FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailuluettelo
Päivä Kilpailun nimi Järjestävät seurat ID
30.03.2019 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 24222
06.04.2019 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 24292
06.04.2019 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 24452
07.04.2019 Falken sprint II ja ÖIDM IK Falken 24376
07.04.2019 Falken sprint I IK Falken 24375
13.04.2019 Karhurastit 2019 Rastikarhut 24329
14.04.2019 * Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 24287
19.04.2019 XIX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 24301
20.04.2019 * FinnSpring ja WRE-osakilpailu Paimion Rasti 23784
27.04.2019 Kevätkansalliset Kalajoen Junkkarit 24405
28.04.2019 Tuplasprintti, 1. osa Rasti-Jussit 24389
28.04.2019 Tuplasprintti, 2. osa Rasti-Jussit 24537
01.05.2019 Vappurastit 2019 Tuusulan Voima-Veikot 24314
01.05.2019 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset Vehkalahden Veikot 24321
04.05.2019 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 24247
04.05.2019 Lapin am-sprintti (avoin) Suunta 2000 24448
04.05.2019 * 47. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24316
04.05.2019 Rakas-rastit (pitkä) Raja-Karjalan Suunnistajat 24259
04.05.2019 Kevätkukkarastit Rasti E4 24414
05.05.2019 * Kinnaskoski-rastit Mäntän Seudun Eräpirkat 24415
05.05.2019 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 24248
05.05.2019 * 47. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24317
06.05.2019 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Liedon Parma 24356
07.05.2019 Päijät-Hämeen Avoin AM-keskimatka Päijät-Rasti 24441
11.05.2019 Keski-Pohjanmaan avoin Am-sprintti RasTiimi 24558
11.05.2019 Keljonkankaan keskimatka Suunta Jyväskylä 24348
11.05.2019 Hakan keskimatka Valkeakosken Haka 24311
11.05.2019 IK Kronans nationella och ÖIDM medeldistans IK Kronan 24237
11.05.2019 Rastijahti Rasti 88 24257
11.05.2019 Pohjantähti-rastit 1.pv SK Pohjantähti 24302
11.05.2019 Keskimatkan aluemestaruus ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Hyvinkään Rasti 24306
12.05.2019 AM-keskimatka Inkeroisten Terho 24267
12.05.2019 Pohjantähti-rastit 2.pv SK Pohjantähti 24303
18.05.2019 Nuorten EM- ja MM-, sekä aikuisten MC-sprinttinäyttökilpailu, WRE-osakilpailu Rasti-Lukko 24393
18.05.2019 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24341
18.05.2019 *Kevätsuunnistus pitkämatka Kouvolan Suunnistajat 24268
18.05.2019 SM Keskimatka R1 ja R2 OK Trian 22937
19.05.2019 SM-sprinttiviesti Rasti-Lukko 23787
19.05.2019 Hissin kansallinen pitkä matka 2019 Hämeenlinnan Suunnistajat 24318
19.05.2019 * Kevätsuunnistus keskimatka Kouvolan Suunnistajat 24269
21.05.2019 Uudenmaan AOK Espoon Akilles 24559
21.05.2019 Avoin AM-keskimatka Rastikarhut 24328
24.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24212
25.05.2019 Karkki-Rastit 2019 Karkki-Rasti 24264
25.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24214
25.05.2019 * Medilaser-rastit, keskimatka Anttolan Urheilijat 24290
26.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24213
26.05.2019 Hollolarastit 2019 Hollolan Urheilijat -46 24280
26.05.2019 AM keskimatka Ylistaron Kilpa-Veljet 24313
26.05.2019 * Medilaser-rastit, pitkä matka Anttolan Urheilijat 24477
26.05.2019 Am-sprintti Kuhmon Peurat 24464
26.05.2019 Avoin kansallinen Pohjois-Suomen mestaruuspitkämatka Iisu 24294
29.05.2019 * E-P:n am-oravapolkukilpailu Kauhavan Wisa 24442
30.05.2019 Kiuruvesi-Rastit Kiuruveden Urheilijat 24408
30.05.2019 Prisma-rastit ja WRE-osakilpailu Hiidenkiertäjät 24295
30.05.2019 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 24319
02.06.2019 NÅID individuellt Pargas IF 24576
02.06.2019 Kansallinen pitkämatka, SM-esikisa Oriveden Ponnistus 24278
02.06.2019 Kainuun AM-keskimatka Suomussalmen Rasti 24459
02.06.2019 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 24288
05.06.2019 Avoin Uudenmaan erikoispitkä Lynx 24507
08.06.2019 Kansallinen/ AM -keskimatka Nivalan Suunnistajat 24440
08.06.2019 Helsinki O-Games, 1 päivä Helsingin Suunnistajat 24281
08.06.2019 * Kevyt Olo -rastit Iisalmen Visa 24391
08.06.2019 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. pv Alatornion Pirkat 24344
08.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Middle distance Helsingin Suunnistajat 24283
08.06.2019 JWOC 2019 näyttökilpailu, sprintti, Tanska Suomen Suunnistusliitto 24486
09.06.2019 JWOC 2019 näyttökilpailu, pitkä matka, Tanska Suomen Suunnistusliitto 24487
09.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Chase start Helsingin Suunnistajat 24284
09.06.2019 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. pv Alatornion Pirkat 24345
09.06.2019 Helsinki O-Games, 2 päivä Helsingin Suunnistajat 24282
09.06.2019 Keskimatka Siilinjärvi Siilin Rasti 24506
10.06.2019 JWOC 2019 näyttökilpailu, keskimatka, Tanska Suomen Suunnistusliitto 24488
11.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Sprint Relay Helsingin Suunnistajat 24285
11.06.2019 AM-keskimatka ja HOK Epilän Esa 24354
11.06.2019 Am-keskimatka, Uusimaa Mäntsälän Urheilijat 24286
20.06.2019 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 24343
