FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
SM-keskimatka, karsinta, Suunta Jyväskylä
29.08.2020
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21 12322 520050 Aaltio Aapo Kuopion Suunnistajat
H21 4422 228013 Aaltonen Lassi Helsingin Suunnistajat
H21 37640 527719 Aho Aaro Valkeakosken Haka
H21 22257 527573 Ahonen Jere Kangasala SK
H21 7318 504120 4194668 Aikio Santeri Kuusamon Erä-Veikot
H21 14234 514141 Anttolainen Aleksi Lahden Suunnistajat-37
H21 113886 509076 Barnett Andrew Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 104242 525314 Etula Atte Lahden Suunnistajat-37
H21 26088 516941 Föhr Tero Vehkalahden Veikot
H21 39028 517955 Gabitov Rinat Espoon Suunta
H21 3469 515825 4174421 Haajanen Erik Pargas IF
H21 21336 509706 Hakala Joel Angelniemen Ankkuri
H21 35734 525630 4344370 Hakuli Tommi SK Uusi
H21 3507 529497 Hall Andreas Hiidenkiertäjät
H21 12454 516945 Hapola Tuomas Raja-Karjalan Suunnistajat
H21 3160 517364 Heikkilä Tuomas Helsingin Suunnistajat
H21 7246 274047 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat
H21 11642 205495 Heinaro Lauri Espoon Suunta
H21 26233 525881 Heinonen Eero MS Parma
H21 8253 530100 Heinonen Samuel Paimion Rasti
H21 23173 526651 3496320 Heiska Samu Turun Metsänkävijät
H21 3045 519831 Henriksson Tobias Pargas IF
H21 33918 525729 Hietala Esa Pudasjärven Urheilijat
H21 1129 504766 Hirvikallio Joni Koovee
H21 15346 254180 Hirvikallio Petri Luumäen Rasti
H21 32375 523357 Holmback Hannes IF Femman
H21 7840 207156 Huhtinen Mikko Turun Suunnistajat
H21 1718 519475 4173795 Huikko Petteri Lahden Suunnistajat-37
H21 38263 525776 3985983 Huila Joona Hiisirasti
H21 11687 515824 Huostila Anssi Tampereen Pyrintö
H21 26783 270491 Huovila Jarkko Kalevan Rasti
H21 26853 265475 Husu Miika Lappeen Riento
H21 1294 125845 3482262 Häkkinen Aapo Saarijärven Pullistus
H21 5738 513183 Hällström af Fabian OK 77
H21 16965 514455 Hölli Mikko Kangasala SK
H21 32487 261004 Ikonen Pasi Paimion Rasti
H21 27386 527569 3475241 Ilmonen Aleksi Jämsän Retki-Veikot
H21 28846 258246 Inkeri Eero Vehkalahden Veikot
H21 19942 519708 Istolahti Jaakko Kangasala SK
H21 11871 523363 Jern Jonas Paimion Rasti
H21 38118 526184 Jern Tobias OK 77
H21 27975 514509 Joutsensaari Jeremias Kangasala SK
H21 8380 520536 Juopperi Sami-Petteri Navi
H21 16558 532667 4186649 Järvenpää Antti OK 77
H21 17439 532226 Kaario Otto Helsingin Suunnistajat
H21 11778 203926 Kalliokoski Jooseppi Sweden
H21 13087 241524 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat
H21 12877 508214 Kari Tuomas Angelniemen Ankkuri
H21 13157 504118 3477866 Karppinen Aleksi Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 10492 510233 Kautto Lasse Lahden Suunnistajat-37
H21 18545 505529 Ketonen Miikka Lapuan Virkiä
H21 27509 224495 Kinnala Ville Turun Suunnistajat
H21 23045 513688 Kirmula Miika Kalevan Rasti
H21 24157 256189 Kleemola Lauri Lynx
H21 14539 530035 Knuuttila Mikko Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 13192 411927 3501376 Koirikivi Anssi RasTiimi
H21 2736 530784 Koistinen Olli-Pekka Hiidenkiertäjät
H21 34578 509270 3560661 Koivisto Daniel Vehkalahden Veikot
H21 30737 254041 Koivumäki Lauri Lapuan Virkiä
H21 20481 251292 Kommio Jere Angelniemen Ankkuri
H21 31905 532459 Korpi Juho Navi
H21 21201 532182 Korpio Juha Espoon Akilles
H21 3660 514393 Koskenoja Tapani Turun Metsänkävijät
H21 10795 517263 Koskinen Roope Kalevan Rasti
H21 17392 515145 4187316 Kotro Tuomas Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 22454 526270 Kronberg Christian IF Femman
H21 21978 509202 Kronberg Patrick IF Femman
H21 33582 530793 Kujala Rainer Lynx
H21 19859 510196 Kuningas Janne Lappeen Riento
H21 15390 515290 Kurkela Mikko Kajaanin Suunnistajat
H21 14026 524493 Kuukka Anton Tampereen Pyrintö
H21 14028 522062 Kuukka Elias Tampereen Pyrintö
H21 35239 500371 Kuutti Veli-Pekka Espoon Akilles
H21 1079 525695 Kymäläinen Severi Tampereen Pyrintö
H21 18942 532218 Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat
H21 22896 275430 Lakanen Jani Helsingin Suunnistajat
H21 6216 519837 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat
H21 2543 268523 Lassila Ari-Pekka Koovee
H21 26398 530782 Lehtola Tomi Koovee
H21 10907 526419 Leskinen Aapo Lynx
H21 27242 517321 Leskinen Aleksi Lynx
H21 2734 521350 Leskinen Antti-Pekka Lynx
H21 895 517780 3983673 Linnainmaa Tero Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 5345 192313 Liukkonen Kalle Hiidenkiertäjät
H21 3403 528339 Liukkonen Oskari Hiidenkiertäjät
H21 25836 505648 3496973 Luoma Juha Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 8026 524750 Manninen Heikki Anttolan Urheilijat
H21 6880 523055 Manninen Kalle Anttolan Urheilijat
H21 35205 515132 Markkila Eero Rasti-Kurikka
H21 17757 272105 Mattila Aleksi Helsingin Suunnistajat
H21 9788 515704 Melin Christoffer IK Falken
H21 10780 526435 Mertanen Simo Lappeen Riento
H21 27138 508529 Metsälä Juuso Lynx
H21 13170 510883 Metsälä Tuomas Lynx
H21 11539 109876 Mieskoski Kimmo Rasti-Lukko
H21 3998 511520 Myllärinen Jani Koovee
H21 6151 529908 Mänkärlä Janne Lynx
H21 19858 525885 3478757 Nenonen Lauri Kalevan Rasti
H21 14037 511052 Niemi Aleksi Tampereen Pyrintö
H21 32623 514873 Niemi Oskari Lappeen Riento
H21 17548 531676 Niemi Pyry Rajamäen Rykmentti
H21 14481 526255 Niiranen Arto Kuopion Suunnistajat
H21 14653 532670 Niskanen Janne Vehkalahden Veikot
H21 92203 242526 3941267 Nissinen Veeti Puolangan Ryhti
H21 34849 514467 Nokka Atte Lappeen Riento
H21 97864 516434 Nummelin Oskari Turun Suunnistajat
H21 20498 508887 Närvä Tomi Hiidenkiertäjät
H21 32609 524400 4317558 Oikarinen Lauri Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 15798 514762 Ojanaho Olli Helsingin Suunnistajat
H21 9025 512223 Oksanen Tommi Helsingin Suunnistajat
H21 3509 513656 Ovaska Janne Vehkalahden Veikot
H21 27524 508397 Pajukangas Mikko Lapuan Virkiä
H21 25952 529801 Penttinen Topi MS Parma
H21 29185 532529 4054136 Pernu Lari Espoon Suunta
H21 25453 195320 Pesola Oskari Helsingin Suunnistajat
H21 16332 531088 Pitkänen Jonne Tampereen Pyrintö
H21 23047 516405 4025839 Portin Fredric Pargas IF
H21 29361 515154 Poutanen Mikko Lapuan Virkiä
H21 110136 512546 Pryjma Fryderyk Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 29577 244093 Pätäri Viljami Anttolan Urheilijat
H21 16675 503590 Rantala Antti Kangasala SK
H21 11758 526671 Rantala Valtteri Lahden Suunnistajat-37
H21 20819 510881 3161700 Riissanen Jani Espoon Akilles
H21 31364 517245 Rissanen Jiri-Pekka Kangasala SK
H21 31363 529942 4041695 Rissanen Lari-Antti Sonkajärven Pahka
H21 3212 511033 Ruohola Aaro MS Parma
H21 27510 524521 4185112 Ruohola Akseli MS Parma
H21 26532 527752 Räsänen Markus Kalevan Rasti
H21 35370 507330 3488772 Saarela Ville-Petteri Keminmaan Urheilijat
H21 8471 515143 3937323 Saari Aki Lahden Suunnistajat-37
H21 9500 260431 Saari Toni Paimion Rasti
H21 11884 510929 3986825 Saikko Antti Tampereen Pyrintö
H21 21076 526170 3978970 Saikko Ville Lappeen Riento
H21 10610 525772 Sainio Santeri Kangasala SK
H21 2608 237755 Salervo Mikko OK 77
H21 508 532649 Salmenkylä Anton Helsingin Suunnistajat
H21 8932 507195 Sankari Matias Lahden Suunnistajat-37
H21 414 519738 Sankelo Hermanni Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 1419 525250 Savolainen Eetu Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 697 510538 Seppänen Jukka-Pekka Hiidenkiertäjät
H21 13470 516050 Sevelius Emil OK Trian
H21 94259 273208 Sild Timo Koovee
H21 17516 518587 Silvennoinen Santeri Kalevan Rasti
H21 3466 524997 Simosas Otto Tampereen Pyrintö
H21 9308 532657 Sipponen Jere Paimion Rasti
H21 8892 525446 Sirén Mikko Angelniemen Ankkuri
H21 2189 242790 Snickars Caj OK 77
H21 11382 190262 Sopo Aleksi Navi
H21 13117 511957 Sormunen Roope Jämsän Retki-Veikot
H21 14073 515030 Sorsa Aleksi Tampereen Pyrintö
H21 983 507294 Sorvisto Juha Lahden Suunnistajat-37
H21 33291 519488 Stenlund Daniel Paimion Rasti
H21 26368 509075 3482684 Sulkula Ilari Vaajakosken Terä
H21 34122 517346 Summanen Aapo Helsingin Suunnistajat
H21 17919 517916 Suna Jussi Turun Metsänkävijät
H21 11599 530273 Suominen Eemeli Hiidenkiertäjät
H21 10383 518241 4037875 Suominen Miika Helsingin Suunnistajat
H21 11546 514415 Suutari Matti Vehkalahden Veikot
