FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Fin-5 2024, WMOC yleisökilpailu, Liedon Parma, Mynämäen Suunnistajat -52, Paimion Rasti, Turun Suunnistajat
03.08.2024, 04.08.2024, 06.08.2024, 07.08.2024, 09.08.2024
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv 2.pv 3.pv 4.pv 5.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21A H21A H21A H21A H21A 122715 Amerijckx Cedric Belgium
H21A H21A H21A H21A H21A 122690 271228 BISQUERT ANIOL Spain
H21A H21A H21A H21A H21A 122667 Bily Jakub Czech Republic
H21A H21A 122821 274270 274270 Blehner Mattias Estonia
H21A H21A 122818 274267 274267 Blehner Sander Estonia
H21A H21A H21A H21A H21A 122896 Bostanci Ramazan Turkey
H21A H21A H21A H21A H21A 122843 Casas Adomas Lithuania
H21A H21A H21A H21A 122945 Dvorak Petr Czech Republic
H21A H21A H21A H21A H21A 122719 Eensaar Kiur Erik Estonia
H21A H21A H21A H21A H21A 123139 Espigares Tapia Noel Spain
H21A H21A H21A H21A H21A 122806 Filipiak Mateusz Poland
H21A H21A H21A H21A H21A 122685 Gergely Bugar Hungary
H21A H21A H21A H21A H21A 121100 523609 Jessen-Juhler Henri Helsingin Suunnistajat
H21A H21A H21A H21A H21A 5649 517320 Kerkola Nico Angelniemen Ankkuri
H21A H21A H21A H21A H21A 26744 530863 Kerkola Teemu Angelniemen Ankkuri
H21A H21A H21A H21A H21A 113004 506253 Kumpulainen Oiva Järvenpään Palo
H21A H21A H21A H21A H21A 122701 271253 LLORENS PAU Spain
H21A H21A H21A H21A H21A 123119 Li Wing Hong Hong Kong
H21A H21A H21A H21A H21A 122739 Melisik Martin Czech Republic
H21A H21A H21A H21A H21A 92203 242526 3941267 Nissinen Veeti Sotkamon Jymy
H21A H21A H21A H21A H21A 122711 531564 531564 Nolz Fabian Austria
H21A H21A H21A H21A H21A 91583 526230 Nordgren Simon OK Trian
H21A H21A H21A H21A H21A 122694 271232 OLIVERAS SERGI Spain
H21A H21A H21A H21A H21A 5700 246557 Parkkinen Jussi Tampereen Pyrintö
H21A H21A 12355 530763 Seppänen Kari-Pekka Espoon Suunta
H21A H21A H21A H21A H21A 122769 Simocko Lukas Slovakia
H21A H21A H21A H21A H21A 122751 530458 Svadlena Michal Czech Republic
H21A H21A H21A H21A H21A 19666 238518 Tahkola Mikko Kuusamon Erä-Veikot
H21A H21A H21A H21A H21A 122727 Toman Viktor Slovakia
H21A H21A H21A H21A H21A 122699 271239 VIRGILI ROGER Spain
H21A H21A H21A 107558 506872 4186508 Vierimaa Ville Espoon Akilles
H21A H21A 122829 511055 Viikmaa Indrek Estonia
H21B H21B H21B H21B H21B 122801 Dingemans Maarten Belgium
H21B H21B H21B H21B H21B 103541 531176 4194148 Sarkkinen Joonas Lahden Taimi
H21C H21C H21C H21C H21C 109857 Kienholz Hans Switzerland
H21C H21C H21C H21C H21C 123088 Mahou Daniel Spain
H21C H21C H21C H21C H21C 122846 Tamosevicius Tomas Lithuania
