FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kultainen kompassi -cup kansallinen keskimatka, Tampereen Pyrintö
15.09.2019
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21A 26783 229664 Huovila Jarkko Kalevan Rasti
H21A 22896 508089 Lakanen Jani Koovee
H21A 8215 180861 Lehtola Samu Kangasala SK
H21A 24232 505515 Muukkonen Petteri OK Trian
H21A 27139 191731 Nurminen Jussi Valkeakosken Haka
H21A 11884 510929 3986825 Saikko Antti Tampereen Pyrintö
H21A 414 502025 Sankelo Hermanni Ikaalisten Nouseva-Voima
H21A 19498 410773 Teittinen Panu Kangasala SK
H21A 25719 205939 Uitto Jussi Rasti-Kurikka
H21A 30914 500069 Uitto Ville Rasti-Kurikka
H21A 33187 205125 3935483 Vainio Antti MS Parma
H21A 3089 242950 Väisänen Henrik MS Parma
H21A 25071 248569 Väisänen Patrik Kouvolan Suunnistajat
H21A 117031 245824 de la Pascua Aragón Pablo Koovee
H35 31413 508270 4025391 Koski Jussi Ylistaron Kilpa-Veljet
H35 19972 185360 Räty Harri Hiidenkiertäjät
H35 13260 190519 Vigren Petteri Rasti-Nokia
H40 5758 226482 3827953 Asikainen Saku Hiisirasti
H40 22274 48272 Hirvinen Markus Kokkolan Suunnistajat
H40 31175 507133 Kalvas Teemu Keravan Urheilijat
H40 30969 246341 Nylund André OK Raseborg
H40 110266 236075 Tuomaala Ville Vaasan Suunnistajat
H45 30039 207286 Jokela Jari Rasti-Nokia
H45 27875 201131 Leppänen Kristian Lahden Suunnistajat-37
H45 110290 506555 Nurmiainen Jouko OK Raseborg
H45 7662 508266 Pohjola Olli-Pekka Koovee
H45 30974 208410 Torrkulla Jan IF Femman
H45 24090 221622 Venäläinen Toni Valkeakosken Haka
H50 45817 43829 Emaldinov Yuri Angelniemen Ankkuri
H50 6517 49746 Kauppila Timo Saloisten Reipas
H50 21415 508878 Ketola Mika Koovee
H50 31555 209070 Numminen Mika Urjalan Urheilijat
H50 4056 503278 Peltoniemi Vesa Kaustisen Pohjan-Veikot
H50 548 207264 3256658 Ruuska Vesa Kangasala SK
H50 34528 508637 3906195 Viitasaari Tommi Kokkolan Suunnistajat
H50 3561 507300 Wikblom Tomas IF Minken
H55 107263 223419 Hintsanen Harri Itä-Hämeen Rasti
H55 403 508115 Itkonen Arto Turun Suunnistajat
H55 2610 56344 Maijala Kari Epilän Esa
H55 24106 230509 Mannila Jussi Kangasala SK
H55 20500 51528 3486032 Nyholm Thomas OK Trian
H55 14418 48110 Sipponen Matti Paimion Rasti
H55 880 510868 3807047 Viitasaari Sauli Kokkolan Suunnistajat
H55 14959 192036 Virtanen Markku Lammin Säkiä
H60 4874 82266 Ahola Arvo Rasti-Kurikka
H60 11090 510061 Granholm Tommi Koovee
H60 6175 505674 Helle Markku Saarijärven Pullistus
H60 3359 226673 Jalanto Esko Kangasala SK
H60 29621 504218 Malinen Jouko Rajamäen Rykmentti
H60 22747 508103 3561065 Nieminen Aki Rasti-Nokia
H60 8974 510133 Nieminen Tapio Jämsän Retki-Veikot
H60 108385 215458 Paukkola Jari Riihimäen Suunnistajat
H65 20064 510855 Huikkola Markku Kangasala SK
