomi Hämäläinen Esa Hankaniemi Tomi Hämäläinen Esa Hankaniemi Tomi Hämäläinen Esa
H80- Raisu Lumous 1 Raisu Lumous Piirainen Jyrki Hyttinen Tomi Piirainen Jyrki Hyttinen Tomi Piirainen Jyrki Hyttinen Tomi
H80- Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Enroth Ari Kyyrönen Samuli Enroth Ari Kyyrönen Samuli Enroth Ari Kyyrönen Samuli
H80- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kinnari Jukka Kamila Kai Kinnari Jukka Kamila Kai Kinnari Jukka Kamila Kai
H80- Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Laine Kari Laine Merja Laine Kari Laine Merja Laine Kari Laine Merja
H100- Eksymä 1 Eksymä Kleemola Jouko Raudus Timo Kleemola Jouko Raudus Timo Kleemola Jouko Raudus Timo
H100- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Marttinen Tuomo Saari Ismo Marttinen Tuomo Saari Ismo Marttinen Tuomo Saari Ismo
H100- Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Roininen Reijo Tyrväinen Heikki Roininen Reijo Tyrväinen Heikki Roininen Reijo Tyrväinen Heikki
H100- Koovee 1 Koovee Siitonen Markus Mauriala Jarmo Siitonen Markus Mauriala Jarmo Siitonen Markus Mauriala Jarmo
H100- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Bondarenko Igor Kotilainen Matti Bondarenko Igor Kotilainen Matti Bondarenko Igor Kotilainen Matti
H100- Rastiketut 1 Rastiketut Linna Heikki Åkerman Jari Linna Heikki Åkerman Jari Linna Heikki Åkerman Jari
H100- Tarpian Suunta 1 Tarpian Suunta Ojala Hannu Savikko Olli Ojala Hannu Savikko Olli Ojala Hannu Savikko Olli
H120- Asikkalan Raikas 1 Asikkalan Raikas
H120- Juvan Urheilijat 1 Juvan Urheilijat
H120- Järvenpään Palo 1 Järvenpään Palo Torvikoski Jouko Suominen Tauno Torvikoski Jouko Suominen Tauno Torvikoski Jouko Suominen Tauno
H120- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Antikainen Raimo Leinonen Markku Antikainen Raimo Leinonen Markku Antikainen Raimo Leinonen Markku
H120- Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Lehtimäki Jorma Nuoranne Jussi Lehtimäki Jorma Nuoranne Jussi Lehtimäki Jorma Nuoranne Jussi
H120- Raisu Lumous 1 Raisu Lumous Ijas Johannes Ijas Markku Ijas Johannes Ijas Markku Ijas Johannes Ijas Markku
H120- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Köykkä Jussi Hahtola Aulis Köykkä Jussi Hahtola Aulis Köykkä Jussi Hahtola Aulis
H120- SOC Asikkala 1 SOC Asikkala Saarinen Heikki Nyberg Pertti Saarinen Heikki Nyberg Pertti Saarinen Heikki Nyberg Pertti
H120- Turengin Sarastus 1 Turengin Sarastus
H140- Itä-Päijänteen Rasti 1 Itä-Päijänteen Rasti Nurminen Heikki Häkkinen Tapani Nurminen Heikki Häkkinen Tapani Nurminen Heikki Häkkinen Tapani
H140- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Luukko Jukka Martikainen Arvo Luukko Jukka Martikainen Arvo Luukko Jukka Martikainen Arvo
H140- Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Aunula Jukka Kanerva Unto Aunula Jukka Kanerva Unto Aunula Jukka Kanerva Unto
H140- SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti

csv-tiedostoon