H20 H20 H20 H20 H20 122720 Eensaar Emil Estonia
H20 H20 H20 H20 H20 123142 Espigares Tapia Eloy Spain
H20 H20 H20 H20 H20 122740 Melisik Jan Czech Republic
H20 H20 H20 H20 H20 90441 508338 Mäki-Laurila Anttoni Tampereen Pyrintö
H20 H20 H20 H20 H20 112208 525436 Niemelä Julius MS Parma
H20 H20 H20 H20 H20 661 529503 4097440 Riissanen Pyry Espoon Akilles
H18 H18 H18 H18 H18 122724 BARRIERE Arthur France
H18 H18 H18 H18 H18 122794 88850 De Cleene Bob Belgium
H18 H18 H18 H18 H18 18925 531308 Fritzen Florian Lynx
H18 H18 H18 H18 H18 122861 Jandera Krystof Czech Republic
H18 H18 H18 98680 532511 Kuusinen Karri Lynx
H18 H18 H18 98681 514115 Kuusinen Tuomas Lynx
H18 H18 H18 H18 H18 122741 Otta Krystof Czech Republic
H18 H18 H18 H18 H18 123120 Poon Tsz Ming Hong Kong
H18 H18 H18 H18 H18 103084 516532 Pöytäkangas Elias Vaasan Suunnistajat
H18 H18 H18 H18 H18 103085 516448 Pöytäkangas Tuukka Vaasan Suunnistajat
H18 H18 H18 H18 H18 122610 Rollins Tommy Great Britain
H18 H18 H18 H18 H18 103542 530798 4193553 Sarkkinen Eetu Lahden Taimi
H18 H18 H18 H18 H18 122804 Zieliński Tomasz Poland
H16 H16 H16 H16 122788 Dent Elye Australia
H16 H16 H16 H16 H16 122772 Ermansons Oskars Latvia
H16 H16 H16 H16 H16 117582 511670 Hyytiäinen Topi Kangasala SK
H16 H16 H16 H16 H16 91982 254245 Juote Aleksi Angelniemen Ankkuri
H16 H16 H16 H16 H16 122573 Kolar Fabian Austria
H16 H16 H16 H16 H16 122692 MENDEZ JOAN Spain
H16 H16 H16 H16 H16 102053 257590 Matilainen Tuomas OK 77
H16 H16 H16 H16 H16 111358 518048 4305843 Orhanen Johannes Rasti-Kurikka
H16 H16 H16 H16 H16 122742 Otta Tobias Czech Republic
H16 H16 H16 H16 H16 122738 Pečiulis Joris Lithuania
H16 H16 H16 H16 H16 111359 526260 4304531 Savinainen Joakim Rasti-Kurikka
H16 H16 H16 H16 H16 104726 517563 4390662 Toivanen Aaron Hyvinkään Rasti
H16 H16 H16 H16 H16 122858 Veljacik Jonas Czech Republic
H14 H14 H14 H14 H14 122709 Basol Deniz Sweden
H14 H14 H14 H14 H14 122708 Basol Kuzey Sweden
H14 H14 H14 H14 122791 Dent Hayden Australia
H14 H14 H14 H14 H14 113672 532627 4202719 Ekonoja Kasper Suunta Jyväskylä
H14 H14 H14 H14 H14 108596 207063 4054003 Ekström Lassi MS Parma
H14 H14 H14 H14 H14 122048 270963 Kaisanlahti Anton Sallan Karhut
H14 H14 H14 H14 H14 122926 Le Borgne-Castillo Titouan France
H14 H14 H14 H14 H14 111022 529822 Lähteenmäki Iiro Turun Suunnistajat
H14 H14 H14 H14 H14 119220 516031 Palmroos Elliot Pargas IF
H14 H14 H14 H14 H14 119427 519123 Palmroos Elton Pargas IF
H14 H14 H14 H14 H14 107340 517590 Pihlaja Eeli Paimion Rasti
H14 H14 H14 H14 H14 105171 238406 Puro-Aho Aapo Vaasan Suunnistajat
