FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
SM-erikoispitkä, Jämsän Retki-Veikot
15.10.2022
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21 37640 254836 Aho Aaro Valkeakosken Haka
H21 3094 222510 Arola Topias Paimion Rasti
H21 22355 512785 Donner Jonny OK 77
H21 92706 508180 Gripenberg Otto IF Brahe
H21 35734 505511 4186706 Hakuli Tommi SK Uusi
H21 12454 516945 Hapola Tuomas Raja-Karjalan Suunnistajat
H21 26233 500950 Heinonen Eero MS Parma
H21 8253 508346 Heinonen Samuel Paimion Rasti
H21 23173 512876 3496320 Heiska Samu Turun Metsänkävijät
H21 23857 523497 Hjulgren Markus Espoon Akilles
H21 38263 511972 3985983 Huila Joona Hiisirasti
H21 5738 513183 Hällström af Fabian OK 77
H21 12090 180874 Inget Juha-Matti Pudasjärven Urheilijat
H21 115558 257780 Iurev Dmitrii Espoon Suunta
H21 117899 523101 Janovs Jekabs Tampereen Pyrintö
H21 38118 512474 Jern Tobias OK 77
H21 14506 505035 Joensuu Ari-Pekka Paimion Rasti
H21 16558 504489 4186649 Järvenpää Antti OK 77
H21 13087 241524 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat
H21 26098 501613 Kankkunen Matias OK 77
H21 104368 523050 Kashin Daniil Turun Metsänkävijät
H21 29317 520566 Koivumäki Olli Lapuan Virkiä
H21 34501 513716 3493442 Kokkonen Eemeli Helsingin Suunnistajat
H21 113004 506253 Kumpulainen Oiva Järvenpään Palo
H21 119988 Kumpulainen Otto Järvenpään Palo
H21 19859 510196 Kuningas Janne Lappeen Riento
H21 14026 511948 Kuukka Anton Tampereen Pyrintö
H21 35239 500371 Kuutti Veli-Pekka Espoon Akilles
H21 119228 509993 Leino Eero Suunta Jyväskylä
H21 96357 523495 Leinonen Pauli Lahden Suunnistajat-37
H21 10323 190148 Leirimaa Tatu Lahden Suunnistajat-37
H21 118841 256233 Leppäsalmi Topi Vaajakosken Terä
H21 115205 507233 Lipponen Olli Leppävaaran Sisu
H21 23965 502200 Malinen Olli SK Uusi
H21 35205 515132 Markkila Eero Rasti-Kurikka
H21 11539 109876 Mieskoski Kimmo Rasti-Lukko
H21 28937 509939 Mäkinen Tuukka MS Parma
H21 13451 214999 Nefedov Evgeny Espoon Suunta
H21 31973 222230 Nissinen Niko Rasti-Jussit
H21 34849 514467 Nokka Atte Lappeen Riento
H21 9025 512223 Oksanen Tommi Helsingin Suunnistajat
H21 112446 503133 Orrainen Severi Hyvinkään Rasti
H21 3509 513656 Ovaska Janne Vehkalahden Veikot
H21 27524 508397 Pajukangas Mikko Lapuan Virkiä
H21 12562 511765 Parjanne Antti Lynx
H21 29185 504426 4054136 Pernu Lari Espoon Suunta
H21 120949 Perrin Mathieu France
H21 16332 512834 Pitkänen Jonne Suunta Jyväskylä
H21 34239 507681 Rautio Mikael Espoon Suunta
H21 2763 523549 Ray Jonathan OK 77
H21 11884 510929 3986825 Saikko Antti Tampereen Pyrintö
H21 415 517054 Sankelo Antton Lapuan Virkiä
H21 414 519738 Sankelo Hermanni Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 1419 505022 Savolainen Eetu Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 94259 506373 Sild Timo Koovee
H21 32288 215469 Silvennoinen Oskari Kalevan Rasti
H21 17516 518587 Silvennoinen Santeri Kalevan Rasti
H21 111285 502808 Sjöblom Jesper Sweden
H21 2189 242790 Snickars Caj OK 77
H21 11599 504954 Suominen Eemeli Hiidenkiertäjät
H21 11546 514415 Suutari Matti Vehkalahden Veikot
H21 21567 261105 Syrjäläinen Arttu Helsingin Suunnistajat
H21 22134 510866 Syrjäläinen Topi Helsingin Suunnistajat
H21 23567 258082 Tarvonen Ville-Matti Helsingin Suunnistajat
H21 25323 258780 Tonder Aapo Kalevan Rasti
H21 97894 509616 Upitis Uldis Turun Metsänkävijät
H21 29219 508606 Ursin Antti Lynx
H21 9668 523049 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat
H21 32704 513633 Vuori Justus Turun Suunnistajat
H21 94972 511240 Willman Pyry Lahden Suunnistajat-37
H21 28088 238994 Ylikylä Petja Angelniemen Ankkuri
H21 32834 520448 Ylinen Juho Ikaalisten Nouseva-Voima
H35 5240 258251 Annila Petri Koovee
H35 17512 505590 Fabritius Mikael Lahden Suunnistajat-37
H35 115120 511716 Forsström Calle OK Raseborg
H35 3507 188607 Hall Andreas IF Femman
H35 16101 153868 4279113 Hemminki Antti Rasti-Kurikka
H35 6453 507281 Hyvönen Pekka Angelniemen Ankkuri
H35 104248 516536 Ilmakunnas Ilari Pihkaniskat
H35 15697 117961 Kauppi Mikael Rasti-Lukko
H35 10492 510233 Kautto Lasse Vaajakosken Terä
H35 34889 504878 Kinni Juho Tampereen Pyrintö
H35 119392 518152 Kirssi Antti Kouvolan Suunnistajat
H35 24157 256189 Kleemola Lauri Lynx
H35 21970 514993 4194148 Kokkinen Kari Lahden Taimi
H35 33847 505428 Kujanpää Juuso Lynx
H35 18051 514120 3554466 Liukkala Jaakko Hauhon Sisu
H35 5587 516108 Mikkolainen Juha Valkeakosken Haka
H35 32398 264996 Mäkelä Jaakko Suunta-Sepot
H35 32609 503550 4317558 Oikarinen Lauri Suunta Jyväskylä
H35 110326 524026 Pajunen Jari Perttelin Peikot
H35 47507 518194 Pihl Peeter MS Parma
H35 119974 521737 Rossi Janne Suunta Jyväskylä
H35 10491 257280 Rossi Juho Suunta Jyväskylä
H35 114502 227198 Ruberg Lauri IK Falken
H40 13135 254805 Fjällström Tuomas Kangasala SK
H40 37547 519257 Forsström Ville OK Raseborg
H40 112826 518227 Hyytiäinen Antti Kangasala SK
H40 27848 508451 4030656 Hämäläinen Ari Lahden Suunnistajat-37
H40 32487 261004 Ikonen Pasi Paimion Rasti
H40 100423 513456 3152204 Jansson Sören IK Falken
H40 101286 508442 Järnefelt Jouko Tampereen Pyrintö
H40 15282 516507 Kainu Markus Vetelin Urheilijat
H40 32174 230016 Ketola Mikko Saarijärven Pullistus
H40 10214 220214 3487840 Kettunen Pyry Säyneisen Salpa
H40 101279 510012 3864329 Kiiski Mikko Kymin Suunnistajat
H40 107237 512881 Kivioja Jussi Rastikarhut
H40 10461 257467 Lahtinen Miika SK Vuoksi
H40 7644 240856 Lakanen Jonne Lappeen Riento
H40 32459 506707 4299178 Lassila Juha Vetelin Urheilijat
H40 27242 517321 Leskinen Aleksi Lynx
H40 19445 515125 4298584 Myllymäki Tero Vetelin Urheilijat
H40 17281 522645 Mäkelä Tuomo Angelniemen Ankkuri
H40 29353 511606 Niemenmaa Jari Ikaalisten Nouseva-Voima
H40 116086 504925 Penttinen Jaakko Vaajakosken Terä
H40 117546 511340 Perkkiö Tuomas Alatornion Pirkat
H40 16035 510778 Pohjola Lauri Suunta Jyväskylä
H40 25394 122476 Pokela Jukka Luumäen Rasti
H40 14307 523478 Rajala Jarkko Rasti-Jussit
H40 29556 511348 4173753 Rantala Teemu Lapuan Virkiä
H40 25798 511457 Rautanen Mika Tuupovaaran Sepot
H40 107013 517317 Sauso Riku Helsingin Suunnistajat
H40 112539 513750 Siivola Jarno Helsingin Suunnistajat
H40 115240 516482 Soini Jussi Kouvolan Suunnistajat
H40 28911 504769 Taanila Vesa Ikaalisten Nouseva-Voima
H40 116753 521994 Takanen Jari Kuortaneen Kunto
H40 12214 514562 Tolvanen Leo Pihkaniskat
H40 31205 514267 Tölli Marko Suunta Jyväskylä
H40 12574 524299 Ylitalo Aki Hauhon Sisu
H45 33954 521559 Heikkinen Jussi-Pekka Tuupovaaran Sepot
H45 37892 156781 Heikkonen Rami Suomusjärven Sisu
H45 20588 515642 Hellstedt Tony Lynx
H45 3590 511914 Huovila Miikka Karkki-Rasti
H45 26335 515159 3493764 Husu Heikki SK Vuoksi
H45 24689 513883 4193850 Hyyppä Tuomas Kokkolan Suunnistajat
H45 14071 517983 Jarva Jukka Oriveden Ponnistus
