FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailuluettelo
Päivä Kilpailun nimi Järjestävät seurat ID
06.04.2019 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 24452
06.04.2019 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 24292
07.04.2019 Falken sprint II IK Falken 24376
07.04.2019 Falken sprint I IK Falken 24375
13.04.2019 Karhurastit 2019 Rastikarhut 24329
14.04.2019 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 24287
19.04.2019 XIX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 24301
20.04.2019 FinnSpring ja WRE Paimion Rasti 23784
01.05.2019 Vappurastit 2019 Tuusulan Voima-Veikot 24314
04.05.2019 47. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24316
04.05.2019 Kevätkukkarastit Rasti E4 24414
04.05.2019 Rakas-rastit (pitkä) Raja-Karjalan Suunnistajat 24259
05.05.2019 47. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 24317
06.05.2019 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Liedon Parma 24356
11.05.2019 Keljonkankaan keskimatka Suunta Jyväskylä 24348
11.05.2019 Hakan keskimatka Valkeakosken Haka 24311
11.05.2019 Am-keskimatka Hyvinkään Rasti 24306
11.05.2019 Pohjantähti-rastit 1.pv SK Pohjantähti 24302
11.05.2019 Rastijahti Rasti 88 24257
12.05.2019 Pohjantähti-rastit 2.pv SK Pohjantähti 24303
12.05.2019 AM-keskimatka Inkeroisten Terho 24267
16.05.2019 Uudenmaan AM-Sprintti Espoon Suunta 24277
18.05.2019 SM Keskimatka R1 ja R2 OK Trian 22937
18.05.2019 Nuorten EM- ja MM-, sekä aikuisten MC-sprinttinäyttökilpailu Rasti-Lukko 24393
19.05.2019 SM-sprinttiviesti Rasti-Lukko 23787
21.05.2019 Avoin AM-keskimatka Rastikarhut 24328
24.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24212
25.05.2019 Kansallinen, keskimatka Anttolan Urheilijat 24290
25.05.2019 Karkki-Rastit 2019 Karkki-Rasti 24264
25.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24214
26.05.2019 Kansallinen, pitkä matka Anttolan Urheilijat 24291
26.05.2019 Hollolarastit 2019 Hollolan Urheilijat -46 24280
26.05.2019 Grano Games Tampereen Pyrintö 24213
30.05.2019 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 24319
30.05.2019 Prisma-rastit ja WRE Hiidenkiertäjät 24295
02.06.2019 Kainuun AM-keskimatka Suomussalmen Rasti 24459
02.06.2019 Kansallinen pitkämatka, SM-esikisa Oriveden Ponnistus 24278
02.06.2019 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 24288
08.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Middle distance Helsingin Suunnistajat 24283
08.06.2019 Helsinki O-Games, 1 päivä Helsingin Suunnistajat 24281
08.06.2019 Kevyt Olo -rastit Iisalmen Visa 24391
08.06.2019 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. pv Alatornion Pirkat 24344
09.06.2019 Otrienteering World Cup Round 1, Chase start Helsingin Suunnistajat 24284
09.06.2019 Helsinki O-Games, 2 päivä Helsingin Suunnistajat 24282
09.06.2019 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. pv Alatornion Pirkat 24345
11.06.2019 Am-keskimatka, Uusimaa Mäntsälän Urheilijat 24286
11.06.2019 Orienteering World Cup Round 1, Sprint Relay Helsingin Suunnistajat 24285
11.06.2019 AM-keskimatka ja HOK Epilän Esa 24354
20.06.2019 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 24343
21.06.2019 MM-katsastus ja WRE, pitkä matka Kalevan Rasti 24312
23.06.2019 Keskimatkan MM-katsastus ja WRE Suonenjoen Vasama 24304
26.06.2019 Decens Iltapika Suunta-Sepot 24378
29.06.2019 SM-keskimatka Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu 22920
30.06.2019 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Sotkamon Jymy 24162
30.06.2019 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 24298
02.07.2019 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Sotkamon Jymy 24163
04.07.2019 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Sotkamon Jymy 24164
05.07.2019 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Sotkamon Jymy 24165
14.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 1.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24178
15.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 2.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24179
17.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 3.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24180
18.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 4.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24181
19.07.2019 Fin5-suunnistusviikko 5.osakilpailu Kuopion Suunnistajat 24182
21.07.2019 Peikkorastit Perttelin Peikot 24324
24.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 1 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24369
25.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 2 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24370
26.07.2019 42. Lahti-Suunnistus, sprintti Lahden Suunnistajat-37 24252
26.07.2019 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 IF Femman , Malax IF , Vaasan Suunnistajat 24371
27.07.2019 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24253
27.07.2019 Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24206
28.07.2019 Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 24207
28.07.2019 42. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24254
03.08.2019 Falkens nationella IK Falken 24377
10.08.2019 FSOM långdistans Närpes OK 24450
10.08.2019 Savo-Karjalan am-pitkä Nurmeksen Sepot 24403
10.08.2019 Hämeen AM-pikä Valkeakosken Haka 24309
10.08.2019 Kaakon AM-pitkämatka Luumäen Rasti 24296
10.08.2019 SM-Esikisa (pitkä) ja Satakunnan AM-pitkä Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu 24307
11.08.2019 Hämeen AM-keskimatka ja HOK Tarpian Suunta 24353
17.08.2019 Kärppäjahti 2019 Kokkolan Suunnistajat 24406
18.08.2019 Kainuun AM-pitkä Kajaanin Suunnistajat 24427
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka aamupäivä Kuusankosken Urheiluseura 24420
31.08.2019 eGames 2019 1. päivä Espoon Akilles , Espoon Suunta 24235
31.08.2019 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24349
31.08.2019 KuUS tuplakeskimatka iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24421
01.09.2019 eGames 2019 2.päivä Espoon Akilles , Espoon Suunta 24236
07.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE, karsinta Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg 24039
08.09.2019 SM-pitkä matka ja WRE, finaali Fiskarin Urheilijat -47 , Hiidenkiertäjät , OK Raseborg 22865
13.09.2019 Avoin Uudenmaan Am-yö Lynx 24274
14.09.2019 Pohjantähti Sprintti SK Pohjantähti 24412
14.09.2019 XXIV Mikonpäivän sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24398
14.09.2019 SM Pitkä R1 Pihkaniskat 22829
15.09.2019 SM Pitkä R1 Pihkaniskat 22830
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup finaali Tampereen Pyrintö 24401
15.09.2019 Kultainen kompassi -cup kansallinen keskimatka Tampereen Pyrintö 24402
22.09.2019 SM-sprintti ja WRE Loimaan Jankko , Lounais-Hämeen Rasti , Punkalaitumen Kunto 22825
27.09.2019 SM-yö, H21-sarjan karsinta Jämsän Retki-Veikot 24040
28.09.2019 SM-yö, finaali Jämsän Retki-Veikot 22811
06.10.2019 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 24381
19.10.2019 SM erikoispitkä OK Trian 22966
20.10.2019 SM-erikoispitkä Pihkaniskat 22972
Palaa