FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
,
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija
H14 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Matteus Varvikko Aaro Korpivaara Alex
H14 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Martomaa Eero Hilo Kasper Fey Erik
H14 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Veikkola Eemil Juvaste Samuel Lillandt Erik
H14 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Pirilä Petrus Matilainen Tuomas
H14 Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Ahti Unto Lunttila Topias Tahkokallio Tuomas
H14 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Roschier Eemil Järvensivu Arttu Joensuu Aapo
H14 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Tuominen Pyry Valtonen Tuukka Ryyppö Topias
H14 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Pellikka Väinö Ekqvist Leo Aaltonen Arttu
H14 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Ahoniemi Henrik Jokinen Joel Hätinen Olli
H14 Lynx 1 Lynx Åström Valter Haapasaari Sofia
H14 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Väänänen Lauri Hallman Anni Tuomainen Miisa
H14 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Leinonen Otso Mourujärvi Jere Peltokangas Elia
H14 SK Uusi 1 SK Uusi Muukkonen Roosa Kirves Antti Knapas Julius
H12 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Ala-Äijälä Teevi Jaloluoma Kaarlo Makki Daniel
H12 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Johansson Patrik Farkas Niklas Laininen Juuso
H12 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Veikkola Viljami Fey Mark Kinni Aaro
H12 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Kekarainen Urho Matilainen Sakari Lillandt Anton
H12 Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Ahti Kyösti Ketola Toivo Koikkalainen Onni
H12 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Vajavaara Tuomas Krogius Alvar Nurminen Lotta
H12 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Toivanen Aaron Ahola Miko Kantelinen Vili
H12 Hyvinkään Rasti 2 Hyvinkään Rasti Sarkkinen Samuel Letto Saana Solonen Teemu
H12 Lynx 1 Lynx Sundberg Valtteri Leskinen Eino Tuominen Pietari
H12 Lynx 2 Lynx Packalen Jonas Åström Filip Heinonen Lauri
H12 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Saranen Samuel Backman Lenni Reitti Elmeri
H12 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Kivioja Anton Pentti Vilhelmi Peltokangas Iivari
H12 Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Pentti Matteus Pentti Eliel Loukkalahti Antti
H12 Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Koskivuori Paavo Suoniemi Roope Toiviainen Siiri
H12 Rastihaukat 1 Rastihaukat Niemelä Kaiku Kauppinen Havu Knuutila Heikki
H12 SK Uusi 1 SK Uusi Koivisto Luukas Väänänen Jesse Taiveaho Fanny
H10RR Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hellqvist Aaro Kostamo Oscar Kostamo Kasper
H10RR Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Veikkola Juhani Kauniskangas Lauri Kinni Otto
H10RR Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Lötjönen Kaapo Nelimarkka Visa Kanchanasthira Otso
H10RR Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Tommila Lassi Hahtela Topi Tornivaara Peik
H10RR Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Koskenvuo Veikko Maaranen Jimi Viero Aapo
H10RR Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Lehtinen Leo Laitinen Oiva Mattila Verneri
H10RR Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Koivula Elias Saarinen Urho
H10RR Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Pietilänaho Elias Pietilänaho Ellan Heikkonen Liina
H10RR Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Ahola Miska Rantanen Eelis Salomäki Oskari
H10RR Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Kivioja Tomas Hyvämäki Onni Hyvämäki Vilja
H10RR Rastihaukat 1 Rastihaukat Laurinmäki Emma Saarnio Eemil Tompuri Visa
H10RR SK Uusi 1 SK Uusi Lehtonen Eino Repo Toivo Liukkala Sulo
D14 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Kaijalainen Katariina Kuusela Lotta Nurmilaukas Tuuli