H21 21567 261105 Syrjäläinen Arttu Helsingin Suunnistajat
H21 22134 273906 Syrjäläinen Topi Helsingin Suunnistajat
H21 28911 530380 Taanila Vesa Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 22716 511017 Tani Jukka Kouvolan Suunnistajat
H21 25323 258780 Tonder Aapo Kalevan Rasti
H21 25541 532678 Tulonen Benjamin Hiidenkiertäjät
H21 8899 526866 Valkonen Lauri Itä-Hämeen Rasti
H21 9668 523049 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat
H21 12092 532224 3787611 Vanhanen Konsta Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 34665 228250 Varis Henry Jämsän Retki-Veikot
H21 13184 505417 Vehmas Miika Espoon Suunta
H21 7742 531436 Vesanto Anssi Espoon Suunta
H21 107558 506872 4186508 Vierimaa Ville Espoon Akilles
H21 9371 532668 Viitasaari Toni-Antti Lapuan Virkiä
H21 32704 513633 Vuori Justus Turun Suunnistajat
H21 3089 242950 Väisänen Henrik MS Parma
H21 19249 518285 Väyrynen Antti Vehkalahden Veikot
H21 28088 238994 Ylikylä Petja Angelniemen Ankkuri
H21 32834 520448 Ylinen Juho Ikaalisten Nouseva-Voima
H35 16180 511584 Aaltonen Aleksi Suunta-Sepot
H35 15663 517746 Alasuvanto Joni Kalajoen Junkkarit
H35 15675 525912 Alasuvanto Mikko Kalajoen Junkkarit
H35 115120 523332 Forsström Calle OK Raseborg
H35 112886 520520 4416509 Himanen Olli Kuopion Suunnistajat
H35 10708 517216 Honkonen Atte Rasti-Jyry
H35 111746 525059 Hyyppä Jarmo SK Pohjantähti
H35 33029 515386 Isokoski Erkki Vesaisen Pojat
H35 97908 530029 Jokela Juha Pälkäneen Luja-Lukko
H35 24346 522476 Karvonen Matti Kalevan Rasti
H35 18528 510386 Katajisto Jukka-Pekka Rasti-Kurikka
H35 27948 526665 Kero Mikko OK 77
H35 10214 272104 3487840 Kettunen Pyry Säyneisen Salpa
H35 32459 517241 4416160 Lassila Juha Vetelin Urheilijat
H35 1112 525280 Lassila Mikko Helsingin Suunnistajat
H35 39756 515366 4197968 Lauronen Jarkko Laihian Luja
H35 21131 511552 Leinonen Jaakko Rajamäen Rykmentti
H35 31166 526171 3497989 Maajärvi Matti Lappeen Riento
H35 9348 526680 Matilainen Juha Lahden Suunnistajat-37
H35 35442 261106 Mattila Tuomas Vehkalahden Veikot
H35 32398 264996 Mäkelä Jaakko Suunta-Sepot
H35 35115 515398 Mäkelä Ville Suunta-Sepot
H35 22205 150642 3556123 Nurminen Ville-Veikko Suosmeren Salpa
H35 12982 502202 Ojapalo Joona Lynx
H35 16278 506645 Pannula Anssi Vihtavuoren Pamaus
H35 15519 526551 4402426 Pukema Hannu-Pekka Rajamäen Rykmentti
H35 39026 522941 Putaja Pekka Suunta-Sepot
H35 25798 511457 Rautanen Mika Tuupovaaran Sepot
H35 31561 501811 4098133 Saastamoinen Ari Musta Neliö
H35 113488 531406 Tervonen Harri Lahden Suunnistajat-37
H35 31061 238654 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka
H35 14694 257571 Väyrynen Kimmo Juuan Jänne
H35 33485 244514 Väätäinen Pekka Siilin Rasti
H40 39025 514890 Aalto Erno Liperin Taimi Suunnistus
H40 22913 512900 Ahola Janne Navi
H40 23356 521236 Ahvenainen Timo Lahden Suunnistajat-37
H40 5758 516363 4294112 Asikainen Saku Hiisirasti
H40 104126 520513 Auvinen Jukka Kuopion Suunnistajat
H40 26518 520081 Björk Tony Pargas IF
H40 7897 254686 3624434 Dahlen Mats Pargas IF
H40 27980 526837 Engström Jon Pargas IF
H40 14989 258008 Fagerudd Kim IF Brahe
H40 15220 504157 Harila Esko Helsingin Suunnistajat
H40 102339 519709 Heikkinen Jussi-Pekka Sotkamon Jymy
H40 26191 514628 Heinonen Mikko Kalevan Rasti
H40 12398 523441 Hongisto Osmo Loimaan Jankko
H40 6557 530265 Huttunen Matti Lappeen Riento
H40 24689 272979 4193850 Hyyppä Tuomas Kokkolan Suunnistajat
H40 112826 518227 Hyytiäinen Antti Kangasala SK
H40 17994 525656 Hämäläinen Jani Lahden Suunnistajat-37
H40 117644 515373 Höysniemi Matti Pihkaniskat
H40 100423 513456 Jansson Sören IK Falken
H40 31987 519641 Joensuu Timo Vaajakosken Terä
H40 109760 520486 Järvenpää Juha Helsingin Suunnistajat
H40 32174 526763 Ketola Mikko Saarijärven Pullistus
H40 101279 510012 Kiiski Mikko Kymin Suunnistajat
H40 107237 514262 Kivioja Jussi Nakkilan Wisa
H40 17563 504305 Korpinen Olli-Jussi Anttolan Urheilijat
H40 29521 514259 Laakso Juha-Matti Rasti-Kurikka
H40 12666 532022 Laaksonen Markku Rasti 88
H40 112593 232000 Laimio Markku Musta Neliö
H40 17900 513652 Laine Kalle Kauhajoen Karhu
H40 7644 240856 Lakanen Jonne Lappeen Riento
H40 14755 254680 Lassila Jussi Pitäjänmäen Tarmo
H40 30626 521201 Lindell Niklas IF Brahe
H40 15586 514494 Lindeqvist Markus Paimion Rasti
H40 33075 257065 Lindgren Simo Jämsän Retki-Veikot
H40 18138 513856 Liuha Jarkko Kangasala SK
H40 18390 221620 Maukonen Timo Rasti E4
H40 24232 526234 Muukkonen Petteri OK Trian
H40 19445 515125 4298584 Myllymäki Tero Vetelin Urheilijat
H40 103700 261484 Myyryläinen Jani Navi
H40 29353 527806 Niemenmaa Jari Ikaalisten Nouseva-Voima
H40 27566 530351 4191201 Nurminen Janne Helsingin Suunnistajat
H40 97396 519596 Palokangas Markus Alatornion Pirkat
H40 30038 504757 Paukkunen Petri MS Parma
H40 116086 504925 Penttinen Jaakko Vaajakosken Terä
H40 33775 530358 Pikkarainen Toni Helsingin Suunnistajat
H40 25394 256900 Pokela Jukka Luumäen Rasti
H40 105849 522963 Pöntinen Henri Koovee
H40 29556 511348 4173753 Rantala Teemu Lapuan Virkiä
H40 92806 529199 Reinikainen Antti Karkki-Rasti
H40 109681 512940 Ritala Markus Tampereen Pyrintö
H40 28076 524431 Rosenblad Kalle Hiidenkiertäjät
H40 15768 519168 Saarinen Timo Valkeakosken Haka
H40 9838 531017 4363552 Sarkkinen Timo Lahden Taimi
H40 112539 513750 Siivola Jarno Helsingin Suunnistajat
H40 91349 506861 Silvasti Heikki Jämsän Retki-Veikot
H40 29643 519164 3979499 Sipilä Jari MS Parma
H40 39624 530013 Sipilä Mikko Kangasala SK
H40 116753 521994 Takanen Jari Kuortaneen Kunto
H40 20517 527630 Toivonen Teemu Turun Suunnistajat
H40 110266 525916 Tuomaala Ville Vaasan Suunnistajat
H40 28774 205745 Turpeinen Antti Vihtavuoren Pamaus
H40 16604 517634 Vapa Marko Suunta 2000
H40 15480 528872 Vennelä Miika Kangasala SK
H40 23063 209183 Villa Juha Karkki-Rasti
H40 30197 254198 4297792 Virkki Janne Hiiltomiehet
H40 15936 516952 Väisänen Paavo Helsingin Suunnistajat
H40 22041 514420 3948817 Weckman Janne Vehkalahden Veikot
H45 16262 241482 Aalto Sami MS Parma
H45 104551 527035 Alajoutsi Jukka Koovee
H45 115191 523610 Anttonen Mikael Karkki-Rasti
H45 113022 514801 Backlund Jan-Anders IF Femman
H45 95490 514035 3941192 Biskop Kim Kokkolan Suunnistajat
H45 31247 272109 Gröhn Timo Tampereen Pyrintö
H45 22613 506021 Hanhela Jussi-Pekka Rasti-Jyry
H45 116445 271809 Haverinen Jari Kajaanin Suunnistajat
H45 33954 521559 Heikkinen Jussi-Pekka Tuupovaaran Sepot
H45 8591 253897 Heiskanen Ilkka Enonkosken Urheilijat
H45 37799 501441 Hernelahti Miika Kalevan Rasti
H45 94750 511321 Holmroos Joni Turun Suunnistajat
H45 36468 530255 Honkasalo Mika Pargas IF
H45 26335 515159 3493764 Husu Heikki SK Vuoksi
H45 116455 269948 Huttunen Tomi Korven Honka
H45 101191 514197 Hyvärilä Jussi Hyvinkään Rasti
H45 101361 517306 Hyvärinen Pietari Espoon Suunta
H45 3046 516564 4369104 Häkkinen Mika Hiiltomiehet
H45 35273 511521 Hämäläinen Petri Pihkaniskat
H45 18265 528600 Isoherranen Sami Lynx
H45 94718 248588 Jalonen Rauli MS Parma
H45 14000 504714 Junttila Tero Sweden
H45 23302 507811 4402376 Kahelin Jouni Vaajakosken Terä
H45 6212 521115 Kajarinne Petri Keuruun Kisailijat
H45 33710 518159 Kallioniemi Janne Rasti-Lukko
H45 1601 272928 Kankaanpää Vesa OK 77
H45 22136 514544 Karttila Jussi MS Parma
H45 21376 515353 Kettunen Heikki Vihtavuoren Pamaus
H45 15267 506725 Kiintola Jarno Kouvolan Suunnistajat
H45 97941 513997 Kiuru Jani Raja-Karjalan Suunnistajat
H45 1615 521157 Koivula Jeppe Helsingin Suunnistajat
H45 109964 521246 4336905 Kuokka Kari Iisalmen Visa
H45 14536 245154 Kuronen Tommi Jämsän Retki-Veikot
H45 27596 508877 Kuusivaara Janne Espoon Akilles
H45 112590 517042 Laimio Jussi Musta Neliö
H45 110190 226696 Laine Sampo Tampereen Pyrintö
H45 102069 409092 Lammi Uki OC Puisto
H45 10991 257013 Lauronen Petteri Lynx
H45 5024 513832 Lehtonen Eero Ulvilan Ura
H45 27875 521233 Leppänen Kristian Lahden Suunnistajat-37
H45 27618 143322 3555000 Leppäniemi Jani Vetelin Urheilijat
H45 19319 411712 Lilja Arto Anttolan Urheilijat
H45 101767 238884 Liponkoski Sami Tampereen Pyrintö
H45 31844 263937 Liuha Jari Vihtavuoren Pamaus
H45 40555 530454 Maasilta Tommi Rastivarsat
H45 16660 273888 Malmi Ilkka Helsingin Suunnistajat
