FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Valopäärastit , Eurajoen Veikot
14.11.2020
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija
H21L Hiisirasti 1 Hiisirasti Mikkola Marko Mikkola Ilkka
H21L Rastikarhut 1 Rastikarhut Kivioja Jussi Kivioja Arttu
H21 Ulvilan Ura 1 Ulvilan Ura Joopi Juha Joopi Ville
H35 Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Saari Tatu Asikainen Tuomas
H45 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lappalainen Jari Mäkelä Vesa
H55 Pilvilammen Ohjukset 1 Löfroth Tommy Tuomisto Juha
H55 Rastikarhut 1 Rastikarhut Tommila Timo Jakobsson Markus
H55 Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Arki Hannu Vainio Kari
H65 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Eklund Ralf Kärkkäinen Antero
H65 Rastikarhut 1 Rastikarhut Lehtovirta Timo Tiitola Tero
H65 Rastikarhut Ö Rastikarhut Lanne Teppo Heinikangas Pertti
H70 Rastikarhut 1 Rastikarhut Mäki Pentti Euren Pertti
H16 Lynx 1 Lynx Fritzen Florian Koponen Rasmus
H16 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kallioniemi Justus Kallioniemi Jami
H16 Rastikarhut 1 Rastikarhut Kujansuu Aaro Lahti Paavo
D55 Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Ritasalo Maaria Laine Kirsi
D70 Rastikarhut 1 Rastikarhut Mattila Riitta Piiparinen Seija
D18 Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Hyörtti Maria Hyörtti Sini
H75 Rastikarhut 1 Rastikarhut Mattila Kalervo Helariutta Eero
D+HL Hiisirasti 1 Hiisirasti Nurminen Aila Nurminen Hannu
D+HL OK Raseborg 1 OK Raseborg Haajanen Ulrika Haajanen Leif
D+HL Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Mannervesi Helena Mannervesi Simo
D+HL Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Prihti Kirsi Siuko Hannu
D+HL Vakka-Rasti 1 Vakka-Rasti Verha Maija Verha Koitto
D+H Huiputeami 1 Ruuhiala Sanni Nurminen Ville-Veikko
D+H Kyläläiset 1 Heinikangas Marika Heinikangas Tero
D+H Lynx 1 Lynx Leskinen Anne-Mari Leskinen Aleksi
D+H Rasti-Lukko 1 1 Rasti-Lukko Hentonen Liisi Tiira Pekka
D+H Rastikarhut K Rastikarhut Koivusalo Sanna Koivusalo Riku
D+H TP/VaHa 1 Kela Sanna-Maija Heinonen Pasi
D+H Täh?! 1 Salonen Eeva-Liisa Raes Velipekka
D+H Voimahiisi 1 Autio Päivi Laukkarinen Kari
D+H VoimatonHiisi 1 Pelto-Huikko Anne Asikainen Timo
Kunto IlvesKarhu 1 Mannila Tapio Leskinen Eemeli
Kunto Palo-88 1 Palo-88 Virtaniemi Saku Ahto Pekka
Kunto Tuija Mäkinen 1
A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Ylikylä Petja
A Hiisirasti 1 Hiisirasti Huila Joona
A Hiisirasti 2 Hiisirasti Asikainen Saku
A Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Willman Pyry
A Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Lohtander Aleksi
A Rasti-Lukko 22 ½ Mieskoski Kimmo
A Rasti-Lukko 7 Rasti-Lukko Kallioniemi Janne
A Rasti-Lukko Ö Rasti-Lukko Kaunismäki Jyrki
A Suosmeren Salpa 1 Suosmeren Salpa Mikkola Tuomas
B Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Ylikylä Sanna
B Kodisjoen Kaiku 1 Kodisjoen Kaiku Uusikartano Hanna
B Laihian Luja 1 Laihian Luja Pensas Esko
B Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Pulkkinen Juho
B Rasti-Lukko 2 Rasti-Lukko Pulkkinen Erkki
B Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Ratia Tuomo
C Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Rokka Susanna
C Rastikarhut 1 Rastikarhut
C Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Koskinen Timo

csv-tiedostoon