FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
FinnSpring-viesti , Paimion Rasti
28.04.2013
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura
Sarja Joukkueen nimi Seura Osuuden 1 juoksija Osuuden 2 juoksija Osuuden 3 juoksija Osuuden 4 juoksija
H21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Mattila Tomi Bortnik Alexei Kirmula Miika Sirén Mikko
H21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Kari Tuomas Hyvönen Pekka Mäkinen Vesa Sidorov Alexey
H21A Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Toivio Heikki Mäkelä Tuomo Elo Markku Nummi Ilari
H21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Väisänen Mikko Hyyryläinen Juha Korpinen Olli-Jussi Haikonen Risto
H21A Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Riissanen Jani Hanhijärvi Petrus Vaherlehto Tuomas Bruguière André
H21A Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Gabitov Rinat Honkimaa Antti Popov Artem Neliubin Aleksandr
H21A Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Vesanto Anssi Ylijoki Saku Hakala Henrikki Määttänen Pekka
H21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Valtonen Luukas Salo Kari Heinaro Einari Suhonen Antto-Iiro
H21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Nazarychev Velimir Tammemäe Lauri Molnar Attila Baryshnikov Andrei
H21A Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Koskilaakso Mikko Haarlaa Tapio Tupitsa Juuso Dobbs Neil
H21A Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Heikkinen Janne Lahtinen Atte Koivula Jeppe Tala Henrik
H21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Sorsa Perttu Noponen Petri Sild Lauri Sild Timo
H21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Loukkalahti Otto Laine Tuomo Heikka Janne Saarinen Jarkko
H21A Hiidenkiertäjät 3 Hiidenkiertäjät Liukkonen Kalle Luoma Ville Suominen Eemeli Närvä Tomi
H21A Hiidenkiertäjät 4 Hiidenkiertäjät
H21A Hiisirasti 1 Hiisirasti Väisänen Henrik Detkov Sergei Koskinen Roope Hramov Andrei
H21A Hiisirasti 2 Hiisirasti Seppänen Jukka-Pekka Mikkola Timo Sabel Ville Nissinen Jani
H21A Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Niemi Tero Mikkonen Timo Niemi Kimmo Manninen Kalle
H21A Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Pavilainen Alexei Virkki Vili Pirilä Mikko Prittinen Juha
H21A IF Brahe 1 IF Brahe Brunell Filip Järn Staffan Åbacka Tommy Aaltonen Vesa
H21A IF Brahe 2 IF Brahe Lindell Niklas Johansson Peter Kujala Aleksi Lindstedt Matti
H21A IF Femman 1 IF Femman Bäckström Anders Sund Otto Sundelin Peter Kronberg Patrick
H21A IF Femman 2 IF Femman Kronberg Christian Jern Jens Åman Jonathan Lund Matias
H21A IF Sibbo-Vargarna 1 IF Sibbo-Vargarna Chegarovskiy Mikhail Agafontsev Yuri Virta Jani Blomster Daniel
H21A IF Sibbo-Vargarna 2 IF Sibbo-Vargarna Ståhl Markus Janlöv Matti Vilen Christoffer Sundström Mikael
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Hytönen Juho-Veikko Taanila Vesa Kotamäki Iivo Tsvetkov Dmitry
H21A Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima Knuuttila Mikko Linnainmaa Tero Ikävalko Petri Taanila Henri
H21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Metsälä Juuso Hernelahti Miika Silvennoinen Santeri Fincke Simo-Pekka
H21A Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Mähönen Timo Rantala Kalle Lonka Veli-Matti Hyytiäinen Henry
H21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Jere Heinmann Kristo Laitinen Petteri Kivikas Kenny
H21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Kannus Kristian Lehtola Samu Sainio Santeri Sipilä Mikko
H21A Kangasala SK 3 Kangasala SK Sorsa Lauri Heiskanen Oskari Sainio Santtu Rantala Antti
H21A Kankaanpään Suunnistajat 1 Kankaanpään Suunnistajat Juura Elmeri Malm Antti Vaara Santeri Mikkola Jyrki
H21A Koovee 1 Koovee Heinonen Jouni Annila Petri Kallio Kari Mauriala Jarmo
H21A Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Jokiranta Mika Tani Jukka Väisänen Patrik Söyring Jani
H21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Räsänen Markus Tuovinen Aleksi Hyvönen Sakari Kukkonen Janne
H21A Lappeen Riento 1 Lappeen Riento Nurmiainen Aaro Saikko Ville Saikko Antti Maajärvi Matti
H21A Lynx 1 Lynx Leskinen Antti-Pekka Leskinen Aapo Saramäki Niklas Parjanne Antti
H21A Lynx 2 Lynx Metsälä Tuomas Kleemola Lauri Leskinen Aleksi Kujala Rainer
H21A MS Parma 1 MS Parma Koivisto Matti Pihl Peeter Peltola Juha Tambasau Yury
H21A MS Parma 2 MS Parma Suonpää Lasse Hämäläinen Sami Talvinen Arto Tölkkö Tommi
H21A MS Parma 3 MS Parma Vainio Eero-Matti Mjösund Asgeir Suonpää Olli
H21A MS Parma 4 MS Parma Tölkkö Pasi Mattila Olli Stenberg Tuomo Lapila Pekka
H21A Navi 1 Navi
H21A OK Orient 1 OK Orient Fabritius Mikael Simosas Otto Mertanen Simo Penttinen Topi
H21A OK Orient 2 OK Orient Hasu Topi Reitti Mikko Salo Mikael Blomster Fredrik
H21A OK Raseborg 1 OK Raseborg Haajanen Erik Forsell Daniel Löfroos Andreas Wickholm Roy
H21A OK Raseborg 2 OK Raseborg Fiskars Stefan Wickholm Niklas
H21A OK77 1 OK 77 Salervo Mikko Kauhanen Ari Ray Tomas Ruokolainen Mikko
H21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Lindeqvist Juuso Lindeqvist Markus Fagerudd Kim Väre Teemu
H21A Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Fröjdö Jonathan Valkama Sami Heikkilä Tero
H21A Paimion Rasti 3 Paimion Rasti Reponen Tommi Kalve Henri Nieminen Janne
H21A Paimion Rasti 4 Paimion Rasti
H21A Pargas IF 1 Pargas IF Henriksson Tobias Nymalm Sören Arén Ove Lauren Max
H21A Pellon Ponsi 1 Pellon Ponsi Taivainen Juho-Matti Taivainen Olli-Markus Oikarinen Lauri Juopperi Sami-Petteri
H21A Pellon Ponsi 2 Pellon Ponsi Isokoski Markku Uusimäki Tommi Uusitalo Jyri Korteniemi Jere