H45 92694 516972 Meronen Juha OC Puisto
H45 8542 508244 Mjösund Asgeir Espoon Suunta
H45 6190 110405 4325452 Moisio Petri Saarijärven Pullistus
H45 35333 525614 Mulari Valtteri Maarian Mahti
H45 92920 529369 Mustajoki Jyri Tampereen Pyrintö
H45 27716 506886 Mutka Manu Turun Metsänkävijät
H45 30822 240086 4298816 Myllymäki Jyri Vetelin Urheilijat
H45 115735 500361 Myöhänen Mikko Musta Neliö
H45 7381 526174 Mäkäräinen Jouni SK Pohjantähti
H45 97058 516239 Neuvonen Janne Luumäen Rasti
H45 31977 514439 Niemelä Hannu SK Pohjantähti
H45 33422 258617 Nikkinen Jari Hiidenkiertäjät
H45 29078 274394 Nikkola Hannu Rasti-Jussit
H45 6047 517574 3158409 Noponen Petri Anttolan Urheilijat
H45 103565 525786 Nurmi Janne Uolevi Salon Vilpas
H45 110290 531072 Nurmiainen Jouko OK Raseborg
H45 10563 259210 Nurminen Ilkka Helsingin Suunnistajat
H45 24005 503115 Nurminen Joonas Jämsän Retki-Veikot
H45 30969 530545 Nylund André OK Raseborg
H45 114873 531116 Nyman Tomi Pihkaniskat
H45 4760 214938 3943578 Pesu Raino Hiiltomiehet
H45 7199 271840 Pietiläinen Juha Rasti E4
H45 30146 261703 Pitkänen Jaakko Rajamäen Rykmentti
H45 31030 525808 Pitkänen Marko Jämsän Retki-Veikot
H45 7662 508266 Pohjola Olli-Pekka Koovee
H45 944 259543 Rahkila Pyry Vaajakosken Terä
H45 107444 530452 Rajala Marko Helsingin Suunnistajat
H45 35389 528847 Rautanen Marko Tuupovaaran Sepot
H45 107496 179466 Repo Juuso Espoon Suunta
H45 28111 255908 Repo Ville Tampereen Pyrintö
H45 31543 512320 Riikonen Jarno Tampereen Pyrintö
H45 97609 528748 Romppainen Pasi Hyvinkään Rasti
H45 37825 504296 Rönnemaa Antti Siilin Rasti
H45 9175 521970 Saari Petri Vaajakosken Terä
H45 11100 258373 Salo Markus Punkalaitumen Kunto
H45 18360 528343 4362802 Salonen Mikko Helsingin Suunnistajat
H45 99242 503753 Seppälä Ville Kymin Suunnistajat
H45 31286 241474 Sorri Pietari Vaajakosken Terä
H45 13881 520043 Tala Tuomas Helsingin Suunnistajat
H45 6891 513831 Teerikoski Petri Lauttakylän Luja
H45 117065 508751 Teriö Tatu Turun Suunnistajat
H45 100677 255185 Toivio Matti RastiPiikkiö
H45 25917 506006 Tonder Mika SK Vuoksi
H45 30974 521363 Torrkulla Jan IF Femman
H45 101050 511692 Tukiainen Heikki Tampereen Pyrintö
H45 12278 522651 Turkkila Kalle Espoon Suunta
H45 2443 514472 Varis Ari Rasti E4
H45 37461 522659 3394251 Viippola Ilpo Oulun Tarmo
H45 115849 505512 Vuori Kim Espoon Akilles
H45 117660 205225 sipponen juha Jämsän Retki-Veikot
H50 27833 508208 Backman Kari Iin Yritys
H50 27351 274042 Brink Anders Pargas IF
H50 25194 517911 Donner Jan OK 77
H50 24907 517767 Donner Mikael OK 77
H50 12180 159055 4054078 Ekström Thomas MS Parma
H50 26954 511424 Elomäki Mika Kalevan Rasti
H50 39524 514461 4415246 Forsblom Vesa Lahden Suunnistajat-37
H50 36396 517560 4174488 Gynther Kimmo Itä-Hämeen Rasti
H50 3615 506251 Haanpää Tuomo Tampereen Pyrintö
H50 15205 532181 Harjamäki Petri Hiidenkiertäjät
H50 19568 514810 Hartman Janne Vaajakosken Terä
H50 99495 529422 Haunia Heikki Honkajoen Seudun Urheilijat
H50 99174 514119 Hautaniemi Petri Raja-Karjalan Suunnistajat
H50 18921 511522 Heikkinen Jarkko Vehkalahden Veikot
H50 21314 504838 Heikkinen Jussi Espoon Suunta
H50 99151 513460 Heikura Mika Rajamäen Rykmentti
H50 607 531101 4044566 Heinilä Hannu Rastivarsat
H50 492 523852 Helin Timo Vakka-Rasti
H50 37936 264359 Holm Jari Viitasaaren Suunta
H50 18412 52762 Hyvönen Sakari Kuopion Suunnistajat
H50 10257 237813 Hämynen Petri Äänekosken Sarjakuvaseura
H50 25249 517250 3476223 Ilmonen Matti Jämsän Retki-Veikot
H50 17620 525033 Jokela Harri Nivalan Suunnistajat
H50 37567 530815 Joutsensaari Jorma Kuopion Suunnistajat
H50 8035 504413 Jäppinen Jyrki OK 77
H50 4944 532156 Kahiala Jari Pihkaniskat
H50 3337 229009 Karjalainen Risto Liperin Taimi Suunnistus
H50 92888 268343 Karru Antti Vakka-Rasti
H50 12864 525969 Kivilaakso Sami Lynx
H50 14472 238711 Kohvakka Hannu Kangasniemen Kalske
H50 29928 263522 Kokko Tarmo Tarpian Suunta
H50 21302 507128 Korhonen Jussi Hämeenlinnan Suunnistajat
H50 35643 514221 4401964 Korhonen Mika SK Vuoksi
H50 101397 266324 Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat
H50 26844 523429 Kurhinen Tomi Nastolan Terä
H50 22007 190424 Kuusikko Marko Saloisten Reipas
H50 16879 508294 Kuusinen Petri Tampereen Pyrintö
H50 19142 274341 3913571 Larmala Juha-Pekka Espoon Suunta
H50 19625 526124 Latvala Marko Tuusulan Voima-Veikot
H50 92933 239168 Lehtinen Esa Kauhavan Wisa
H50 4087 406130 3912102 Lehtonen Olli Korven Honka
H50 99294 229482 Lehtonen Timo Lahden Suunnistajat-37
H50 1345 528287 Leppänen Jaakko Joen Suunta
H50 15130 265723 Liljeström Kimmo Helsingin Suunnistajat
H50 908 529950 Lintunen Petteri Siilin Rasti
H50 20302 517896 Loukkalahti Marko Hiidenkiertäjät
H50 20305 526936 Loukkalahti Mika Rajamäen Rykmentti
H50 18560 522903 Mattila Olli MS Parma
H50 24117 526602 Mehtälä Markku Pihkaniskat
H50 23882 265397 Märkälä Janne Tampereen Pyrintö
H50 38650 527428 Mårtenson Rasmus OK 77
H50 5020 531310 Nieminen Jyrki Lounais-Hämeen Rasti
H50 6901 506441 Nivala Jarmo Ylivieskan Kuula
H50 2417 517040 Nymalm Sören Pargas IF
H50 94039 511642 4344057 Ojalainen Jorma SK Vuoksi
H50 15091 511532 4098919 Oksanen Tuomo Navi
H50 101412 514208 Paavola Harry Kymin Suunnistajat
H50 14299 529948 Parttimaa Timo Angelniemen Ankkuri
H50 15629 523470 Pekkinen Pasi Pihkaniskat
H50 4056 514086 Peltoniemi Vesa Kaustisen Pohjan-Veikot
H50 15806 532135 Pietikäinen Timo Pihkaniskat
H50 5420 506288 4109955 Pihlajaniemi Janne Vesaisen Pojat
H50 98622 271692 Ritvanen Paavo Pihkaniskat
H50 8523 258245 Ruokolainen Jouni Nurmeksen Sepot
H50 548 522833 4256129 Ruuska Vesa Kangasala SK
H50 41521 511622 3831427 Salmia Teppo Tarpian Suunta
H50 12858 532025 Savilahti Petri Lynx
H50 4462 523060 Sivill Keijo Uuraisten Urheilijat
H50 35641 261117 3812336 Soikkeli Lauri Espoon Suunta
H50 9199 514131 Taskila Sakari Leppävaaran Sisu
H50 17121 514536 Tiainen Hannu Nivalan Suunnistajat
H50 101790 522796 Tuominen Hans Pihkaniskat
H50 4858 530548 Vainionpää Matti Rasti-Kurikka
H50 24090 524294 Venäläinen Toni Valkeakosken Haka
H50 34528 526163 4253191 Viitasaari Tommi Kokkolan Suunnistajat
H50 21549 530792 Virta Marko Turun Suunnistajat
H50 14700 514224 3938529 Virtanen Antti Hämeenlinnan Suunnistajat
H50 7457 504359 Vuorenpää Asmo Laitilan Jyske
H50 34179 529998 3937786 Yli-Ilkka Harri Rasti-Jussit
H50 5152 515385 Ylikangas Esko Kokkolan Suunnistajat
H55 5528 258258 Forsberg Matti Säyneisen Salpa
H55 101776 525917 Furubacka Per-Åke OK Botnia
H55 11496 258248 4175121 Haajanen Leif OK Raseborg
H55 18256 509615 Harju Juha-Pekka Tampereen Pyrintö
H55 17892 270121 4042578 Heiskanen Hannu Sonkajärven Pahka
H55 7740 527562 Helminen Hannu Jämsän Retki-Veikot
H55 107263 255977 Hintsanen Harri Itä-Hämeen Rasti
H55 20236 270768 3466174 Hirvensalo Jorma Saarijärven Pullistus
H55 21283 515824 Huostila Markku Lammin Säkiä
H55 113851 192694 Huotari Arto Kuhmon Peurat
H55 2058 530489 4178448 Hänninen Jukka Rasti-Nokia
H55 21640 504404 Inkeri Pekka Olavin Rasti
H55 403 526887 Itkonen Arto Tampereen Pyrintö
H55 5798 201289 4044897 Juvakka Pekka Anttolan Urheilijat
H55 4867 516566 Kallio Jukka Tampereen Pyrintö
H55 20699 254255 Kalliokoski Arto Perhon Kiri
H55 23106 527391 Karjalainen Harri Espoon Suunta
H55 22580 522794 Karling Harri Pihkaniskat
H55 8600 249993 Kettunen Juha Savon Suunta
H55 10798 532532 Kiljunen Pekka Anttolan Urheilijat
H55 19937 527793 Kiviniitty Jyrki Espoon Akilles
H55 35316 132272 Konttajärvi Seppo Vesaisen Pojat
H55 19062 242980 Kortetjärvi Hannu Pälkäneen Luja-Lukko
H55 14030 509182 3480902 Koskela Heikki Rasti-Jussit
H55 14444 506313 3828357 Koskinen Juha Vaajakosken Terä
H55 24492 531538 4027207 Kujala Tapio Rasti-Jussit
H55 4887 246426 4307286 Kuoppala Esa Rasti-Kurikka
H55 8765 528371 Kuuluvainen Juha Espoon Suunta
H55 14868 519180 Kärkkäinen Panu Jämsän Retki-Veikot
H55 27856 519737 Laasonen Mauri Tampereen Pyrintö
H55 25309 272124 4186573 Lahtinen Jari Itä-Hämeen Rasti
H55 16628 504876 Laiho Hannu Rastivarsat
H55 113068 155120 Laitinen Juha Savon Suunta
H55 13145 513858 Lerssi Juha Kaustisen Pohjan-Veikot
H55 7270 519793 Liukkonen Jari Itä-Hämeen Rasti
H55 166 511250 Mattinen Reijo Joutsenon Kullervo
H55 28646 249636 Melin Martin IK Falken