D14 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Eskola Inka Karelo Linnea Laininen Noora
D14 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Harjamäki Manja Lehtinen Lotta Sauso Aada
D14 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Siivola Alina Hälikkä Milja Sauso Edith
D14 Lynx 1 Lynx Sillanpää Alisa Heikkinen Matilda Miettinen Tuuli
D12 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Riissanen Viivi Krüger Lilja Varvikko Iina
D12 Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Lampi Saaga Etholén Mila Riissanen Viivi
D12 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Hilasvuori Venla Kauniskangas Sara Kriktilä Eevi
D12 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Niemi Minka Solin Fanny Piirainen Roosa
D12 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Vepsäläinen Soila Sainio Emma Haarlaa Lilja
D12 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat
D12 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Rantanen Alisa Kantelinen Mona Damskägg Hilda
D12 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Vehmasto Milla Mehtälä Ellen Haakana Taimi
D12 Rastihaukat 1 Rastihaukat Wiklund Alma Tompuri Vaula von Matt Olga
D12 SK Uusi 1 SK Uusi Anttila Mira Koskinen Kaisla Kirves Kaisa
D10RR Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hoikkala Minka Ala-Äijälä Menni Etholén Mona
D10RR Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Jaatinen Sini Martomaa Lilja Kankaanpää Miina
D10RR Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Kupiainen Sylvi Kääriäinen Viivi Lehtonen Linnea
D10RR Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Salamäki Venla Tuominen Noomi Kemppainen Hilla
D10RR Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Lillandt Sofia Talasniemi Saimi Hartikainen Minttu
D10RR Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Siivola Ilona Helanen Katariina Nurminen Elsi
D10RR Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Haarlaa Sini Malmi Ellen
D10RR Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Ukkonen Meeri
D10RR Lynx 1 Lynx Ojapalo Olivia Forsström Victoria Ihrcke Emma
D10RR Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Tervo Kiira Uuskoski Kiira Ollila Veera
D10RR Pihkaniskat 2 Pihkaniskat Vehmasto Anni Haakana Lilja Aizpuru Magdalena
D10RR Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Kiilo Katariina Leinonen Emma Nurminen Emma
D10RR Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Taponen Alisa Taponen Venla Rantoja Heli
D10RR Rasti-Jyry 2 Rasti-Jyry Hintsanen Sanni Toivonen Lumi Suoniemi Neea
D10RR SK Uusi 1 SK Uusi Taiveaho Inka Muukkonen Saana Väänänen Emilia
H/D16 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Nurmilaukas Niilo
H/D16 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Laisev Vjatseslav Ryynänen Ella Saranen Mikael
H/D16 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Mourujärvi Jonne Toivonen Nuutti Loukkalahti Aino
H/D16 Rasti-Jyry Y Rasti-Jyry Lassila Veikka Pekkanen Nuppu-Sofia Kuronen Aleksi
H/D16 SK Uusi 1 SK Uusi Vaje Jaakko Lehtonen Lilja Heikkilä Aatos
H8RR Espoon Akilles 1 1 Espoon Akilles Lindholm Summanen Valo Soini Ohto Nurmilaukas Lenni
H8RR Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Ravonmaa Eemil
H8RR Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Kupiainen Sulo Koskinen Otso Waltari Alvar
H8RR Espoon Suunta 2 2 Espoon Suunta Kaján Eelis Mucha Joonas Hahtela Olli
H8RR Espoon Suunta 3 Espoon Suunta
H8RR Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Ahtikari Onni Moisander Iivo Damskägg Oiva
H8RR Hyvinkään Rasti 2 Hyvinkään Rasti Sukanen Eero Moisander Heidi Kalliomaa Ilmari
H8RR Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Seitajoki Oskar Castrén Leevi Jakobsson Einari
D8RR Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Holappa Janni Solin Emma Tommila Linda
D8RR Espoon Suunta 2 2 Espoon Suunta Lankila Seela Karhu Helmi Hartikainen Aino
D8RR Lynx 1 Lynx Sundberg Kaisla Forsström Antonia Leskinen Elsa
D8RR Lynx 2 Lynx Ojapalo Odessia Ihrcke Frida

csv-tiedostoon