H21A Perttelin Peikot 1 Perttelin Peikot Yrjä Aki Kokkinen Kari Koponen Visa Kuutti Veli-Pekka
H21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Liukkonen Matti Wickholm Jörgen Vähänen Sami Parkkinen Jarno
H21A Rajamäen Rykmentti 2 Rajamäen Rykmentti Pukema Hannu-Pekka Niemi Pyry Laukkarinen Jesse Morrison Ross
H21A Rajamäen Rykmentti 3 Rajamäen Rykmentti Leino Akseli Paasikoski Antti Koskinen Miika Seppälä Otso
H21A Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Perä Tapio Kallio-Könnö Jarno Iivari Antti Grishman Denis
H21A Rasti-Kurikka 2 Rasti-Kurikka Uitto Ville Vainionpää Matti Fränti Juha Uitto Jussi
H21A Rasti-Kurikka 3 Rasti-Kurikka Välikorpi Jari Katajisto Jukka-Pekka Nuuttila Lauri Huhtanen Pekka
H21A Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kauppi Mikael Mieskoski Kimmo Niemi Mikael Snellman Tomas
H21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Parkkinen Ville Rahko Sampo Vanhanen Konsta Kujala Jouni
H21A SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Helander Iisak Karppinen Aleksi Nissinen Niko Mikkola Jarno
H21A SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Nenonen Lauri Kotro Tuomas Similä Lauri Villanen Simo
H21A Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Kulmala Teemu Häkkinen Aapo Truhponen Mikko Kulmala Jaakko
H21A Siilin Rasti 1 Siilin Rasti Savolainen Eetu Saavalainen Olli Oravainen Pasi Kukkola Pauli
H21A Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Viholainen Eeli Tölli Marko Viholainen Joona Partanen Juho
H21A Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kuukka Anton Mähönen Jouni Laine Jarkko Kymäläinen Severi
H21A Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Tikhonov Gleb Hämälistö Sami Thorsson Erik Tullie Douglas
H21A Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Jaudzems Kristaps Huttunen Esa Mutka Manu Sirmais Martins
H21A Turun Metsänkävijät 3 Turun Metsänkävijät Sommerfeldt Erling Ikäheimonen Jari Karhunen Antti Saikkonen Otto
H21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Popov Evgeny Huhtinen Olli Saari Matti Huhtinen Mikko
H21A Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Zemlyakov Alexey Rajaniemi Juho Tamminen Jani Viberg Pauli
H21A Turun Suunnistajat 3 Turun Suunnistajat Salmi Janne
H21A Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä
H21A Vaajakosken Terä 2 Vaajakosken Terä
H21A Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Siikaluoma Martti Lehto Jonne Taussi Jussi Inkeri Eero
H21A Ylistaron Kilpa-Veljet 1 Ylistaron Kilpa-Veljet Kivelä Mikko Istolahti Tuomo Viitamäki Marko Puro-Aho Arto
H21AL Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Liukkala Pekka Hiiri Lassi Lehtonen Pasi
H21AL Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Mäkelä Atte Kommio Jere Meriläinen Ari
H21AL IF Brahe 1 IF Brahe Björklund Anders Stenlund Dan Kunttu Patrik
H21AL IF Femman 1 IF Femman Holmback Joakim Bäck Mikael Hakala Eero
H21AL Kangasala SK 1 Kangasala SK Toivonen Sirra Pietilä-Annala Jaana Joutsensaari Jarmo
H21AL Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Karvonen Ossi Kiintola Jarno Ojala Tero
H21AL Lammin Säkiä 1 Lammin Säkiä Huostila Tommi Huostila Markku Huostila Anssi
H21AL Närpes OK 1 Närpes OK Grahn Viljam Smeds Kenneth Grahn Elina
H21AL OK Orient 1 OK Orient Hasu Simo Salo Niklas Liitiäinen Pasi
H21AL Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Rahkola Mika Korppi Heikki Korppi Miika
H21AL Pargas IF 1 Pargas IF Arén Conny Virtala Markku Brink Anders
H21AL Pellon Ponsi 1 Pellon Ponsi Ekonoja Antti Leppänen Krista Virtanen Kari
H21AL Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Väänänen Heikki Saukkonen Samuli Skinnari Juha
H21AL Pitäjänmäen Tarmo 1 Pitäjänmäen Tarmo Rönkä Tero Naakka Tapani Lassila Jussi
H21AL Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kallioniemi Janne Kaunismäki Lasse Kaunismäki Jyrki
H21AL Rastikarhut 1 Rastikarhut Aalto Pekka Koivusalo Riku Jutila Veli-Matti
H21AL Rastivarsat 1 Rastivarsat Leirimaa Tatu Hytönen Harri Pulli Veli-Matti
H21AL Rastivarsat 2 Rastivarsat Orava Esa Laiho Hannu Rantala Valtteri
H21AL Rastivarsat 3 Rastivarsat Larjanne Juho Hirvonen Lassi Kiljunen Juha
H21AL SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Alaperä Arttu-Pekka Nissinen Joni Parkkinen Jussi
H21AL Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Hirvensalo Jorma Ålgars Sakari Pirttiniemi Juho
H21AL Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Senttula Tuukka Tuomala Misa Juvakka Pekka
H21AL Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Jokela Emmi Kuusisto Roope Saari Tatu
H21AL Vesaisen Pojat 1 Vesaisen Pojat Savola Joonas Isokoski Erkki Holappa Hannu
H120- Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Saastamoinen Pasi Rontu Jari Virtanen Kimmo
H120- Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Taskila Sakari Hakkarainen Tuomas Ravonmaa Kalle
H120- Espoon Akilles 2 Espoon Akilles Kuusivaara Janne Pyykönen Jouni Numminen Hannu
H120- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Larmala Juha-Pekka Tervakangas Tommi Palmen Henrik
H120- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Lepistö Mikko Lepistö Rauno Lepistö Lasse
H120- Hauhon Sisu 2 Hauhon Sisu Ylitalo Aki Hiiri Ari Suuriniemi Timo
H120- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Liljeström Kimmo Salonen Kari Valtonen Jari
H120- Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Loukkalahti Marko Suominen Manne Tala Tuomas
H120- Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Virtanen Antti Lautamäki Asko Kuusinen Petri
H120- Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Kivelä Jorma Simola Tarja Julkunen Tero