H45 112790 519576 4053674 Järvelin Marko Perämeren Rasti
H45 109760 520486 Järvenpää Juha Helsingin Suunnistajat
H45 1421 513886 Kalliokoski Jari Halsuan Toivo
H45 1601 189339 Kankaanpää Vesa OK 77
H45 112150 516172 3391851 Kotaniemi Janne Alatornion Pirkat
H45 16666 513922 Kyllästinen Jyri Rasti-Lukko
H45 12666 504563 Laaksonen Markku Rasti 88
H45 22896 508089 Lakanen Jani Helsingin Suunnistajat
H45 17704 514103 Löfbacka Sami Kaustisen Pohjan-Veikot
H45 24232 505515 Muukkonen Petteri OK Trian
H45 29078 246424 Nikkola Hannu Rasti-Jussit
H45 10563 259210 Nurminen Ilkka Helsingin Suunnistajat
H45 103586 518065 Ovaskainen Mika Rasti-Jyry
H45 23088 522638 Perä Tapio Rajamäen Rykmentti
H45 35389 215531 Rautanen Marko Tuupovaaran Sepot
H45 31543 512320 Riikonen Jarno Tampereen Pyrintö
H45 10463 508732 Saarinen Sauli Mäntsälän Urheilijat
H45 11100 258373 Salo Markus Punkalaitumen Kunto
H45 9838 507913 3938156 Sarkkinen Timo Lahden Taimi
H45 13389 514099 4192829 Sillanpää Sampo Lynx
H45 14988 512192 Tavast Timo Tampereen Pyrintö
H45 6891 513831 Teerikoski Petri Lauttakylän Luja
H45 519 312826 Toivio Heikki Angelniemen Ankkuri
H45 100677 255185 Toivio Matti RastiPiikkiö
H45 110266 236075 Tuomaala Ville Vaasan Suunnistajat
H45 2443 514472 Varis Ari Rasti E4
H45 31872 515819 Virta Jani OK Trian
H45 114562 518362 Virtanen Matti RastiPiikkiö
H45 118263 259455 Äyräs Vesa MS Parma
H50 13471 217633 Aho Jarmo Pälkäneen Luja-Lukko
H50 115191 523610 Anttonen Mikael Karkki-Rasti
H50 1138 509818 3936572 Asklöf Tom Lynx
H50 16357 222438 Burtsoff Juha Helsingin Suunnistajat
H50 101922 261118 Gusev Ilya Lappeen Riento
H50 55 519187 Haaramo Panu Espoon Suunta
H50 341 508186 Hakamäki Matti Suunta Jyväskylä
H50 116445 508404 Haverinen Jari Kajaanin Suunnistajat
H50 14213 120195 Hiltula Hannu Pudasjärven Urheilijat
H50 37936 264359 Holm Jari Viitasaaren Suunta
H50 33507 502407 4044327 Hyvönen Markku Lynx
H50 18265 511963 Isoherranen Sami Lynx
H50 30550 48367 Jokikuona Juha RasTiimi
H50 35437 517251 Julkunen Tero Lounais-Hämeen Rasti
H50 33238 505011 Jääskeläinen Iiro Vehkalahden Veikot
H50 14423 514200 Kerkola Mika Suomusjärven Sisu
H50 21376 515353 Kettunen Heikki Vaajakosken Terä
H50 14472 238711 Kohvakka Hannu Kangasniemen Kalske
H50 103565 509986 Koistinen Janne Uolevi Salon Vilpas
H50 4294 516935 Kokkonen Timo Kajaanin Suunnistajat
H50 35643 514221 3912102 Korhonen Mika SK Vuoksi
H50 15667 236166 Kujanpää Marko Järviseudun Rasti
H50 101397 226566 Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat
H50 330 260433 Kuusisto Seppo Koovee
H50 8985 517557 3938305 Kyyrönen Samuli Rajamäen Rykmentti
H50 2052 259724 Kämäräinen Sami Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
H50 12316 514198 Kärkkäinen Mikko Lammin Säkiä
H50 19142 513727 3913571 Larmala Juha-Pekka Espoon Suunta
H50 92933 239168 Lehtinen Esa Kauhavan Wisa
H50 95156 245376 Lehtinen Marko Salon Vilpas
H50 39975 214850 Lepo Jari Valkeakosken Haka
H50 15130 235288 Liljeström Kimmo Helsingin Suunnistajat
H50 20302 517896 Loukkalahti Marko Hiidenkiertäjät
H50 95902 226340 Mattila Heikki Pälkäneen Luja-Lukko
H50 29261 148831 Mauriala Jarmo Koovee
H50 24117 512101 Mehtälä Markku Pihkaniskat
H50 6190 110405 3487659 Moisio Petri Saarijärven Pullistus
H50 5020 505759 Nieminen Jyrki Lounais-Hämeen Rasti
H50 6047 517574 3158409 Noponen Petri Anttolan Urheilijat
H50 31555 259503 Numminen Mika Urjalan Urheilijat
H50 33349 259093 Nurmo Mika Punkalaitumen Kunto
H50 14584 264607 Näpänkangas Mika Suunta Jyväskylä
H50 14346 506559 Ojala Jari Pirkkalan Hiihtäjät
H50 119545 513187 Paajanen Jarkko Rasti-Jyry
H50 37788 250430 Piirainen Jyrki Järvenpään Palo
H50 6568 483262 Pikkarainen Pasi Ikaalisten Nouseva-Voima
H50 112240 511041 Putkuri Tommi RastiPiikkiö
H50 113058 509745 Rantanen Olli-Pekka Tarpian Suunta
H50 25474 517666 Rintanen Riku Hiidenkiertäjät
H50 8523 258245 Ruokolainen Jouni Nurmeksen Sepot
H50 548 207264 4256129 Ruuska Vesa Kangasala SK
H50 18360 65738 Salonen Mikko Helsingin Suunnistajat
H50 2313 519291 Salonen Tero Hauhon Sisu
H50 4462 523060 Sivill Keijo Uuraisten Urheilijat
H50 5725 45763 Suominen Juha-Matti Laitilan Jyske
H50 13881 520043 Tala Tuomas Helsingin Suunnistajat
H50 9199 514131 Taskila Sakari Leppävaaran Sisu
H50 30974 521363 Torrkulla Jan IF Femman
H50 2397 512678 4175162 Tuokko Jyrki Rastivarsat
H50 12278 522651 Turkkila Kalle Espoon Suunta
H50 19553 75297 Uusimäki Johan OK 77
H50 14700 514224 3938529 Virtanen Antti Hämeenlinnan Suunnistajat
H50 10121 507272 Vornanen Juha Keski-Karjalan Rasti
H50 92551 510161 Weiss Robert OK 77
H55 27351 194035 Brink Anders Pargas IF
H55 25194 517911 Donner Jan OK 77
H55 22158 259729 Enroth Vesa Tarpian Suunta
H55 36396 512158 4174488 Gynther Kimmo Itä-Hämeen Rasti
H55 11496 258248 4175121 Haajanen Leif OK Raseborg
H55 3615 506251 Haanpää Tuomo Tampereen Pyrintö
H55 116364 264570 Haavisto Marko Kuopion Suunnistajat
H55 99174 504659 3307972 Hautaniemi Petri Raja-Karjalan Suunnistajat
H55 3354 515121 Heikkilä Ossi Suunta Jyväskylä
H55 116040 234836 Heikkinen Arto Helsingin Suunnistajat
H55 607 513752 4044566 Heinilä Hannu Rastivarsat
H55 492 523852 Helin Timo Vakka-Rasti
H55 14214 49455 Hiltula Kari Pudasjärven Urheilijat
H55 21640 504404 Inkeri Pekka Olavin Rasti
H55 403 508115 Itkonen Arto Tampereen Pyrintö
H55 8035 504413 Jäppinen Jyrki OK 77
H55 112526 513465 Kaija Esko Rastivarsat
H55 23106 511707 Karjalainen Harri Espoon Suunta
H55 13424 514356 Karppinen Timo SK Pohjantähti
H55 17342 265437 Ketola Petri Pälkäneen Luja-Lukko
H55 112668 229940 Koivisto Timo Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
H55 14030 509182 3480902 Koskela Heikki Rasti-Jussit
H55 14444 506313 3828357 Koskinen Juha Vaajakosken Terä
H55 24489 515855 Koskinen Seppo Vaajakosken Terä
H55 24492 505544 4027207 Kujala Tapio Rasti-Jussit
H55 4887 261122 Kuoppala Esa Rasti-Kurikka
H55 13031 517664 4292793 Köyvönen Kimmo Maarian Mahti
H55 27856 519737 Laasonen Mauri Tampereen Pyrintö
H55 25309 228009 4186573 Lahtinen Jari Itä-Hämeen Rasti
H55 30481 513913 Launis Kasperi Raisu Lumous
H55 33473 502947 Lauri Hannu Ounasvaaran Hiihtoseura
H55 22161 222837 3292208 Linnainmaa Pekka Pälkäneen Luja-Lukko
H55 40616 513464 Lohikainen Timo Rastivarsat
H55 17661 189977 4192316 Marttinen Tuomo Itä-Päijänteen Rasti
H55 2715 504383 Mutka Jouni Suunta Jyväskylä
H55 6597 147956 3482544 Natunen Timo Savon Suunta
H55 32167 508755 Nieminen Markku Pälkäneen Luja-Lukko
H55 461 523221 Nietosjärvi Tommi Pihkaniskat
H55 7463 509901 Niinimäki Risto Pihkaniskat
H55 34448 514511 3254182 Noponen Pekka Suunta Jyväskylä
H55 16847 517904 Partanen Juha Rasti-Hyry
H55 14299 512866 Parttimaa Timo Angelniemen Ankkuri
H55 4056 514086 Peltoniemi Vesa Kaustisen Pohjan-Veikot
