FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Nuorten aluekilpailu ja Marli Kesäcup IV, Turun Suunnistajat
31.08.2020
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H14 94667 511318 Ankelo Tuomas MS Parma
H14 94712 90286 Emaldynov Artur Angelniemen Ankkuri
H14 117936 510649 Granvik Casimir Turun Suunnistajat
H14 101092 235168 Haapala Juuso Paimion Rasti
H14 105727 503413 Hannula Hugo Eemil Paimion Rasti
H14 105892 231939 Heinonen Janne MS Parma
H14 107289 239960 Isosaari Aarne MS Parma
H14 111052 510946 510946 Kulovaara Aksel Turun Suunnistajat
H14 104504 231623 Kääntönen Arttu MS Parma
H14 114695 510908 Rikkonen Joonas Turun Suunnistajat
H14 103956 218334 Ruohonen Felix Turun Suunnistajat
H14 117005 249478 Sandell Nicholas Turun Suunnistajat
H14 117992 148342 Soini Aleksi RastiPiikkiö
H14 116982 205509 Toivonen Nikolai Turun Suunnistajat
H14 114914 507180 Vartiainen Lukas Turun Suunnistajat
H14 101975 221736 Virtanen Topi Paimion Rasti
H12 110392 504866 Halkilahti Emil Angelniemen Ankkuri
H12 110980 236717 236717 Heikinmaa Aapeli Paimion Rasti
H12 117893 Högmander Nestori Turun Suunnistajat
H12 110055 509899 Koponen Oliver Paimion Rasti
H12 98926 222492 Kuuttila Daniel Turun Suunnistajat
H12 108471 506567 Lahdenperä Aaro Paimion Rasti
H12 111142 505408 Laine Oliver Turun Suunnistajat
H12 115475 246560 Lempainen Eero Turun Metsänkävijät
H12 111038 232397 Salste Leo Turun Suunnistajat
H12 107582 507129 Söyrilä Leevi Angelniemen Ankkuri
H12 111406 218308 Tanttu Aksel RastiPiikkiö
H12 107580 505448 Virtanen Onni Angelniemen Ankkuri
H10 105681 215516 Aalto Pauli MS Parma
H10 108596 207063 4054003 Ekström Lassi MS Parma
H10 114921 238438 Fröjdö Robert Turun Suunnistajat
H10 105562 126259 Hanhela Huuko MS Parma
H10 105148 505654 Karttila Eero MS Parma
H10 115476 208382 Lempainen Johannes Turun Metsänkävijät
H10 111022 245490 Lähteenmäki Iiro Turun Suunnistajat
H10 117859 218398 Lähteenmäki Ilmari Turun Suunnistajat
H10 107687 217311 Malinen Otto Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
H10 107340 500377 Pihlaja Eeli Paimion Rasti
H10 115479 249365 Saari Niilo Paimion Rasti
H10 112987 243611 Stenholm Daniel Turun Suunnistajat
H10 112306 237419 Tölkkö Carlit MS Parma
H8 117013 Hannula Sebastian Paimion Rasti
H8 116137 511038 Kallio Noel Turun Suunnistajat
H8 112705 510780 Salmenoja Elmo MS Parma
D14 101915 226629 3554326 Ekström Saana-Mari MS Parma
D14 99503 254344 Elovaara Emma Angelniemen Ankkuri
D14 94713 161341 Emaldynova Alisa Angelniemen Ankkuri
D14 109510 231174 Koskela Katri Angelniemen Ankkuri
D14 93464 510980 Koskinen Oona MS Parma
D14 102140 502834 Kyläkoski Elli Turun Suunnistajat
D14 102802 235002 Lehtinen Martta Angelniemen Ankkuri
D14 102801 246516 Lehtinen Miina Angelniemen Ankkuri
D14 104708 507103 Lehtonen Vilja Angelniemen Ankkuri
D14 112395 248828 Päärni Iina MS Parma
D14 117676 511040 Rytkölä Laura Turun Suunnistajat
D14 113535 505987 Tasala Jessica Turun Suunnistajat
D14 117537 510093 Virta Pihla Paimion Rasti
D12 115090 500204 Anttonen Helmiina Angelniemen Ankkuri
D12 98842 510884 Fingerroos Sofia Paimion Rasti
D12 107904 510820 Fröjdö Ellen Turun Suunnistajat
D12 112910 505142 Halkilahti Siiri Angelniemen Ankkuri
D12 105561 508372 Hanhela Helka MS Parma
D12 112924 239806 Hauta-alus Janessa Turun Suunnistajat
D12 104746 227102 Jalonen Sanni Turun Suunnistajat
D12 110076 503172 Kapanen Anna MS Parma
D12 110077 503085 Kapanen Emma MS Parma
D12 111384 503862 Mäkelä Ella Turun Suunnistajat
D12 109660 245028 3623147 Rantanen Saga Pargas IF
D12 117481 Stenfors Sanni
D12 110393 507143 Söyrilä Iida Angelniemen Ankkuri
D12 113536 506275 Tasala Emily Turun Suunnistajat
D12 111421 238360 Tetri Ella Turun Suunnistajat
D10 115720 507142 Andelmaa Oona Angelniemen Ankkuri
D10 109264 124472 Holmroos Siiri Turun Suunnistajat
D10 111714 245384 Korte Martta Turun Suunnistajat
D10 110075 82690 Kääntönen Ronja MS Parma
D10 108913 244925 Mäkinen Venla Angelniemen Ankkuri
D10 110348 50095 Rantanen Linn Pargas IF
D10 109512 511619 Tapiola Aada Angelniemen Ankkuri
D10 110964 502365 Tranberg Saana Paimion Rasti
D8 112841 177199 Lahdenperä Henriikka Paimion Rasti
D8 113592 511607 Mäkinen Leila Angelniemen Ankkuri
H-Saattaja 117991 237377 Ailus Daniel RastiPiikkiö
H-Saattaja 117748 193291 Anttonen Aapeli Angelniemen Ankkuri
H-Saattaja 116368 240858 Fröjdö Wilhelm Turun Suunnistajat
H-Saattaja 116130 221478 Heinonen Tuomas MS Parma
H-Saattaja 115482 221743 Koponen Evert Paimion Rasti
H-Saattaja 116095 51391 Korte Nuutti Turun Suunnistajat
H-Saattaja 117969 214228 Mäkelä Kauko Angelniemen Ankkuri
H-Saattaja 116097 512049 Niittymäki Frans Turun Suunnistajat
H-Saattaja 116148 Saari Eino Paimion Rasti
H-Saattaja 115767 79386 Salmenoja Urho MS Parma
H-Saattaja 117691 231273 Tapiola Konsta Angelniemen Ankkuri
D-Saattaja 117990 203690 Ailus Michelle RastiPiikkiö
D-Saattaja 117984 55580 Laakso Elssa RastiPiikkiö
D-Saattaja 117437 508071 Pihlaja Hilla Paimion Rasti
D-Saattaja 110028 503080 Pihlaja Silva Paimion Rasti
D-Saattaja 115895 51398 Valkonen Selma Turun Suunnistajat

csv-tiedostoon