H65 107337 192055 Ilmakunnas Pekka Pihkaniskat
H65 19184 509894 Jyväsjärvi Tapio Mäntän Seudun Eräpirkat
H65 18175 238852 Kaukiainen Raimo Hollolan Urheilijat -46
H65 30835 500075 Käyhkö Kari Lahden Suunnistajat-37
H65 13833 177834 Lavikainen Jussi Kangasala SK
H65 13078 207372 Lylynperä Jarmo Suunta-Sepot
H65 101775 503998 Nevalainen Pentti Rastikarhut
H65 24718 201136 3936119 Nyberg Henry OK Trian
H65 33497 488085 Ovaska Ari Epilän Esa
H65 19219 41091 Pietilä Pekka Kangasala SK
H65 21452 194875 Ritala Ola Epilän Esa
H65 11679 199054 Ritanotko Markku Turun Metsänkävijät
H65 1681 501618 3496809 Tarvainen Juhani Pitäjänmäen Tarmo
H65 13481 509699 Terävä Seppo XYZ
H65 2746 231836 Yli-Kaatiala Jorma Kuortaneen Kunto
H70 30033 208094 Ansamaa Reino Rasti-Nokia
H70 3799 504720 Hahto Matti Oriveden Ponnistus
H70 101691 195016 Hartikainen Pertti S. Riihimäen Suunnistajat
H70 3612 223405 Huhta Tapani Kangasala SK
H70 21411 142330 Immanen Pertti Oriveden Ponnistus
H70 1444 511763 Keränen Kauko Urjalan Urheilijat
H70 32012 241599 Lahti Hannu Päijät-Rasti
H70 16186 227980 Laitinen Matti Mesikämmenet
H70 30878 509325 3553468 Lakkinen Keijo Suunta-Sepot
H70 1999 510230 3493921 Lindstedt Tapio Oriveden Ponnistus
H70 2316 217147 Niemi Pentti Hauhon Sisu
H70 21573 57434 Talvitie Heikki Pirkkalan Hiihtäjät
H75 9923 200069 Kuusisto Kalevi Hämeenlinnan Tarmo
H75 25156 222351 Punkero Toivo Lahden Suunnistajat-37
H75 24977 214103 Rajamäki Matti Kyrös-Rasti
H75 36324 91992 3451655 Sulander Heikki Epilän Esa
H75 7009 180562 Verha Koitto Vakka-Rasti
H18 109028 504850 Hihnala Henrik Koovee
H18 37436 214020 Kalvas Tuomo SK Uusi
H18 110763 227747 Koponen Jani Rasti-Vihti
H18 95398 503717 Koskinen Eemil Rasti-Nokia
H18 39741 502882 Lahti Valtteri Rastikarhut
H18 31408 505023 Mustajoki Olli Tampereen Pyrintö
H16 36595 189792 Kallioniemi Jami Rasti-Lukko
H16 112534 510089 Koskinen Mikael Rasti-Nokia
H16 95753 180275 Lehtiniemi Eino Rasti-Nokia
H16 100917 114617 Nieminen Lauri Valkeakosken Haka
H16 97708 506285 4109757 Tukiainen Jyry Tampereen Pyrintö
H16 97707 506429 Tukiainen Otso Tampereen Pyrintö
H16 96928 502825 Virkajärvi Juho Jämsän Retki-Veikot
H14 98000 207091 Aalto Lauri MS Parma
H14 94712 90286 Emaldynov Artur Angelniemen Ankkuri
H14 97182 510380 Hauhia Aleksi Rasti-Jussit
H14 112996 241954 Hirvinen Joona Kokkolan Suunnistajat
H14 102767 241511 Kenttämies Eevert Koovee
H14 38501 206683 3906443 Pesu Akseli Tampereen Pyrintö
H14 94897 235384 Peura Kaapo Espoon Suunta
H14 98562 190830 Vuorinen Miki Kokkolan Suunnistajat
H12 113416 241953 Hirvinen Jesse Kokkolan Suunnistajat
H12 98677 189959 Kemppi Anton Espoon Suunta
H12 99243 205135 Ketola Lauri Tampereen Pyrintö
H12 106633 221983 Koivula Lauri Ulvilan Ura
