FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit, Mynämäen Suunnistajat -52
04.10.2020
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21AL 33918 504567 Hietala Esa Pudasjärven Urheilijat
H21AL 15484 226329 Hirvonen Olli-Petteri Tampereen Pyrintö
H21AL 5649 512854 Kerkola Nico Suomusjärven Sisu
H21AL 11539 109876 Mieskoski Kimmo Rasti-Lukko
H21AL 10563 235308 3859634 Nurminen Ilkka Helsingin Suunnistajat
H21AL 23662 240027 Nuuttila Lauri Lappeen Riento
H21AL 26261 510118 Salonen Otso Lappeen Riento
H21AL 37662 510473 Udell Robin Solf IK
H21AL 15723 511643 Uusitalo Jukka-Pekka Kangasala SK
H21AL 32786 201866 3740255 Virtala Alex Pargas IF
H35 10219 240858 Fröjdö Simon Paimion Rasti
H35 18552 503392 Haarlaa Tapio Helsingin Suunnistajat
H35 20451 510293 Korpinen Taneli Turun Metsänkävijät
H35 21131 511552 Leinonen Jaakko Rajamäen Rykmentti
H35 2017 408345 Mattila Tomi Angelniemen Ankkuri
H35 22205 150642 3556123 Nurminen Ville-Veikko Suosmeren Salpa
H35 34860 41553 Vuorela Veli-Matti Ulvilan Ura
H40 94935 200366 3985579 Beitnes Amund OK 77
H40 17631 500947 Farkas David Helsingin Suunnistajat
H40 5875 505980 Heinikangas Tero Rasti-Lukko
H40 22274 48272 Hirvinen Markus Kokkolan Suunnistajat
H40 12398 210663 Hongisto Osmo Loimaan Jankko
H40 24689 213838 3908001 Hyyppä Tuomas Kokkolan Suunnistajat
H40 912 510052 Isoniemi Vesa OK Trian
H40 103703 180277 Joopi Juha Ulvilan Ura
H40 107237 512881 Kivioja Jussi Nakkilan Wisa
H40 111235 218529 Kärkkäinen Kimmo Helsingin Suunnistajat
H40 105345 501738 Lampinen Jussi Tampereen Pyrintö
H40 38645 502388 Lepistö Mikko Hauhon Sisu
H40 28734 508353 Ritasalo Teemu Espoon Akilles
H40 28076 232359 Rosenblad Kalle Hiidenkiertäjät
H40 30661 230251 Salomäki Janne Hyvinkään Rasti
H40 107013 216166 Sauso Riku Helsingin Suunnistajat
H40 112539 230039 Siivola Jarno Helsingin Suunnistajat
H40 18625 221874 Suominen Petteri Helsingin Poliisi-Voimailijat
H40 519 312826 Toivio Heikki Angelniemen Ankkuri
H40 114659 507298 Tranberg Saku Paimion Rasti
H40 117711 205408 Tuomala Simo Perttelin Peikot
H40 32058 199371 Väänänen Heikki Pihkaniskat
H40 22041 205422 Weckman Janne Vehkalahden Veikot
H45 16262 241482 Aalto Sami MS Parma
H45 36362 504540 Ahtiainen Akseli Kalevan Rasti
H45 115191 507224 Anttonen Mikael Karkki-Rasti
H45 95490 232502 3941192 Biskop Kim Kokkolan Suunnistajat
H45 25128 249472 3560539 Friman Sami Hyvinkään Rasti
H45 31247 201540 Gröhn Timo Tampereen Pyrintö
H45 37892 156781 Heikkonen Rami Suomusjärven Sisu
H45 112957 239193 Henriksson Pasi MS Parma
H45 101191 222367 1531 Hyvärilä Jussi Hyvinkään Rasti
H45 101361 224598 Hyvärinen Pietari Espoon Suunta
H45 3046 500922 3940905 Häkkinen Mika Hiiltomiehet
H45 18265 511963 Isoherranen Sami Lynx
H45 94718 503750 Jalonen Rauli MS Parma
H45 22136 110204 Karttila Jussi MS Parma
H45 15267 506725 Kiintola Jarno Kouvolan Suunnistajat
H45 1615 503265 Koivula Jeppe Helsingin Suunnistajat
H45 30066 505560 Koivula Risto Ulvilan Ura
H45 16666 202694 Kyllästinen Jyri Rasti-Lukko
H45 9998 510474 Kääriäinen Sami Turun Metsänkävijät
H45 110190 226696 Laine Sampo Tampereen Pyrintö
H45 117581 505460 Latva Lauri Asikkalan Raikas
H45 5024 201425 Lehtonen Eero Ulvilan Ura
H45 101767 183041 Liponkoski Sami Tampereen Pyrintö
H45 8542 508244 Mjösund Asgeir Espoon Suunta
H45 35333 237300 Mulari Valtteri Maarian Mahti
H45 103565 509986 Nurmi Janne Uolevi Salon Vilpas
H45 110290 506555 Nurmiainen Jouko OK Raseborg
H45 34141 241681 Nyman Jonas OK Botnia
H45 12866 200067 Packalen Totte Lynx
H45 4760 214938 3790292 Pesu Raino Hiiltomiehet
H45 29836 506065 Pohjola Mikko Lynx
H45 7662 508266 Pohjola Olli-Pekka Koovee
H45 31543 230319 Riikonen Jarno Tampereen Pyrintö
H45 28807 186338 Rintala Rami Hiisirasti
H45 1645 512681 Saarela Jarno Kymin Suunnistajat
H45 13389 503346 Sillanpää Sampo Lynx
H45 116939 221555 Stenholm Pekka Turun Suunnistajat
H45 13881 206995 Tala Tuomas Helsingin Suunnistajat
H45 6891 52407 Teerikoski Petri Lauttakylän Luja
H45 117065 508751 Teriö Tatu Turun Suunnistajat
H45 100677 222272 Toivio Matti RastiPiikkiö
H45 117712 511579 Tuominen Janne Perttelin Peikot
H45 12278 203034 Turkkila Kalle Espoon Suunta
H50 25194 220644 Donner Jan OK 77
H50 100185 504206 3315231 Fey Carl Espoon Suunta
H50 55 483249 Haaramo Panu Espoon Suunta
H50 15205 503373 Harjamäki Petri Hiidenkiertäjät
H50 18921 511522 Heikkinen Jarkko Vehkalahden Veikot
H50 492 215361 Helin Timo Vakka-Rasti
H50 8413 504005 Itkonen Tommi Angelniemen Ankkuri
H50 18328 226521 Jaakkola Jari Maarian Mahti
H50 35437 199977 Julkunen Tero Lounais-Hämeen Rasti
H50 14423 177806 Kerkola Mika Suomusjärven Sisu
H50 12900 199151 3483054 Kiljunen Juha Lahden Suunnistajat-37
H50 11290 251650 Kontio Pasi Kangasala SK
H50 16879 508294 Kuusinen Petri Tampereen Pyrintö
H50 19142 215609 3913571 Larmala Juha-Pekka Espoon Suunta
H50 95156 245376 Lehtinen Marko Salon Vilpas
H50 15130 235288 Liljeström Kimmo Helsingin Suunnistajat
H50 20510 184734 3860194 Lindahl Anders OK Trian
H50 20302 501755 Loukkalahti Marko Hiidenkiertäjät
H50 20305 510203 Loukkalahti Mika Rajamäen Rykmentti
H50 24124 254411 Mannervesi Mika Angelniemen Ankkuri
H50 29261 148831 Mauriala Jarmo Koovee
H50 24117 512101 Mehtälä Markku Pihkaniskat
H50 16541 197576 Mäntylä Pekka Helsingin Suunnistajat
H50 5020 505759 Nieminen Jyrki Lounais-Hämeen Rasti
H50 35431 503423 Nokka Ilkka Rasti 88
H50 33349 181751 Nurmo Mika Punkalaitumen Kunto
H50 14346 511608 Ojala Jari Pirkkalan Hiihtäjät
H50 33504 205792 Oksanen Jukka Rastikarhut
H50 5568 235630 Pihala Mika Rasti-Lukko
H50 39760 510847 Päivike Johan RastiPiikkiö
H50 98622 501619 Ritvanen Paavo Pihkaniskat
H50 32000 240290 Ruohola Risto MS Parma
H50 3100 200892 Ryyppö Jarkko Rastivarsat
H50 12858 506108 Savilahti Petri Lynx
H50 5725 45763 Suominen Juha-Matti Laitilan Jyske
H50 109730 508886 Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät
H50 30313 195473 Vehkalahti Harri Ikaalisten Nouseva-Voima
H50 24090 221622 Venäläinen Toni Valkeakosken Haka
H50 21549 235690 Virta Marko Turun Suunnistajat
H50 14700 226377 3938529 Virtanen Antti Hämeenlinnan Suunnistajat
H55 24767 507675 Frilander Heikki OK Trian
H55 11496 232308 Haajanen Leif OK Raseborg
H55 32352 512266 Hakulinen Pekka Espoon Suunta