H120- Lynx 1 Lynx Plit Herkko Asklöf Tom Kivilaakso Janne
H120- OK77 1 OK 77 Kankaanpää Vesa Donner Mikael Donner Jan
H120- Päijät-Rasti 1 Päijät-Rasti Tähtinen Vesa Villa Juha Tanhua Heikki
H120- Rasti 88 1 Rasti 88 Laaksonen Markku Nokka Ilkka Jaarinen Timo
H120- Rasti-Hyry 1 Rasti-Hyry Niskanen Petteri Partanen Timo Partanen Juha
H120- Siilin Rasti 1 Siilin Rasti Rönnemaa Antti Väänänen Petri Kankkunen Raimo
H120- Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Yliluikki Matti Hakala Rauno Kerkola Mika
H120- Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Heikkilä Ossi Itkonen Raimo Klemettinen Vesa
H120- Teuvan Rivakka 1 Teuvan Rivakka Nisula Marko Lyyluoma Pasi Nevala Pasi
H120- Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Lamppu Petri Mänty Markku Bister Reijo
H120- Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Vidqvist Jouni Hirvonen Petteri Vainio Kari
H120- Turun NMKY 1 Turun NMKY Holmroos Joni Lehtonen Jukka Välke Olli
H120- Turun NMKY 2 Turun NMKY Päivärinta Saku Heino Mikko Nappu Juha
H120- Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Laine Jani Virta Marko Ollonqvist Jouni
H150- Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kaartinen Markku Saarimäki Ilkka Reiman Jarmo
H150- Hauhon Sisu 1 Hauhon Sisu Rantio Jukka-Pekka Paananen Erkki Ahonen Pekka
H150- Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Toivanen Samuli Wessman Risto Paulin Arvo
H150- Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät Hänninen Jukka Vänttinen Klaus Kurvinen Veijo
H150- Hiisirasti 1 Hiisirasti Asikainen Timo Rooni Rein Mäkipää Kalevi
H150- Joutsenon Kullervo 1 Joutsenon Kullervo Keltamäki Seppo Halla-Aho Timo Hiirijoki Pentti
H150- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat
H150- Lahden Suunnistajat-37 1 Lahden Suunnistajat-37 Molnar Geza Valonen Kari Sorsa Juha-Antti
H150- Laitilan Jyske 1 Laitilan Jyske Virtala Arto Lammila Jyrki Vuorenpää Asmo
H150- Mäntsälän Urheilijat 1 Mäntsälän Urheilijat Laine Markku Heikkilä Matti Nummela Arto
H150- OK Raseborg 1 OK Raseborg Nyman Jörgen Wickholm Björn-Erik Haajanen Leif
H150- OK77 1 OK 77 Frenckell von Wilhelm Weiss Robert Talja Keijo
H150- Raisu Lumous 1 Raisu Lumous Kivelä Tuomas Ijas Markku Ahlqvist Hannu
H150- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Ahola Arvo Kuoppala Esa Nurmela Timo
H150- RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Honkasaari Jukka Lukander Harri Käyhkö Jaakko
H150- Rastivarsat 1 Rastivarsat Liikkanen Reima Hirvonen Jussi-Petri Laukka John
H150- Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Ålgars Timo Helle Markku Kulmala Timo
H150- Someron Esa 1 Someron Esa Koskinen Markku Virolainen Asko Tuomola Jarkko
H150- Suunta Jurva 1 Suunta Jurva Kangasmäki Esa Närvä Martti Tamminen Erkki
H150- Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Oikarinen Jarmo Kerkola Pekka Huhtanen Ossi
H150- Vaajakosken Terä 1 Vaajakosken Terä Koskinen Juha Lamberg Seppo Kiljunen Pekka
H180- Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Paganus Ari Mäkinen Jaakko Halme Tapio
H180- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Väätäinen Seppo Rönkkö Paavo Ikäheimo Seppo
H180- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Malinen Jouko Pulkkinen Heimo Savelainen Jouni
H180- Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Karamo Jouko Liljeström Åge Lehto Esa
H180- Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Leino Juhani Vanne Pekka Mertsalmi Tapani
H180- Hirvensalon Heitto 2 Hirvensalon Heitto Tammisaari Pentti Rautarae Veikko Salmenoja Pertti
H180- IF Femman 1 IF Femman Kronberg Håkan Nylund Ingemar Lähdekorpi Mauri
H180- Laihian Luja 1 Laihian Luja Patana Pekka Kamila Pentti Nyystilä Jukka
H180- Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Venho Kari Jokinen Juhani Jaakkola Jari
H180- Pitäjänmäen Tarmo 1 Pitäjänmäen Tarmo Helkkula Simo Lassila Heikki Tarvainen Juhani
H180- Raisu Lumous 1 Raisu Lumous Laukka Ville Ahlqvist Kristiina Launis Kari
H180- Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Tervo Vesa Valkonen Timo Salmi Veijo
H180- Rasti-Jyry 1 Rasti-Jyry Herranen Timo Nippala Juhani Uljas Risto
H180- Rasti-Jyry 2 Rasti-Jyry Löyttyjärvi Kari Reinikainen Pentti Kytöjoki Juhani
H180- RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Hovi Paavo Aaltonen Pertti Vuorinen Ilkka
H180- Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Rapakko Timo Salminen Esko Karvonen Raimo
H180- Suomusjärven Sisu 2 Suomusjärven Sisu Ratia Tuomo Hyytiäinen Sauli Virta Aare
H180- Turun Metsänkävijät 1 Turun Metsänkävijät Helkkula Rauli Ritanotko Markku Pakarinen Heino
H180- Turun Metsänkävijät 2 Turun Metsänkävijät Arki Hannu Inki Pekka Hirvonen Pentti
H180- Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Mannonen Mikko Hintukainen Keijo Peltola Oke
D21A Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Rantala Maria Saarimäki Heini Vinogradova Natalia
D21A Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Fincke Matleena Kurppa Pinja Elo Sanni
D21A Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Saarimäki Milla Mäkelä Joosefiina Mäkelä Anni
D21A Anttolan Urheilijat 1 Anttolan Urheilijat Haikonen Henna-Riikka Hyyryläinen Laura Lilja Salla
D21A Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Haarlaa Tiina Hietaoja Essi Otsamo Pihla
D21A Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lammi Elina Tammemäe Piibe Ruhanen Hanna
D21A Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Salminen Henna Meriläinen Eija Lampinen Kristiina
D21A Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Lahtinen Katja Åkermarck-Mähönen Ramona Bondareva Nina