H55 6865 258893 Rahkola Mika Ounasvaaran Hiihtoseura
H55 16232 258571 Rokka Timo Lounais-Hämeen Rasti
H55 24593 232505 Taubert Tero Koovee
H55 104004 263486 Thitz Eero Savon Suunta
H55 17121 514536 Tiainen Hannu Nivalan Suunnistajat
H55 115183 219610 Tonteri Heikki Kouvolan Suunnistajat
H55 24363 514720 Valkonen Tuomo Pihkaniskat
H55 25111 195983 Yli-Kauppila Mikko Punkalaitumen Kunto
H55 5681 510360 Yliluikki Matti Suomusjärven Sisu
H55 11001 505020 4203956 Östergård Patric OK Trian
H60 24082 264661 Aalto Aimo Rasti-Nokia
H60 15887 517324 Ahvonen Jyrki Helsingin Suunnistajat
H60 103902 516296 Airosalo Jarmo Navi
H60 101 220707 Anjala Ari Lahden Suunnistajat-37
H60 30011 505050 Arki Hannu Turun Metsänkävijät
H60 112795 508070 Asikainen Timo Hiisirasti
H60 28997 261626 Forss Jari Savon Suunta
H60 24767 507675 Frilander Heikki OK Trian
H60 17629 513989 3830791 Helander Rolf Oulaisten Huima
H60 20236 504543 3466174 Hirvensalo Jorma Saarijärven Pullistus
H60 21815 504539 Hirvonen Petteri Turun Metsänkävijät
H60 113851 192694 Huotari Arto Kuhmon Peurat
H60 13951 190189 4125795 Hämäläinen Markku Rastivarsat
H60 2058 221987 4178448 Hänninen Jukka Rasti-Nokia
H60 31062 218114 Jeskanen Taito Ilomantsin Urheilijat
H60 1489 523058 Johansson Göran IF Åland
H60 4867 516566 Kallio Jukka Tampereen Pyrintö
H60 31417 221999 Karjalainen Asko Iitin Pyrintö
H60 3841 507105 Kauppinen Tuomo Hyvinkään Rasti
H60 2890 504975 Korhonen Hannu Suunta Jyväskylä
H60 19062 242980 Kortetjärvi Hannu Pälkäneen Luja-Lukko
H60 21634 511902 Kosonen Hannu Olavin Rasti
H60 6337 511931 Kuusinen Mikko Lynx
H60 104462 517953 Lanne Vesa Hiisirasti
H60 30358 519302 Laukkarinen Kari SK Uusi
H60 6645 239807 Markki Tapio Espoon Suunta
H60 6772 512714 Mäkikyrö Jukka Ounasvaaran Hiihtoseura
H60 20500 521016 4191169 Nyholm Thomas OK Trian
H60 23950 512327 4256277 Oikarinen Jarmo Tampereen Pyrintö
H60 2157 244820 Palomäki Eero IF Femman
H60 25555 505445 Parnetti Roy Navi
H60 16843 514038 Partanen Timo Rasti-Hyry
H60 14552 508358 Puustinen Tuomo Pihkaniskat
H60 17019 514148 Reinikka Kenneth Hyvinkään Rasti
H60 27987 500932 Routsi Jyrki Kauvatsan Ponteva
H60 8806 517176 Salminen Arto Keski-Karjalan Rasti
H60 7418 520438 3498706 Sippola Asko Kuortaneen Kunto
H60 26702 236071 Särkkä Seppo Vaajakosken Terä
H60 12341 514915 Uusikartano Simo Turun Metsänkävijät
H60 18559 506565 Vainio Kari Turun Metsänkävijät
H60 5929 521134 Valkonen Pasi Itä-Hämeen Rasti
H60 23296 521133 Vestola Heikki Nastolan Terä
H60 14959 513489 Virtanen Markku Lammin Säkiä
H60 24335 256199 Vornanen Pekka Suonenjoen Vasama
H60 27688 516393 Vuorinen Pekka OK Trian
H60 28288 221606 Väisänen Juha Mäntsälän Urheilijat
H65 20107 513758 Ahlqvist Hannu Riihimäen Suunnistajat
H65 12397 517940 Airaksinen Risto Oulun Tarmo
H65 5348 512476 Alhoke Timo Turun Metsänkävijät
H65 30817 517201 Halme Tapio Angelniemen Ankkuri
H65 33927 485546 3941705 Hannukainen Raimo Kankaanpään Suunnistajat
H65 30249 506906 3560208 Hanttu Ari Rasti-Nokia
H65 6646 516343 Hautala Matti Oulun NMKY:n Urheilijat
H65 6648 201140 Heikka Jarmo Hiidenkiertäjät
H65 19384 142890 Heikkilä Ari Hämeenlinnan Suunnistajat
H65 19651 513211 Heinonen Veli-Matti Rajamäen Rykmentti
H65 20530 522962 Helenius Roger OK Trian
H65 19843 520491 Huttunen Kalle Kuopion Suunnistajat
H65 1921 510273 Hyppänen Timo Etelä-Kymen Suunnistajat
H65 19401 513206 Högnäs Tore IF Brahe
H65 30211 523135 523135 Jumppanen Jarmo Pihkaniskat
H65 24982 236063 Kallio Jarmo Oriveden Ponnistus
H65 36170 193204 Karamo Jouko Helsingin Suunnistajat
H65 102186 258157 Kaura-aho Pertti Rasti-Jyry
H65 33754 509676 Kekoni Lauri Helsingin Suunnistajat
H65 31119 254872 Kinkki Seppo Hyvinkään Rasti
H65 36433 511563 Kronholm Peter IF Brahe
H65 34798 256250 Kuhasalo Antti Suunta Jyväskylä
H65 24437 521597 Kuivala Hannu Turun Suunnistajat
H65 27170 514784 Kuivala Juha Turun Suunnistajat
H65 23605 506255 Kumpulainen Olli Järvenpään Palo
H65 32436 258322 Käyhkö Jaakko RastiPiikkiö
H65 30890 45438 Lehtinen Timo Rauman Työväen Urheilijat
H65 15050 508952 Lehto Esa Helsingin Suunnistajat
H65 22214 511536 Lehto Jarmo Vehkalahden Veikot
H65 2614 513499 4180204 Leppälä Martti Hämeenlinnan Suunnistajat
H65 20473 523476 Lillandt Michael Akilles OK
H65 20423 251744 Loisa Kari Hirvensalon Heitto
H65 25116 153915 Luuri Pertti Rasti-Jussit
H65 14002 504781 Nissilä Jorma Kokkolan Suunnistajat
H65 7892 523530 Nylund Sven-Olof OK Botnia
H65 13417 514104 Pajukangas Tauno Kaustisen Pohjan-Veikot
H65 108385 518583 Paukkola Jari Riihimäen Suunnistajat
H65 39131 519194 Paunonen Hannu Koovee
H65 3090 521138 Pelkonen Heikki Nastolan Terä
H65 25531 510782 3711975 Pihlajamaa Martti Vetelin Urheilijat
H65 31420 523404 Pulkkinen Erkki Rasti-Lukko
H65 21963 197517 Rajaniemi Vesa Suunta Jyväskylä
H65 13369 511163 Ranta-Puska Kari Espoon Akilles
H65 39582 215446 Rantala Aulis Kokkolan Suunnistajat
H65 2333 508788 Rantio Jukka-Pekka Hauhon Sisu
H65 11679 514948 Ritanotko Markku Turun Metsänkävijät
H65 8421 514780 Saarimäki Ilkka Angelniemen Ankkuri
H65 36566 520517 Salonen Matti Vakka-Rasti
H65 316 523136 Saramäki Jukka Lynx
H65 10572 511276 Svärd Rune OK Trian
H65 5296 517256 4293403 Tikkanen Tapio Savon Suunta
H65 19473 517286 Toivonen Esa Tarpian Suunta
H65 3280 517261 4192647 Tolonen Juha Vihtavuoren Pamaus
H65 31040 513912 4119244 Torniainen Ari Lappeen Riento
H65 32195 517606 Vainikka Jari Pihkaniskat
H65 5380 517332 3941069 Vainio Jarmo Hämeenlinnan Suunnistajat
H65 30904 232368 Valtanen Simo Hinnerjoen Yritys
H65 29386 249494 Vehmaa Hannu Epilän Esa
H65 9001 517770 3864907 Viilo Keijo Tampereen Pyrintö
H65 3707 400805 Vilminko Pauli Sinkki-Sepot
H65 2746 515149 Yli-Kaatiala Jorma Kuortaneen Kunto
H70 14292 242848 Ahola Pentti Pälkäneen Luja-Lukko
H70 12756 265072 Eklund Ralf Rasti-Lukko
H70 28100 504096 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H70 28993 517824 Helkkula Simo Pitäjänmäen Tarmo
H70 37935 517100 Hillo Heikki Valkeakosken Haka
H70 21485 245335 Hintukainen Keijo Turun Suunnistajat
H70 19127 509596 Hongisto Keijo Loimaan Jankko
H70 4030 506492 3485547 Hyyryläinen Raimo Juvan Urheilijat
H70 107337 265714 Ilmakunnas Pekka Pihkaniskat
H70 18175 238852 Kaukiainen Raimo Hollolan Urheilijat -46
H70 12395 511247 4206389 Keltamäki Seppo Joutsenon Kullervo
H70 6647 513742 4297099 Kemppainen Taisto Vaalan Karhu
H70 30215 510797 Kerkola Pekka Hämeenlinnan Tarmo
H70 4293 190127 Kokkonen Hannu Asikkalan Raikas
H70 16927 506443 3482916 Kujanpää Heikki Järviseudun Rasti
H70 38927 220698 Kyckling Veli-Matti Helsingin Suunnistajat
H70 30835 519599 Käyhkö Kari Lahden Suunnistajat-37
H70 17345 515134 3864345 Laine Harri Kauhajoen Karhu
H70 30219 520076 Lakanen Ensio Vaajakosken Terä
H70 30878 523621 4174207 Lakkinen Keijo Suunta-Sepot