H55 116040 234836 Heikkinen Arto Helsingin Suunnistajat
H55 15724 504531 Huhtala Ismo Yläneen Kiri
H55 13879 508297 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H55 112668 229940 Koivisto Timo Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
H55 19062 242980 Kortetjärvi Hannu Pälkäneen Luja-Lukko
H55 39819 488127 Kuokkanen Ismo Turun Suunnistajat
H55 35568 511320 Kuusisto Kimmo MS Parma
H55 13031 506564 Köyvönen Kimmo Maarian Mahti
H55 23911 148421 Lammi Mika Laitilan Jyske
H55 22853 243856 Lindroos Jarmo Espoon Suunta
H55 106029 210615 Lounela Kaarle Turun Suunnistajat
H55 9138 508785 3554458 Maunuksela Jari Urjalan Urheilijat
H55 116 93812 Nikulainen Pekka Helsingin Suunnistajat
H55 20500 51528 3486032 Nyholm Thomas OK Trian
H55 17756 509690 Ojanen Juha Hyvinkään Rasti
H55 3818 505565 Oksanen Teijo Helsingin Suunnistajat
H55 28952 235062 Ray Tomas OK 77
H55 12341 485652 Uusikartano Simo Turun Metsänkävijät
H55 5681 510360 Yliluikki Matti Suomusjärven Sisu
H60 14415 506263 Aakula Ilkka Paimion Rasti
H60 6596 510011 Andersson Bror Kimito SF
H60 30011 505050 Arki Hannu Turun Metsänkävijät
H60 112795 508070 Asikainen Timo Hiisirasti
H60 24615 509223 Bäck Mikael IF Femman
H60 15741 507266 3457660 Halla-Aho Timo Järviseudun Rasti
H60 6175 505674 Helle Markku Saarijärven Pullistus
H60 4214 178004 Koistinen Kari Hiidenkiertäjät
H60 27170 197512 Kuivala Juha Turun Suunnistajat
H60 104462 204033 Lanne Vesa Hiisirasti
H60 24644 504725 Lehto Kari Turun Metsänkävijät
H60 2614 48372 3501509 Leppälä Martti Hämeenlinnan Suunnistajat
H60 6645 239807 Markki Tapio Espoon Suunta
H60 293 254107 Mäntynen Ari Kymin Suunnistajat
H60 8423 501756 Niinistö Harri Angelniemen Ankkuri
H60 14002 504781 Nissilä Jorma Kokkolan Suunnistajat
H60 8420 234828 Paganus Ari Angelniemen Ankkuri
H60 3943 508486 Pajuoja Pekka Lynx
H60 14552 508358 Puustinen Tuomo Pihkaniskat
H60 36566 503368 Salonen Matti Vakka-Rasti
H60 20019 501610 Tiittanen Eino Helsingin Poliisi-Voimailijat
H60 7005 182932 Toivonen Jari Epilän Esa
H60 30904 232368 Valtanen Simo Hinnerjoen Yritys
H60 19888 190480 Viili Osmo MS Parma
H60 709 88367 Viitasalo Harri Riihimäen Suunnistajat
H60 1051 197524 Vuori Rauno Angelniemen Ankkuri
H60 27688 201172 Vuorinen Pekka OK Trian
H60 15436 500699 Ölander Ralf Kimito SF
H65 20107 501977 Ahlqvist Hannu Riihimäen Suunnistajat
H65 5348 218395 Alhoke Timo Turun Metsänkävijät
H65 30817 502727 Halme Tapio Angelniemen Ankkuri
H65 19651 192002 Heinonen Veli-Matti Rajamäen Rykmentti
H65 28100 504096 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H65 21485 245335 Hintukainen Keijo Turun Suunnistajat
H65 5689 56792 Hirvelä Reijo Suosmeren Salpa
H65 19127 181419 Hongisto Keijo Loimaan Jankko
H65 31037 251908 Jakobsson Markus Rastikarhut
H65 17698 50672 Joki Sauli Vetelin Urheilijat
H65 22471 189867 Jokinen Matti Turun Visat
H65 30211 501123 Jumppanen Jarmo Pihkaniskat
H65 6013 502945 Juutilainen Juhani Keravan Urheilijat
H65 18005 195573 Kallio Lasse Suomusjärven Sisu
H65 755 202961 Kallio Risto Angelniemen Ankkuri
H65 12395 511247 3458924 Keltamäki Seppo Joutsenon Kullervo
H65 34540 181219 Kiiskinen Arto Tampereen Pyrintö
H65 11027 509950 Koski Harri Tarpian Suunta
H65 18490 230314 Koskialho Jouko Eurajoen Veikot
H65 24437 239300 Kuivala Hannu Turun Suunnistajat
H65 23400 214959 Kurppa Hannu Angelniemen Ankkuri
H65 30835 500075 Käyhkö Kari Lahden Suunnistajat-37
H65 1245 226671 Laine Esa Kauvatsan Ponteva
H65 20611 168340 Lehtovirta Timo Rastikarhut
H65 85 501422 Lindroos Mårten Kimito SF
H65 20423 251744 Loisa Kari Hirvensalon Heitto
H65 34185 232285 Nieminen Taisto RastiPiikkiö
H65 7555 504889 Nurisalo Seppo Kokkolan Suunnistajat
H65 10944 189414 Nurminen Hannu Hiisirasti
H65 24491 511939 Nurminen Jouko Tampereen Pyrintö
H65 39131 208909 Paunonen Hannu Koovee
H65 23257 195330 Rajala Markku Pälkäneen Luja-Lukko
H65 8999 505721 Rauhamäki Kimmo Jämsän Retki-Veikot
H65 11679 199054 Ritanotko Markku Turun Metsänkävijät
H65 8421 195400 Saarimäki Ilkka Angelniemen Ankkuri
H65 10002 510384 Salonen Kauko Turun Metsänkävijät
H65 12637 229727 Suominen Risto Suomusjärven Sisu
H65 19473 214933 Toivonen Esa Tarpian Suunta
H65 31878 504737 Tuomaala Juhani Kokkolan Suunnistajat
H65 12198 193556 Tuomola Touko Rasti 88
H65 9773 221081 Virtanen Jari Paimion Rasti
H65 34571 205637 Väätäinen Seppo Espoon Suunta
H65 2746 231836 Yli-Kaatiala Jorma Kuortaneen Kunto
H70 94035 512582 Aarnio Seppo RastiPiikkiö
H70 23401 74694 Ahvenainen Seppo Järvenpään Palo
H70 18818 58877 Alilonttinen Martti MS Parma
H70 18220 167572 Euren Pertti Rastikarhut
H70 13816 42255 Hakanen Kai Vallan Suunta
H70 7212 55686 Hiirijoki Pentti Suunta-Sepot
H70 8443 186715 Hofmann Kari Angelniemen Ankkuri
H70 5717 223400 Inki Pekka Turun Metsänkävijät
H70 5885 182727 Kangasaho Simo Hiidenkiertäjät
H70 18009 501563 3982022 Kataja Lasse Suomusjärven Sisu
H70 13727 114578 3498870 Koistinen Leo Vakka-Rasti
H70 8952 208342 3555521 Koskinen Timo Valkeakosken Haka
H70 572 208237 Kuosa Harri Loimaan Jankko
H70 29899 240269 Laine Jaakko Helsingin Suunnistajat
H70 5747 511427 Lainema Ilkka MS Parma
H70 30219 211104 Lakanen Ensio Vaajakosken Terä
H70 30878 509325 3553468 Lakkinen Keijo Suunta-Sepot
H70 13833 177834 Lavikainen Jussi Kangasala SK
H70 15123 224599 Liljeström Åge Helsingin Suunnistajat
H70 24142 222517 Mannervesi Simo Rasti-Lukko
H70 1617 242812 Mustranta Antti Helsingin Suunnistajat
H70 11028 510897 Mäkelä Harri Suunta-Sepot
H70 19681 501697 Parjanne Mikko Espoon Suunta
H70 23050 240291 Peltola Oke Turun Suunnistajat
H70 6966 504869 Peltola Timo MS Parma
H70 34068 501533 Pusa Raimo Oriveden Ponnistus
H70 1805 201670 Roivas Matti Urjalan Urheilijat
H70 14414 180594 Röytiö Lauri Paimion Rasti
H70 24433 199055 Salmenoja Pertti Hirvensalon Heitto
H70 22486 199643 Tammisaari Pentti Hirvensalon Heitto
H70 13481 509699 Terävä Seppo XYZ
H70 22867 250044 3498995 Tolvanen Mauri Leppävaaran Sisu
H70 15252 504756 Turunen Erkki Suunta-Sepot
H70 37327 182689 Valta Matti Jämsän Retki-Veikot
H70 21490 199707 Viljanen Keijo Loimaan Jankko
H70 9968 411548 3863982 Virtanen Jorma Hiisirasti
H70 10333 192701 Vuorinen Lasse Angelniemen Ankkuri
H70 5851 151298 Wessman Risto Hiidenkiertäjät