D21A Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Patana Jenny Parjanne Laura Närhi Anna
D21A Hiidenkiertäjät 2 Hiidenkiertäjät
D21A Hiisirasti 1 Hiisirasti Efimova Natalia Autio Päivi Mikkola Jenni
D21A Hiisirasti 2 Hiisirasti Yakimenko Anna Lukashova Victoria Sabel Jenni
D21A IF Femman 1 IF Femman Enlund Alexandra Bäck Sabina Järveläinen Julia
D21A IF Femman 2 IF Femman Lövdal Elin Nylund Elin Bäckström Ida
D21A Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Höglund Henna Väänänen Mari Raijas Elina
D21A Kangasala SK 1 Kangasala SK Ahonen Laura Hytönen Outi Feer Isabelle
D21A Kangasala SK 2 Kangasala SK Papinsaari Heini Sohlman Maija Kaasiku Evely
D21A Keuruun Kisailijat 1 Keuruun Kisailijat Mörsky Sonja Reponen Milka
D21A Koovee 1 Koovee Paunonen Tuuli Taini Mia Niittynen Miia
D21A Koovee 2 Koovee Skog Henna Saarinen Henna Niittymäki Katri
D21A Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Luoma Katja Wartiainen Piritta Hasu Eveliina
D21A Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Valtonen Anniina Honkanen Miitu Mänttäri Emilia
D21A Lynx 1 Lynx Ikäheimonen Taru Leskinen Anne-Mari Sundberg Karoliina
D21A Lynx 2 Lynx Penttilä Annika Hänti Sarianna Herrgesell Maren
D21A MS Parma 1 MS Parma Sareila Outi Viberg Tuulia Sianoja Maija
D21A MS Parma 2 MS Parma Istolahti Tiia Tervo Susanna Paukkunen Sanna
D21A MS Parma 3 MS Parma Laakkonen Susanna Taina Sanna Rantanen Reeta
D21A OK Orient 1 OK Orient Kapanen Sanni Lepola Siiri Linnaila Charlotta
D21A OK Raseborg 1 OK Raseborg Forsell Susanna Bäck Josefina Fiskars Mikaela
D21A OK Raseborg 2 OK Raseborg Dragowska Maria von Frenckell Catarina Haajanen Ulrika
D21A OK77 1 OK 77 Schoultz von Katja Sell Raisa Westerlund Ina
D21A OK77 2 OK 77 Ilmoni Rafaela Hakala Emma Lindholm Vivian
D21A Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Temjakova Nina König-Salmi Vroni Valkama Emma
D21A Paimion Rasti 2 Paimion Rasti Norrgrann Saara Fagerudd Salla
D21A Paimion Rasti 3 Paimion Rasti Hirvonen Eveliina Lindeqvist Katri
D21A Paimion Rasti 4 Paimion Rasti Stenlund Hilla Reponen Henna
D21A Paimion Rasti 5 Paimion Rasti Dambe Signe Reponen Niina
D21A Paimion Rasti 6 Paimion Rasti
D21A Pargas IF 1 Pargas IF Nymalm Sanna Mattsson Ingela Gunell Yvonne
D21A Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Kiuru Veera Juvonen Saara Juvonen Matleena
D21A Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti
D21A Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Heittola Satu Heittola Suvi Voytova Alexandra
D21A Rastikarhut 1 Rastikarhut Heikkonen Anni Kuusela Tuija Kaskinen Mira
D21A Rastikarhut 2 Rastikarhut Peltomäki Elli Suojanen Laura
D21A SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Wennman Heini Teini Marika Haajanen Sofia
D21A SK Pohjantähti 2 SK Pohjantähti Joensuu Marttiina Hatajavaara Saana-Maria Cobo Caballero Alicia
D21A Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kirvesmies Tytti Mähönen Emmi Laakkonen Sonja
D21A Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Lylynperä Kaisa Ruppenthal Veronique Neuvonen Laura
D21A Tuusulan Voima-Veikot 1 Tuusulan Voima-Veikot Hämäläinen Jannina Beauvisage Lauriane Laukkarinen Jenna
D21A Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Kauppila Sanna Kilpeläinen Elina Nurmela Sari
D21AL Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Carlsson Sanna Helle Annukka Hanhijärvi Marjukka
D21AL IF Femman 1 IF Femman Strandberg Annika Blomqvist Eija Wik-Nylund Elisabeth
D21AL IF Sibbo-Vargarna 1 IF Sibbo-Vargarna Rozova Tatiana Holmgren Ulrica Borgman Mikaela
D21AL Iisalmen Visa 1 Iisalmen Visa Väätäinen Hanna Kukkonen Leena Partanen Ritva
D21AL Kangasniemen Kalske 1 Kangasniemen Kalske Valkonen Oona Valkonen Viivi Valkonen Outi
D21AL Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Tani Leena Tammilehto Erika
D21AL Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Andelin Sanna Andelin Marjaana Paladieva Natalia
D21AL Närpes OK 1 Närpes OK Smeds Heidi Sandelin Caroline Gurtchenkova Natalia
D21AL Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Bergman Marjo Itkonen Siiri Oikarinen Suvi
D21AL Pargas IF 1 Pargas IF Lönnberg Frida Alexandersson Dina Karlsson Pernilla
D21AL Rasti-Lukko 1 Rasti-Lukko Kallioniemi Reija Rantala Jasmiina Rajaniemi Maija
D21AL Rastikarhut 1 Rastikarhut Laine Anu Mikkola Liina Koivusalo Sanna
D21AL Rastivarsat 1 Rastivarsat Hyvärinen Emilia Hirvonen Milla Mihalko Irina
D21AL Rastivarsat 2 Rastivarsat Pulli Tessa Orava Päivi Räikkönen Anneli
D21AL Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Vuorinen Aini Ihanainen Eija Häkkinen Elli
D21AL Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Yliluikki Henna Anttila Tiina Kerkola Tiina
D21AL Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kymäläinen Sanni Huhtanen Meri Eerola Riikka
D21AL Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Mikkolainen Päivi Mäkinen Essi Virjula Sanni
D120- Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Tervakangas Sanna Francke Astra Koivu-Tikkanen Terhi
D120- Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Evele-Peltoniemi Inese Kahanpää Hanna Heinaro Mervi
D120- Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Otsamo Riikka Tuumi-Niemi Leena-Riitta Matilainen Mirja
D120- Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Turakainen Irene Tupitsa Nina Rantamäki Karin
D120- Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Silvennoinen Tarja Hokajärvi Raili Liukka Heli
D120- Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Suhonen Sirpa Kukkola Sinikka Leppävuori Päivi
D120- Lynx 1 Lynx Asklöf Johanna Lehmussaari-Rehn Heli Tiitola-Savilahti Annamari
D120- MS Parma 1 MS Parma Koskivaara Eija Kolkkala Reeta Mäkinen Krista