H70 1682 515362 Lassila Heikki Pitäjänmäen Tarmo
H70 13833 177834 Lavikainen Jussi Kangasala SK
H70 18447 503011 3485182 Leinonen Markku Pihkaniskat
H70 20273 511905 3501673 Liukkala Pekka Hauhon Sisu
H70 104195 512935 Matikainen Markku Rastivarsat
H70 2905 521142 Miettinen Kauko Suonenjoen Vasama
H70 31988 511720 4256434 Myllymäki Ari Kaustisen Pohjan-Veikot
H70 11028 510897 Mäkelä Harri Suunta-Sepot
H70 8886 514329 Mäkelä Martti SOC Asikkala
H70 12277 261607 Mäkipää Veikko Suunta-Sepot
H70 17346 517797 Nieminen Pertti Rajamäen Rykmentti
H70 32451 264997 3556123 Nurminen Markku Suosmeren Salpa
H70 14744 50772 Parkkonen Reima Pihkaniskat
H70 23050 520539 Peltola Oke Turun Suunnistajat
H70 34804 514306 Pienimäki Kari Rasti-Jussit
H70 1022 517103 Pitkänen Reijo Hollolan Urheilijat -46
H70 31901 256886 4201380 Pokela Erkki Luumäen Rasti
H70 1151 521859 Pulli Martti Lappeen Riento
H70 6712 257897 Puolakka Pekka Säyneisen Salpa
H70 34068 516078 Pusa Raimo Oriveden Ponnistus
H70 90489 249700 Rantapuska Seppo Petäjäveden Petäjäiset
H70 35684 517254 Rautanen Pauli Järvenpään Palo
H70 25087 523617 Ryynänen Jorma Pihkaniskat
H70 16634 511381 3486081 Saarinen Heikki Mäntsälän Urheilijat
H70 101594 518064 Saksman Kai Estonia
H70 24433 514188 Salmenoja Pertti Hirvensalon Heitto
H70 32006 223420 Salonen Kauko Vihtavuoren Pamaus
H70 17761 94165 Savonen Esko Hämeenlinnan Suunnistajat
H70 16773 511523 Sivén Osmo Ähtärin Urheilijat
H70 113000 254790 Sormunen Jouko Suunta Jyväskylä
H70 14140 127860 Tanttu Unto SK Uusi
H70 1681 514245 4173233 Tarvainen Juhani Pitäjänmäen Tarmo
H70 16234 506258 Tarvonen Keijo Kangasniemen Kalske
H70 15597 517965 Tervo Vesa Rajamäen Rykmentti
H70 22867 265233 4132940 Tolvanen Mauri Leppävaaran Sisu
H70 18409 519649 Tuohimaa Esko Oulun NMKY:n Urheilijat
H70 31065 513661 Turpeinen Timo Vaajakosken Terä
H70 15252 504756 Turunen Erkki Suunta-Sepot
H70 31181 264654 Virtanen Matti Vihtavuoren Pamaus
H70 34571 261738 Väätäinen Seppo Espoon Suunta
H70 19950 513509 Williamsson Bo-Göran Vaasan Suunnistajat
H70 1435 258098 Äikäs Esko Tikkakosken Suunnistajat
H75 30033 208094 Ansamaa Reino Rasti-Nokia
H75 25031 502433 Blomster Bjarne IF Åland
H75 4842 506478 Erkinheimo Voitto Kortesjärven Järvi-Veikot
H75 843 226600 3984051 Haaja Reijo Valkeakosken Haka
H75 27003 513829 Harkola Hannu Päijät-Rasti
H75 101691 516176 Hartikainen Pertti S. Riihimäen Suunnistajat
H75 15640 521140 3497278 Herttuainen Vesa Raja-Karjalan Suunnistajat
H75 1397 509599 Hongisto Heimo Loimaan Jankko
H75 16621 508945 3485414 Inkinen Paavo Rasti-Jyry
H75 17321 222095 4031365 Jokinen Leo Kokkolan Suunnistajat
H75 31244 517247 Jolanki Jorma Navi
H75 23993 231323 Kallio Kari Suomusjärven Sisu
H75 3415 264625 Kanste Pekka Perämeren Rasti
H75 13410 241594 Kattilakoski Matti Kaustisen Pohjan-Veikot
H75 30122 516178 Kivistö Erkki Pihkaniskat
H75 5320 264578 Kotikoski Juhani Tampereen Pyrintö
H75 31801 239265 Kuokkanen Seppo Pihkaniskat
H75 572 514742 Kuosa Harri Loimaan Jankko
H75 16189 523077 3560588 Kuusi Klaus Mesikämmenet
H75 37287 254299 Kykkänen Herkko Kaakon Rasti
H75 12073 222389 3561412 Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry
H75 32012 241599 Lahti Hannu Päijät-Rasti
H75 20367 519710 Laine Erkki Angelniemen Ankkuri
H75 33882 508427 Leppäkorpi Eero Itä-Hämeen Rasti
H75 12453 511274 Liitiäinen Reijo OK Trian
H75 15123 513796 Liljeström Åge Helsingin Suunnistajat
H75 21900 516253 Loukonen Veikko Piikkiön Kehitys
H75 25276 512715 Lukkarinen Olavi SK Pohjantähti
H75 9269 156607 Lähdekorpi Mauri IF Femman
H75 40073 515295 Lågland Henry Malax IF
H75 24142 265505 Mannervesi Simo Rasti-Lukko
H75 21553 250453 Moisio Kalevi Turun Suunnistajat
H75 31488 263980 Mäkilä Ilmari Espoon Suunta
H75 4354 513462 Mäkinen Juhani Saloisten Reipas
H75 23491 511010 Niinimäki Jukka Hyvinkään Rasti
H75 33966 257063 Niittymäki Antti Mäntän Seudun Eräpirkat
H75 35421 506857 Rantakangas Erkki Järviseudun Rasti
H75 5018 513903 Rapakko Timo Suomusjärven Sisu
H75 19810 257447 Rautarae Veikko Hirvensalon Heitto
H75 17356 517594 4117362 Reinikainen Pentti Rasti-Jyry
H75 5510 506566 Rusko Heikki Vaajakosken Terä
H75 30623 513795 3391976 Rönkkö Paavo Espoon Suunta
H75 2314 520066 Salonen Pertti Hauhon Sisu
H75 26242 524298 Sane Kari Helsingin Suunnistajat
H75 20823 508880 Soimasuo Juhani Mäntän Seudun Eräpirkat
H75 935 248684 Tammela Seppo Tikkakosken Suunnistajat
H75 22486 513529 Tammisaari Pentti Hirvensalon Heitto
H75 14007 256331 Toskala Paavo Kokkolan Suunnistajat
H75 16002 264974 3965811 Valtee Pertti Helsingin Suunnistajat
H75 7009 261676 Verha Koitto Vakka-Rasti
H75 5851 151298 Wessman Risto Hiidenkiertäjät
H80 7023 252020 Eilu Kalevi Rasti-Lukko
H80 16699 515141 4203576 Ekström Marcus Kauhavan Wisa
H80 33744 513765 Elomaa Pekka Espoon Suunta
H80 24770 511651 Erkkilä Erkki Järvenpään Palo
H80 16500 513492 4173597 Erkkilä Olavi Hämeenlinnan Suunnistajat
H80 17611 48319 Jokela Vesa Nivalan Suunnistajat
H80 30513 48368 Jokikuona Toivo RasTiimi
H80 15866 509521 Junttila Olavi Helsingin Suunnistajat
H80 29829 227955 Karjalainen Jouko Helsingin Suunnistajat
H80 13147 522684 Kiiski Osmo Someron Esa
H80 4036 521196 Kilo Esko Lappeen Riento
H80 17102 514733 Kuutti Jorma Perttelin Peikot
H80 13655 508426 Kvick Aimo Itä-Hämeen Rasti
H80 35005 523032 Nieminen Mauno Viitasaaren Suunta
H80 32711 254633 Palomäki Mikko Hyvinkään Rasti
H80 35620 505627 Rantala Heikki Epilän Esa
H80 5229 243712 3499035 Reini Jaakko Tikkakosken Suunnistajat
H80 30065 45254 Rosenqvist Onni Suosmeren Salpa
H80 13761 516093 Saario Pentti Loimaan Jankko
H80 5182 514370 Salmela Kosti Pihtiputaan Tuisku
H80 15369 519791 4174009 Salo Markku Lahden Suunnistajat-37
H80 20654 220202 Sandgren Lars Närpes OK
H80 36324 85586 Sulander Heikki Epilän Esa
H80 8823 511674 3942026 Tahvanainen Veijo Lahden Suunnistajat-37
H80 11415 508850 3966348 Åberg Karl-Erik Espoon Suunta
H85 16167 168080 Hurme Heikki Helsingin Poliisi-Voimailijat
H85 13360 202804 Jokinen Eino Hyvinkään Rasti
H85 21356 227117 Koppelomäki Mikko Epilän Esa
H85 23119 221840 3506730 Laurila Pertti Espoon Suunta
H85 6191 100875 3481942 Moisio Paavo Saarijärven Pullistus
H85 24393 501965 3558186 Myllymäki Antti Vaasan Suunnistajat
H85 18808 221727 Patana Tapio Vetelin Urheilijat
H85 3101 179683 Ryyppö Toivo Raja-Karjalan Suunnistajat
D21 10668 186661 Annala Vilma Kangasala SK
D21 6895 513184 Donner Isabel OK 77
D21 33590 195156 Gunell Yvonne Pargas IF
D21 6978 522797 Haapala Ida Espoon Suunta
D21 34410 511341 Hirvonen Milla Tampereen Pyrintö
D21 28346 520565 Jalava Enni MS Parma
D21 119275 517272 Janosikova Tereza Suunta Jyväskylä
D21 11181 500935 Julkunen Sonja MS Parma
D21 20741 520431 Jussila Ida Tampereen Pyrintö
D21 10195 259507 Kanko Miina Kangasala SK