H55 22604 245135 Molnar Geza Rastivarsat
H55 1472 513665 Mäki Kari Jämsän Retki-Veikot
H55 18551 160297 Mäkipää Kalevi Hiisirasti
H55 6597 147956 3482544 Natunen Timo Savon Suunta
H55 461 523221 Nietosjärvi Tommi Pihkaniskat
H55 35927 242226 3484862 Nummela Arto Mäntsälän Urheilijat
H55 191 510792 Numminen Hannu Espoon Akilles
H55 20500 521016 4191169 Nyholm Thomas OK Trian
H55 3818 532419 Oksanen Teijo Helsingin Suunnistajat
H55 3942 511051 Pajuoja Vesa Espoon Suunta
H55 25121 521067 Peltola Ilkka Itä-Hämeen Rasti
H55 1820 514477 Peltonen Timo Sonkajärven Pahka
H55 1625 526565 Pesola Sakari Rastiketut
H55 6865 258893 Rahkola Mika Ounasvaaran Hiihtoseura
H55 32573 526864 Rantala Mika Helsingin Suunnistajat
H55 6055 238490 Rantapelkonen Tuomo Oulun NMKY:n Urheilijat
H55 28952 274325 Ray Tomas OK 77
H55 8418 513524 Reiman Jarmo Angelniemen Ankkuri
H55 6962 523480 4132072 Ritakallio Timo Lynx
H55 19406 270874 Stenlund Dan IF Brahe
H55 20082 501501 Tarkkanen Matti Suunta Jurva
H55 104004 263486 Thitz Eero Savon Suunta
H55 19546 505603 Tuomisto Juha Vaasan Suunnistajat
H55 94765 264542 Valjakka Tapio Navi
H55 5929 521134 Valkonen Pasi Itä-Hämeen Rasti
H55 26319 514530 4186342 Vilppola Arto Alatornion Pirkat
H55 18615 528335 Väyrynen Timo Kymin Suunnistajat
H55 5681 510360 Yliluikki Matti Suomusjärven Sisu
H55 15115 265008 Ylä-Oijala Pasi Keravan Urheilijat
H55 11001 526138 4203956 Östergård Patric OK Trian
H60 24082 264661 Aalto Aimo Rasti-Nokia
H60 4874 82266 Ahola Arvo Rasti-Kurikka
H60 16800 507236 Ahonen Pekka Hauhon Sisu
H60 101 530355 Anjala Ari Lahden Suunnistajat-37
H60 31579 526279 4053989 Autio Ossi Hyvinkään Rasti
H60 24615 509223 3252384 Bäck Mikael IF Femman
H60 28997 261626 Forss Jari Haukivuoren Kisailijat
H60 11090 510061 Granholm Tommi Koovee
H60 4865 514343 4193116 Hakala Heikki Kortesjärven Järvi-Veikot
H60 15741 530024 3457660 Halla-Aho Timo Järviseudun Rasti
H60 20160 529905 Hautala Eero Kortesjärven Järvi-Veikot
H60 14663 514212 Heikkinen Juha Pihkaniskat
H60 17629 513989 3830791 Helander Rolf Oulaisten Huima
H60 6175 505674 Helle Markku Saarijärven Pullistus
H60 30408 517949 Hämynen Timo Äänekosken Sarjakuvaseura
H60 13951 526269 4125795 Hämäläinen Markku Rastivarsat
H60 3359 264998 Jalanto Esko Kangasala SK
H60 31062 529127 Jeskanen Taito Ilomantsin Urheilijat
H60 4601 505421 Junkala Eero Kannuksen Ura
H60 3841 530384 Kauppinen Tuomo Hyvinkään Rasti
H60 102186 525452 Kaura-aho Pertti Rasti-Jyry
H60 21634 528607 Kosonen Hannu Olavin Rasti
H60 27170 514784 Kuivala Juha Turun Suunnistajat
H60 32410 517720 Kukkola Pauli Siilin Rasti
H60 15398 508202 3456837 Kurkela Reino Ounasvaaran Hiihtoseura
H60 16640 514403 3485521 Laine Markku Mäntsälän Urheilijat
H60 3025 512225 Lammi Hannu Helsingin Suunnistajat
H60 30358 519302 Laukkarinen Kari Tuusulan Voima-Veikot
H60 39379 505686 Lehtinen Jukka Asikkalan Raikas
H60 24644 517690 Lehto Kari Turun Metsänkävijät
H60 2614 513499 4180204 Leppälä Martti Hämeenlinnan Suunnistajat
H60 29621 531274 Malinen Jouko Rajamäen Rykmentti
H60 6645 239807 Markki Tapio Espoon Suunta
H60 3923 410647 4368205 Martikainen Ari Keuruun Kisailijat
H60 14280 504804 Mäkitalo Mikko Kauhajoen Karhu
H60 14002 504781 Nissilä Jorma Kokkolan Suunnistajat
H60 23950 512327 4256277 Oikarinen Jarmo Tampereen Pyrintö
H60 35962 518164 Ojapalo Ilkka Rajamäen Rykmentti
H60 8420 274374 Paganus Ari Angelniemen Ankkuri
H60 13417 514104 Pajukangas Tauno Kaustisen Pohjan-Veikot
H60 7315 514311 Pajunen Jukka Navi
H60 3943 508486 Pajuoja Pekka Lynx
H60 16630 207052 Parkkinen Pekka SK Pohjantähti
H60 25555 505445 Parnetti Roy Keravan Urheilijat
H60 108385 518583 Paukkola Jari Riihimäen Suunnistajat
H60 5221 527513 4172557 Paukku Ismo Vihtavuoren Pamaus
H60 37965 504969 4402707 Peltonen Heikki Itä-Päijänteen Rasti
H60 22091 526876 4298345 Pensas Esko Laihian Luja
H60 15886 505906 3394152 Pulkkinen Pekka Joutsenon Kullervo
H60 14552 526912 Puustinen Tuomo Pihkaniskat
H60 21525 512055 Rantala Timo Kaustisen Pohjan-Veikot
H60 2333 508788 Rantio Jukka-Pekka Hauhon Sisu
H60 27987 500932 Routsi Jyrki Hiisirasti
H60 6485 238805 Salonen Hannu Konneveden Urheilijat
H60 26957 532389 Silvennoinen Jussi Kalevan Rasti
H60 20852 124271 Stubb Stefan IK Falken
H60 26702 529194 Särkkä Seppo Vaajakosken Terä
H60 11110 517143 3831195 Taanila Mauno Nivalan Suunnistajat
H60 4827 76282 3475753 Tamminen Erkki Suunta Jurva
H60 2074 512735 Tepsa Antti Lapin Veikot
H60 7005 182932 Toivonen Jari Epilän Esa
H60 3280 517261 4192647 Tolonen Juha Vihtavuoren Pamaus
H60 9719 519299 Toppari Mauri Hiidenkiertäjät
H60 35497 513746 4185674 Toppari Reijo Kauhavan Wisa
H60 17647 262846 Uotila Antti Oriveden Ponnistus
H60 32195 517606 Vainikka Jari Pihkaniskat
H60 5928 532290 3454642 Valkonen Pekka Kangasniemen Kalske
H60 4861 511447 Vallbacka Heikki Kortesjärven Järvi-Veikot
H60 29386 249494 Vehmaa Hannu Koovee
H60 24667 531559 Vennelä Simo-Pekka Rastivarsat
H60 23296 521133 Vestola Heikki Nastolan Terä
H60 709 529917 Viitasalo Harri Riihimäen Suunnistajat
H60 24335 256199 Vornanen Pekka Suonenjoen Vasama
H60 27688 516393 Vuorinen Pekka OK Trian
H60 12450 511515 Wickholm Björn-Erik OK Raseborg
H65 20107 532513 Ahlqvist Hannu Riihimäen Suunnistajat
H65 25542 523677 3496429 Ahlroth Timo Turengin Sarastus
H65 12397 517940 Airaksinen Risto Oulun Tarmo
H65 5348 528091 Alhoke Timo Turun Metsänkävijät
H65 21251 532133 Eno Kaarlo Teuvan Rivakka
H65 28269 514201 Forsström Ove OK Raseborg
H65 30817 517201 Halme Tapio Angelniemen Ankkuri
H65 30249 506906 4416848 Hanttu Ari Rasti-Nokia
H65 26927 504323 Harju Hannu Järvenpään Palo
H65 6646 516343 Hautala Matti Oulun NMKY:n Urheilijat
H65 6644 504423 Heikka Markku Oulun NMKY:n Urheilijat
H65 19651 275312 Heinonen Veli-Matti Rajamäen Rykmentti
H65 28100 525972 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H65 19127 509596 Hongisto Keijo Loimaan Jankko
H65 19843 520491 Huttunen Kalle Kuopion Suunnistajat
H65 676 218855 3470663 Hyvönen Markku Nurmeksen Sepot
H65 4030 506492 4319885 Hyyryläinen Raimo Juvan Urheilijat
H65 19401 526830 Högnäs Tore IF Brahe
H65 107337 265714 Ilmakunnas Pekka Pihkaniskat
H65 2673 520061 Jauhiainen Pentti OK Trian
H65 17698 514087 Joki Sauli Vetelin Urheilijat
H65 22471 515150 Jokinen Matti Turun Visat
H65 16461 120951 Jylkkä Markku Ylivieskan Kuula
H65 12141 511760 4319489 Karhunen Juha Kuopion Suunnistajat
H65 16764 506882 4173969 Kartaslammi Ari Ikaalisten Nouseva-Voima
H65 28745 514786 4039772 Karvonen Paavo Iisalmen Visa
H65 18175 238852 Kaukiainen Raimo Hollolan Urheilijat -46
H65 33754 526016 Kekoni Lauri Helsingin Suunnistajat
H65 12395 511247 4206389 Keltamäki Seppo Joutsenon Kullervo
H65 34540 268588 Kiiskinen Arto Tampereen Pyrintö
H65 4293 190127 Kokkonen Hannu Lieksan Rasti
H65 28710 519810 Korpijärvi Asko Kannuksen Ura
H65 11027 509950 Koski Harri Tarpian Suunta
H65 18490 256531 Koskialho Jouko Eurajoen Veikot
H65 866 240020 Koskinen Kaj Valkeakosken Haka
H65 36433 511563 Kronholm Peter IF Brahe
H65 24437 521597 Kuivala Hannu Turun Suunnistajat
H65 30835 519599 Käyhkö Kari Lahden Suunnistajat-37
H65 14055 507792 4205951 Köngäs Martti Puolangan Ryhti
H65 17345 515134 3864345 Laine Harri Kauhajoen Karhu
H65 15050 508952 Lehto Esa Helsingin Suunnistajat
H65 22214 511536 Lehto Jarmo Vehkalahden Veikot
H65 18447 524319 4343687 Leinonen Markku Pihkaniskat
H65 1788 45922 Lepistö Heikki Oriveden Ponnistus
H65 20273 527833 3501673 Liukkala Pekka Hauhon Sisu
H65 29127 530379 Lähteenmäki Hannu Hämeenlinnan Tarmo
H65 27260 238693 Martikainen Sakari Kuusankosken Urheiluseura
H65 9079 510008 4174785 Mourujärvi Kauno Kuopion Suunnistajat
H65 31988 525719 4256434 Myllymäki Ari Kaustisen Pohjan-Veikot
H65 8974 526557 Nieminen Tapio Jämsän Retki-Veikot
H65 15565 505553 Nopanen Ismo Vehkalahden Veikot
H65 7555 518578 Nurisalo Seppo Kokkolan Suunnistajat
H65 10944 265350 Nurminen Hannu Hiisirasti
H65 24491 511939 Nurminen Jouko Tampereen Pyrintö
H65 32451 264997 3556123 Nurminen Markku Suosmeren Salpa
H65 24718 517260 4402673 Nyberg Henry OK Trian
H65 7892 523530 Nylund Sven-Olof OK Botnia
H65 21894 513984 3497120 Nyystilä Jukka Laihian Luja
H65 5316 501544 4352423 Ollikainen Seppo Juvan Urheilijat