H75 7133 105770 Elonen Matti Rasti-Lukko
H75 24601 228602 Grönroos Timo MS Parma
H75 18148 507006 Hedenström Rauno Maarian Mahti
H75 1397 509599 Hongisto Heimo Loimaan Jankko
H75 18150 245807 Jokinen Juhani Maarian Mahti
H75 711 510094 3498458 Jylhä Keijo Jämsän Retki-Veikot
H75 23993 231323 Kallio Kari Suomusjärven Sisu
H75 30122 223418 Kivistö Erkki Pihkaniskat
H75 25648 502306 Kleemola Pauli Perttelin Peikot
H75 31011 245138 Kärkkäinen Eero Espoon Suunta
H75 1549 205853 Laakso Raimo Halikon Hakoniskat
H75 20367 199868 Laine Erkki Angelniemen Ankkuri
H75 11397 221972 Mattsson Per-Åke Kimito SF
H75 21553 250453 Moisio Kalevi Turun Suunnistajat
H75 10985 182758 Mäkinen Jaakko Angelniemen Ankkuri
H75 10583 51347 Orrensalo Reijo Turun Visat
H75 21498 209968 Paldanius Jorma Turun Suunnistajat
H75 25156 253974 Punkero Toivo Lahden Suunnistajat-37
H75 12369 54534 Rantanen Ismo Palo-88
H75 5018 182732 Rapakko Timo Suomusjärven Sisu
H75 19810 199365 Rautarae Veikko Hirvensalon Heitto
H75 37066 93029 Rintala Paavo Palo-88
H75 30623 199315 3391976 Rönkkö Paavo Espoon Suunta
H75 17352 250982 Urhonen Seppo Turun Suunnistajat
H75 7009 180562 Verha Koitto Vakka-Rasti
H75 22304 135671 Yliuntinen Hannu Karjaan Ura
H80 9745 232499 Aronen Osmo Rastikarhut
H80 7023 252020 Eilu Kalevi Rasti-Lukko
H80 18245 223442 Helariutta Eero Rastikarhut
H80 3884 191849 Holmström Bengt Kimito SF
H80 7181 245065 Kuusisto Seppo Rasti-Lukko
H80 26 500092 4054045 Laitinen Raimo Hiidenkiertäjät
H80 30454 239144 Launis Kari Raisu Lumous
H80 7131 45409 Nurmi Pekka Rasti-Lukko
H80 30065 45254 Rosenqvist Onni Suosmeren Salpa
H80 13761 190159 Saario Pentti Loimaan Jankko
H80 22499 199158 Viiri Jyrki Hirvensalon Heitto
H80 11415 508850 3966348 Åberg Karl-Erik Espoon Suunta
H20 26744 199017 Kerkola Teemu Suomusjärven Sisu
H18 97994 510291 Brysch Erik MS Parma
H18 97452 201303 Kytömäki Aapo SK Uusi
H18 100917 114617 Nieminen Lauri Valkeakosken Haka
H18 91583 506740 3860194 Nordgren Simon OK Trian
H18 106112 245794 Platonov Simeon Navi
H18 90887 507817 Rantala Valtteri Valkeakosken Haka
H18 103865 509956 Still Alec OK Trian
H18 36113 505489 Tamminen Kasperi Lappeen Riento
H18 94973 209174 Willman Iivari Rastikarhut
H16 98000 207091 Aalto Lauri MS Parma
H16 90103 503340 3941895 Aaltonen Tatu Lynx
H16 38935 230880 Aho Rauli Valkeakosken Haka
H16 90411 508553 3985918 Arvela Henri Lahden Suunnistajat-37
H16 94724 501286 Axelin Eelis Paimion Rasti
H16 97190 505407 Engström Simon Pargas IF
H16 18925 226325 Fritzen Florian Lynx
H16 95700 510359 Granqvist Eetu Lahden Suunnistajat-37
H16 90564 508269 3943586 Hirvilahti Joona Vehkalahden Veikot
H16 38228 506580 Holmroos Sakari Turun Suunnistajat
H16 93445 506871 Jalonen Aapo MS Parma
H16 36595 509527 Kallioniemi Jami Rasti-Lukko
H16 102767 241511 Kenttämies Eevert Koovee
H16 98753 189433 Koivisto Mikael SK Uusi
H16 92594 512040 Koivula Emil Helsingin Suunnistajat
H16 35797 201456 Koskinen Aaro Tampereen Pyrintö
H16 112534 510089 Koskinen Mikael Rasti-Nokia
H16 99730 203084 Kujansuu Aaro Rastikarhut
H16 91317 190775 Lahti Paavo Rastikarhut
H16 36440 512063 Lehtonen Elias Ulvilan Ura
H16 90912 510229 Leinamo Tuomas Tampereen Pyrintö
H16 36972 508478 Lemberg Ville Rasti-Jussit
H16 95080 501958 3941010 Liponkoski Aapo Tampereen Pyrintö
H16 107012 505707 Meuronen Joonas Helsingin Suunnistajat
H16 95738 507177 Muukkonen Topias MS Parma
H16 90441 508338 Mäki-Laurila Anttoni Tampereen Pyrintö
H16 90832 508530 Niemensivu Miki Rasti-Lukko
H16 90749 251327 Nikkinen Hannes Hiidenkiertäjät
H16 102160 509369 Noponen Juho Espoon Suunta
H16 36300 161431 Ojala Urho Kouvolan Suunnistajat
H16 102033 510818 Paananen Joonas Turun Suunnistajat
H16 108773 131902 Palomäki Oskari Ulvilan Ura
H16 111352 508215 Punto Eetu Rasti-Nokia
H16 661 501336 4097440 Riissanen Pyry Espoon Akilles
H16 99104 509898 Ruusu Rasmus Espoon Suunta
H16 96653 181917 Salomäki Jaakko SK Uusi
H16 97281 184772 4122933 Simola Jere Koovee
H16 95326 506991 4124723 Sivonen Miro Tampereen Pyrintö
H16 102324 511934 Taura Kalle Valkeakosken Haka
H16 36533 227210 Virtanen Aapo Paimion Rasti
H16 95228 244903 Vuorensola Joonatan Lynx
H15 99544 508541 Haara Eino Helsingin Suunnistajat
H15 110274 227845 Heikkinen Aaro Helsingin Suunnistajat
H15 101995 231073 Hippeläinen Oliver Pihkaniskat
H15 102435 512171 Hyvärinen Luukas Espoon Suunta
H15 107290 239977 Isosaari Antti MS Parma
H15 100389 507121 4118733 Koskinen Eemil Tampereen Pyrintö
H15 105515 227399 Lahtinen Antti Hiidenkiertäjät
H15 101997 217370 Lamminmäki Markus Pihkaniskat
H15 95391 192674 Leskinen Eemeli Lynx
H15 97192 208350 Lindroos Elias Pargas IF
H15 115457 250302 Lindén Elias Pihkaniskat
H15 97197 182638 Länsiluoto Juho Helsingin Suunnistajat
H15 112208 508187 Niemelä Julius Rasti-Nokia
H15 90833 180430 Niemensivu Roni Rasti-Lukko
H15 38136 505651 Norrbacka Roni-Eemil Asikkalan Raikas
H15 106380 208911 Seppä Elias Angelniemen Ankkuri
H15 94811 245494 Teuri Lukas Espoon Suunta
H15 37705 512021 Vennelä Nuutti Kangasala SK
H14 100398 512330 Bergström Kasper OK Kristina
H14 99582 506469 Carlsson Oliver Espoon Akilles
H14 101092 235168 Haapala Juuso Paimion Rasti
H14 102484 509283 Harju Tuomas Rasti-Nokia
H14 112996 241954 Hirvinen Joona Kokkolan Suunnistajat
H14 113673 512172 Holmberg Valter Espoon Suunta
H14 104701 226582 Hyvärilä Touko Hyvinkään Rasti
H14 101667 197695 Kallela Lenni Helsingin Suunnistajat
H14 90824 249211 Kallioniemi Justus Rasti-Lukko
H14 10503 177098 Koponen Rasmus Lynx
H14 569 205941 Kuusisto Olli Koovee
H14 98744 512873 Laapas Rasmus Rajamäen Rykmentti
H14 102365 511571 Lehtovirta Eetu Tampereen Pyrintö
H14 95032 511675 Liljeström Matias Helsingin Suunnistajat
H14 35972 236546 Lintula Aapo OK Trian
H14 95081 512034 4056677 Liponkoski Eino Tampereen Pyrintö
H14 99875 227879 Muhonen Aatu Rasti-Jussit
H14 38501 512974 3906443 Pesu Akseli Tampereen Pyrintö
H14 105682 502021 Pinta Leevi Koovee
H14 102642 508212 Ritala Arttu Tampereen Pyrintö
H14 497 182412 Schüle Elias Koovee
H14 99101 249447 Tiainen Antti Espoon Suunta
H14 104994 227259 3911187 Toivonen Nuutti Rajamäen Rykmentti
H14 109425 238647 Tonteri Tuomas Kouvolan Suunnistajat
H14 94530 509073 3941010 Tuominen Rami Kankaanpään Suunnistajat