D21 839 505509 4177291 Kaskinen Mira Rastikarhut
D21 16970 519736 Kotkajuuri Anna Rastikarhut
D21 94320 505591 Laaksoviita Veera Kalevan Rasti
D21 19564 508351 Lahtinen Katja Helsingin Suunnistajat
D21 25371 510101 Mäkinen Elisa MS Parma
D21 24500 508766 Niittynen Miia Kalevan Rasti
D21 6032 512119 Norrbacka Sanni Lynx
D21 939 242883 Nurmo Katariina Punkalaitumen Kunto
D21 28758 221633 Nymalm Amy Pargas IF
D21 21818 517944 4200861 Oksanen Maiju Kangasala SK
D21 6747 509317 Pellonperä Sofia Tampereen Pyrintö
D21 16401 519200 Pitkänen Salla Tampereen Pyrintö
D21 12413 257578 Rahkola Ella-Noora Turun Suunnistajat
D21 11197 217454 Saarijärvi Salla Rastikarhut
D21 9442 505055 Schoultz von Katja Pargas IF
D21 25903 513735 Simonsén Suvi Rastikarhut
D21 22936 518174 Taanila Marjo Suunta Jyväskylä
D21 29856 513826 3394996 Taulavuori Venla Jämsän Retki-Veikot
D21 37389 520487 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat
D21 5598 516037 Ukskoski Karoliina Lahden Suunnistajat-37
D21 3014 512630 Uotila Ulrika Kangasala SK
D21 118639 514976 Valve Reeta Tampereen Pyrintö
D21 36424 501913 Vilpponen Erika Olavin Rasti
D21 7966 258613 4178919 Virtala Jenny Pargas IF
D21 15197 517217 Yliluikki Henna Angelniemen Ankkuri
D35 9632 507524 4110474 Andelin Sanna Lahden Taimi
D35 6479 504770 Dambe Inga Paimion Rasti
D35 15655 517278 4195301 Ekonoja Linda Pellon Ponsi
D35 35430 235126 Finnäs Jenny Malax IF
D35 34829 153867 4278578 Hemminki Heini Rasti-Kurikka
D35 32462 238913 Joensuu Laura SK Pohjantähti
D35 90246 258698 Julku Päivi OK Trian
D35 104249 522018 Järvinen Tiina Pihkaniskat
D35 5241 523228 Kangasaho Essi Hiidenkiertäjät
D35 25200 505416 4241972 Kriikkula Johanna Rasti-Jussit
D35 117584 522991 4123758 Lahti Eve Suunta Jyväskylä
D35 119770 519309 Lahti Johanna Riihimäen Suunnistajat
D35 1398 514213 Lax Sara Vetelin Urheilijat
D35 106054 514219 Lehkonen Emmi Kangasala SK
D35 13319 518580 Paunonen Tuuli Koovee
D35 94932 511538 Rautanen Eeva Tuupovaaran Sepot
D35 25170 514279 Rinkineva Elina Rasti-Jussit
D35 4776 259604 Ritanotko Johanna Tampereen Pyrintö
D35 5494 523035 Ruokolainen Miina OK 77
D35 25521 260984 Taimisto Niina Rasti-Nokia
D35 95993 521052 Tuominen Lotta Rasti-Jussit
D35 28119 262669 Uhotoinen Anu Hiidenkiertäjät
D40 21802 161653 Aumo Satu Pihkaniskat
D40 28870 507148 Autio Päivi Hiisirasti
D40 112956 517593 Havu Paula Espoon Akilles
D40 24835 507189 Heikkilä Maija Espoon Akilles
D40 34423 195469 Heittola Satu Suunta Jyväskylä
D40 29616 513994 Kiuru Veera Raja-Karjalan Suunnistajat
D40 103766 517768 Korhonen Kati Suunta Jyväskylä
D40 32515 254216 4053708 Laitinen Maria Ylikiimingin Nuijamiehet
D40 117197 245121 Lammi-Mihaljov Heidi Tampereen Pyrintö
D40 25867 514414 Lehtikangas Katri Kouvolan Suunnistajat
D40 101100 221052 Leino Johanna Kangasala SK
D40 12522 238708 Liuha Riina Kangasala SK
D40 112481 248468 Malinen Marita Kuopion Suunnistajat
D40 18097 512069 Mononen Hanna Kalevan Rasti
D40 1071 517585 Noponen Heli Anttolan Urheilijat
D40 17357 225818 Pajula Mari Kangasala SK
D40 117884 521508 Papinaho Annika Keuruun Kisailijat
D40 99014 249529 Peltoniemi Päivi Kokkolan Suunnistajat
D40 25490 506197 4053823 Suomalainen Riikka Lappeen Riento
D40 24128 512788 Tervo Johanna Pihkaniskat
D40 5972 514527 4032298 Tuokko Mari Lahden Suunnistajat-37
D40 6333 262779 Väänänen Mari Kalevan Rasti
D45 5897 509991 Eeva Jonna Kangasala SK
D45 6685 50650 Gustafsson Leena Hiisirasti
D45 25532 517946 Joensuu-Partanen Jenni Kangasala SK
D45 10662 112070 Karppinen Satu Ylikiimingin Nuijamiehet
D45 4591 508599 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat
D45 104172 512165 Kirves Hetti SK Uusi
D45 18939 505698 Laapas Kaisa Rajamäen Rykmentti
D45 15526 513185 Lakanen Reetta Suunta Jyväskylä
D45 116381 512929 Latva Katariina Asikkalan Raikas
D45 22972 117968 Laukkanen Marja Kouvolan Suunnistajat
D45 101365 523392 Laurila Milla OK Trian
D45 7091 505143 Luurila Mervi Rasti-Jyry
D45 29277 520075 Löfbacka Sanna Kaustisen Pohjan-Veikot
D45 23324 502201 Löyttyjärvi Sara Hauhon Sisu
D45 38587 254102 Malmi Päivi Helsingin Suunnistajat
D45 103439 250079 Marttila Outi Espoon Suunta
D45 115418 505413 Mashina Anna Lahden Suunnistajat-37
D45 14439 506476 Männikkö Niina Rajamäen Rykmentti
D45 18334 194190 Niinimäki Riitta SK Pohjantähti
D45 28034 514523 Paukkunen Sanna MS Parma
D45 26363 511690 Polso Anne Vetelin Urheilijat
D45 31137 510272 Päivinen Sonja Kalevan Rasti
D45 39429 501037 3966173 Rannila Tanja Vetelin Urheilijat
D45 13176 505713 Rintamäki Riina Pihkaniskat
D45 31846 514953 Sane Mari Helsingin Suunnistajat
D45 12508 509379 Sillanpää Hanna Lynx
D45 37571 221732 Sten Kajsa Pihkaniskat
D45 9289 222197 Torvinen Sirpa Ounasvaaran Hiihtoseura
D45 111953 516539 4252300 Vallin Kaisa Epilän Esa
D45 101352 517837 Vuorela Hanna Espoon Akilles
D45 22970 509902 Wartiainen Piritta Espoon Suunta
D50 18235 260982 4204426 Arvela Kirsi Lahden Suunnistajat-37
D50 32482 249646 Brink Maria Pargas IF
D50 33380 241519 Elovaara Heli Angelniemen Ankkuri
D50 18704 258916 3146719 Haataja Mirka Ylikiimingin Nuijamiehet
D50 15490 265452 Heikkinen Anniina Vehkalahden Veikot
D50 33826 245487 3912532 Hirvonen Leena Asikkalan Raikas
D50 26433 508194 3310786 Iso-Koivisto Minna Kauhavan Wisa
D50 14828 517575 Kahanpää Hanna Espoon Suunta
D50 103730 518364 Karppinen Riikka Espoon Akilles
D50 15372 517947 Koivuniemi Kirsi Lahden Suunnistajat-37
D50 97658 237136 3910593 Kotro Pia Kymin Suunnistajat
D50 92012 511923 4027207 Kujala Anne-Mari Rastiketut
D50 113290 516458 Lamppu Tiina MS Parma
D50 101228 514724 Laurila Anneli OK Trian
D50 30965 221098 Multala Sanna Kuopion Suunnistajat
D50 117951 248369 Mäki-hokkonen Saarinka Raja-Karjalan Suunnistajat
D50 14471 506841 Nieminen Minna Itä-Hämeen Rasti
D50 6054 264601 Niskanen Kirsi Vehkalahden Veikot
D50 251 507097 4174264 Nurminen Henna Helsingin Suunnistajat
D50 2834 505938 Nymalm Sanna Pargas IF
D50 113284 506418 Peltola Heli Keuruun Kisailijat
D50 20058 258452 Pietilä-Annala Jaana Kangasala SK
D50 117569 242725 Platonova Riikka Navi
D50 5028 226592 Rintanen Mari Kangasala SK
D50 7168 222172 3969698 Rokka Susanna Lounais-Hämeen Rasti
D50 35447 507232 Saarijärvi Sari Rasti-Nokia
D50 15713 508950 Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat
D50 16377 258694 Torp-Donner Heidi OK 77
D50 20284 521392 4193108 Tupitsa Sari Rasti E4
D55 14611 254042 Autti Marja-Liisa Espoon Suunta
D55 109813 257305 Filipsson-Korento Lena OK 77
D55 98733 512737 Franssila Hanna Angelniemen Ankkuri
D55 3091 214766 Haverinen Tuula Kajaanin Suunnistajat
D55 21101 77574 Hänninen Raija Rasti-Nokia
D55 112465 516933 Juote Taina Pihkaniskat
D55 6737 514302 Kerkola Tiina Suomusjärven Sisu
D55 30882 241485 3482064 Koskela Sari Rasti-Jussit