D120- OK77 1 OK 77 Schoultz von Annika Ray Carola Westberg-Arrakoski Annika
D120- OK77 2 OK 77 Torp-Donner Heidi Jern Tove Frenckell von Sofie
D120- Pargas IF 1 Pargas IF Eskolin Tatjana Penger Carola Henriksson Ann-Catherine
D120- Rasti-Kurikka 1 Rasti-Kurikka Ala-Kasari Outi Taipalus Maarika Fränti Kati
D120- Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Louhi Katri Miettinen Jaana Antikainen Marja-Leena
H15-18 Alatornion Pirkat 1 Alatornion Pirkat Korpi Juho Taulavuori Arttu Holopainen Mauri
H15-18 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Laaksonen Arttu Juva Joni Siltanen Simo
H15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Pernu Lari Rauhala Juha Palmen Alvar
H15-18 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Larmala Niko Ikäheimo Ilmari Vehmas Miika
H15-18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Syrjäläinen Arttu Syrjäläinen Topi Kangas Veli
H15-18 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lampinen Ville Salmenkylä Anton Roininen Lauri
H15-18 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Hietaoja Atte Niemi Kasperi Kulagin Artur
H15-18 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Louhi Johannes Mustonen Teemu Malmi Joona
H15-18 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Lahtinen Vesa Puputti Tuomas Tulonen Benjamin
H15-18 Hiisirasti 1 Hiisirasti Huila Joona Ruuhiala Roope Alhonen Matias
H15-18 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Tiljander Ville Kivinen Vinsci Jumppanen Oskari
H15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Leipijärvi Joona Kommio Niko Elovaara Juho
H15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Kivikko Antti Penttilä Eero Vihelä Aleksi
H15-18 IF Femman 1 IF Femman Jern Jonas Holmback Hannes Hakala Joakim
H15-18 IF Sibbo-Vargarna 1 IF Sibbo-Vargarna Pasanen Henri Svedberg Rickard Kettunen Teo
H15-18 IF Sibbo-Vargarna 2 IF Sibbo-Vargarna Holmgren Benjamin Hindsberg Christoffer Järvinen Maximilian
H15-18 IF Sibbo-Vargarna 3 IF Sibbo-Vargarna Melkas Niilo Kunnas Jonne
H15-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Toivonen Eevert Heikkilä Ville Lahti Lasse-Pekka
H15-18 Kangasala SK 2 Kangasala SK Ahola Erik Hakola Matti Kemppi Mikko
H15-18 Koovee 1 Koovee Ketola Akseli Valkamo Severi Skog Jaakko
H15-18 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Toivanen Elmeri Tynys Joona Irtola Miika
H15-18 Kuhmon Peurat 1 Kuhmon Peurat Karjalainen Elmeri Härkönen Tommi Hyppölä Sampo
H15-18 Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Mattila Aleksi Suonurmi Vesa Niinimäki Rasmus
H15-18 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Julkunen Aaro Simola Paavo Hiidenhovi Aleks
H15-18 Lynx 1 Lynx Heikkilä Ollipekka Ursin Antti Sarparanta Niklas
H15-18 MS Parma 1 MS Parma Ruohola Akseli Jalli Eero Ruohola Aaro
H15-18 MS Parma 2 MS Parma Heinonen Eero Parjanen Joona Lapila Eero
H15-18 Mäntsälän Urheilijat 1 Mäntsälän Urheilijat Heikkilä Tuomas Vaenerberg Niko Molnár Dániel
H15-18 Navi 1 Navi
H15-18 OK Orient 1 OK Orient Sevelius Emil Linnaila Casper Lönnström Emil
H15-18 OK77 1 OK 77 Hällström af Fabian Ray Jonathan Visuri Kare
H15-18 OK77 2 OK 77 Visuri Ilari Martens von Andre Blomqvist Alexander
H15-18 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Bergman Markku Ojanaho Olli Rahkola Mikko
H15-18 Ounasvaaran Hiihtoseura 2 Ounasvaaran Hiihtoseura
H15-18 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Arola Matias Haanpää Klaus Arola Topias
H15-18 Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Hulkkonen Mikko Pietikäinen Aleksi Sorsa Aleksi
H15-18 Pudasjärven Urheilijat 1 Pudasjärven Urheilijat Härkönen Taneli Härkönen Aleksi Oikarinen Tuomas
H15-18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Saari Aki Willman Hermanni Koivumäki Jarkko
H15-18 Rastikarhut 2 Rastikarhut Holmberg Eetu Jutila Konsta Ylikylä Petja
H15-18 Rastikarhut 3 Rastikarhut Lohikoski Roope
H15-18 Rastivarsat 1 Rastivarsat Liikkanen Olli Kiljunen Eemeli Kuusela Iiro
H15-18 Rastivarsat 2 Rastivarsat Orava Aatu Kuoppamäki Juho Hirvonen Kia-Lotta
H15-18 SK Pohjantähti 1 SK Pohjantähti Schroderus Santeri Pernu Jere Schroderus Samuli
H15-18 SK Vuoksi 1 SK Vuoksi Salopelto Atso Similä Henri Lyytikäinen Osku
H15-18 Sonkajärven Pahka 1 Sonkajärven Pahka Rissanen Lari-Antti Rissanen Roni-Ville Rissanen Jiri-Pekka
H15-18 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Tuomala Miro Kaario Otto Rantala Tommi
H15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Mustonen Vili Mustonen Pyry Pitkänen Konsta
H15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Järvinen Ossi Huhtanen Kiri Pitkänen Jonne
H15-18 Teuvan Rivakka 1 Teuvan Rivakka Nisula Joona Saksa Riku Rintala Niku
H15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Valkila Saku Antikainen Inna Heinonen Kimmo
H15-18 Tuusulan Voima-Veikot 1 Tuusulan Voima-Veikot Saleva Eero Sainio Antti Lehtoranta Teemu
H15-18 Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Niskanen Janne Takanen Samu Heikkinen Valtteri
D150- Hiisirasti 1 Hiisirasti Pelto-Huikko Anne Aarikka-Ruuhiala Päivi Koskinen Sari
D150- Hirvensalon Heitto 1 Hirvensalon Heitto Guseff Virpi Saari Irmeli Salmenoja Hely
D150- IF Femman 1 IF Femman Fred Bodil Eriksson-Kronberg Monica Lähdekorpi Kaija
D150- Lynx 1 Lynx Leskinen Tiina Kottonen Annariitta Ljungqvist-Sarparanta Nina
D150- Maarian Mahti 1 Maarian Mahti Kalliola Pirkko Moilanen Kirsti Eisanen Tea
D150- Raja-Karjalan Suunnistajat 1 Raja-Karjalan Suunnistajat Tikka Eija Sundberg Liisa Juvonen Marja
D150- Rasti-Vihti 1 Rasti-Vihti Vapalahti Inkeri Honkavaara Paula Vaara Inga-Maria