H14 102342 508179 Virkajärvi Aapo Jämsän Retki-Veikot
H14 98562 190830 Vuorinen Miki Koovee
H13 94012 215263 Donner Jeremy OK 77
H13 98790 202905 Friman Eemeli Hyvinkään Rasti
H13 102005 504122 Hahto Vili Pihkaniskat
H13 103314 234830 Hakanen Eliel Rasti-Lukko
H13 105892 231939 Heinonen Janne MS Parma
H13 98501 504930 Hellstedt Oliver Lynx
H13 98758 508789 Hirvensalo Eetu Rasti-Jussit
H13 104785 509058 Hämäläinen Aaro Kangasala SK
H13 95240 505650 Isoherranen Antti Lynx
H13 107289 239960 Isosaari Aarne MS Parma
H13 107990 195077 3980398 Kallio Santeri Kokkolan Suunnistajat
H13 109443 231548 Kavonius Atte Hiidenkiertäjät
H13 99886 194203 3864329 Kiiski Olavi Kymin Suunnistajat
H13 114608 502718 Kinnari Unto Karjaan Ura
H13 106005 512880 Kivioja Arttu Rastikarhut
H13 106633 512168 Koivula Lauri Ulvilan Ura
H13 108460 239728 Kujala Aapo Hiidenkiertäjät
H13 99731 189287 Kujansuu Lauri Rastikarhut
H13 104504 231623 Kääntönen Arttu MS Parma
H13 108004 227586 Laisev Vjatseslav Pihkaniskat
H13 91501 215117 Lakanen Lauri Helsingin Suunnistajat
H13 104021 512048 Lillqvist Erik Tampereen Pyrintö
H13 103406 205851 Länsiluoto Väinö Helsingin Suunnistajat
H13 104993 508292 Malmström Kaapo Rajamäen Rykmentti
H13 113056 506853 Mourujärvi Jonne Rajamäen Rykmentti
H13 102852 238137 Nurmo Olavi Punkalaitumen Kunto
H13 111174 505032 Nyman Elias Pihkaniskat
H13 110383 205912 Nyman Matias Turun Suunnistajat
H13 116911 199719 Oksanen Aaro Kangasala SK
H13 91210 45973 Pakarinen Jere Rasti-Nokia
H13 109708 505768 Pirinen Teemu Angelniemen Ankkuri
H13 106978 245795 Platonov Mikael Navi
H13 96729 177178 Pylvänäinen Jere Kouvolan Suunnistajat
H13 101086 254807 Riikonen Atte Tampereen Pyrintö
H13 107781 227655 Saarela Ossi Kymin Suunnistajat
H13 98845 77073 Saranen Mikael Helsingin Suunnistajat
H13 105816 217149 Skyttä Akseli Tampereen Pyrintö
H13 99060 511255 3942919 Syväterä Sampo Tampereen Pyrintö
H13 99204 217619 4053666 Takanen Eetu Vehkalahden Veikot
H13 101833 181635 Tuominen Kaapo Espoon Suunta
H13 110549 504643 Vaje Jaakko SK Uusi
H13 114914 507180 Vartiainen Lukas Turun Suunnistajat
H13 101975 221736 Virtanen Topi Paimion Rasti
H13 103926 217386 Vuorela Samu Espoon Akilles
H13 98691 227405 Vuorensola Tuomas Lynx
H13 97608 232428 Wickholm Arthur OK Trian
H12 106233 41181 Ahtola Touko Kangasala SK
H12 109087 511911 3812310 Fey Erik Espoon Suunta
H12 111031 509597 Göransson Niklas Hämeenlinnan Suunnistajat
H12 113423 234945 Heikkinen Arsi Helsingin Suunnistajat
H12 99207 510023 3943701 Hirvilahti Niklas Vehkalahden Veikot
H12 113416 241953 Hirvinen Jesse Kokkolan Suunnistajat
H12 104770 246711 Holmström Samuli OK Trian
H12 102460 505994 Joensuu Aapo Helsingin Suunnistajat
H12 112415 230834 Joopi Lauri Ulvilan Ura
H12 104012 218668 Karvonen Tatu Kouvolan Suunnistajat
H12 108266 501636 Kinnunen Onni Kangasala SK
H12 107608 230938 Kirves Antti SK Uusi
H12 105499 221593 Kärkkäinen Miika Helsingin Suunnistajat
H12 118122 167883 Lehtonen Valtteri Kiukaisten Urheilijat
H12 114770 511657 Leinonen Otso Rajamäen Rykmentti
H12 105606 241632 Malmström Peetu Rajamäen Rykmentti
H12 103518 504974 Mattila Ato Kangasala SK
H12 106725 227986 Muhonen Eetu Rasti-Jussit
H12 109519 235468 Mäkelä Konsta Koovee
H12 98438 235762 Närvä Kaapo Lynx
H12 104480 503388 Oksa Sampo Paimion Rasti
H12 94715 203952 Paju Vilho Tampereen Pyrintö
H12 113176 76376 Pellikka Väinö Hiidenkiertäjät
H12 111222 509634 Penttilä Akseli Koovee
H12 111233 504538 Pirilä Petrus Espoon Suunta
H12 96884 508492 Riikonen Eevert Tampereen Pyrintö
H12 102643 204235 Ritala Samu Tampereen Pyrintö
H12 105433 219680 Roschier Eemil Helsingin Suunnistajat
H12 107582 507129 Söyrilä Leevi Angelniemen Ankkuri
H12 111406 218308 Tanttu Aksel RastiPiikkiö
H12 112416 500810 Teerikoski Pyry Lauttakylän Luja
H12 108570 505936 Tolonen Vilho Koovee
H12 99196 231129 Tyni Sisu Vehkalahden Veikot
H12 107497 509832 Uusitalo Tami Kangasala SK
H12 101747 505444 505444 Veikkola Eemil Espoon Akilles
H12 107580 505448 Virtanen Onni Angelniemen Ankkuri
H10RR 115606 508957 Ahlfors Matias Tampereen Pyrintö
H10RR 109088 511652 3694189 Fey Mark Espoon Suunta
H10RR 112336 509685 Harjamäki Sisu Helsingin Suunnistajat
H10RR 105486 227840 Heikkinen Paavo Tampereen Pyrintö
H10RR 113082 511140 Heinonen Lauri Lynx
H10RR 110230 232439 Honkala Niilo Tampereen Pyrintö
H10RR 105127 236086 Johansson Patrik Espoon Suunta
H10RR 109531 195441 Kiljunen Eikka Lahden Suunnistajat-37
H10RR 104081 232472 Kinni Aaro Espoon Suunta
H10RR 115482 221743 Koponen Evert Paimion Rasti
H10RR 104067 222340 Koski Konsta Koovee
H10RR 109673 504976 Koskinen Okko Tampereen Pyrintö
H10RR 116396 510120 Laapas Oliver Rajamäen Rykmentti
H10RR 110608 222391 Loukkalahti Antti Rajamäen Rykmentti
H10RR 107687 217311 Malinen Otto Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
H10RR 110125 201466 Packalen Jonas Lynx
H10RR 115479 249365 Saari Niilo Paimion Rasti
H10RR 109040 58780 Sulonen Eemil Rasti-Lukko
H10RR 110804 244554 Tiits Kaarle Tampereen Pyrintö
H10RR 117087 251993 Tuominen Pietari Lynx
H10RR 101045 512287 Varjola Veeti Koovee
H10RR 107425 505589 Veikkola Viljami Espoon Akilles
H10RR 113615 244210 Vilhonen Olavi Paimion Rasti
H10RR 110547 237363 Väänänen Jesse SK Uusi
H10 105681 215516 Aalto Pauli MS Parma
H10 108596 207063 4054003 Ekström Lassi MS Parma
H10 105148 505654 Karttila Eero MS Parma
H10 107606 237910 Koivisto Luukas SK Uusi
H10 113802 246701 Koskinen Linus OK Trian
H10 113746 246716 Kullberg Lauri OK Trian
H10 106559 221638 Lepistö Onni Hauhon Sisu
H10 110087 228016 Leskinen Eino Lynx
H10 102697 241565 Liuha Eino Kangasala SK
H10 113619 507117 Pusa Väinö Pälkäneen Luja-Lukko
H10 112987 243611 Stenholm Daniel Turun Suunnistajat
H10 102710 501525 Syrjälä Vilho Lounais-Hämeen Rasti
H10 105664 506310 Vilska Eemi Rajamäen Rykmentti
H10 111979 246732 Yrjans Pontus Närpes OK
H9RR 109514 182726 Backman Antto Kangasala SK
H9RR 116187 512103 Ekqvist Otto Hiidenkiertäjät
H9RR 113041 505726 Farkas Niklas Espoon Suunta
H9RR 114921 238438 Fröjdö Robert Turun Suunnistajat
H9RR 116368 240858 Fröjdö Wilhelm Turun Suunnistajat
H9RR 105562 126259 Hanhela Huuko MS Parma
H9RR 108119 248641 Heikkinen Juho Tampereen Pyrintö