D55 7006 510922 Koskinen Sari Hiisirasti
D55 12030 512983 Lahtinen Ulla Suunta Jyväskylä
D55 25842 514882 4228797 Lassila Päivi RasTiimi
D55 16497 202830 Liukka Heli Kalevan Rasti
D55 24651 514456 Ljungqvist-Sarparant Nina Lynx
D55 94094 236558 Meriläinen-Ruokolainen Eija Nurmeksen Sepot
D55 35424 514112 4177234 Oikkonen Mirka Ounasvaaran Hiihtoseura
D55 1621 265084 Otsamo Riikka Helsingin Suunnistajat
D55 94964 520544 Rantalainen Anna-Lea Lahden Suunnistajat-37
D55 13900 251185 Savolainen Paula Paimion Rasti
D55 21454 510843 Seppälä Anu Epilän Esa
D55 123 517082 Sipponen Eija Paimion Rasti
D55 7211 263639 Tonder Marja SK Vuoksi
D55 8959 207022 Turunen Sisko Kalevan Rasti
D55 125 506294 3865052 Viilo Annika Tampereen Pyrintö
D55 5180 508629 3967643 Westberg-Arrakoski Annika OK 77
D60 4128 264595 Aalto Pirjo Rasti-Nokia
D60 28555 197703 Antikainen-Pauna Heli Pargas IF
D60 3570 250458 Haajanen Ulrika OK Raseborg
D60 9222 250553 Hyytiäinen Tarja RastiPiikkiö
D60 107089 259234 Ilmakunnas Seija Pihkaniskat
D60 3521 201194 Jalanto Terttu Kangasala SK
D60 99071 508354 Kallio Arja Riihimäen Suunnistajat
D60 30328 517259 3939162 Kallio Ulla SK Uusi
D60 31483 517912 Kerkola Maija Hämeenlinnan Tarmo
D60 3595 259702 Koivuniemi Leena Rasti-Nokia
D60 27027 117811 Kottonen Annariitta Lynx
D60 6915 181479 Laasonen Kirsi Tampereen Pyrintö
D60 13695 255835 3493954 Lahtinen Terttu Itä-Hämeen Rasti
D60 26332 518073 Lallo Tuula OK Trian
D60 10838 521635 4179313 Laurila Saija Kangasala SK
D60 22966 504945 Malinen Paula Kajaanin Suunnistajat
D60 18407 517020 Mäkelä Anja Hyvinkään Rasti
D60 91609 261492 3479730 Mäntylä Kirsti Rastiketut
D60 5971 512328 Oikarinen Sirkka Tampereen Pyrintö
D60 4899 189290 Ojajärvi Päivi Rastiketut
D60 5463 231070 Pajunen Tarja Navi
D60 1809 505552 3983053 Pelto-Huikko Anne Hiisirasti
D60 192 207262 Puromies Merja Espoon Suunta
D60 17117 227215 3935319 Raatikainen Päivi Rasti E4
D60 31375 514205 3514403 Rajamäki Terhi Kangasala SK
D60 5111 517282 Rantala Maj-Lis Kaustisen Pohjan-Veikot
D60 10987 502937 Sani Tuula Hollolan Urheilijat -46
D60 18374 510888 Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät
D60 7008 261036 Toivonen Merja Epilän Esa
D60 362 506899 Uusitalo Suvi-Päivikki Itä-Hämeen Rasti
D65 17269 512833 Ahlqvist Kristiina Riihimäen Suunnistajat
D65 10167 252083 Antila Suvi Pälkäneen Luja-Lukko
D65 109 58577 Borgenström Outi Ikaalisten Nouseva-Voima
D65 15481 522825 Forsström Rita OK Raseborg
D65 19380 226939 Hakomäki Kirsi Helsingin Suunnistajat
D65 17609 256486 Jumppanen Helena Pihkaniskat
D65 1114 155951 4203998 Juura Maarit Kankaanpään Suunnistajat
D65 5888 256185 Kangasaho Sirpa Hiidenkiertäjät
D65 25420 523577 Kekki Päivi Kouvolan Suunnistajat
D65 14705 52422 Korhonen Kii Ounasvaaran Hiihtoseura
D65 7524 240101 Korpio Aulikki Valkeakosken Haka
D65 17003 505991 Kukkasjärvi Elina Rajamäen Rykmentti
D65 6156 520530 Laukkanen Kirsti Hämeenlinnan Tarmo
D65 2896 235240 4278875 Liimatainen Raili Hyvinkään Rasti
D65 6955 240190 Lonka Hennariikka Kalevan Rasti
D65 305 507110 Lähteenmäki Pirjo Paimion Rasti
D65 10718 518306 Niemi Tuire Tampereen Pyrintö
D65 30901 257214 4180618 Pajunen Arja Oriveden Ponnistus
D65 7290 519320 Papinsaari Sirpa Kangasala SK
D65 33466 128234 Puolakka Päivi Säyneisen Salpa
D65 28986 95000 3555000 Pöyhönen Lea Vetelin Urheilijat
D65 29200 517550 4254595 Raiko Erja Hyvinkään Rasti
D65 5155 511685 Rantalainen Tuija Nastolan Terä
D65 15191 504554 3553856 Saari Marita Suunta-Sepot
D65 17387 511701 Sivén Hannele Ähtärin Urheilijat
D65 4532 520575 Soanjärvi Tuija Konneveden Urheilijat
D65 7119 254048 Suomela Margit Rasti-Lukko
D65 17380 518261 Taimisto Sinikka MS Parma
D65 12533 257103 Toivanen Tuula Rasti-Nokia
D65 2442 504216 Turunen Päivi-Kaarina Suunta-Sepot
D65 10057 259180 Virtanen Marjo Hiisirasti
D65 12445 199309 Wickholm Rita OK Trian
D70 29625 520980 Ahonen Päivi Karkki-Rasti
D70 29435 511391 Erkinheimo Ritva Kortesjärven Järvi-Veikot
D70 32360 226602 4045647 Fred Bodil IF Femman
D70 6197 222506 3487741 Hyvärinen Vappu Saarijärven Pullistus
D70 15288 222138 Juvonen Marja Raja-Karjalan Suunnistajat
D70 6198 515655 3481579 Ketola Sirkka Saarijärven Pullistus
D70 36814 255901 Korkeakangas Eeva-Liisa Rasti-Jussit
D70 30655 508399 3827813 Kukkonen Marja Raja-Karjalan Suunnistajat
D70 16957 506842 Kämäräinen Paula Hiidenkiertäjät
D70 1783 153205 Laitinen Hellevi Espoon Akilles
D70 24893 520072 Lakanen Sirpa Raja-Karjalan Suunnistajat
D70 7372 511669 3936325 Lankia Hilkka Tampereen Pyrintö
D70 9270 258444 Lähdekorpi Kaija IF Femman
D70 10403 250946 Malkki Sisko Savon Suunta
D70 21922 517281 Purhonen Kaija Hollolan Urheilijat -46
D70 17379 509966 Rantalainen Arja Nastolan Terä
D70 18800 258778 Riikonen Margit Perttelin Peikot
D70 765 516422 Saari Irmeli Hirvensalon Heitto
D70 25716 514186 Salmenoja Hely Hirvensalon Heitto
D70 2259 517781 Salonen Marja-Liisa Hauhon Sisu
D70 11908 512746 Tikka Eija Raja-Karjalan Suunnistajat
D75 17156 265502 Ahonen Ulla Hämeenlinnan Suunnistajat
D75 18873 154036 3395076 Hautamäki Anna-Maija Rastiketut
D75 14747 505682 Karvinen Tuulikki Helsingin Suunnistajat
D75 11887 512682 Ketola Paula Loimaan Jankko
D75 15612 506365 Kuutti Kirsti Perttelin Peikot
D75 24242 258706 Mannervesi Helena Rasti-Lukko
D75 15319 265519 3483898 Ohramaa Tuula Rasti-Jyry
D75 17965 259454 Ojamaa Marja-Liisa Salon Viesti
D75 29539 265113 Rahkasuo Kaarina Rasti 88
D75 13301 227151 3970050 Salmela Juulia Riihimäen Suunnistajat
D75 20652 521702 Sandgren Ann-Mari Närpes OK
D75 18180 503377 Sulander Mirja-Liisa Epilän Esa
D75 26847 245250 Särkkä Liisa Navi
D75 14602 518057 3513793 Tanska Eeva Espoon Suunta
D75 22087 523365 Verha Maija Vakka-Rasti
D80 5266 99756 Kirkkala Aino Suosmeren Salpa
D80 22761 231775 4047379 Ruusunen Marja-Liisa Epilän Esa
D80 24189 238920 4187589 Tahvanainen Pirkko Hollolan Urheilijat -46
D85 25738 509312 Pekkarinen Eila Keravan Urheilijat
D85 11029 516380 3458577 Piskonen Leena Navi
H15 94667 511318 Ankelo Tuomas MS Parma
H15 113460 511654 Anttila Niklas Kaustisen Pohjan-Veikot
H15 98790 518190 Friman Eemeli Hyvinkään Rasti
H15 104350 512204 Haapala Elias Rajamäen Rykmentti
H15 101884 508624 Haara Väinö Helsingin Suunnistajat
H15 98501 504930 Hellstedt Oliver Lynx
H15 95240 505650 Isoherranen Antti Lynx
H15 103367 513884 Jansson Lukas IK Falken
H15 97748 520428 3501095 Juntunen Henrik Kalevan Rasti
H15 107990 514180 4204764 Kallio Santeri Kokkolan Suunnistajat
H15 109537 514574 Karjalainen Samuli Jämsän Retki-Veikot
H15 109443 231548 Kavonius Atte Hiidenkiertäjät
H15 94792 500384 Kemppainen Aarne Espoon Suunta
H15 98677 516902 Kemppi Anton Espoon Suunta
H15 101694 523232 Ketonen Jussi Rastivarsat
H15 99886 516358 Kiiski Olavi Kymin Suunnistajat