D150- Suunta-Sepot 1 Suunta-Sepot Saari Marita Turunen Päivi-Kaarina Siuko Anja
D150- Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Laasonen Kirsi Oikarinen Sirkka Jussila Tiina
D150- Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Nurminen Arja Törrö Maria-Leena Korpio Aulikki
D15-18 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Kaartinen Selja Juva Jonna Reiman Anni
D15-18 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Vuori Emilia Emaldynova Lilia Rontu Nella
D15-18 Angelniemen Ankkuri 3 Angelniemen Ankkuri Jalava Enni Reiman Aino Ahlfors Enni
D15-18 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Ståhlberg Emilia Granados Escartin Elva Ridanpää Iina
D15-18 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Heiskanen Iida Roininen Essi Matilainen Helena
D15-18 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Kuronen Anna Lahtinen Krista Aaltonen Katariina
D15-18 Hiisirasti 1 Hiisirasti Mäkipää Anni-Kaisa Sievi-Korte Sarianna Borisova Daria
D15-18 Hiisirasti 2 Hiisirasti Pöyhönen Saina Rooni Triinu Ruuhiala Sanni
D15-18 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Norrbacka Sanni Friman Ronja Hölttä Laura
D15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Heikkilä Milja Vainionpää Anu Virtanen Anna
D15-18 Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Lehtinen Jenna
D15-18 IF Sibbo-Vargarna 1 IF Sibbo-Vargarna Martikainen Karoliina Kivistö Tuulia Boxström Agneta
D15-18 IF Sibbo-Vargarna 2 IF Sibbo-Vargarna Pullinen Aino Pakkanen Anni Högel Caroline
D15-18 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima
D15-18 Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Ikaalisten Nouseva-Voima
D15-18 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Rautasalo Essi Simonen Anniina Havula Heidi
D15-18 Kalvolan Keihäs 1 Kalvolan Keihäs Kallio Sofia Aumo Katariina Leinamo Reetta
D15-18 Kangasala SK 1 Kangasala SK Kontkanen Ronja Rintanen Heini Annala Vilma
D15-18 Kangasala SK 2 Kangasala SK Pajula Annika Rautakorpi Miina Hämäläinen Siiri
D15-18 Koovee 1 Koovee Uusitalo Amanda Kanko Ruut Taubert Iiris
D15-18 Koovee 2 Koovee Suojanen Susanna Laurikkala Nella Ala-Mäyry Pirjo
D15-18 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Hietanen Pinja Espo Maria Hyyrynen Noora
D15-18 Kuhmon Peurat 1 Kuhmon Peurat Haverinen Riikka Haikola Maaria Niemi Maria
D15-18 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Nygård Marikki Räsänen Johanna Hirvonen Kia-Lotta
D15-18 Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Harhala Eeva Niinimäki Sofia Paavola Tiina
D15-18 Lynx 1 Lynx Rehn Nelli Kivilaakso Anni Plit Heidi
D15-18 MS Parma 1 MS Parma Rantanen Emilia Hakala Essi Aaltonen Anniina
D15-18 MS Parma 2 MS Parma Rantala Jenna
D15-18 Mäntsälän Urheilijat 1 Mäntsälän Urheilijat Nummela Liinu Sinisalo Laura Heikkilä Venla
D15-18 Mäntsälän Urheilijat 2 Mäntsälän Urheilijat Mäkinen Riikka Kylmälä Laura Saalo Hanna-Mari
D15-18 OK Orient 1 OK Orient Hasu Iina Salo Janina Hasu Outi
D15-18 OK!Sport 1 Hornik Aleksandra Zebrowska Barbara
D15-18 OK77 1 OK 77 Frenckell von Teodora Westerback Liva Frenckell von Rafaela
D15-18 OK77 2 OK 77 Ståhle Julia Weiss Michaela Arrakoski Sophia
D15-18 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Haataja Anna Kotila Laura Rahkola Ella-Noora
D15-18 Pargas IF 1 Pargas IF Cederberg Ida-Marie Brink Johanna Virtala Jenny
D15-18 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Haltia Riikka Tolonen Mirabella Tolonen Annabella
D15-18 Rastikarhut 1 Rastikarhut Haapakoski Tiina Holmberg Laura Sandroos Lotta
D15-18 Rastivarsat 1 Rastivarsat Hyvärinen Roosa Kyrö Anni Ruponen Terhi
D15-18 Suunta Jyväskylä 1 Suunta Jyväskylä Puikkonen Janika Klemettinen Veera Viholainen Elisa
D15-18 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Haanpää Anni Moser Tanja Viilo Johanna
D15-18 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Pitkänen Salla Kontoniemi Maria Niemi Jutta
D15-18 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kinnala Venla Jerkku Laura Haapasaari Ilona
D15-18 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat
D15-18 Vaasan Suunnistajat 1 Vaasan Suunnistajat Mellberg Sonja Ahola Veera Manderbacka Hanne
H/D21C Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Raasakka Maija Halen Leevi Määttälä Johanna
H/D21C Hiiltosiskot 1 Niittymäki Katri Nurminen Henna Niittymäki Johanna
H/D21C Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Puolakanaho Sakari Puolakanaho Mikko Ahoniemi Sakke
H/D21C IF Sibbo-Vargarna 1 IF Sibbo-Vargarna Holmgren Hans Pullinen Jari Wickholm Martin
H/D21C Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Pohjonen Jukka Isolähteenmäki Tiina Vehkalahti Harri
H/D21C Kalvolan Keihäs 1 Kalvolan Keihäs Oripelto Viljo Laakso Eemeli Ristimäki Tapio
H/D21C Kalvolan Keihäs 2 Kalvolan Keihäs Ristimäki Minna Oripelto Saara Mäenpää Tiina
H/D21C Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Mäkitalo Kaisa Mäkitalo Veera Mäkitalo Mikko
H/D21C Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Laukkanen Anton Karjalainen Katariina Nygård Minna
H/D21C Kymin Suunnistajat 1 Kymin Suunnistajat Töyrylä Mikko Julku Päivi Pirtilä Timo
H/D21C Lahden Taimi 1 Lahden Taimi Andelin Jouko Andelin Tarja Andelin Sanna
H/D21C Möttöslaakson Pinkoilijat 1 Kalliokoski Jooseppi Ukskoski Karoliina Kalliokoski Arto
H/D21C Nousiaisten Alku 1
H/D21C Nousiaisten Alku 2
H/D21C Nousiaisten Alku 3
H/D21C Peräkylän Ponnistus 1 Peräkylän Ponnistus Ylä-Nikkilä Pekka Irjala Antti Illaru Tõnu
H/D21C Peräkylän Ponnistus 2 Peräkylän Ponnistus Heerman Mikael Hakala-Kähäri Johanna Illaru Sinikka
H/D21C Pihkaniskat 1 Pihkaniskat Sorsa Heikki Sorsa Anne Niinimäki Risto