H9RR 107430 503447 Jaloluoma Kaarlo Espoon Akilles
H9RR 116137 511038 Kallio Noel Turun Suunnistajat
H9RR 109638 244977 Kinni Otto Espoon Suunta
H9RR 117637 248455 Koivula Elias Helsingin Suunnistajat
H9RR 115476 208382 Lempainen Johannes Turun Metsänkävijät
H9RR 118093 153090 153090 Leporanta Joel Espoon Akilles
H9RR 117568 250738 Liukas Viljami Kangasala SK
H9RR 115658 210080 Lähteenmäki Pyry Turun Suunnistajat
H9RR 110234 243584 Mariani Frank Koovee
H9RR 107765 221586 Matilainen Sakari Espoon Suunta
H9RR 113294 195310 Multala Oskari Rajamäen Rykmentti
H9RR 115064 125174 Nieminen Valtteri Valkeakosken Haka
H9RR 116097 512049 Niittymäki Frans Turun Suunnistajat
H9RR 113413 508721 Nissinen Akseli Tampereen Pyrintö
H9RR 114756 505952 Orhanen Kaarlo Rasti-Kurikka
H9RR 108367 249824 Paju Eemil Tampereen Pyrintö
H9RR 114437 244421 Pietilä Valtteri Tampereen Pyrintö
H9RR 111604 510867 Pohjalainen Veikka Vehkalahden Veikot
H9RR 108472 238133 Riikonen Ville Tampereen Pyrintö
H9RR 112705 510780 Salmenoja Elmo MS Parma
H9RR 107554 505010 Salomäki Oskari Hyvinkään Rasti
H9RR 113037 190013 Saranen Samuel Pihkaniskat
H9RR 116276 254817 Tetri Eemil Turun Suunnistajat
H9RR 115983 54793 Teuri Linus Espoon Suunta
H9RR 112968 214835 Veikkola Juhani Espoon Akilles
H9RR 114511 511499 Vilska Jooa Rajamäen Rykmentti
H9RR 116390 510097 Välimäki Tomi Paimion Rasti
H9RR 116392 510125 Välimäki Topi Paimion Rasti
H9RR 115638 244224 Väänänen Mikko Pihkaniskat
H9RR 115770 512263 Wiklund Anton Rastihaukat
H9RR 117151 511949 Wirola Aukusti Kangasala SK
D21AL 23389 199478 Koivusalo Sanna Rastikarhut
D21AL 91795 244841 Kääriä Venla Kymin Suunnistajat
D21AL 7249 200098 Saarimäki Heini Angelniemen Ankkuri
D21AL 33134 232465 3737699 Saarinen Anu Rasti 88
D21AL 25904 500097 Ylikylä Sanna Angelniemen Ankkuri
D35 6479 504770 Dambe Inga Paimion Rasti
D35 5241 208239 Kangasaho Essi Hiidenkiertäjät
D35 17644 207266 Orkola Saana Hiidenkiertäjät
D35 31104 504959 Väre Tiina Someron Esa
D40 28870 507148 Autio Päivi Hiisirasti
D40 39750 213931 Carlsson Sanna Espoon Akilles
D40 100184 511664 3808573 Fey Natalia Espoon Suunta
D40 4591 508599 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat
D40 22345 510394 Kyckling Katja Lynx
D40 101696 512545 Kytömäki Katri Keravan Urheilijat
D40 115643 510153 Maunula Minna Kokkolan Suunnistajat
D40 115653 43800 Paganus-Anttonen Mari Angelniemen Ankkuri
D40 28934 218572 Ryyppö Minna Helsingin Suunnistajat
D40 20582 254222 Salmenoja Sanna MS Parma
D40 27332 201208 Siivonen Hanna-Mari Koovee
D40 12508 509379 Sillanpää Hanna Lynx
D40 16179 501452 3554433 Taini Mia Jämsän Retki-Veikot
D40 10905 47807 Tiits Laura Tampereen Pyrintö
D40 107245 145949 Torvela Tiina Kuopion Suunnistajat
D40 97410 251086 Vaara Inga-Maria Karkki-Rasti
D40 24366 221322 Vilska Tiina Rajamäen Rykmentti
D40 110291 511980 Wolff Charlotta OK Raseborg
D45 103698 191460 Hirvonen Riitta Vakka-Rasti
D45 97920 502824 Hosio Sanna Espoon Suunta
D45 22910 226570 Hovinen Mari Keravan Urheilijat
D45 18123 182843 Isoherranen Kirsi Lynx
D45 104172 512165 Kirves Hetti Keravan Urheilijat
D45 17643 221596 Kivelä Riikka Vehkalahden Veikot
D45 18090 500721 Kleemola Katri Perttelin Peikot
D45 37162 249358 Koistinen Helena Vakka-Rasti
D45 113290 227329 Lamppu Tiina MS Parma
D45 116381 512929 Latva Katariina Asikkalan Raikas
D45 22972 215513 Laukkanen Marja Kouvolan Suunnistajat
D45 101365 220739 Laurila Milla OK Trian
D45 29936 41968 3487410 Naskali Liisa Kyrös-Rasti
D45 27772 43525 3558806 Nousiainen Sari Espoon Suunta
D45 5584 249510 Nurmela Anu Lahden Suunnistajat-37
D45 98636 512787 Nybakken Line Espoon Suunta
D45 8342 206683 4051124 Pesu Mervi Hiiltomiehet
D45 117569 242725 Platonova Riikka Navi
D45 15713 508950 Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat
D45 31846 503344 Sane Mari Helsingin Suunnistajat
D45 27296 512111 Tiitola-Savilahti Annamari Lynx
D45 95989 202014 Varjola Johanna Koovee
D45 3868 205421 Velema Riikka Rasti 88
D50 18235 196256 3829975 Arvela Kirsi Lahden Suunnistajat-37
D50 25809 509727 Havia-Kinnala Helena Angelniemen Ankkuri
D50 15490 235200 Heikkinen Anniina Vehkalahden Veikot
D50 17113 82004 Hokajärvi Anja-Riitta Pihkaniskat
D50 98170 193483 Kallela Sari Helsingin Suunnistajat
D50 6737 215381 Kerkola Tiina Suomusjärven Sisu
D50 14529 232293 Koistinen Marjo Espoon Suunta
D50 97658 237136 3910593 Kotro Pia Kymin Suunnistajat
D50 101228 201323 Laurila Anneli OK Trian
D50 20058 201419 Pietilä-Annala Jaana Kangasala SK
D50 19524 250133 Ray Carola OK 77
D50 35447 507232 Saarijärvi Sari Rasti-Nokia
D50 21454 510843 Seppälä Anu Epilän Esa
D50 16377 227314 Torp-Donner Heidi OK 77
D50 13753 511243 Tupitsa Nina Helsingin Suunnistajat
D50 5026 222943 Valkonen Sanna Turun Suunnistajat
D50 8956 156561 Välimaa Tuija Rasti 88
D50 30301 198934 Yli-Kauppila Marika Pargas IF
D55 3570 250458 Haajanen Ulrika OK Raseborg
D55 12326 512265 Hakulinen Paula Espoon Suunta
D55 126 192065 Koskivaara Eija MS Parma
D55 6076 506129 Miettinen Päivi Vakka-Rasti
D55 20463 506904 Mäkelä Tiina Rauman Työväen Urheilijat
D55 7204 506162 Nurmi Anne Angelniemen Ankkuri
D55 7216 508931 3280799 Nyholm Satu OK Trian
D55 17974 228700 Reiman Anu Angelniemen Ankkuri
D55 13900 251185 Savolainen Paula Paimion Rasti
D55 18374 510888 Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät
D60 2346 501174 Henriksson Ann-Catherine Pargas IF
D60 17609 191741 Jumppanen Helena Pihkaniskat
D60 99071 508354 Kallio Arja Riihimäen Suunnistajat
D60 4124 193596 Kiiskinen Gunnevi Tampereen Pyrintö
D60 18526 204295 Kokkila Marita Espoon Suunta
D60 17003 505991 Kukkasjärvi Elina Rajamäen Rykmentti
D60 305 507110 Lähteenmäki Pirjo Paimion Rasti
D60 5533 251652 Miettinen Jaana Turun Suunnistajat
D60 4724 58255 Paunonen Silva Koovee
D60 1809 505552 3983053 Pelto-Huikko Anne Hiisirasti
D60 15191 504554 3553856 Saari Marita Suunta-Sepot
D60 38116 503134 Saarimäki Helena Angelniemen Ankkuri
D60 17380 83579 Taimisto Sinikka MS Parma
D60 31082 216616 Tammisalo Netta Kangasala SK
D60 7008 210370 Toivonen Merja Epilän Esa
D65 17269 502004 Ahlqvist Kristiina Riihimäen Suunnistajat
D65 28394 501810 Kalliola Pirkko Maarian Mahti
D65 5888 182766 Kangasaho Sirpa Hiidenkiertäjät