H65 26394 518229 Parikka Esko Hollolan Urheilijat -46
H65 39131 519194 Paunonen Hannu Koovee
H65 3090 521138 Pelkonen Heikki Nastolan Terä
H65 15899 530451 4403010 Pietikäinen Markku Joutsenon Kullervo
H65 19219 512633 Pietilä Pekka Kangasala SK
H65 25531 510782 3711975 Pihlajamaa Martti Vetelin Urheilijat
H65 21701 227756 Piironen Markku Kalevan Rasti
H65 31420 523404 Pulkkinen Erkki Rasti-Lukko
H65 39632 530463 Raatikainen Pekka Rasti E4
H65 13369 511163 Ranta-Puska Kari Espoon Akilles
H65 39582 523819 Rantala Aulis Kokkolan Suunnistajat
H65 90489 249700 Rantapuska Seppo Petäjäveden Petäjäiset
H65 8999 530353 Rauhamäki Kimmo Jämsän Retki-Veikot
H65 11679 514948 Ritanotko Markku Turun Metsänkävijät
H65 8421 514780 Saarimäki Ilkka Angelniemen Ankkuri
H65 5323 531678 Sani Mikko Hollolan Urheilijat -46
H65 316 523136 Saramäki Jukka Lynx
H65 16773 530569 Sivén Osmo Ähtärin Urheilijat
H65 33889 506308 Sjöholm Peter OK Raseborg
H65 1681 514245 4173233 Tarvainen Juhani Pitäjänmäen Tarmo
H65 6649 525027 Tervo Arhi Oulun NMKY:n Urheilijat
H65 15597 517965 Tervo Vesa Rajamäen Rykmentti
H65 28794 134937 Tiitinen Veli-Matti Suonenjoen Vasama
H65 5296 517256 4293403 Tikkanen Tapio Savon Suunta
H65 19473 517286 Toivonen Esa Tarpian Suunta
H65 22490 501504 Turpeinen Seppo Kontiolahden Urheilijat
H65 3730 514128 Valkonen Timo Rajamäen Rykmentti
H65 16221 532228 4364436 Vartiainen Aarne RAPSU
H65 3707 400805 Vilminko Pauli Sinkki-Sepot
H65 2746 515149 Yli-Kaatiala Jorma Kuortaneen Kunto
H70 94035 512582 Aarnio Seppo RastiPiikkiö
H70 14292 242848 Ahola Pentti Pälkäneen Luja-Lukko
H70 24670 250954 Alexandersson Yngve Pargas IF
H70 24245 239900 Arvola Paavo Turengin Sarastus
H70 20806 519812 Backman Sven-Olof IK Falken
H70 20846 239171 Björklund Håkan IK Falken
H70 14001 519193 4298980 Haapala Risto Kokkolan Suunnistajat
H70 24878 511186 Hautala Olavi Rasti-Jussit
H70 28993 517824 Helkkula Simo Pitäjänmäen Tarmo
H70 15640 521140 4417689 Herttuainen Vesa Raja-Karjalan Suunnistajat
H70 37935 517100 Hillo Heikki Valkeakosken Haka
H70 3355 522985 Humalamäki Hannu Ähtärin Urheilijat
H70 3471 513743 Hyvönen Eero Porvoon Urheilijat
H70 4025 158756 Hyyryläinen Jorma Navi
H70 16621 532179 3485414 Inkinen Paavo Rasti-Jyry
H70 9924 520469 Joensuu Heimo Järviseudun Rasti
H70 30505 528114 Juutinen Hannu SK Pohjantähti
H70 15274 511270 Järvinen Jorma Keravan Urheilijat
H70 3415 264625 Kanste Pekka Perämeren Rasti
H70 6647 530898 4297099 Kemppainen Taisto Vaalan Karhu
H70 30215 510797 Kerkola Pekka Hämeenlinnan Tarmo
H70 14704 218397 Korhonen Seppo Ounasvaaran Hiihtoseura
H70 8952 269497 Koskinen Timo Valkeakosken Haka
H70 16927 506443 3482916 Kujanpää Heikki Järviseudun Rasti
H70 16189 523077 3560588 Kuusi Klaus Mesikämmenet
H70 38927 266450 Kyckling Veli-Matti Helsingin Suunnistajat
H70 12073 274038 3561412 Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry
H70 38817 511560 Kyyrönen Heikki Kouvolan Suunnistajat
H70 9058 523896 Lahtonen Tapio Tampereen Pyrintö
H70 29899 516200 Laine Jaakko Helsingin Suunnistajat
H70 30219 520076 Lakanen Ensio Vaajakosken Terä
H70 6502 511267 4251799 Lakkala Ossi Kuopion Suunnistajat
H70 30878 523621 4174207 Lakkinen Keijo Suunta-Sepot
H70 1682 515362 Lassila Heikki Pitäjänmäen Tarmo
H70 13833 525659 Lavikainen Jussi Kangasala SK
H70 15123 524520 Liljeström Åge Helsingin Suunnistajat
H70 1999 526885 4174496 Lindstedt Tapio Oriveden Ponnistus
H70 21900 516253 Loukonen Veikko Piikkiön Kehitys
H70 24142 265505 Mannervesi Simo Rasti-Lukko
H70 103641 258572 Mattila Pertti Helsingin Suunnistajat
H70 11028 510897 Mäkelä Harri Suunta-Sepot
H70 8886 514329 Mäkelä Martti SOC Asikkala
H70 17346 517797 Nieminen Pertti Rajamäen Rykmentti
H70 6922 506485 4336236 Nippala Juhani Rasti-Jyry
H70 25316 240925 4401816 Nurminen Heikki Itä-Päijänteen Rasti
H70 8698 509635 Ottelin Pekka Jämsän Retki-Veikot
H70 16365 236101 Pajala Tauno Espoon Suunta
H70 32627 227214 Pakarinen Jouko Rasti E4
H70 15891 242965 3499688 Peippo Tapio Joutsenon Kullervo
H70 6966 520489 Peltola Timo MS Parma
H70 34804 514306 Pienimäki Kari Rasti-Jussit
H70 31901 256886 4201380 Pokela Erkki Luumäen Rasti
H70 14503 518250 Pulkkinen Heimo Helsingin Suunnistajat
H70 6712 257897 Puolakka Pekka Säyneisen Salpa
H70 34068 516078 Pusa Raimo Oriveden Ponnistus
H70 5503 254291 Pöntinen Jorma Navi
H70 15310 527430 Railimo Matti SOC Asikkala
H70 35421 506857 Rantakangas Erkki Järviseudun Rasti
H70 35684 517254 Rautanen Pauli Järvenpään Palo
H70 21452 194875 Ritala Ola Epilän Esa
H70 16634 511381 4337028 Saarinen Heikki Mäntsälän Urheilijat
H70 24433 532664 Salmenoja Pertti Hirvensalon Heitto
H70 32006 223420 Salonen Kauko Vihtavuoren Pamaus
H70 26242 524298 Sane Kari Helsingin Suunnistajat
H70 17761 94165 Savonen Esko Hämeenlinnan Suunnistajat
H70 1203 517030 Slant Teuvo Itä-Päijänteen Rasti
H70 32403 259175 Sompi Eero Oriveden Ponnistus
H70 22486 513529 Tammisaari Pentti Hirvensalon Heitto
H70 26807 215502 Tani Ossi Kouvolan Suunnistajat
H70 14140 526123 Tanttu Unto Keravan Urheilijat
H70 22867 265233 4132940 Tolvanen Mauri Leppävaaran Sisu
H70 31065 532423 Turpeinen Timo Vaajakosken Terä
H70 15252 504756 Turunen Erkki Suunta-Sepot
H70 4597 504009 Törmä Markku Kannuksen Ura
H70 21298 520576 Töyrylä Hannu Kouvolan Suunnistajat
H70 37327 525910 Valta Matti Jämsän Retki-Veikot
H70 16222 530723 Vartiainen Heimo Tampereen Pyrintö
H70 5019 510925 Vesterinen Paavo Lounais-Hämeen Rasti
H70 31181 264654 Virtanen Matti Vihtavuoren Pamaus
H70 5851 526572 Wessman Risto Hiidenkiertäjät
H70 19950 530449 Williamsson Bo-Göran Vaasan Suunnistajat
H70 1435 527824 Äikäs Esko Tikkakosken Suunnistajat
H75 4842 506478 Erkinheimo Voitto Kortesjärven Järvi-Veikot
H75 24601 523835 Grönroos Timo MS Parma
H75 3799 504720 Hahto Matti Oriveden Ponnistus
H75 101691 516176 Hartikainen Pertti S. Riihimäen Suunnistajat
H75 18148 525052 Hedenström Rauno Maarian Mahti
H75 35751 517212 Heinonen Jouko Lahden Suunnistajat-37
H75 13028 258441 Hinkkanen Reino Konneveden Urheilijat
H75 1397 509599 Hongisto Heimo Loimaan Jankko
H75 17748 520503 Hovikorpi Aarno Hämeenlinnan Tarmo
H75 17611 48319 Jokela Vesa Nivalan Suunnistajat
H75 15866 526570 Junttila Olavi Helsingin Suunnistajat
H75 18426 255963 Karjalainen Seppo Kuopion Suunnistajat
H75 7300 246647 Kemppi Jorma Navi
H75 30122 516178 Kivistö Erkki Pihkaniskat
H75 5320 264578 Kotikoski Juhani Tampereen Pyrintö
H75 107440 523070 Kuivala Martti Helsingin Suunnistajat
H75 5251 42534 Kukkohovi Reino Oulunsalon Vasama
H75 9923 532415 Kuusisto Kalevi Hämeenlinnan Tarmo
H75 31233 526690 Lampi Eero Päijät-Rasti
H75 21616 517680 Lehtinen Olli Turun Suunnistajat
H75 7341 254537 Lehtonen Matti Pieksämäen Veikot
H75 16188 228196 Lepistö Lauri Keravan Urheilijat
H75 33882 508427 Leppäkorpi Eero Itä-Hämeen Rasti
H75 30342 517350 Luoma Simo Pihkaniskat
H75 9269 156607 Lähdekorpi Mauri IF Femman
H75 2677 506889 Mikkilä Mauno Nivalan Suunnistajat
H75 21553 274388 Moisio Kalevi Turun Suunnistajat
H75 4354 513462 Mäkinen Juhani Saloisten Reipas
H75 2316 254852 Niemi Pentti Hauhon Sisu
H75 10583 514400 Orrensalo Reijo Turun Visat
H75 30104 269436 4173720 Paavilainen Arvo Itä-Päijänteen Rasti
H75 12551 523898 4335253 Partanen Paavo Hyvinkään Rasti
H75 16206 513753 Penttinen Juha Mesikämmenet
H75 25156 253974 Punkero Toivo Lahden Suunnistajat-37
H75 3002 510361 Puttonen Kalevi Itä-Päijänteen Rasti
H75 5018 530860 Rapakko Timo Suomusjärven Sisu
H75 19810 257447 Rautarae Veikko Hirvensalon Heitto
H75 5229 243712 Reini Jaakko Tikkakosken Suunnistajat
H75 17356 517594 4117362 Reinikainen Pentti Rasti-Jyry
H75 5510 506566 Rusko Heikki Vaajakosken Terä
H75 30623 530764 4369260 Rönkkö Paavo Espoon Suunta
H75 9598 264644 Salo Jaakko Saarijärven Pullistus
H75 23055 249695 3942018 Sirola Risto Keravan Urheilijat
H75 35496 150657 4417671 Taipalus Esko Rastiketut
H75 935 248684 Tammela Seppo Tikkakosken Suunnistajat
H75 17352 250982 Urhonen Seppo Turun Suunnistajat
H75 16002 264974 3965811 Valtee Pertti Helsingin Suunnistajat
H75 7009 261676 Verha Koitto Vakka-Rasti
H75 30258 532249 Virtanen Kalle Rasti-Lukko
H80 7023 252020 Eilu Kalevi Rasti-Lukko
