FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
AM-sprinttiviesti , Laihian Luja
04.02.2024
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija
H21 IF Femman 1 IF Femman Sundelin Peter Rantala Teemu
H21 IK Falken 1 IK Falken Stubb Hannes Jansson Emil
H21 Kortesjärven Järvi-Veikot 1 Kortesjärven Järvi-Veikot Tuomaala Juuso Hakala Antti
H21 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit
H21 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Orhanen Johannes Savinainen Joakim
H21 Rasti-Kurikka 2 Rasti-Kurikka Orhanen Kaarlo Markkila Eero
H21 Rasti-Kurikka 3 Rasti-Kurikka Orhanen Aarne Hemminki Antti
H21 Solf IK 1 Solf IK Snickars Caj Nygård Gustav
H21 Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Latva Niko Kinnari Jukka
H21 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Tuomisto Juha Tuomisto Anu
H120- IF Brahe 1 IF Brahe Snåre Dan Nynäs Henning
H120- Järviseudun Rasti 1 Järviseudun Rasti Latvala Juha Kivipelto Kalevi
H120- Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Laasanen Juha Toppari Reijo
H120- Kuortaneen Kunto 1 Kuortaneen Kunto Lassila Antti Sippola Asko
H120- Pohjankyrön Rasti 1 Pohjankyrön Rasti Hemminki Martti Niemi Ismo
H120- Rastiketut 1 Rastiketut Rajasaari Kristiina Matikainen Hannu
H120- Teuvan Rivakka 1 Teuvan Rivakka Soinila Helena Lyyluoma Pasi
H20 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Muhonen Aatu Muhonen Eetu
H20 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Karhunen Juho Koski Juuso
D21 Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Viitasaari Liina Hyyppä Liina
D21 Närpes OK 1 Närpes OK Glasberg Annelie Sved Sandra
D21 Pohjankyrön Rasti 1 Pohjankyrön Rasti Palomäki Sanna Hemminki Hanna
D21 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Savinainen Kati Hemminki Heini
D21 Rastiketut 1 Rastiketut Niemi Tiina Hoskari Maria
D21 Solf IK 1 Solf IK Tuohimaa Ines Finne Rosmarie
D120- Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Kankaanpää Tarja Katajamäki Tuija
D20 Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Nivukoski Nanna Nivukoski Lotta
D20 Rastiketut 1 Rastiketut Tuomaala Ella Hoskari Sanni
H80- IF Femman 1 IF Femman Granholm Christoffer Torrkulla Michael
H80- Pohjankyrön Rasti 1 1 Pohjankyrön Rasti Tuorila Juha Frusti Jani
H80- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Laakso Juha-Matti Lehtiniemi Jarkko
H80- Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Koski Jussi Hovila Jani
H100- Kokkolan Suunnistajat 1 Kokkolan Suunnistajat Hyyppä Tuomas Viitasaari Tommi
H100- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Savinainen Niko Kuoppala Esa
H100- Rastiketut 1 Rastiketut Savolainen Tomi Hoskari Timo
H100- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kamila Kai Lehtinen Juhani
H140- Gamlakarleby IF 1 Gamlakarleby IF Åkerblom Måns Sundelin Rolf-Erik
H140- Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Laine Harri Viinikka Matti
H140- Lapuan Virkiä 1 Lapuan Virkiä Hakomäki Juhani Herttua Martti
H140- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Hahtola Aulis Köykkä Jussi
H140- Rastiketut 1 Rastiketut Kaataja Jorma Taipalus Esko
H140- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Peltola Lasse Majasaari Kari
D80- Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Rotola-Pukkila Minna Haapamäki Maria
D80- Pohjankyrön Rasti 1 Pohjankyrön Rasti Hemminki Tiina Ojala Ulla
D80- Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Hovila Maarit Koski Päivi
D100- Kauhavan Wisa 1 Kauhavan Wisa Iso-Koivisto Minna Isokääntä Pirjo
D100- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Lehtinen Anne Korpela-Kamila Heidi
D100- Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Erkkilä Marja Ala-aho Arja
D100- Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Keski-Säntti Eija Karhunen Katri
H15-17 Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Haapamäki Aaro Kiukkonen Leevi
H15-17 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Hemminki Eemeli Joronen Aatu
D15-17 Gamlakarleby IF 1 Gamlakarleby IF Lillhonga Elin Torrkulla Moa
D15-17 IF Femman 1 IF Femman Enlund Isabella Norrgård Ida
D15-17 Rasti-Jussit 1 Rasti-Jussit Perälä Fanni Korpi Sanni
D15-17 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Pihlaja Elli Kuoppala Saana
H11-14 Alahärmän Kisa 1 Alahärmän Kisa Autio Saara Ylihärsilä Mikko
H11-14 IF Femman 1 IF Femman Norrgård Isak Hautala Jonatan
H11-14 Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Kauhajärvi Onni Pentilä Vilho
H11-14 Laihian Luja 1 Laihian Luja Ruostetoja Lauri Koski Ahti
H11-14 Närpes OK 1 Närpes OK Yrjans Pontus Granlund Casper
H11-14 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Puro-Aho Aapo Erkkilä Juho
H11-14 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Keski-Säntti Venla Hovila Otto
D11-14 IF Femman 1 IF Femman Enlund Nova Granholm Emilia
D11-14 Närpes OK 1 Närpes OK Sved Ines Ingberg Leah
D11-14 Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Hemminki Ronja Lassila Nelli

csv-tiedostoon