H12 91501 215117 Lakanen Lauri Koovee
H12 95630 506733 Lemberg Anton Tampereen Pyrintö
H12 104021 512048 Lillqvist Erik Kangasala SK
H12 113056 506853 Mourujärvi Jonne Rajamäen Rykmentti
H12 111128 505911 Pienimäki Nemo Tampereen Pyrintö
H12 101086 89130 Riikonen Atte Tampereen Pyrintö
H12 105816 217149 Skyttä Akseli Tampereen Pyrintö
H12 99060 511255 3942919 Syväterä Sampo Tampereen Pyrintö
H12 92024 251141 Vartiala Oskari Rasti-Nokia
H12 102342 508179 Virkajärvi Aapo Jämsän Retki-Veikot
H10RR 107005 218908 Bonden Sisu Rasti-Nokia
H10RR 112110 239957 Granlund Axel Närpes OK
H10RR 105585 216469 Lilja Masi Tampereen Pyrintö
H10RR 115816 510009 Mourujärvi Jere Rajamäen Rykmentti
H10RR 115472 238631 Repo Saku Tampereen Pyrintö
H10RR 110907 237349 Vartiala Valtteri Rasti-Nokia
H10RRS 116088 Mikkolainen Leo Tampereen Pyrintö
H10 107002 47801 Kauppila Roope Koovee
H10 108028 509061 Kivistö Joona Tampereen Pyrintö
H10 110576 236060 Martikainen Joonatan Kangasala SK
H10 104834 216546 Siivonen Eero Koovee
H10 111471 503985 Tomula Otso Rastikarhut
H10 105352 216443 Vigren Valtteri Koovee
H10 111112 502756 Vuorenmaa Joona Koovee
H10 102493 506888 Väistökoski Miko Tampereen Pyrintö
H9RR 105486 227840 Heikkinen Paavo Tampereen Pyrintö
H9RR 101158 509895 Samposalo Rasmus Tampereen Pyrintö
H9RR 111979 246732 Yrjans Pontus Närpes OK
H8RR 115606 508957 Ahlfors Matias Tampereen Pyrintö
H8RR 112849 508482 Hietala Nuutti Suunta Jyväskylä
H8RR 105743 191654 Hietala Samu Lapuan Virkiä
H8RR 104897 214201 Itävuo Roope Tampereen Pyrintö
H8RR 107585 222505 Kinnari Elmeri Tampereen Pyrintö
H8RR 108026 504979 Kivistö Aleksi Tampereen Pyrintö
H8RR 108063 229012 Myllykoski Matias Tampereen Pyrintö
H8RR 115064 125174 Nieminen Valtteri Valkeakosken Haka
H8RR 109515 230300 Raimovaara Leo Hämeenlinnan Suunnistajat
H8RR 112764 216320 Tiisanoja Elias Keuruun Kisailijat
H8RRS 107006 215389 Bonden Pyry Rasti-Nokia
H8RRS 113480 508533 Haverinen Vilho Tampereen Pyrintö
H8RRS 108119 248641 Heikkinen Juho Tampereen Pyrintö
H8RRS 113413 508721 Nissinen Akseli Tampereen Pyrintö
D21A 10668 186661 Annala Vilma Kangasala SK
D21A 20523 239100 Heikkonen Anni MS Parma
D21A 11840 191100 Kuusisto Idaliina Koovee
D21A 24500 508766 Niittynen Miia Koovee
D21A 28526 507008 Rintanen Heini Turun Suunnistajat
D21A 25524 202885 Räty Elina Hiidenkiertäjät
D21A 11197 217454 Saarijärvi Salla Rastikarhut
D21A 9847 205849 Savolainen Iida Kangasala SK
D21A 27332 201208 Siivonen Hanna-Mari Koovee
D21A 5531 191976 Suokko Susanna Lapuan Virkiä
D21A 5598 500094 Ukskoski Karoliina Koovee
D21A 3014 180457 Uotila Ulrika Koovee
D35 17585 226996 Ojapalo Anna Lynx
D35 14459 204880 Taanila Maria Kankaanpään Suunnistajat
D40 5897 509991 Eeva Jonna Kangasala SK