D65 2192 235268 Koskialho Elisabeth Eurajoen Veikot
D65 15167 232280 Lavikainen Pirjo Kangasala SK
D65 834 511900 Metsämäki Leena Turun Suunnistajat
D65 375 208142 Moilanen Kirsti Maarian Mahti
D65 9553 189413 Nurminen Aila Hiisirasti
D65 22577 511938 Nurminen Eija Tampereen Pyrintö
D65 19938 505120 Parjanne Marja-Liisa Espoon Suunta
D65 117394 509888 Roslöf Ursula Kimito SF
D65 25716 199149 Salmenoja Hely Hirvensalon Heitto
D65 23748 510385 Salonen Iiris Turun Metsänkävijät
D65 21416 222015 Suna Eija MS Parma
D65 7119 254048 Suomela Margit Rasti-Lukko
D65 2442 504216 Turunen Päivi-Kaarina Suunta-Sepot
D70 11887 512682 Ketola Paula Loimaan Jankko
D70 24893 204256 Lakanen Sirpa Raja-Karjalan Suunnistajat
D70 18752 238755 3483641 Malmsten Beatrice Lynx
D70 24242 195498 Mannervesi Helena Rasti-Lukko
D70 7130 251171 Nurmi Raija Rasti-Lukko
D70 29539 209175 Rahkasuo Kaarina Rasti 88
D70 39702 232287 Ritasalo Maaria Vakka-Rasti
D70 22761 231775 4047379 Ruusunen Marja-Liisa Epilän Esa
D70 8645 232442 Venäläinen Kaija Valkeakosken Haka
D70 22087 154088 Verha Maija Vakka-Rasti
D20 36352 507011 Isoniemi Sandra OK Trian
D20 35859 505930 3487576 Järventausta Ennimaria Kyrös-Rasti
D20 13351 250134 Laitinen Emilia Vehkalahden Veikot
D20 37400 511924 Lindgren Hanna IF Femman
D20 96014 222461 Mäntylä Anni Helsingin Suunnistajat
D20 939 242883 Nurmo Katariina Punkalaitumen Kunto
D20 35546 186801 Venetjoki Venla Kokkolan Suunnistajat
D18 38955 248730 Aaltonen Milla Ikaalisten Nouseva-Voima
D18 39311 503192 Hahn Olivia Solf IK
D18 108427 235860 Hyörtti Maria Rasti-Lukko
D18 715 510936 Joensivu Inka Valkeakosken Haka
D18 92644 510787 3937570 Linnainmaa Katja Kangasala SK
D18 103942 508278 Lounela Alina Turun Suunnistajat
D18 99138 239966 3772381 Markki Emmi Espoon Suunta
D18 90780 501689 3695145 Myrskog Rosa IK Kronan
D18 96015 503170 Mäntylä Kaisa Helsingin Suunnistajat
D18 35798 195201 4052445 Pesu Vilma Tampereen Pyrintö
D18 92056 500452 3966173 Rannila Venla Vetelin Urheilijat
D18 102030 502722 Rantala Henna Turun Suunnistajat
D18 91738 508639 Simola Rita Koovee
D18 39281 512744 Torrkulla Henna IF Femman
D18 38582 506993 Tuhkanen Suvi Ulvilan Ura
D16 102417 205296 Aalto Aura Tampereen Pyrintö
D16 106276 240102 Berg Nicolina OK Botnia
D16 37913 501175 3970597 Ekström Lotte-Line MS Parma
D16 94725 254508 Haapala Jaana Paimion Rasti
D16 38029 250963 Heikkinen Roosa Vehkalahden Veikot
D16 90819 206629 Heinikangas Veera Rasti-Lukko
D16 94280 512066 Holmala Kira Ikaalisten Nouseva-Voima
D16 19296 511282 Hosio Iris Espoon Suunta
D16 95202 188440 3904075 Hyyppä Liina Kokkolan Suunnistajat
D16 90608 508173 Hämäläinen Elina Rajamäen Rykmentti
D16 90366 500185 Isoherranen Salla Lynx
D16 19462 201802 Julkunen Siiri Tampereen Pyrintö
D16 35804 508060 Jussila Emma Tampereen Pyrintö
D16 101046 206730 Kaikkonen Oona Koovee
D16 97159 227211 Karttila Inkeri MS Parma
D16 99487 191483 Laine Noora Tampereen Pyrintö
D16 91966 508401 Lehtonen Venla Ulvilan Ura
D16 97709 223446 3936358 Linnainmaa Annukka Kangasala SK
D16 12766 504751 Matinheikki Liisa Tampereen Pyrintö
D16 90798 510218 Miettinen Kiia Espoon Suunta
D16 106654 512068 3905858 Myllymäki Matilda Kokkolan Suunnistajat
D16 103897 504891 Mänty Elisa Rajamäen Rykmentti
D16 97534 200021 Mäntylä Ulla-Riina Helsingin Suunnistajat
D16 90750 251201 Nikkinen Saana Hiidenkiertäjät
D16 90440 241983 Nurmo Pauliina Punkalaitumen Kunto
D16 111173 504916 Nyman Ida Lynx
D16 106022 505720 3252111 Pirilä Elisa MS Parma
D16 104954 505146 4030896 Punto Elli Rasti-Nokia
D16 96551 508876 Sallila Katarina Helsingin Suunnistajat
D16 98694 191688 Tuomisto Kerttu MS Parma
D16 90628 503117 Turakainen Veera Lynx
D16 38476 246333 Turkkila Liisa Espoon Suunta
D16 36104 508224 Valio Salla Tampereen Pyrintö
D16 96926 503006 Virkajärvi Heta Jämsän Retki-Veikot
D16 91641 501874 4052395 Virtala Emmi Pargas IF
D16 108351 500718 Vuori Milla Espoon Akilles
D16 13970 510185 Wickholm Saga OK Trian
D16 13983 235293 Wickholm Wilma OK Trian
D15 109036 220501 Ahlfors Anni Rasti-Lukko
D15 97073 182786 Ahonen Jutta Angelniemen Ankkuri
D15 115664 510068 Aulanko Aino Espoon Akilles
D15 15715 509960 Gröhn Ronja Tampereen Pyrintö
D15 108428 231534 Hyörtti Sini Rasti-Lukko
D15 99415 506595 Joensuu Lumi Helsingin Suunnistajat
D15 99885 203761 3905981 Kiiski Aliisa Kymin Suunnistajat
D15 4028 249224 Kontio Kirsi Kangasala SK
D15 97523 512353 Kulju Eevi Hämeenlinnan Suunnistajat
D15 94587 512014 Kyllästinen Inka Rasti-Lukko
D15 105498 503120 Kärkkäinen Eeva Helsingin Suunnistajat
D15 115637 506212 Laitakari Heta Pihkaniskat
D15 38033 255172 Laitinen Julia Vehkalahden Veikot
D15 104020 511984 3308434 Lillqvist Isabella Tampereen Pyrintö
D15 112141 250230 Mäki Aino Hämeenlinnan Suunnistajat
D15 96391 226335 Näsi Minea Rasti-Jussit
D15 99859 504317 3907268 Outinen Katariina Kymin Suunnistajat
D15 110453 234846 Pellikka Virna Hiidenkiertäjät
D15 96216 238616 Pohjola Pihla Koovee
D15 10622 237201 Rehberger Nadja Helsingin Suunnistajat
D15 106706 218147 Rokala Erica Halsuan Toivo
D15 103611 202675 Roschier Siiri Helsingin Suunnistajat
D15 99285 215106 Tupitsa Milla Helsingin Suunnistajat
D15 106846 128642 Uus-Mäkelä Anniina Kiukaisten Urheilijat
D15 114875 512175 Vanhala Heidi SK Uusi
D15 39396 511756 Varjola Mette Koovee
D14 112246 206684 Ahlbäck Alva Pargas IF
D14 105188 227245 Anttila Krista SK Uusi
D14 100014 227082 Biskop Patricia Kokkolan Suunnistajat
D14 108525 506306 Davidsson Linnéa Tampereen Pyrintö
D14 99503 254344 Elovaara Emma Angelniemen Ankkuri
D14 95656 177610 3910981 Hoskari Sanni Rastiketut
D14 97731 511495 3487295 Häkkinen Kaisla Tampereen Pyrintö
D14 99275 512145 Hänninen Sanni Tampereen Pyrintö
D14 99226 191912 Kiintola Emilia Kouvolan Suunnistajat
D14 99374 190791 Kiljunen Eevi Lahden Suunnistajat-37
D14 93464 510980 Koskinen Oona MS Parma
D14 90572 221870 Kriktilä Pihla Vehkalahden Veikot
D14 102140 502834 Kyläkoski Elli Turun Suunnistajat
D14 107252 502369 Lampinen Pihla Tampereen Pyrintö
D14 102665 502566 Lampinen Siina Tampereen Pyrintö
D14 103905 503274 Loukkalahti Aino Rajamäen Rykmentti
D14 105677 210215 Luhtasaari Nea Rasti-Jussit
D14 96649 511262 Lukkari Matilda SK Uusi
D14 35908 500838 4119343 Mbembela Kia Lynx