H80 16500 513492 4173597 Erkkilä Olavi Hämeenlinnan Suunnistajat
H80 31476 248776 Haarlaa Rihko Helsingin Suunnistajat
H80 38151 406076 3480464 Haatainen Matti Iisu
H80 3341 262775 Hietaharju Antti Ähtärin Urheilijat
H80 21788 254983 Hietalahti Aapo Halsuan Toivo
H80 3884 517676 Holmström Bengt Kimito SF
H80 4036 521196 Kilo Esko Lappeen Riento
H80 25845 189356 Kinnunen Ilpo Rasti E4
H80 2319 514133 Kuokkanen Kari Pihkaniskat
H80 17102 514733 Kuutti Jorma Perttelin Peikot
H80 13655 508426 Kvick Aimo Itä-Hämeen Rasti
H80 100997 508656 Lehmuskallio Markku Rasti-Lukko
H80 6191 100875 Moisio Paavo Saarijärven Pullistus
H80 35005 523032 Nieminen Mauno Viitasaaren Suunta
H80 366 52363 Perkinen Osmo Pihkaniskat
H80 35620 532167 Rantala Heikki Epilän Esa
H80 32093 508376 4364378 Repo Voitto Raja-Karjalan Suunnistajat
H80 30065 45254 Rosenqvist Onni Suosmeren Salpa
H80 3101 526645 4336939 Ryyppö Toivo Raja-Karjalan Suunnistajat
H80 13761 516093 Saario Pentti Loimaan Jankko
H80 307 530765 Saario Seppo MS Parma
H80 5182 514370 Salmela Kosti Pihtiputaan Tuisku
H80 17234 516251 3474988 Salmi Tarmo Joutsenon Kullervo
H80 36324 268407 Sulander Heikki Epilän Esa
H80 22499 256248 Viiri Jyrki Hirvensalon Heitto
H80 11415 528795 4353215 Åberg Karl-Erik Espoon Suunta
H80 13322 134958 4189379 Österberg Reino Leppävaaran Sisu
H85 20837 190151 Barkar Alf IK Falken
H85 18245 223442 Helariutta Eero Rastikarhut
H85 23119 528798 3506730 Laurila Pertti Espoon Suunta
H85 5005 257207 Liski Eero Salon Viesti
H85 443 199047 Mård Leo OK Kristina
H85 18808 525619 Patana Tapio Vetelin Urheilijat
H85 27173 530774 Pelkonen Pentti Keski-Karjalan Rasti
H85 10382 49431 Rajavaara Juhani Pudasjärven Urheilijat
H85 25115 226441 3487212 Ranta Esko Lahden Suunnistajat-37
H85 4626 269981 Rantala Mauri Rasti-Nokia
H85 26819 218549 4027801 Suutari Veikko Joutsenon Kullervo
D21 29984 517325 Aaltio Evelina Kuopion Suunnistajat
D21 24503 514270 Ahonen Laura Kangasala SK
D21 16202 531982 Ajalin Riikka Turun Suunnistajat
D21 2710 525816 Anjala Anna-Kaisa Lahden Suunnistajat-37
D21 24089 501556 Anttonen Sari SK Pohjantähti
D21 36909 522779 Avelin Melina Tampereen Pyrintö
D21 27396 265232 Brink Johanna Pargas IF
D21 30658 507245 Cederberg Ida-Marie Pargas IF
D21 6895 530134 Donner Isabel OK 77
D21 20667 509924 Donner Janina OK 77
D21 24944 532418 Enlund Alexandra Pargas IF
D21 28796 56743 Fagerudd Salla Paimion Rasti
D21 27257 521384 Frenckell von Rafaela OK 77
D21 33590 525760 Gunell Yvonne Pargas IF
D21 11989 508233 Haanpää Anni Tampereen Pyrintö
D21 9087 530261 Haavisto Emmi Turun Suunnistajat
D21 3814 239743 Haikonen Henna-Riikka Anttolan Urheilijat
D21 29534 189251 Happonen Krista Lahden Suunnistajat-37
D21 39012 501553 Harju Venla Tampereen Pyrintö
D21 28384 517223 Heikkilä Tuuli Lynx
D21 31975 132255 Heinilä Saana Iin Yritys
D21 3303 140392 Heiska Emilia Vehkalahden Veikot
D21 13651 527575 Heittola Suvi Rajamäen Rykmentti
D21 109684 230132 Hietala Miina Kymin Suunnistajat
D21 34912 529509 Hirvonen Eveliina Paimion Rasti
D21 34410 511341 Hirvonen Milla Tampereen Pyrintö
D21 10998 526139 Hulkkonen Niina Sweden
D21 9352 531694 Hyyrynen Noora Helsingin Suunnistajat
D21 27493 513730 Hämäläinen Roosa Hiidenkiertäjät
D21 3274 215480 Iso-Markku Paula Lynx
D21 28346 524498 Jalava Enni Turun Suunnistajat
D21 10277 523397 Jerkku Laura Turun Suunnistajat
D21 19105 530276 3459880 Joensuu Marttiina SK Pohjantähti
D21 6717 517804 4175089 Juga Emma SK Uusi
D21 11181 523496 Julkunen Sonja Turun Suunnistajat
D21 10180 518600 3837127 Juva Jonna Angelniemen Ankkuri
D21 113489 234878 Kainlauri-Tani Viivi Kouvolan Suunnistajat
D21 10195 259507 Kanko Miina Kangasala SK
D21 10196 516919 Kanko Natalia Kangasala SK
D21 39003 517548 Karhola Lotta Tampereen Pyrintö
D21 839 528555 Kaskinen Mira Rastikarhut
D21 7802 530800 Kauppila Sanna Angelniemen Ankkuri
D21 94337 265524 Kauppinen Silja Kalevan Rasti
D21 21158 517665 Kinnala Venla Turun Suunnistajat
D21 32380 516047 3549995 Kirvesmies Annika Kuopion Suunnistajat
D21 21991 273200 3460169 Klemettinen Veera Suunta Jyväskylä
D21 102659 530561 Kokkoniemi Anna Espoon Akilles
D21 26875 530805 Koli Helmi Lynx
D21 21255 194146 Koskinen Noora MS Parma
D21 16970 519736 Kotkajuuri Anna Kangasala SK
D21 25200 505416 4241972 Kriikkula Johanna Rasti-Kurikka
D21 2433 522640 Kymäläinen Sanni Tampereen Pyrintö
D21 91795 244841 Kääriä Venla Kymin Suunnistajat
D21 19564 508351 Lahtinen Katja Helsingin Suunnistajat
D21 116784 525789 Laurila Kirsti Pihkaniskat
D21 1398 514213 Lax Sara Vetelin Urheilijat
D21 23278 264368 Leppänen Krista Pellon Ponsi
D21 10259 532659 Leskinen Anne-Mari Lynx
D21 16641 273765 4391512 Lotvonen Essi Laitasaaren Veto
D21 3523 529573 Lönnberg Frida Pargas IF
D21 9651 259519 Manderbacka Hanne Turun Suunnistajat
D21 6601 518573 4034641 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat
D21 2429 504980 Miettinen Minna MS Parma
D21 27623 525896 Moilanen Anna Kuopion Suunnistajat
D21 2165 510981 Mänkärlä Aino Lynx
D21 25838 526861 4364303 Mörsky Sonja Keuruun Kisailijat
D21 15172 508321 Nevalainen Elina Itä-Hämeen Rasti
D21 24500 530781 Niittynen Miia Koovee
D21 10386 522033 Niva Sara SK Pohjantähti
D21 6032 524465 Norrbacka Sanni Lynx
D21 20909 515035 3484763 Nummela Liinu Mäntsälän Urheilijat
D21 33934 273208 Nurmela Sari Anttolan Urheilijat
D21 13425 515360 4194668 Nurmi Ella Vaasan Suunnistajat
D21 10218 530751 Nurmi Kirsi SK Pohjantähti
D21 28758 529098 Nymalm Amy Pargas IF
D21 3374 512520 4187209 Närhi Anna Sweden
D21 21818 517944 4200861 Oksanen Maiju SK Pohjantähti
D21 7782 511268 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat
D21 1545 529979 Patana Jenny Hiidenkiertäjät
D21 13319 518580 Paunonen Tuuli Koovee
D21 24653 510885 4119145 Pelkonen Roosa Tampereen Pyrintö
D21 9208 504277 Peltomäki Elli Rastikarhut
D21 16401 519200 Pitkänen Salla Tampereen Pyrintö
D21 692 510175 Portin Laura Pargas IF
D21 28608 504303 4173878 Pylvänäinen Henna Kouvolan Suunnistajat
D21 12413 257578 Rahkola Ella-Noora Turun Suunnistajat
D21 10615 511105 Rajamäki Netta Kalevan Rasti
D21 17413 515818 Rantala Eerika Helsingin Suunnistajat
D21 31553 505998 Rantala Jasmiina Lynx
D21 30058 530536 3378890 Rantanen Merja Jämsän Retki-Veikot
D21 512 505449 Rautiainen Satu Rasti-Kurikka
D21 5523 511027 Ray Jenny OK 77
D21 25170 514279 Rinkineva Elina Rasti-Jussit
D21 28526 507008 Rintanen Heini Turun Suunnistajat
D21 11197 531305 Saarijärvi Salla Rastikarhut
D21 7249 514558 Saarimäki Heini Angelniemen Ankkuri
D21 106974 525913 4305603 Savinainen Kati Rasti-Kurikka
D21 3115 256188 Seppänen Mari OK 77
D21 1424 522909 Sianoja Maija MS Parma
D21 23583 186447 Skog Henna Hiidenkiertäjät
D21 37480 507295 3493509 Ståhlberg Emilia Espoon Suunta
D21 16473 502827 Sundberg Karoliina Lynx
D21 3062 264994 Suojanen Laura Rastikarhut
D21 10337 501976 3912433 Tanskanen Anni Sweden
D21 33329 520478 Teini Marika SK Pohjantähti
D21 14466 511028 Tolonen Mirabella Helsingin Suunnistajat
D21 12107 506104 4396222 Tuomisto Satu Vaasan Suunnistajat
D21 28119 262669 Uhotoinen Anu Hiidenkiertäjät
D21 5598 516037 Ukskoski Karoliina Koovee
D21 3014 530101 Uotila Ulrika Koovee
D21 2559 517003 Valonen Hanna Rajamäen Rykmentti
D21 15972 516213 Valtonen Anniina Helsingin Suunnistajat
D21 28043 250387 Varmavuo Iida Rajamäen Rykmentti
D21 24055 259530 Viberg Tuulia MS Parma
D21 96082 520090 Vierimaa Salla Paimion Rasti
D21 23226 516554 4053740 Viholainen Elisa Espoon Suunta
D21 12462 510932 Väisänen Essi Tampereen Pyrintö
D21 14792 526653 Väyrynen Aino Kalevan Rasti
D21 14842 258587 Väyrynen Anni Kymin Suunnistajat
D21 12641 523618 4396537 Vääränen Sari Kouvolan Suunnistajat
D21 25904 263730 Ylikylä Sanna Angelniemen Ankkuri
D21 15197 505148 Yliluikki Henna Angelniemen Ankkuri
D35 95993 521052 Ahola Lotta Rasti-Jussit
D35 16288 521190 4307062 Autio Henna Rasti-Kurikka
D35 6479 504770 Dambe Inga Paimion Rasti
D35 15655 517278 4195301 Ekonoja Linda Pellon Ponsi
D35 35430 235126 Finnäs Jenny Malax IF
D35 32462 238913 Joensuu Laura SK Pohjantähti
D35 90246 258698 Julku Päivi OK Trian
D35 5241 523228 Kangasaho Essi Hiidenkiertäjät
D35 90144 250644 Korhonen Hanna Kajaanin Suunnistajat
D35 35225 207043 Laakkonen Elina IF Brahe