D40 25721 509527 Kallioniemi Reija Rasti-Lukko
D40 17643 221596 Kivelä Riikka Vehkalahden Veikot
D40 24464 501942 3623576 Salo Katri Helsingin Suunnistajat
D40 110291 511980 Wolff Charlotta OK Raseborg
D45 36767 501980 Ketola Heli Koovee
D45 111295 227208 Koskinen Riikka Rasti-Nokia
D50 5835 508408 Hauhia Eija Rasti-Jussit
D50 20058 201419 Pietilä-Annala Jaana Kangasala SK
D50 21454 510843 Seppälä Anu Epilän Esa
D55 97043 505897 Alanen Kirsimarja Rasti-Nokia
D55 7714 201305 Annila Heli Koovee
D55 10838 503755 3499498 Laurila Saija Kangasala SK
D55 160 483211 3554748 Maijala Sari Epilän Esa
D55 123 181475 Sipponen Eija Paimion Rasti
D60 10167 252083 Antila Suvi Pälkäneen Luja-Lukko
D60 107089 222179 Ilmakunnas Seija Pihkaniskat
D60 7524 240101 Korpio Aulikki Valkeakosken Haka
D60 15191 504554 3553856 Saari Marita Suunta-Sepot
D60 10057 111946 Virtanen Marjo Hiisirasti
D65 1783 153205 Laitinen Hellevi Espoon Akilles
D65 15167 232280 Lavikainen Pirjo Kangasala SK
D65 850 235330 3911864 Nurminen Arja Valkeakosken Haka
D65 30901 205184 3514833 Pajunen Arja Oriveden Ponnistus
D70 6991 43662 Kemppi Tuula Pirkkalan Hiihtäjät
D70 18180 503377 3446713 Sulander Mirja-Liisa Epilän Esa
D70 8645 232442 Venäläinen Kaija Valkeakosken Haka
D70 22087 154088 Verha Maija Vakka-Rasti
D75 22761 231775 4047379 Ruusunen Marja-Liisa Epilän Esa
D16 91484 501871 Hietala Emmi Lapuan Virkiä
D16 12766 504751 Matinheikki Liisa Tampereen Pyrintö
D16 10056 239104 Schmidt Emilia Tampereen Pyrintö
D16 36104 508224 Valio Salla Tampereen Pyrintö
D16 91149 506185 3906088 Viitasaari Liina Kokkolan Suunnistajat
D14 99406 231947 Ala-Jaskara Veera Kyrös-Rasti
D14 91635 197572 Anttila Minea SK Pohjantähti
D14 98040 197564 Goman Matleena Vesaisen Pojat
D14 104638 186482 Haanpää Venla Tampereen Pyrintö
D14 97284 182964 Hemmi Mai SK Pohjantähti
D14 104975 241271 Laakkonen Minttu Lynx
D14 39151 195342 Lautamo Penne Vaasan Suunnistajat
D14 103173 508396 Mäkäräinen Selma SK Pohjantähti
D14 96216 238616 Pohjola Pihla Koovee
D14 97885 235485 Similä Selina SK Pohjantähti
D14 98946 510959 4026621 Suokko Matilda Lapuan Virkiä
D14 33427 182799 Takala Kaisa Tampereen Pyrintö
D14 105957 221976 Tuomaala Ella Vaasan Suunnistajat
D12 110396 504366 Ahlfors Erika Tampereen Pyrintö
D12 91238 506403 Karkiainen Hetaliina Keuruun Kisailijat
D12 106410 230464 Mariani Sandra Koovee
D12 113751 240025 Mustikkamaa Salla Rasti-Nokia
D12 110280 502846 Nurmiainen Elsa OK Raseborg
D10RR 116547 510141 Mustikkamaa Eevi Rasti-Nokia
D10RR 108336 506514 Pohjola Linnea Helsingin Suunnistajat
D10RR 115828 47150 Tunturi Nuppu Hämeenlinnan Suunnistajat
D10 106007 229007 Kalari Kaisla Tampereen Pyrintö
D10 105108 226967 Malm Saara Tampereen Pyrintö