H/D21C Raision Raskaat 1 1 Kukonlehto Jarno Vesterinen Kirsi Vesterinen Esa
H/D21C Rasti 88 1 Rasti 88 Ojala Roosa Korpela Laura Nokka Atte
H/D21C Saarijärven Pullistus 1 Saarijärven Pullistus Ålgars Oskari Salo Jaakko Raatikainen Päivi
H/D21C Siilin Rasti 1 Siilin Rasti Oksanen Emmi Holm Riikka Savolainen Paula
H/D21C Solf IK 1 Solf IK Snickars Caj Snickars Christer Enegren Jan
H/D21C Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kerkola Nico Kerkola Riku Raute Kaj
H/D21C Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Puranen Konsta Korhonen Miikka Keronen Tommi
H/D21C Team Kylmäoja 1 Rautasalo Jouko Rautasalo Iina Simonen Juhani
H/D21C Tjeld SK 1 Kleemola Jari Kleemola Katri Kleemola Pauli
H/D14 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Rontu Niklas Roos Renja Ylimaa Henna
H/D14 Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Hanhijärvi Paulus Kuusivaara Roosa Riski Leenukka
H/D14 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Heinaro Lauri Kaukonen Ella Lehikoinen Elias
H/D14 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Rautio Mikael Ståhlberg Elisa Tervakangas Mikko
H/D14 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Viinikainen Vilppu Niemi Maria Tikkanen Venla
H/D14 Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Palmen Aino Virtanen Vili Munck Sakari
H/D14 Espoon Suunta 5 Espoon Suunta Pernu Saara Hursti Toivo Laitinen Silja
H/D14 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Tala Miika Matilainen Annika Otsamo Veeti
H/D14 Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Lampinen Juuso Turakainen Venla Niemi Topias
H/D14 Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Mannonen Ville Malmberg Henri Miettinen Sanni
H/D14 Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Salonen Aapo Heinaro Ellen Väisänen Leevi
H/D14 Helsingin Suunnistajat 5 Helsingin Suunnistajat Kyngäs Benjamin Vilhonen Essi
H/D14 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Toivanen Eemeli Tulonen Jenna Viskari Juuso
H/D14 Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Ojanen Joonas Vesterinen Viivi Ylönen Arttu
H/D14 Hyvinkään Rasti 2 Hyvinkään Rasti Hölttä Santeri Koskela Elli Latva-Käyrä Santeri
H/D14 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Elovaara Jenny Avelin Melina Keränen Jenni
H/D14 Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Prittinen Sanni Kuusinen Sanni Lehtinen Meiju
H/D14 IF Femman 1 IF Femman Enlund Lukas Hakala Jonna Holmback Hilma
H/D14 IF Sibbo-Vargarna 1 IF Sibbo-Vargarna Holmgren Antonia Koli Helmi Borgman Christa
H/D14 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 Ikaalisten Nouseva-Voima Oksanen Teemu Pohjonen Milja Isolähteenmäki Atte
H/D14 Kalevan Rasti 1 Kalevan Rasti Silvennoinen Siiri Simonen Markus Silvennoinen Oskari
H/D14 Kalevan Rasti 2 Kalevan Rasti Hummelholm Petka Partinen Pinja Liukka Pieti
H/D14 Kalevan Rasti 3 Kalevan Rasti Liukka Elias Tiihonen Jarkko Liukka Venla
H/D14 Kalvolan Keihäs 1 Kalvolan Keihäs Laakso Ville Kallio Fanni Johansson Väinö
H/D14 Kangasala SK 1 Kangasala SK Nurminen Eerik Kontio Kimmo
H/D14 Kangasala SK 2 Kangasala SK Ahola Mikko Joutsensaari Jeremias
H/D14 Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Nisula Ville Lehtinen Petra Vaskivuori Sonja
H/D14 Koovee 1 Koovee Pohja Eetu Skog Ella Ketola Lauri
H/D14 Koovee 2 Koovee Westerlund Otso Konttila Eemi Välkki Lotta
H/D14 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Lindqvist Arttu Ojala Aaro Peltonen Riikka
H/D14 Kuhmon Peurat 1 Kuhmon Peurat Hyppölä Pyry Kuosmanen Oona Kokkonen Eemeli
H/D14 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Leppävuori Hanna Sopo Annika Nygård Mette
H/D14 Kyrös-Rasti 1 Kyrös-Rasti Haavisto Veera Itkonen Anna Niinimäki Kasimir
H/D14 Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Julkunen Akseli Simola Anna Rokka Matias
H/D14 Lynx 1 Lynx Rehn Ville Asklöf Henrik Heikkilä Tuuli
H/D14 MS Parma 1 MS Parma Piironen Konsta Rantanen Essi Hellman Aleksi
H/D14 MS Parma 2 MS Parma Ekström Rasmus Heinonen Elina Viili Anni-Martta
H/D14 OK Orient 1 OK Orient Lönnström Eric Kontinen Klaara Ekholm Tobias
H/D14 OK Orient 2 OK Orient Sevelius Ville Silvennoinen Algot
H/D14 OK77 1 OK 77 Mårtenson Valter Talja Eljas Donner Janina
H/D14 OK77 2 OK 77 Jern Linus Donner Jonny Arrakoski Wilma
H/D14 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Määttä Konsta Oikkonen Sanni Määttä Juho
H/D14 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Koskinen Pinja Koskinen Joni Seppälä Pyry
H/D14 Rasti 88 1 Rasti 88 Välimaa Emilia Nokka Vesa Mäki Juho
H/D14 Rasti 88 2 Rasti 88 Saarinen Anu Jasu Anna Ojala Jesse
H/D14 Rastivarsat 1 Rastivarsat Hyvärinen Ella Orava Veikka Päivähonka Salla
H/D14 Suomusjärven Sisu 1 Suomusjärven Sisu Kerkola Teemu Yliluikki Hilda Anttila Teemu
H/D14 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Viilo Lasse Haanpää Kaisa Mähönen Vili
H/D14 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Lilja Juha Yli-Hietanen Saara Eerola Mikko
H/D14 Tampereen Pyrintö 3 Tampereen Pyrintö Keronen Leevi Eerola Lotta Saarnijoki Miska
H/D14 Tampereen Pyrintö 4 Tampereen Pyrintö Mustonen Ossi
H/D14 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kinnala Ville Haavisto Alli Kuokkanen Edvin
H/D14 Turun Suunnistajat 2 Turun Suunnistajat Seppä Iiro Lainio Ilona Sinervä Onni
H/D12 Angelniemen Ankkuri 1 Angelniemen Ankkuri Saastamoinen Atte Rautiainen Aleksandra Reiman Antti
H/D12 Angelniemen Ankkuri 2 Angelniemen Ankkuri Kemppainen Ronja Kaartinen Kaisa Virtanen Veikka
H/D12 Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Paloheimo Oona Heinaro Taru Määttänen Maria