21.06.2019 MM-katsastus ja WRE-osakilpailu, pitkä matka Kalevan Rasti 24312
23.06.2019 Keskimatkan MM-katsastus ja WRE-osakilpailu Suonenjoen Vasama 24304
26.06.2019 Decens Iltapika Suunta-Sepot 24378
29.06.2019 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat) Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu 24663
29.06.2019 SM-keskimatka, finaali (epäviralliset tulokset, H21 ja D21) Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu 24694
29.06.2019 SM-keskimatka, karsinta Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu 22920
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Sotkamon Jymy 24162
30.06.2019 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 24298
02.07.2019 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Sotkamon Jymy 24163
04.07.2019 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Sotkamon Jymy 24164
05.07.2019 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Sotkamon Jymy 24165
07.07.2019 Botnias Nationella OK Botnia 24426
14.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 1.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24178
15.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 2.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24179
17.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 3.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24180
18.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 4.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24181
19.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 5.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24182
21.07.2019 Peikkorastit Perttelin Peikot 24324
24.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 1 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24369
25.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 2 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24370
26.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24371
26.07.2019 Tampere-suunnistus sprintti Koovee 24338
26.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus, sprintti Lahden Suunnistajat-37 24252
27.07.2019 * Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24206
27.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24253
27.07.2019 Tampere-suunnistus, pitkä matka Koovee 24339
28.07.2019 * Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24207
28.07.2019 Tampere-suunnistus, keskimatka Koovee 24340
28.07.2019 * 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24254
10.08.2019 Savo-Karjalan am-pitkä Nurmeksen Sepot 24403
10.08.2019 V-S:n AM pitkä matka Paimion Rasti 24119
10.08.2019 E-P:n am-pitkä Laihian Luja 24695
10.08.2019 Avoin Am-pitkä, K-P Kaustisen Pohjan-Veikot 24518
10.08.2019 FSOM långdistans Närpes OK 24450
10.08.2019 Lapin AM pitkä Ounasvaaran Hiihtoseura 24462
10.08.2019 Hämeen AM-pikä Valkeakosken Haka 24309
10.08.2019 Kaakon AM-pitkämatka Luumäen Rasti 24296
10.08.2019 SM-Esikisa (pitkä) ja Satakunnan AM-pitkä Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu 24307
14.08.2019 Evijärvi Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 24508
17.08.2019 Kärppäjahti 2019 Kokkolan Suunnistajat 24406
18.08.2019 Kainuun AM-pitkä Kajaanin Suunnistajat 24427
21.08.2019 Uudenmaan AM-Sprintti Espoon Suunta 24277
31.08.2019 Falkens nationella IK Falken 24377
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24421
31.08.2019 eGames 2019 1. päivä Espoon Akilles , Espoon Suunta 24235
31.08.2019 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24349
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka aamupäivä Kuusankosken Urheiluseura 24420
01.09.2019 Kaakon avoin am Tykkimäki tuplasprintti 2 Kouvolan Suunnistajat 24271
01.09.2019 Kaakon avoin am Tykkimäki tuplasprintti 1 Kouvolan Suunnistajat 24270
01.09.2019 eGames 2019 2.päivä Espoon Akilles , Espoon Suunta 24236
07.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg 24039
08.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, finaali Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg 22865
13.09.2019 Avoin Uudenmaan Am-yö Lynx 24274
13.09.2019 Avoin Päijät-Häme AM-yö Itä-Hämeen Rasti 24493
14.09.2019 Pohjantähti-sprintti ja Pohjois-Pohjanmaan AM-sprintti SK Pohjantähti 24412
14.09.2019 Savo-Karjalan am-keskimatka Kalevan Rasti 24516
14.09.2019 SM Pitkä R1 Pihkaniskat 22829
14.09.2019 XXIV Mikonpäivän sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24398
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup kansallinen keskimatka Tampereen Pyrintö 24402
15.09.2019 SM Pitkä R1 Pihkaniskat 22830
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup finaali Tampereen Pyrintö 24401
16.09.2019 Keski-Suomi Rasti E4 24696
18.09.2019 Satakunnan AM-yösuunnistus Nakkilan Wisa 24527
22.09.2019 SM-sprintti ja WRE-osakilpailu Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto 22825
27.09.2019 Lumonite SM-yö, H21-sarjan karsinta Jämsän Retki-Veikot 24040
28.09.2019 Lumonite SM-yö, finaali Jämsän Retki-Veikot 22811
06.10.2019 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 24381
06.10.2019 Avoin Etelä-Pohjanmaan AM-erikoispikkä Kortesjärven Järvi-Veikot 24509
19.10.2019 SM erikoispitkä OK Trian 22966
20.10.2019 SM-erikoispitkä Pihkaniskat 22972
Palaa