D10 105056 230343 Turpeinen Selma Tampereen Pyrintö
D9RR 116035 249194 Karjalainen Sonja Tampereen Pyrintö
D9RR 104450 232724 Lauronen Anni Tampereen Pyrintö
D9RR 101889 205317 Riikonen Silva Tampereen Pyrintö
D9RR 101163 209214 Saarinen Taimi Tampereen Pyrintö
D9RR 104082 244555 Tiits Maria Tampereen Pyrintö
D9RR 112288 234946 Tomula Inka Rastikarhut
D8RR 115000 244336 Hiltunen Helka Hämeenlinnan Tarmo
D8RR 106008 229004 Kalari Inkamari Tampereen Pyrintö
D8RR 116034 250679 Karjalainen Milla Tampereen Pyrintö
D8RR 107003 503077 Kauppila Kaisla Koovee
D8RR 107650 229251 Koski Sofia Ylistaron Kilpa-Veljet
D8RR 108913 244925 Mäkinen Venla Angelniemen Ankkuri
D8RR 113452 242882 Rusanen Selma Hauhon Sisu
D8RR 109641 246435 Siivonen Aino Koovee
D8RR 104835 227256 Siivonen Anni Koovee
D8RR 105055 230336 Turpeinen Saana Tampereen Pyrintö
D8RR 111113 232345 Vuorenmaa Saana Koovee
D8RRS 112581 189782 Lakanen Lilja Koovee
H6RRS 116231 505036 Hukkanen Veikko Tampereen Pyrintö
H6RRS 112425 235292 Hyvölä Sampo Hämeenlinnan Suunnistajat
H6RRS 117056 Karjalainen Sauli Tampereen Pyrintö
H6RRS 112785 208399 Laamanen Atte Tarpian Suunta
H6RRS 116087 54830 Mikkolainen Nooa Tampereen Pyrintö
H6RRS 116963 51394 Repo Hugo Tampereen Pyrintö
H6RRS 108472 238133 Riikonen Ville Tampereen Pyrintö
H6RRS 110259 229040 Tuomaala Eemil Vaasan Suunnistajat
H4RRS 116234 236196 Hukkanen Oiva Tampereen Pyrintö
H4RRS 117090 249198 Rusanen Severi Hauhon Sisu
H4RRS 113785 Räty Lasse Hiidenkiertäjät
D6RRS 112426 232321 Hyvölä Anna Hämeenlinnan Suunnistajat
D6RRS 109997 241700 Lauronen Elina Tampereen Pyrintö
D6RRS 113592 214067 Mäkinen Leila Angelniemen Ankkuri
D6RRS 113415 220825 Nissinen Iida Tampereen Pyrintö
D6RRS 113454 242777 Rusanen Senni Hauhon Sisu
D6RRS 113628 209669 Samposalo Lotta Tampereen Pyrintö
D4RRS 116263 413413 Muukkonen Saana SK Uusi
D4RRS 117105 223371 Mäkinen Elsa Angelniemen Ankkuri
H11 99421 506724 Hietala Vilho Suunta Jyväskylä
H11 107007 508271 Koski Juuso Ylistaron Kilpa-Veljet
H11 105283 221891 Ovaska Aleksi Tarpian Suunta
H11 104473 193234 Peltoniemi Sulo Kaustisen Pohjan-Veikot
H11 111222 509634 Penttilä Akseli Koovee
H11 96884 508492 Riikonen Eevert Tampereen Pyrintö
H11 102643 204235 Ritala Samu Tampereen Pyrintö
H11 107547 511388 Seppälä Vilho Tampereen Pyrintö
H11 102490 510979 4034674 Suokko Lauri Lapuan Virkiä
H11 106235 218350 Wikblom Sander IF Minken
H11 111980 242666 Yrjans Johan Närpes OK
D11 105234 509241 Hyvölä Venla Hämeenlinnan Suunnistajat
D11 102584 228968 Jormanainen Tuuli Kangasala SK
D11 102712 505758 Koskinen Iida Rasti-Nokia
D11 105876 226595 4117784 Laamanen Karoliina Tarpian Suunta
D11 95739 500338 Muukkonen Roosa SK Uusi
D11 102489 229830 Sikkilä Iines Lapuan Virkiä

csv-tiedostoon