H15 106005 512880 Kivioja Arttu Rastikarhut
H15 99569 511322 4044442 Kovanen Sauli Suunta Jyväskylä
H15 113134 254550 Kuikko Matias Kangasala SK
H15 99731 513835 Kujansuu Lauri Rastikarhut
H15 109591 513670 Kuronen Aapo Jämsän Retki-Veikot
H15 98680 513483 Kuusinen Karri Lynx
H15 98681 514115 Kuusinen Tuomas Lynx
H15 108004 227586 Laisev Vjatseslav Pihkaniskat
H15 91501 524291 Lakanen Lauri Helsingin Suunnistajat
H15 97729 513740 Lautamäki Topias MS Parma
H15 95391 514308 Leskinen Eemeli Lynx
H15 104021 512048 Lillqvist Erik Tampereen Pyrintö
H15 104073 504939 Löfbacka Atte Kaustisen Pohjan-Veikot
H15 106404 257614 Majaharju Pyry Jämsän Retki-Veikot
H15 113056 241950 4186862 Mourujärvi Jonne Rajamäen Rykmentti
H15 112411 509928 Mäenpää Ilmari Kalevan Rasti
H15 102852 238137 Nurmo Olavi Punkalaitumen Kunto
H15 111174 523410 Nyman Elias Lynx
H15 95944 512196 Oja Lauri Lapuan Virkiä
H15 105555 512160 Ojalainen Matias SK Vuoksi
H15 96306 523364 Pajari Antti SK Vuoksi
H15 106978 245795 Platonov Mikael Navi
H15 95625 515849 Saarilaakso Sulo Lappeen Riento
H15 98845 517584 Saranen Mikael Pihkaniskat
H15 102780 510018 Sivill Tommi Suunta Jyväskylä
H15 104736 522961 Suomalainen Vilho Lappeen Riento
H15 99060 511255 3942919 Syväterä Sampo Tampereen Pyrintö
H15 99204 217619 4053666 Takanen Eetu Vehkalahden Veikot
H15 99828 512914 Töyrylä Rasmus Kymin Suunnistajat
H15 110549 523361 Vaje Jaakko SK Uusi
H15 92024 251141 Vartiala Oskari Rasti-Nokia
H15 102342 519307 Virkajärvi Aapo Jämsän Retki-Veikot
H15 101975 517782 Virtanen Topi Paimion Rasti
H16 106612 522971 4051330 Ala-Honkola Akseli Lapuan Virkiä
H16 18925 513522 Fritzen Florian Lynx
H16 117710 517098 Gil Aguilar Yeray Suunta Jyväskylä
H16 101092 235168 Haapala Juuso Paimion Rasti
H16 102484 523455 Harju Tuomas Rasti-Nokia
H16 97182 510380 Hauhia Aleksi Rasti-Jussit
H16 103159 523573 Hautala Rasmus IF Femman
H16 107227 507120 Heikkinen Altti Sotkamon Jymy
H16 90564 508269 4316493 Hirvilahti Joona Vehkalahden Veikot
H16 104460 522792 Hölsö Aaro Rasti-Jussit
H16 97469 511695 Jussinmäki Iisakki Lapuan Virkiä
H16 106599 194427 Kanervo Aaro Sotkamon Jymy
H16 10503 514663 Koponen Rasmus Lynx
H16 100389 507121 4118733 Koskinen Eemil Tampereen Pyrintö
H16 98744 512873 Laapas Rasmus Rajamäen Rykmentti
H16 102365 511571 Lehtovirta Eetu Tampereen Pyrintö
H16 102514 512252 Noponen Veeti Lapuan Virkiä
H16 105682 514257 Pinta Leevi Koovee
H16 103084 516532 Pöytäkangas Elias Vaasan Suunnistajat
H16 103085 516448 Pöytäkangas Tuukka Vaasan Suunnistajat
H16 102642 508212 3941010 Ritala Arttu Tampereen Pyrintö
H16 120953 244838 Salo Aaro Urjalan Urheilijat
H16 120961 244833 Salo Reko Urjalan Urheilijat
H16 107459 506516 Sorsa Eero Sotkamon Jymy
H16 104994 513200 3911187 Toivonen Nuutti Rajamäen Rykmentti
H16 109425 238647 Tonteri Tuomas Kouvolan Suunnistajat
H16 94530 514436 Tuominen Rami Kankaanpään Suunnistajat
H16 98562 513860 Vuorinen Miki Koovee
H16 106574 511054 West Viktor IF Minken
H18 98000 207091 Aalto Lauri MS Parma
H18 90103 516053 3941895 Aaltonen Tatu Lynx
H18 38935 230880 4118683 Aho Rauli Valkeakosken Haka
H18 97269 511547 Ala-Heikkilä Elias Asikkalan Raikas
H18 94666 508298 3966041 Ankelo Jussi MS Parma
H18 26778 512631 Donner Jesper OK 77
H18 96522 508490 Ekola Juuso Lapuan Virkiä
H18 27036 512272 Gustafsson Noel Espoon Suunta
H18 110274 227845 Heikkinen Aaro Helsingin Suunnistajat
H18 38228 506580 Holmroos Sakari Turun Suunnistajat
H18 95059 520407 3552742 Jussinmäki Pietari Lapuan Virkiä
H18 117702 251053 Jutila Aleksi Suunta Jyväskylä
H18 91166 517192 Kalliokoski Oskari Turun Suunnistajat
H18 102408 519688 Karjanlahti Kosti Rasti-Jussit
H18 102767 513126 4294096 Kenttämies Eevert Koovee
H18 39222 512036 3460169 Klemettinen Simo Suunta Jyväskylä
H18 92594 522732 Koivula Emil Helsingin Suunnistajat
H18 112534 510089 Koskinen Mikael Rasti-Nokia
H18 99730 513838 Kujansuu Aaro Rastikarhut
H18 95544 516447 Kuusikko Miska SK Pohjantähti
H18 118096 242851 Lehtomäki Paavo Keuruun Kisailijat
H18 36440 512063 Lehtonen Elias MS Parma
H18 90912 510229 4154365 Leinamo Tuomas Tampereen Pyrintö
H18 36972 519178 Lemberg Ville Rasti-Jussit
H18 38740 511719 Malinen Vinski Navi
H18 95738 507177 Muukkonen Topias MS Parma
H18 106858 509319 Mäenpää Jaakko Kalevan Rasti
H18 90441 508338 Mäki-Laurila Anttoni Tampereen Pyrintö
H18 96063 506447 Niemelä Paavo SK Pohjantähti
H18 90749 251327 Nikkinen Hannes Hiidenkiertäjät
H18 35715 514324 Niskanen Aatu Vehkalahden Veikot
H18 102160 509369 Noponen Juho Espoon Suunta
H18 38136 505651 Norrbacka Roni-Eemil Asikkalan Raikas
H18 95222 510287 Packalén Anton Lynx
H18 95614 209798 3156494 Peltonen Lasse Kouvolan Suunnistajat
H18 92057 516356 4054086 Rannila Oskari Lapuan Virkiä
H18 38453 521584 Rautio Daniel Espoon Suunta
H18 91271 513667 Ronkainen Elias Jämsän Retki-Veikot
H18 39056 517226 3859600 Saarela Thomas Lounais-Hämeen Rasti
H18 107220 231261 4254769 Salonen Onni Sotkamon Jymy
H18 100190 505491 Sankelo Verneri Lapuan Virkiä
H18 97281 516219 4122933 Simola Jere Koovee
H18 95326 506991 4124723 Sivonen Miro Tampereen Pyrintö
H18 100050 515363 Skyttä Ilari Helsingin Suunnistajat
H18 117408 509710 Stana Gustavs Turun Metsänkävijät
H18 102737 521245 Sumanen Heikki Espoon Suunta
H18 102324 511934 Taura Kalle Valkeakosken Haka
H18 39310 520492 Udell Oliver Solf IK
H20 102462 502458 Alajoutsi Jasper Koovee
H20 102582 517760 Alajoutsi Oliver Koovee
H20 39442 512509 Hämäläinen Kasperi Kuopion Suunnistajat
H20 92643 513930 Jansson Emil IF Brahe
H20 97568 516411 Joensuu Valter IF Brahe
H20 38687 500745 3941309 Ketonen Juuso Lahden Suunnistajat-37
H20 91506 505968 Kirjavainen Santeri Kuopion Suunnistajat
H20 24998 510277 3912102 Korhonen Eetu Kouvolan Suunnistajat
H20 36264 515158 Lautamäki Matias MS Parma
H20 91583 506740 Nordgren Simon OK Trian
H20 112493 504818 Pihlajamäki Teemu Lapuan Virkiä
H20 106112 245794 Platonov Simeon Navi
H20 35236 195113 Reiman Antti Angelniemen Ankkuri
H20 37974 190071 4175048 Rissanen Erno-Kalle Sonkajärven Pahka
H20 35585 511913 3970506 Rokka Tuomas Lounais-Hämeen Rasti
H20 98915 517284 Sankelo Sampo Lapuan Virkiä
H20 117188 509705 Saulite Matiss Turun Metsänkävijät
H20 37885 512647 Sorsa Antti Espoon Suunta
H20 97707 506429 4130704 Tukiainen Otso Koovee
H20 32786 513914 4178877 Virtala Alex Pargas IF
D15 110396 521526 Ahlfors Erika Tampereen Pyrintö
D15 106563 510822 4298899 Björkfors Elsie OK Botnia
D15 107534 514886 4003208 Enlund Isabella IF Femman
D15 105271 226643 Enroth Emma Tarpian Suunta
D15 105272 226410 Enroth Jenna Tarpian Suunta
D15 110418 505691 Farkas Villö Espoon Suunta
D15 118717 514138 Frondelius Elli Raja-Karjalan Suunnistajat
D15 96284 257070 257070 Gaasenbeek Annlinn Lahden Suunnistajat-37
D15 116344 243714 Kaiponen Ella-Sofia Olavin Rasti