D14 100996 198461 Multala Moona Rajamäen Rykmentti
D14 95662 250688 3310505 Naskali Johanna Kyrös-Rasti
D14 100918 150785 Nieminen Reetta Valkeakosken Haka
D14 95715 511529 Nordgren Cecilia OK Trian
D14 112395 248828 Päärni Iina MS Parma
D14 102702 205327 Raimovaara Emma Hämeenlinnan Suunnistajat
D14 105817 500467 4120564 Rantanen Annika Koovee
D14 95828 500712 Ryynänen Ella Pihkaniskat
D14 6018 512045 Salonen Heidi Koovee
D14 113040 237901 Siivola Iida Helsingin Suunnistajat
D14 90110 230139 Sukselainen Laura Lynx
D14 105529 240855 Viippola Sofia Helsingin Suunnistajat
D14 96872 202928 Viskari Saana Lynx
D14 102357 504642 Väistökoski Meri Tampereen Pyrintö
D13 110396 504366 Ahlfors Erika Tampereen Pyrintö
D13 101915 226629 3554326 Ekström Saana-Mari MS Parma
D13 110418 505691 Farkas Villö Espoon Suunta
D13 103006 501983 Jaloluoma Kaisa Espoon Akilles
D13 106030 238889 Järvenpää Seela Tampereen Pyrintö
D13 102295 236488 Kajander Saana OK Trian
D13 102170 508122 Kankaanpää Martta Espoon Suunta
D13 109510 231174 Koskela Katri Angelniemen Ankkuri
D13 102802 246420 246420 Lehtinen Martta Angelniemen Ankkuri
D13 102801 246516 Lehtinen Miina Angelniemen Ankkuri
D13 104708 507103 Lehtonen Vilja Angelniemen Ankkuri
D13 102543 238708 Liuha Vilma Kangasala SK
D13 95453 202642 Lohtander Eerika Rasti-Lukko
D13 90611 232372 Löfgren Wilma Rajamäen Rykmentti
D13 106410 230464 Mariani Sandra Koovee
D13 112911 221725 Matilainen Julia Rastihaukat
D13 102004 235759 Miettinen Iida Pihkaniskat
D13 110699 241976 Mustonen Vilma Kangasala SK
D13 108500 506544 Mäkelä Ilona Koovee
D13 112346 213845 Määttälä Selma Kokkolan Suunnistajat
D13 95602 511620 Niemenmaa Meeri Ikaalisten Nouseva-Voima
D13 108312 500676 Noponen Terhi Espoon Suunta
D13 110972 205764 Nurmela Helmiina Lahden Suunnistajat-37
D13 111466 507418 Oksa Siiri Rastikarhut
D13 108908 41022 Palomäki Emilia Ulvilan Ura
D13 109097 500895 Rajala Maija Rasti-Jussit
D13 102259 218155 Suihkonen Inga-Sofia OK Trian
D13 91834 505616 Taini Elli Jämsän Retki-Veikot
D13 113535 505987 Tasala Jessica Turun Suunnistajat
D13 99113 217289 Teuri Venla Espoon Suunta
D13 101794 205847 Vallittu Tuuli Kangasala SK
D13 110624 506597 Väkiparta Siiri Rajamäen Rykmentti
D13 110669 503316 Ylilehto Emilia Tampereen Pyrintö
D12 110456 234798 Anttila Kiira SK Uusi
D12 111141 236386 Engblom Lydia OK Trian
D12 117687 511971 Enqvist Enna Rajamäen Rykmentti
D12 117870 511930 Eskola Inka Espoon Suunta
D12 98842 510884 Fingerroos Sofia Paimion Rasti
D12 107904 510820 Fröjdö Ellen Turun Suunnistajat
D12 104767 246595 Grönholm Clara OK Trian
D12 112910 505142 Halkilahti Siiri Angelniemen Ankkuri
D12 105854 503276 Harjamäki Manja Helsingin Suunnistajat
D12 110229 238509 Honkala Emmi Tampereen Pyrintö
D12 96066 215212 Isoniemi Stella OK Trian
D12 102584 228968 Jormanainen Tuuli Kangasala SK
D12 112982 507329 Kaijalainen Katariina Espoon Akilles
D12 109455 194863 Ketola Matleena Kokkolan Suunnistajat
D12 104617 502367 Koivula Ida Helsingin Suunnistajat
D12 106552 510256 4118295 Koskinen Aino Tampereen Pyrintö
D12 102712 505758 Koskinen Iida Rasti-Nokia
D12 108475 227400 Lahtinen Venla Hiidenkiertäjät
D12 111207 124430 Laine Liina Lauttakylän Luja
D12 113656 203869 Lamppu Laura MS Parma
D12 113657 203975 Lamppu Lotta MS Parma
D12 107306 218741 Laukkanen Alma Kouvolan Suunnistajat
D12 105549 237175 Lehtinen Lotta Helsingin Suunnistajat
D12 113845 244829 Lehtonen Elisa Kouvolan Suunnistajat
D12 102366 511570 Lehtovirta Saana Tampereen Pyrintö
D12 95739 500338 Muukkonen Roosa SK Uusi
D12 111384 503862 Mäkelä Ella Turun Suunnistajat
D12 108206 228053 Määttänen Stella Rastikarhut
D12 110280 502846 Nurmiainen Elsa OK Raseborg
D12 118000 511618 Pekkanen Nuppu-Sofia Rastihaukat
D12 96144 235361 3943578 Pesu Lotta Tampereen Pyrintö
D12 102777 190835 Pyhtilä Neea Kyrös-Rasti
D12 95699 511622 3911971 Salmia Kaisla Tarpian Suunta
D12 106728 235355 Saranpää Saara Rasti-Jussit
D12 105501 226935 Sauso Aada Helsingin Suunnistajat
D12 113039 238658 Siivola Alina Helsingin Suunnistajat
D12 104980 232050 Sillanpää Alisa Lynx
D12 99701 249379 Sulonen Saana Rasti-Lukko
D12 97471 511771 Syrjälä Alina Lounais-Hämeen Rasti
D12 107960 231076 Takkinen Erika Espoon Akilles
D12 117210 219432 Tuomala Matilda Angelniemen Ankkuri
D10RR 112267 505545 Göransson Alisa Hämeenlinnan Suunnistajat
D10RR 118124 246665 Hämälistö Lilli Turun Suunnistajat
D10RR 114850 236593 Jukka Pinja Pihkaniskat
D10RR 106008 229004 Kalari Inkamari Tampereen Pyrintö
D10RR 108186 131644 Koivusalo Elli Rastikarhut
D10RR 111714 245384 Korte Martta Turun Suunnistajat
D10RR 116178 504793 Krüger Lilja Espoon Akilles
D10RR 113905 252080 Leppävuori Anni Närpes OK
D10RR 113906 252075 Leppävuori Linn Närpes OK
D10RR 110947 506216 Niemi Minka Espoon Suunta
D10RR 108459 242781 Nikkinen Lotta Hiidenkiertäjät
D10RR 107372 43235 Närvä Niira Lynx
D10RR 101889 205317 Riikonen Silva Tampereen Pyrintö
D10RR 115400 242621 Sauso Edith Helsingin Suunnistajat
D10RR 107828 503315 Siikanen Siiri Lahden Suunnistajat-37
D10RR 109512 511619 Tapiola Aada Angelniemen Ankkuri
D10RR 104082 244555 Tiits Maria Tampereen Pyrintö
D10RR 112288 234946 Tomula Inka Rastikarhut
D10RR 116942 508309 Tuominen Joanna Hämeenlinnan Suunnistajat
D10RR 105055 230336 Turpeinen Saana Tampereen Pyrintö
D10RR 108728 236965 Tyni Veera Vehkalahden Veikot
D10RR 108323 510539 Varesvuo Siiri Rastikarhut
D10 108987 254114 Breilin Linda Asikkalan Raikas
D10 104450 232724 Lauronen Anni Tampereen Pyrintö
D10 109675 509938 Lehtonen Aurora Ulvilan Ura
D10 105108 226967 Malm Saara Tampereen Pyrintö
D10 116046 250452 Myllymäki Elsa Ikaalisten Nouseva-Voima
D10 110119 501559 Ojapalo Olivia Lynx
D10 104901 229039 Pyhtilä Vilma Kyrös-Rasti
D10 101163 209214 Saarinen Taimi Tampereen Pyrintö
D10 104835 227256 Siivonen Anni Koovee
D10 110557 90773 Taiveaho Fanny SK Uusi
D10 110964 502365 Tranberg Saana Paimion Rasti
D10 104637 221872 Vallittu Sini Kangasala SK
D9RR 115720 507142 Andelmaa Oona Angelniemen Ankkuri
D9RR 110444 242619 Anttila Mira SK Uusi
D9RR 115554 218518 Haara Saara Helsingin Suunnistajat
D9RR 113328 246505 Haarlaa Lilja Helsingin Suunnistajat
D9RR 115631 246399 Haarlaa Sini Helsingin Suunnistajat
D9RR 117154 250842 Hakanen Elsa Rasti-Lukko