D35 34857 254534 Lindfors Lina IK Falken
D35 10486 532530 Lindholm Sara OK Raseborg
D35 12522 238708 Liuha Riina Kangasala SK
D35 1071 517585 Noponen Heli Anttolan Urheilijat
D35 17357 529983 Pajula Mari Kangasala SK
D35 94932 511538 Rautanen Eeva Tuupovaaran Sepot
D35 4776 259604 Ritanotko Johanna Tampereen Pyrintö
D35 23542 523028 4054060 Sabel Jenni Hiisirasti
D35 12647 508318 Tarkiainen Tia Jämsän Retki-Veikot
D35 31827 508711 Teerikoski Kaisa Lauttakylän Luja
D35 20949 245078 Uotila Tiina Oriveden Ponnistus
D35 31104 530003 Väre Tiina Someron Esa
D35 22999 514458 Weckman Sanna Vehkalahden Veikot
D40 28870 530771 4389904 Autio Päivi Hiisirasti
D40 24991 517222 Hankonen Johanna SK Pohjantähti
D40 24835 530580 Heikkilä Maija Espoon Akilles
D40 903 220596 4174256 Hemminki Hanna Pohjankyrön Rasti
D40 25638 241624 Hemminki Tiina Pohjankyrön Rasti
D40 23082 507323 Ikäheimonen Taru Espoon Suunta
D40 25532 517946 Joensuu-Partanen Jenni Kangasala SK
D40 22264 522733 Kangasaho Hanna Lynx
D40 92889 75636 Karru Tuulikki Vakka-Rasti
D40 28582 260994 4364634 Keski-Säntti Eija Ylistaron Kilpa-Veljet
D40 29616 513994 Kiuru Veera Raja-Karjalan Suunnistajat
D40 20598 509534 3912862 Koskela Tiina Vetelin Urheilijat
D40 101696 512545 Kytömäki Katri Keravan Urheilijat
D40 10719 518157 Laakso Sanna Hiisirasti
D40 9296 272150 Lainkari Mari Jämsän Retki-Veikot
D40 15526 275432 Lakanen Reetta Helsingin Suunnistajat
D40 3310 257613 Lauronen Sirkka-Liisa Tampereen Pyrintö
D40 36305 235249 Lautamo Riikka Vaasan Suunnistajat
D40 2465 504872 Lindeqvist Katri Paimion Rasti
D40 28325 509167 Lyytinen Tiina Suonenjoen Vasama
D40 18776 242903 Maisila Mirkka MS Parma
D40 825 526199 Muukkonen Eveliina Kangasala SK
D40 14439 506476 Männikkö Niina Rajamäen Rykmentti
D40 17585 226996 Ojapalo Anna Lynx
D40 38912 509362 3486073 Packalen Auli Lynx
D40 111515 510274 Palo Unna-Sisko Helsingin Suunnistajat
D40 117884 521508 Papinaho Annika Keuruun Kisailijat
D40 28034 531392 Paukkunen Sanna MS Parma
D40 31137 510272 4370219 Päivinen Sonja Kajaanin Suunnistajat
D40 39429 531293 3966173 Rannila Tanja Vetelin Urheilijat
D40 2075 517907 4344933 Rantanen Maaret Jämsän Retki-Veikot
D40 532 530465 Rantanen Sinikka Kymin Suunnistajat
D40 13176 531263 Rintamäki Riina Pihkaniskat
D40 114902 269456 Rokala Johanna Halsuan Toivo
D40 1361 523400 Routsi Anastasia Rasti-Jyry
D40 28934 525346 Ryyppö Minna Helsingin Suunnistajat
D40 30554 273203 Salonen Kirsi Jämsän Retki-Veikot
D40 15166 126500 Sareila Outi MS Parma
D40 112198 526995 Savikkomaa Sanna Korven Honka
D40 9258 508107 3969102 Sell Raisa OK 77
D40 27332 259728 Siivonen Hanna-Mari Koovee
D40 25490 506197 Suomalainen Riikka Lappeen Riento
D40 20582 254222 Taina Sanna MS Parma
D40 16179 532641 Taini Mia Jämsän Retki-Veikot
D40 24128 529188 Tervo Johanna Pihkaniskat
D40 107245 517984 Torvela Tiina Kuopion Suunnistajat
D40 5972 514527 4344651 Tuokko Mari Lahden Suunnistajat-37
D40 97410 274324 Vaara Inga-Maria Karkki-Rasti
D40 32181 518576 Valkonen Anu Helsingin Suunnistajat
D40 6333 262779 Väänänen Mari Kalevan Rasti
D40 110291 524458 Wolff Charlotta OK Raseborg
D45 20809 526615 Backman Yvonne IK Falken
D45 14961 517219 Francke Astra Espoon Suunta
D45 97920 502824 Hosio Sanna Espoon Suunta
D45 22910 257485 Hovinen Mari Keravan Urheilijat
D45 18123 265667 Isoherranen Kirsi Lynx
D45 103730 518364 Karppinen Riikka Espoon Akilles
D45 36767 517576 Ketola Heli Koovee
D45 114752 506152 Khadgi Mari-Sisko Joutsenon Kullervo
D45 104172 266754 4322012 Kirves Hetti Keravan Urheilijat
D45 17643 520474 Kivelä Riikka Vehkalahden Veikot
D45 14464 507277 Klemetti Tarja Liperin Taimi Suunnistus
D45 37294 272060 Koivu-Tikkanen Terhi Espoon Suunta
D45 15372 517947 Koivuniemi Kirsi Lahden Suunnistajat-37
D45 92012 530790 4027207 Kujala Anne-Mari Rastiketut
D45 19557 529119 Latvala Terhi Tuusulan Voima-Veikot
D45 22972 275152 Laukkanen Marja Kouvolan Suunnistajat
D45 98245 511045 4097796 Leiniö Sari Helsingin Suunnistajat
D45 16126 519254 3808623 Lintula Kirsi OK Trian
D45 38587 254102 Malmi Päivi Helsingin Suunnistajat
D45 11385 516443 Mattsson Ingela Pargas IF
D45 6967 517194 Mjösund Katja Espoon Suunta
D45 30965 526103 Multala Sanna Kuopion Suunnistajat
D45 22403 254829 Mäenpää Katri Sotkamon Jymy
D45 20259 506333 Mäki Nina Jämsän Retki-Veikot
D45 2544 518055 Määttälä Johanna Espoon Suunta
D45 33197 510931 Niittymäki Katri Hiiltomiehet
D45 98636 526589 Nybakken Line Espoon Suunta
D45 2834 505938 Nymalm Sanna Pargas IF
D45 32503 265040 Oja Iina Pihkaniskat
D45 24291 513507 Ojala Leena Rasti-Kurikka
D45 12483 263303 4416533 Ojalainen Sini Espoon Suunta
D45 38169 504487 4298642 Palomäki Sanna Rasti-Kurikka
D45 8342 514662 4251807 Pesu Mervi Hiiltomiehet
D45 26363 511690 Polso Anne Vetelin Urheilijat
D45 5028 532666 4396032 Rintanen Mari Kangasala SK
D45 15713 531700 Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat
D45 31846 514953 Sane Mari Helsingin Suunnistajat
D45 15671 258356 Saue Elo Koovee
D45 101043 520481 Savolainen Varpu Olavin Rasti
D45 26850 517921 Tahvanainen Anu Lahden Suunnistajat-37
D45 19638 527437 Tervakangas Sanna Espoon Suunta
D45 27296 525274 Tiitola-Savilahti Annamari Lynx
D45 39384 520500 Vesterinen Kirsi Hämeenlinnan Suunnistajat
D45 26386 189913 Vikström Liisa Pihkaniskat
D45 39861 529945 Viskari Tanja Lynx
D45 101352 517837 Vuorela Hanna Espoon Akilles
D45 92624 218487 Väänänen Pirjo Lapin Sudet
D45 22970 529797 Wartiainen Piritta Espoon Suunta
D45 27662 519191 4177168 Yrjölä Ulla Muuramen Rasti
D45 23615 274331 von Schoultz Åsa Pargas IF
D50 18235 523600 4204426 Arvela Kirsi Lahden Suunnistajat-37
D50 14611 254042 Autti Marja-Liisa Espoon Suunta
D50 19968 523914 4297602 Blomqvist Eija IF Femman
D50 30301 514561 Blomqvist Marika Pargas IF
D50 32482 273899 Brink Maria Pargas IF
D50 98733 523818 Franssila Hanna Angelniemen Ankkuri
D50 101396 514139 Hautaniemi Marjaana Raja-Karjalan Suunnistajat
D50 25809 532677 Havia-Kinnala Helena Angelniemen Ankkuri
D50 15490 265452 Heikkinen Anniina Vehkalahden Veikot
D50 33826 525645 3912532 Hirvonen Leena Asikkalan Raikas
D50 19277 264671 Holm Riikka Siilin Rasti
D50 116423 511753 Huttunen Jenny Siilin Rasti
D50 3007 512254 Ilmonen Kirsi Jämsän Retki-Veikot
D50 26433 529630 4371340 Iso-Koivisto Minna Kauhavan Wisa
D50 14828 517575 Kahanpää Hanna Espoon Suunta
D50 98170 514252 Kallela Sari Helsingin Suunnistajat
D50 7006 510922 Koskinen Sari Hiisirasti
D50 97658 256396 Kotro Pia Kymin Suunnistajat
D50 22020 231563 Kukonlehto Marja Kangasala SK
D50 101228 514724 Laurila Anneli OK Trian
D50 91711 526678 Lintunen Sirpa Siilin Rasti
D50 14529 257508 Lipasti Marjo Espoon Suunta
D50 13182 231921 Lousio Sanna OK Trian
D50 3336 49757 Mattila Riitta RasTiimi
D50 11631 256418 Molnar Pia Rastivarsat
D50 20014 510210 Paalanen Anne Rajamäen Rykmentti
D50 113284 506418 Peltola Heli Keuruun Kisailijat
D50 8798 531093 4369963 Perkkalainen Johanna Epilän Esa
D50 20058 258452 Pietilä-Annala Jaana Kangasala SK
D50 39002 519131 Pikkarainen Anu Helsingin Suunnistajat
D50 16368 517617 Rantala Eija Espoon Suunta
D50 19524 274332 Ray Carola OK 77
D50 14915 511715 Remahl Virpi Lahden Suunnistajat-37
D50 7168 521284 3969698 Rokka Susanna Lounais-Hämeen Rasti
D50 35447 256160 Saarijärvi Sari Rasti-Nokia
D50 21454 510843 Seppälä Anu Epilän Esa
D50 13359 515136 Sumanen Laura Hyvinkään Rasti
D50 40074 530278 3835519 Sundqvist Sari Lahden Suunnistajat-37
D50 2592 254142 Tarkkanen Teresa Lynx
D50 14243 266749 Tervo Tiina Helsingin Suunnistajat
D50 99458 516925 Tervonen Tarja Itä-Päijänteen Rasti
D50 7211 263639 Tonder Marja Alatornion Pirkat
D50 16377 258694 Torp-Donner Heidi OK 77
D50 114860 517711 Torri-Tuominen Mari Pihkaniskat
D50 20284 521392 4193108 Tupitsa Sari Rasti E4
D50 27378 250815 Vallema Tanja Vehkalahden Veikot
D50 16128 532026 Vehkamäki Hanna Pihkaniskat
D50 24598 523033 3469244 Viitanen Kirsi Ounasvaaran Hiihtoseura
D50 92708 521588 Åberg Inga-Lill OK Trian
D55 4128 264595 Aalto Pirjo Rasti-Nokia
D55 19822 511425 Airaksinen Merja Kuopion Suunnistajat
D55 6870 268522 3307956 Ala-Kasari Outi Rasti-Kurikka
D55 15009 273193 Einonen Päivi Lahden Suunnistajat-37
D55 1503 507276 Ekdahl Pirkko Nivalan Suunnistajat