D15 102295 513777 Kajander Saana OK Trian
D15 102170 508122 Kankaanpää Martta Espoon Suunta
D15 92032 515122 Koski Hanni Koovee
D15 95517 514435 Kuusikko Kiia SK Pohjantähti
D15 102802 512184 Lehtinen Martta Angelniemen Ankkuri
D15 102801 246516 Lehtinen Miina Angelniemen Ankkuri
D15 103236 511653 Lehtonen Lilja SK Uusi
D15 104708 507103 Lehtonen Vilja Angelniemen Ankkuri
D15 111745 517851 Linnamäki Kerttu Angelniemen Ankkuri
D15 99793 520452 Lintunen Venla Raja-Karjalan Suunnistajat
D15 102543 517651 Liuha Vilma Kangasala SK
D15 108821 205138 Liukkonen Veera Anttolan Urheilijat
D15 95453 513223 Lohtander Eerika Rasti-Lukko
D15 103208 241281 4185617 Lång Emma Kuopion Suunnistajat
D15 111971 509195 Löfqvist Linn IF Femman
D15 106410 518871 Mariani Sandra Koovee
D15 108500 515858 Mäkelä Ilona Koovee
D15 112918 521775 Mäki-Hokkonen Anni Raja-Karjalan Suunnistajat
D15 95602 511620 Niemenmaa Meeri Ikaalisten Nouseva-Voima
D15 100508 516565 Niinimäki Nelli SK Pohjantähti
D15 110972 513908 Nurmela Helmiina Lahden Suunnistajat-37
D15 108908 41022 Palomäki Emilia Ulvilan Ura
D15 108536 202625 Papinaho Enne Keuruun Kisailijat
D15 104511 505722 Peltonen Riikka Jämsän Retki-Veikot
D15 112395 517646 Päärni Iina MS Parma
D15 109097 500895 Rajala Maija Rasti-Jussit
D15 117075 256145 Ruotsalainen Emma Lappeen Riento
D15 106828 249412 Sumanen Siiri Espoon Suunta
D15 91834 505616 Taini Elli Jämsän Retki-Veikot
D15 110669 506907 Ylilehto Emilia Tampereen Pyrintö
D16 99503 514620 Elovaara Emma Angelniemen Ankkuri
D16 118482 513852 Heinilä Lumi Tampereen Pyrintö
D16 95938 508181 Hietala Sini Lapuan Virkiä
D16 97731 511495 4189361 Häkkinen Kaisla Tampereen Pyrintö
D16 118283 512906 Kajander Alli Tampereen Pyrintö
D16 99226 514407 Kiintola Emilia Kouvolan Suunnistajat
D16 111679 258005 4297271 Kuokka Katri Iisalmen Visa
D16 38732 514314 Kurttila Meeri Lynx
D16 102140 502834 Kyläkoski Elli Turun Suunnistajat
D16 111710 258445 Laakso Laura Lappeen Riento
D16 107252 521748 Lampinen Pihla Tampereen Pyrintö
D16 102665 521729 Lampinen Siina Tampereen Pyrintö
D16 113392 242993 4096947 Lehtonen Minttu Siilin Rasti
D16 91966 519833 Lehtonen Venla MS Parma
D16 111701 519317 Leinonen Siiri Kajaanin Suunnistajat
D16 96649 511262 Lukkari Matilda SK Uusi
D16 103173 508396 Mäkäräinen Selma SK Pohjantähti
D16 95662 517253 4128021 Naskali Johanna Kyrös-Rasti
D16 100918 517854 Nieminen Reetta Valkeakosken Haka
D16 39625 519835 Nivukoski Lotta Lapuan Virkiä
D16 95715 511529 Nordgren Cecilia OK Trian
D16 97582 514398 Ojala Aura Ulvilan Ura
D16 102702 523057 Raimovaara Emma Hämeenlinnan Suunnistajat
D16 95828 500712 Ryynänen Ella Pihkaniskat
D16 111242 238552 Saarinen Hetta Hyvinkään Rasti
D16 118673 517227 Sipiläinen Aino Rastivarsat
D16 37479 264980 Soikkeli Lauriina Espoon Suunta
D16 98946 510959 4026621 Suokko Matilda Lapuan Virkiä
D16 105957 516397 4117487 Tuomaala Ella Vaasan Suunnistajat
D16 96872 256522 Viskari Saana Lynx
D18 109036 220501 Ahlfors Anni Rasti-Lukko
D18 105977 509185 4003133 Enlund Julia IF Femman
D18 118716 514124 Frondelius Anni Raja-Karjalan Suunnistajat
D18 103699 514765 Gripenberg Ester OK 77
D18 38029 250963 Heikkinen Roosa Vehkalahden Veikot
D18 37175 522905 3941028 Heinimaa Venla Kangasala SK
D18 95202 513888 4192779 Hyyppä Liina Kokkolan Suunnistajat
D18 37289 181903 Jaatinen Ilona SK Pohjantähti
D18 19462 513782 Julkunen Siiri Tampereen Pyrintö
D18 97751 253976 3553203 Juntunen Hertta Kalevan Rasti
D18 101046 513500 Kaikkonen Oona Koovee
D18 116345 512743 Kaiponen Iida-Emilia Olavin Rasti
D18 37714 508720 Karkiainen Helmi Keuruun Kisailijat
D18 97159 523206 Karttila Inkeri MS Parma
D18 93747 516049 Kemppi Silva Espoon Suunta
D18 99885 519597 3970555 Kiiski Aliisa Kymin Suunnistajat
D18 94186 516503 Koivula Venla Laihian Luja
D18 94154 513719 3493988 Kokkonen Meeri Kajaanin Suunnistajat
D18 97523 512353 Kulju Eevi Hämeenlinnan Suunnistajat
D18 94587 512014 Kyllästinen Inka Rasti-Lukko
D18 31759 515338 Lakanen Inka Perhon Kiri
D18 104020 511984 3308434 Lillqvist Isabella Tampereen Pyrintö
D18 94654 520089 Lindén Amalia Kouvolan Suunnistajat
D18 97709 257486 3936358 Linnainmaa Annukka Kangasala SK
D18 90798 523319 Miettinen Kiia Espoon Suunta
D18 103897 504891 Mänty Elisa Rajamäen Rykmentti
D18 90440 241983 Nurmo Pauliina Punkalaitumen Kunto
D18 96391 518214 Näsi Minea Rasti-Jussit
D18 91434 522643 Pajari Maija SK Vuoksi
D18 102819 521211 Papinaho Alina Keuruun Kisailijat
D18 110453 234846 Pellikka Virna Hiidenkiertäjät
D18 116525 523601 Poijärvi Aino Koovee
D18 102107 514565 Romppainen Piia Hyvinkään Rasti
D18 96551 508876 Sallila Katarina Helsingin Suunnistajat
D18 104862 515868 3948999 Salmela Anni Suunta 2000
D18 10056 515147 Schmidt Emilia Tampereen Pyrintö
D18 98941 513154 Sikkilä Peppi Lapuan Virkiä
D18 105676 522930 Sipilä Mia Kangasala SK
D18 118675 517228 Sipiläinen Aada Rastivarsat
D18 91439 506007 4041653 Tonder Oona Kalevan Rasti
D18 96570 507799 4045464 Tuohimaa Ines Solf IK
D18 96926 519308 Virkajärvi Heta Jämsän Retki-Veikot
D18 91641 510972 4052395 Virtala Emmi Pargas IF
D18 13970 510185 Wickholm Saga OK Trian
D20 90979 504138 3940913 Ankelo Elsa MS Parma
D20 354 514479 Asklöf Aino Lynx
D20 34743 514802 3967692 Hansén Amanda OK 77
D20 13304 257618 Heikkinen Ida Vehkalahden Veikot
D20 91484 519591 Hietala Emmi Lapuan Virkiä
D20 36560 217235 4173423 Holopainen Oili Suunta 2000
D20 38062 508114 4192738 Häkkinen Pihla Tampereen Pyrintö
D20 107427 506855 Karppinen Inari Espoon Suunta
D20 96437 193284 Katajamäki Emma MS Parma
D20 115597 508036 Khokhlova Taisiia Helsingin Suunnistajat
D20 91260 510954 4054060 Konstari Elena Jämsän Retki-Veikot
D20 39073 510058 Korpi Anna Länsi-Rajan Rasti
D20 33065 521358 Kukonlehto Fanny Kangasala SK
D20 37898 513760 Kuusinen Saana Tampereen Pyrintö
D20 95066 509921 3912573 Kärnä Nina Kuopion Suunnistajat
D20 99486 514258 Laine Anni Tampereen Pyrintö
D20 38548 521103 Lauri Silja Ounasvaaran Hiihtoseura
D20 99138 239966 Markki Emmi Espoon Suunta
D20 99761 514924 Mäkinen Sanni Espoon Suunta
D20 35892 501545 Mårtenson Lydia OK 77
D20 32397 509181 4186235 Niemi Tiina Rastikarhut
D20 39068 504299 4192258 Nurmilaukas Iiris Luumäen Rasti
D20 21964 519803 4292835 Nurminen Kaarina Tampereen Pyrintö
D20 946 257036 Nurmo Marjaana Punkalaitumen Kunto
D20 95729 524292 Ojala Jenny Rastikarhut
D20 27723 522492 4299095 Peltonen Liisa Suunta Jyväskylä
D20 99739 513739 3497021 Pääkkönen Nea Sotkamon Jymy
D20 38449 508123 Raasakka Liisa Espoon Suunta
D20 38052 513176 Riutto Eerika Lahden Suunnistajat-37
D20 29330 507241 3911971 Salmia Tessa MS Parma
D20 35257 513918 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat
D20 95205 505155 Tikkakoski Ilona Tampereen Pyrintö

csv-tiedostoon