H/D12 Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Munck Nana Puupponen Lauri Määttälä Mikko
H/D12 Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Virrankoski Iiro Lehikoinen Aino Hursti Otso
H/D12 Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Ikola Atte Kangasaho Aino Heinonen Paavo
H/D12 Hiidenkiertäjät 1 Hiidenkiertäjät Laitamäki Wille Kytäjä Nea Toivanen Rasmus
H/D12 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Haikama Outi Metsälä Essi Virtanen Heta
H/D12 Hämeenlinnan Suunnistajat 2 Hämeenlinnan Suunnistajat Lautamäki Matias Tennilä Oona Vihelä Mikael
H/D12 Kangasala SK 1 Kangasala SK Toivonen Vilhelm Annala Venla Ahola Topias
H/D12 Kangasala SK 2 Kangasala SK Olkkonen Vili Ahola Hanna Nurminen Kaarina
H/D12 Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Nuuttila Anni Turunen Eveliina Vaskivuori Erja
H/D12 Keuruun Kisailijat 1 Keuruun Kisailijat Leppäsalmi Sara
H/D12 Koovee 1 Koovee Ketola Kristian Schüle Joel Konttila Akseli
H/D12 Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat
H/D12 Kuopion Suunnistajat 1 Kuopion Suunnistajat Sopo Elias Hyvönen Jerry
H/D12 Lynx 1 Lynx Raitola Sami Asklöf Aino Maronen Matias
H/D12 MS Parma 1 MS Parma Rousku Samuli Valtonen Essi Ekström Niklas
H/D12 MS Parma 2 MS Parma Lepistö Oskari Mäkinen Janni Karttila Aleksi
H/D12 OK Orient 1 OK Orient Salo Kristian Ekholm Amanda Silvennoinen Venla
H/D12 OK77 1 OK 77 Frenckell von Waldemar Riiheläinen Juuso Mårtenson Lydia
H/D12 Ounasvaaran Hiihtoseura 1 Ounasvaaran Hiihtoseura Oikkonen Severi Portimojärvi Saana Rantala Aino
H/D12 Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Fingerroos Casper Hölsö Essi Arola Topias
H/D12 Rajamäen Rykmentti 1 Rajamäen Rykmentti Haapala Ida Haapala Oskar Laakso Ilari
H/D12 RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Väätäjä Maija Hansson Venla Väätäjä Milja
H/D12 Rastikarhut 1 Rastikarhut Jutila Pietu Lahti Valtteri Jutila Iisa
H/D12 Rastikarhut 2 Rastikarhut Jutila Pinja Imberg Venla Imberg Viljami
H/D12 Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Kurth Suvi Matinheikki Leo Rissanen Antti
H/D12 Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Jussila Ida Viilo Tommi
H/D12 Teuvan Rivakka 1 Teuvan Rivakka Nevala Roni Honkanen Ella Lehto Jere
H/D12 Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Kinnala Kalle Aho Anni Seppä Touko
H/D12 Tuusulan Voima-Veikot 1 Tuusulan Voima-Veikot Malinen Hanna Virtanen Matias Hakuli Hanna
H/D12 Valkeakosken Haka 1 Valkeakosken Haka Salonen Seeti Joensivu Inka Aaltio Eerik
H/D10-H/D12TR Espoon Akilles 1 Espoon Akilles Kuusivaara Joonas Hanhijärvi Maijukka Riissanen Miska
H/D10-H/D12TR Espoon Suunta 1 Espoon Suunta Raasakka Liisa Rautio Daniel Tervakangas Juuso
H/D10-H/D12TR Espoon Suunta 2 Espoon Suunta Munck Saana Raasakka Jussi Ojala Akseli
H/D10-H/D12TR Espoon Suunta 3 Espoon Suunta Laaksonen Emil Hursti Juho Rautio Ulrika
H/D10-H/D12TR Espoon Suunta 4 Espoon Suunta Puupponen Simo Määttänen Markus Määttälä Fanni
H/D10-H/D12TR Helsingin Suunnistajat 1 Helsingin Suunnistajat Mustonen Oona Salonen Elli Tala Juulia
H/D10-H/D12TR Helsingin Suunnistajat 2 Helsingin Suunnistajat Roininen Aapo Tala Emilia Laatu Antti
H/D10-H/D12TR Helsingin Suunnistajat 3 Helsingin Suunnistajat Liljeström Tommi Turakainen Veera Koivula Emil
H/D10-H/D12TR Helsingin Suunnistajat 4 Helsingin Suunnistajat Väisänen Lenni Malmberg Vilho Väisänen Doris
H/D10-H/D12TR Hyvinkään Rasti 1 Hyvinkään Rasti Koskela Heta Norrbacka Salla Ahoniemi Rasmus
H/D10-H/D12TR Hämeenlinnan Suunnistajat 1 Hämeenlinnan Suunnistajat Virtanen Reeta Haikama Inka Kuusinen Saana
H/D10-H/D12TR Kalvolan Keihäs 1 Kalvolan Keihäs Ristimäki Aino Rantala Valtteri Ristimäki Väinö
H/D10-H/D12TR Kalvolan Keihäs 2 Kalvolan Keihäs Mäenpää Maija Leppänen Netta Virtanen Sanna
H/D10-H/D12TR Kalvolan Keihäs 3 Kalvolan Keihäs Aumo Oskari Leinamo Tuomas Markoff Silja
H/D10-H/D12TR Kalvolan Keihäs 4 Kalvolan Keihäs Leinamo Sonja Ristimäki Vieno Laakso Elmiina
H/D10-H/D12TR Kangasala SK 1 Kangasala SK Kontio Katri Olkkonen Veera Kontio Kirsi
H/D10-H/D12TR Kauhajoen Karhu 1 Kauhajoen Karhu Lehtinen Noora Turunen Josefiina Nevala Ronja
H/D10-H/D12TR Koovee 1 Koovee Konttila Akseli Häkkinen Pihla Schüle Oliver
H/D10-H/D12TR Kouvolan Suunnistajat 1 Kouvolan Suunnistajat Peltonen Liisa Ojala Urho Lindqvist Topi
H/D10-H/D12TR Lounais-Hämeen Rasti 1 Lounais-Hämeen Rasti Syrjälä Niilo Julkunen Siiri Syrjälä Elmeri
H/D10-H/D12TR Lounais-Hämeen Rasti 2 Lounais-Hämeen Rasti Halkosaari Helena Mäkinen Niko Rokka Tuomas
H/D10-H/D12TR Lynx 1 Lynx Heikkilä Suvi Koponen Matias Peltola Arttu
H/D10-H/D12TR Lynx 2 Lynx Asklöf Viktor Maronen Markus Peltola Eemil
H/D10-H/D12TR MS Parma 1 MS Parma Kolkkala Vertti Laavainen Aamos Ekström Lotte-Line
H/D10-H/D12TR OK Orient 1 OK Orient Lönnström Melissa Lönnström Elias Ekholm Linus
H/D10-H/D12TR OK77 1 OK 77 Donner Jesper
H/D10-H/D12TR Paimion Rasti 1 Paimion Rasti Haapala Tuomo Haapala Jaana Virtanen Aapo
H/D10-H/D12TR Pargas IF 1 Pargas IF Laurén Jill Virtala Emmi Brink Henrika
H/D10-H/D12TR RastiPiikkiö 1 RastiPiikkiö Saarela Eliisa Saarela Essi Vataa Aada
H/D10-H/D12TR Tampereen Pyrintö 1 Tampereen Pyrintö Mustajoki Olli Yli-Hietanen Silja Mähönen Veeti
H/D10-H/D12TR Tampereen Pyrintö 2 Tampereen Pyrintö Nieminen Juho Nieminen Saana Matinheikki Liisa
H/D10-H/D12TR Turun Suunnistajat 1 Turun Suunnistajat Lainio Valtteri Syväluoma Aino Salmi Sini
H/D10-H/D12TR Tuusulan Voima-Veikot 1 Tuusulan Voima-Veikot Latvala Matilda Vaherlehto Eemi Riissanen Pyry
H/D10-H/D12TR Vehkalahden Veikot 1 Vehkalahden Veikot Heikkinen Ida Niskanen Aatu Heikkinen Roosa

csv-tiedostoon