D9RR 110952 506106 Hilasvuori Venla Espoon Suunta
D9RR 115661 249685 Hirvikorpi Emma Espoon Akilles
D9RR 107490 228701 Kankaanpää Miina Espoon Suunta
D9RR 115674 237318 Ketola Mette Kokkolan Suunnistajat
D9RR 111644 502942 Kiiski Emilia Kymin Suunnistajat
D9RR 117017 511526 Kinnari Lilja Karjaan Ura
D9RR 113166 189855 Kirves Kaisa SK Uusi
D9RR 108187 227799 Kujansuu Siiri Rastikarhut
D9RR 116196 248416 Kumpulainen Kaisla Turun Suunnistajat
D9RR 112841 177199 Lahdenperä Henriikka Paimion Rasti
D9RR 112581 189782 Lakanen Lilja Helsingin Suunnistajat
D9RR 116904 511489 Laukkanen Pihla Karjaan Ura
D9RR 109997 241700 Lauronen Elina Tampereen Pyrintö
D9RR 115780 246363 Lehtonen Julia Kouvolan Suunnistajat
D9RR 105794 83665 Lehtonen Nella Hauhon Sisu
D9RR 106560 511955 Lepistö Aino Hauhon Sisu
D9RR 113299 512279 Lyytikäinen Hilla Espoon Suunta
D9RR 110731 248421 Martomaa Lilja Espoon Suunta
D9RR 116264 244813 Mononen Amanda Kalevan Rasti
D9RR 113592 511607 Mäkinen Leila Angelniemen Ankkuri
D9RR 108913 244925 Mäkinen Venla Angelniemen Ankkuri
D9RR 117589 510186 Ojapalo Odessia Lynx
D9RR 110688 138128 Paukkunen Siiri MS Parma
D9RR 110028 503080 Pihlaja Silva Paimion Rasti
D9RR 117938 191539 Pikkarainen Aamu Espoon Akilles
D9RR 116558 240264 Pusa Olga Pälkäneen Luja-Lukko
D9RR 116658 508839 Pärkö Viola Vakka-Rasti
D9RR 117606 249815 Reiman Sonja OK Trian
D9RR 116213 216574 Siikanen Hertta Hollolan Urheilijat -46
D9RR 117159 250590 Siivola Ilona Helsingin Suunnistajat
D9RR 109641 246435 Siivonen Aino Koovee
D9RR 101144 501453 Taini Iida Jämsän Retki-Veikot
D9RR 113783 242999 Takanen Titi Vehkalahden Veikot
D9RR 113681 250751 Tarri Emma Kyrös-Rasti
D9RR 110948 237240 Tuominen Noomi Espoon Suunta
D9RR 113485 242795 Tyni Ellen Vehkalahden Veikot
D9RR 115895 51398 Valkonen Selma Turun Suunnistajat
D9RR 113020 506895 Varvikko Iina Espoon Akilles
D9RR 112830 506266 Vehmasto Milla Pihkaniskat
D9RR 115706 248821 Velema Signe Paimion Rasti
D9RR 118121 Vuorensola Hilla Lynx
D9RR 116391 510116 Välimäki Tilda Paimion Rasti
D9RR 106815 229353 Weckman Selma Vehkalahden Veikot
D9RR 117686 208162 Wiik Iida Pihkaniskat
D9RR 117089 511936 Wirola Eeva Kangasala SK
H11 108372 244219 Anana John Pihkaniskat
H11 95628 230364 Backman Voitto Kangasala SK
H11 105790 508946 Ekqvist Leo Hiidenkiertäjät
H11 110392 504866 Halkilahti Emil Angelniemen Ankkuri
H11 103536 229043 Immonen Topias Hämeenlinnan Suunnistajat
H11 102169 217602 Kankaanpää Mikki Espoon Suunta
H11 117016 511527 Kinnari Vilho Karjaan Ura
H11 108028 509061 Kivistö Joona Tampereen Pyrintö
H11 110055 509899 Koponen Oliver Paimion Rasti
H11 108471 506567 Lahdenperä Aaro Paimion Rasti
H11 111142 505408 Laine Oliver Turun Suunnistajat
H11 113236 506727 Latva Leino Asikkalan Raikas
H11 115475 246560 Lempainen Eero Turun Metsänkävijät
H11 110732 211492 Martomaa Eero Espoon Suunta
H11 105615 220790 Mjösund Rasmus Espoon Suunta
H11 110971 241973 Nurmela Eevert Lahden Suunnistajat-37
H11 111358 505767 Orhanen Johannes Rasti-Kurikka
H11 98085 221290 Paju Eelis Tampereen Pyrintö
H11 103269 505549 Pohjalainen Olli Vehkalahden Veikot
H11 109749 511009 Reiman Niklas OK Trian
H11 105036 312855 Ryyppö Topias Helsingin Suunnistajat
H11 111359 512288 Savinainen Joakim Rasti-Kurikka
H11 104834 216546 Siivonen Eero Koovee
H11 111471 503985 Tomula Otso Rastikarhut
H11 105432 222140 Varvikko Aaro Espoon Akilles
H11 105352 216443 Vigren Valtteri Koovee
H11 108065 240300 Virtanen Otto Angelniemen Ankkuri
H11 111112 502756 Vuorenmaa Joona Koovee
H11 102493 506888 Väistökoski Miko Tampereen Pyrintö
H11 110648 506711 Väkiparta Simo Rajamäen Rykmentti
H11 112018 244112 Väänänen Lauri Pihkaniskat
H9-12TR 104013 218744 Karvonen Elmo Kouvolan Suunnistajat
H9-12TR 113443 249444 249444 Kekarainen Urho Espoon Suunta
H9-12TR 102919 220755 Kiintola Eemil Kouvolan Suunnistajat
H9-12TR 111263 239715 Kujala Otto Hiidenkiertäjät
H9-12TR 118123 244121 Laitakari Olli Pihkaniskat
H9-12TR 105642 241678 Lehtinen Viljami Angelniemen Ankkuri
H9-12TR 102623 45597 Lehtonen Eemeli Hauhon Sisu
H9-12TR 102053 201243 Matilainen Tuomas Espoon Suunta
H9-12TR 115816 510009 Mourujärvi Jere Rajamäen Rykmentti
H9-12TR 105077 227337 Ojanen Arto Rastikarhut
H9-12TR 107340 500377 Pihlaja Eeli Paimion Rasti
D11 115090 500204 Anttonen Helmiina Angelniemen Ankkuri
D11 108000 244221 Hallman Anni Pihkaniskat
D11 105561 508372 Hanhela Helka MS Parma
D11 110402 254536 Hyyppä Alisa Kokkolan Suunnistajat
D11 118039 510209 Hälikkä Milja Helsingin Suunnistajat
D11 106007 229007 Kalari Kaisla Tampereen Pyrintö
D11 110076 503172 Kapanen Anna MS Parma
D11 106731 234950 Kataja Enni Rasti-Jussit
D11 113745 246700 Koskinen Frida OK Trian
D11 103901 221579 Kulju Silva Hämeenlinnan Suunnistajat
D11 102404 208534 Laitinen Sofia Vehkalahden Veikot
D11 107764 48059 Lyytikäinen Kaisla Espoon Suunta
D11 108458 250617 Länsiluoto Venla Helsingin Suunnistajat
D11 107905 507182 1823 Mennala Venla Hämeenlinnan Suunnistajat
D11 114507 248840 Mononen Linda Kalevan Rasti
D11 107680 242957 Näykki Minttu Lapuan Virkiä
D11 111465 504827 Oksa Jenni Rastikarhut
D11 111476 237023 Peltotalo Alma Hämeenlinnan Suunnistajat
D11 108336 506514 Pohjola Linnea Helsingin Suunnistajat
D11 109617 230055 Rajala Kerttu Rasti-Jussit
D11 105696 231295 Sippola Sanni Lapuan Virkiä
D11 110393 507143 Söyrilä Iida Angelniemen Ankkuri
D11 102397 235750 4043600 Takanen Tiitu Vehkalahden Veikot
D11 108696 236553 Talonen Elsa Ikaalisten Nouseva-Voima
D11 105221 217490 Tamminen Anna Kyrös-Rasti
D11 113536 506275 Tasala Emily Turun Suunnistajat
D11 111421 238360 Tetri Ella Turun Suunnistajat
D11 105056 230343 Turpeinen Selma Tampereen Pyrintö
D11 102492 244939 4041430 Vepsäläinen Elsa Kymin Suunnistajat
D11 115549 85353 Vuorela Sofia Ulvilan Ura
D11 102634 182142 Weckman Venla Vehkalahden Veikot
D11 113302 244930 Ylikojola Veera Rasti-Jussit
D9-12TR 110077 503085 Kapanen Emma MS Parma
D9-12TR 103998 227112 3864329 Kiiski Ilona Kymin Suunnistajat
D9-12TR 113051 137695 137695 Kuusela Lotta Espoon Akilles
D9-12TR 106937 251188 Suojoki Hanna Pälkäneen Luja-Lukko
D9-12TR 106938 251280 Suojoki Milla Pälkäneen Luja-Lukko
D9-12TR 108702 512264 Wiklund Alma Rastihaukat

csv-tiedostoon