D55 3570 250458 Haajanen Ulrika OK Raseborg
D55 17113 514546 Hokajärvi Anja-Riitta Pihkaniskat
D55 17112 530562 Hokajärvi Raili SK Pohjantähti
D55 109048 501859 Hämäläinen Marianne Kauhavan Wisa
D55 3521 201194 Jalanto Terttu Kangasala SK
D55 19959 521242 4173910 Juga Liisa Keravan Urheilijat
D55 112465 516933 Juote Taina Pihkaniskat
D55 30328 517259 3939162 Kallio Ulla Keravan Urheilijat
D55 2637 522685 4298709 Kankaanpää Tarja Kauhavan Wisa
D55 16700 525777 4195335 Katajamäki Tuija Kauhavan Wisa
D55 12381 512070 Kauppinen Liisa Suomussalmen Rasti
D55 3595 259702 Koivuniemi Leena Rasti-Nokia
D55 30882 241485 3482064 Koskela Sari Rasti-Jussit
D55 9410 248989 Kukkola Sinikka Kuopion Suunnistajat
D55 25842 514882 4228797 Lassila Päivi RasTiimi
D55 33024 526101 Leppävuori Päivi Kuopion Suunnistajat
D55 22983 266398 Linko Rita Espoon Suunta
D55 24651 514456 Ljungqvist-Sarparanta Nina Lynx
D55 5239 522958 4389128 Lotvonen Arja Laitasaaren Veto
D55 27345 512740 Martikainen Lea OK Trian
D55 19887 522610 Matilainen Mirja Helsingin Suunnistajat
D55 792 526663 Mbembela Tuula Lynx
D55 94094 268525 Meriläinen-Ruokolainen Eija Nurmeksen Sepot
D55 23505 254013 4191474 Mäkineste-Mäkelä Päivi Rasti-Kurikka
D55 103789 519273 Mäntynen Anne Kalevan Rasti
D55 7204 506162 Nurmi Anne Angelniemen Ankkuri
D55 7216 526167 4364360 Nyholm Satu OK Trian
D55 1621 265084 Otsamo Riikka Helsingin Suunnistajat
D55 5111 517282 Rantala Maj-Lis Kaustisen Pohjan-Veikot
D55 94964 520544 Rantalainen Anna-Lea Lahden Suunnistajat-37
D55 17974 228700 Reiman Anu Angelniemen Ankkuri
D55 13900 251185 Savolainen Paula Paimion Rasti
D55 17115 256328 Silvennoinen Tarja Kalevan Rasti
D55 123 517082 4389565 Sipponen Eija Paimion Rasti
D55 18413 532178 Suhonen Sirpa Kuopion Suunnistajat
D55 8959 207022 Turunen Sisko Kalevan Rasti
D55 127 525006 Varpula Marjut Espoon Suunta
D55 14630 528822 3977428 Vierikko Annamari Helsingin Suunnistajat
D55 125 523595 4368080 Viilo Annika Tampereen Pyrintö
D55 124 532152 4416095 Äijälä Tiina Kangasala SK
D60 10167 268601 Antila Suvi Pälkäneen Luja-Lukko
D60 15481 522825 Forsström Rita OK Raseborg
D60 115285 523051 Heinilä Seija Riihimäen Suunnistajat
D60 6754 264448 Humalamäki Marja Ähtärin Urheilijat
D60 15898 268277 Humalamäki Mirja Suomussalmen Rasti
D60 107089 259234 Ilmakunnas Seija Pihkaniskat
D60 99071 532203 Kallio Arja Riihimäen Suunnistajat
D60 32197 215386 Kananen Tuula Jämsän Retki-Veikot
D60 26203 269096 Kattelus Airi Kouvolan Suunnistajat
D60 31483 517912 Kerkola Maija Hämeenlinnan Tarmo
D60 8019 264303 4255352 Kihlström Kirsi Rasti E4
D60 4124 268134 Kiiskinen Gunnevi Tampereen Pyrintö
D60 18526 517307 Kokkila Marita Espoon Suunta
D60 7524 524729 Korpio Aulikki Valkeakosken Haka
D60 94870 530461 Koskenranta Raija Jämsän Retki-Veikot
D60 27027 117811 Kottonen Annariitta Lynx
D60 17003 525454 Kukkasjärvi Elina Rajamäen Rykmentti
D60 30754 516319 4207585 Käkelä Maija Puolangan Ryhti
D60 6915 269502 Laasonen Kirsi Tampereen Pyrintö
D60 13695 255835 4336079 Lahtinen Terttu Itä-Hämeen Rasti
D60 26332 518073 Lallo Tuula OK Trian
D60 10838 521635 4179313 Laurila Saija Kangasala SK
D60 12677 527989 Lehto Ulla Kymin Suunnistajat
D60 18965 518187 Leskinen Tiina Lynx
D60 15407 246494 Lindholm Ann OK 77
D60 13699 512305 Linjama Mirja Espoon Suunta
D60 26911 271824 Lipsanen Maija Liperin Taimi Suunnistus
D60 4216 49822 Lusa Sirpa Tampereen Pyrintö
D60 305 507110 Lähteenmäki Pirjo Paimion Rasti
D60 22966 504945 Malinen Paula Kajaanin Suunnistajat
D60 26280 513463 Markki Outi Espoon Suunta
D60 30088 512062 Mikkolainen Mirja Valkeakosken Haka
D60 5722 511039 Montonen Outi Itä-Hämeen Rasti
D60 5971 512328 Oikarinen Sirkka Tampereen Pyrintö
D60 5463 525958 Pajunen Tarja Navi
D60 1809 529933 4395984 Pelto-Huikko Anne Hiisirasti
D60 107952 517721 Piirto Kaisu Jämsän Retki-Veikot
D60 192 525465 Puromies Merja Espoon Suunta
D60 17117 227215 4343943 Raatikainen Päivi Rasti E4
D60 31375 514205 3514403 Rajamäki Terhi Kangasala SK
D60 10987 530284 Sani Tuula Hollolan Urheilijat -46
D60 17700 512734 Taanila Sisko Nivalan Suunnistajat
D60 17380 518261 Taimisto Sinikka MS Parma
D60 31082 270506 Tammisalo Netta Kangasala SK
D60 12533 257103 Toivanen Tuula Rasti-Nokia
D60 7008 261036 Toivonen Merja Epilän Esa
D60 362 506899 Uusitalo Suvi-Päivikki Itä-Hämeen Rasti
D60 10057 259180 Virtanen Marjo Hiisirasti
D65 17269 526915 Ahlqvist Kristiina Riihimäen Suunnistajat
D65 29625 520980 Ahonen Päivi Karkki-Rasti
D65 20847 195350 Björklund Gunilla IK Falken
D65 27655 526267 Eriksson-Kronberg Monica IF Femman
D65 32360 532643 4045647 Fred Bodil IF Femman
D65 13693 527636 Hakkarainen Maria-Leena Itä-Hämeen Rasti
D65 6197 271771 3487741 Hyvärinen Vappu Saarijärven Pullistus
D65 2832 254104 Hyvönen Eija Nurmeksen Sepot
D65 1114 155951 4203998 Juura Maarit Kankaanpään Suunnistajat
D65 15288 271817 Juvonen Marja Raja-Karjalan Suunnistajat
D65 28394 518204 Kalliola Pirkko Maarian Mahti
D65 108919 514775 4044806 Karvonen Pirjo Iisalmen Visa
D65 26202 258267 Kattelus Helena Kouvolan Suunnistajat
D65 96791 517545 3947256 Kattilakoski Kirsti Kokkolan Suunnistajat
D65 2192 273924 Koskialho Elisabeth Eurajoen Veikot
D65 30655 508399 4371522 Kukkonen Marja Raja-Karjalan Suunnistajat
D65 33630 523471 Kuusela Vappu Vaalan Karhu
D65 6156 520530 Laukkanen Kirsti Hämeenlinnan Tarmo
D65 15167 525658 Lavikainen Pirjo Kangasala SK
D65 2896 525757 4278875 Liimatainen Raili Hyvinkään Rasti
D65 6955 240190 Lonka Hennariikka Kalevan Rasti
D65 10403 250946 Malkki Sisko Savon Suunta
D65 375 515059 Moilanen Kirsti Maarian Mahti
D65 10718 518306 Niemi Tuire Tampereen Pyrintö
D65 9553 264635 Nurminen Aila Hiisirasti
D65 850 235330 4343760 Nurminen Arja Valkeakosken Haka
D65 22577 511938 Nurminen Eija Tampereen Pyrintö
D65 12628 524318 Ojapalo Anneli Rajamäen Rykmentti
D65 30901 257214 4180618 Pajunen Arja Oriveden Ponnistus
D65 33466 128234 Puolakka Päivi Säyneisen Salpa
D65 21922 517281 Purhonen Kaija Hollolan Urheilijat -46
D65 16984 190066 Pöntinen Tuula Navi
D65 29200 517550 4254595 Raiko Erja Hyvinkään Rasti
D65 765 516422 Saari Irmeli Hirvensalon Heitto
D65 25716 514186 Salmenoja Hely Hirvensalon Heitto
D65 17387 511701 Sivén Hannele Ähtärin Urheilijat
D65 21416 531686 Suna Eija MS Parma
D65 2442 504216 Turunen Päivi-Kaarina Suunta-Sepot
D65 12445 199309 Wickholm Rita OK Trian
D70 17156 265502 Ahonen Ulla Hämeenlinnan Suunnistajat
D70 24619 258856 Alexandersson Gia Pargas IF
D70 29435 511391 Erkinheimo Ritva Kortesjärven Järvi-Veikot
D70 1185 520398 Finnilä Katariina Vetelin Urheilijat
D70 33819 220589 Kajava Ritva Hämeenlinnan Suunnistajat
D70 6198 515655 3481579 Ketola Sirkka Saarijärven Pullistus
D70 36814 255901 Korkeakangas Eeva-Liisa Rasti-Jussit
D70 16957 506842 Kämäräinen Paula Hiidenkiertäjät
D70 14051 507697 4204137 Köngäs Kaarina Puolangan Ryhti
D70 1875 530103 Laakso-Lähteenmäki Mirja-Liisa Hämeenlinnan Tarmo
D70 24893 520072 Lakanen Sirpa Raja-Karjalan Suunnistajat
D70 7372 530802 4391041 Lankia Hilkka Tampereen Pyrintö
D70 9270 258444 Lähdekorpi Kaija IF Femman
D70 24242 258706 Mannervesi Helena Rasti-Lukko
D70 15319 265519 3483898 Ohramaa Tuula Rasti-Jyry
D70 111 505910 4398178 Pulkkinen Arja Joutsenon Kullervo
D70 19948 246358 3501319 Pått Saga IF Minken
D70 26057 40644 3487162 Reinikainen Pirjo Rasti-Jyry
D70 20652 521702 Sandgren Ann-Mari Närpes OK
D70 4909 252025 Seppälä Eila Ylistaron Kilpa-Veljet
D70 7501 529991 3947850 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat
D70 18180 268406 Sulander Mirja-Liisa Epilän Esa
D70 11908 512746 Tikka Eija Raja-Karjalan Suunnistajat
D70 2217 526281 Toivonen Vellamo OK 77
D70 37952 271830 Törrö Maria-Leena Valkeakosken Haka
D70 22087 523365 Verha Maija Vakka-Rasti
D75 14999 202917 Jalkanen Marke Valkeakosken Haka
D75 14747 531272 Karvinen Tuulikki Helsingin Suunnistajat
D75 15612 183379 Kuutti Kirsti Perttelin Peikot
D75 6458 529627 4278446 Mikkonen Ritva Espoon Suunta
D75 18226 516381 3480514 Muikku Rauni Navi
D75 2467 523146 3497484 Paatero Leena Espoon Suunta
D75 22761 231775 4416111 Ruusunen Marja-Liisa Epilän Esa
D75 13301 525802 Salmela Juulia Riihimäen Suunnistajat
D75 14602 518057 3513793 Tanska Eeva Espoon Suunta