H14 H14 H14 H14 H14 112987 516456 Stenholm Daniel Turun Suunnistajat
H14 H14 H14 H14 H14 102710 529356 Syrjälä Vilho Lounais-Hämeen Rasti
H14 H14 H14 H14 H14 112306 529569 Tölkkö Carlit MS Parma
H13 H13 H13 H13 H13 122802 Casas Vincentas Lithuania
H13 H13 H13 H13 H13 110831 274356 274356 Gaasenbeek Cedric Lahden Suunnistajat-37
H13 H13 H13 H13 H13 118434 251293 Laininen Juuso Espoon Suunta
H13 H13 H13 H13 H13 122693 MENDEZ MARTI Spain
H13 H13 H13 H13 H13 107765 274342 Matilainen Sakari OK 77
H13 H13 H13 H13 H13 122732 Niggli Lars Switzerland
H13 H13 H13 H13 H13 114756 505952 4305389 Orhanen Kaarlo Rasti-Kurikka
H13 H13 H13 H13 H13 122696 PUIG ALEIX Spain
H13 H13 H13 H13 H13 122760 Scarbrough Ralph Great Britain
H13 H13 121048 266210 Soini Aapo Espoon Akilles
H13 H13 H13 H13 H13 116390 531277 Välimäki Tomi Paimion Rasti
H13 H13 H13 H13 H13 123077 Šinkūnas Gaudenis Lithuania
H12TR H12TR H12TR H12TR H12TR 122658 Imriska Adam Austria
H12TR H12TR H12TR H12TR H12TR 122827 Komin Krystof Czech Republic
H12TR H12TR H12TR H12TR H12TR 120207 526194 Linko Edvin OK Trian
H12TR H12TR H12TR H12TR H12TR 115658 514911 Lähteenmäki Pyry Turun Suunnistajat
H12TR H12TR H12TR H12TR H12TR 113255 514179 Malila Veikka Vaasan Suunnistajat
H12TR H12TR H12TR H12TR H12TR 122847 Tamosevicius Benas Lithuania
H12 H12 H12 H12 H12 113765 408192 Hautala Tuure Suunta Jyväskylä
H12 H12 H12 H12 H12 116231 529102 Hukkanen Veikko Tampereen Pyrintö
H12 H12 H12 H12 H12 117637 524301 Koivula Elias Helsingin Suunnistajat
H12 H12 H12 H12 H12 107611 221670 Korpinen Veikko Anttolan Urheilijat
H12 H12 H12 H12 H12 118988 521523 Laaksonen Tapani Paimion Rasti
H12 H12 H12 H12 H12 122678 143840 Marsden Theodore Great Britain
H12 H12 H12 H12 H12 122697 PUIG ROGER Spain
H12 H12 116221 517345 Pietilänaho Elias Hiidenkiertäjät
H12 H12 H12 H12 H12 116617 508268 Pokela Veeti Luumäen Rasti
H12 H12 H12 H12 H12 117053 510923 Routsi Rafael Rasti-Jyry
H12 H12 H12 H12 H12 109632 87540 Sabel Santeri Hauhon Sisu
H12 H12 H12 H12 H12 122718 Savoire Gabriel France
H12 H12 H12 H12 H12 122702 Sol Kimi France
H12 H12 H12 H12 H12 110259 526910 Tuomaala Eemil Vaasan Suunnistajat
H10RR H10RR H10RR H10RR H10RR 116130 273566 Heinonen Tuomas MS Parma
H10RR H10RR H10RR H10RR H10RR 122660 Imriska Albert Austria
H10RR H10RR H10RR H10RR H10RR 118275 514818 Karjalainen Ohto Suunta Jyväskylä
H10RR H10RR H10RR H10RR H10RR 122771 Laizans Mariss Latvia
H10RR H10RR H10RR H10RR H10RR 120029 514912 Visuri Leevi Turun Suunnistajat
H10 H10 H10 H10 H10 122687 525218 Helgerud Ivar Norway
H10 H10 H10 H10 H10 122761 Scarbrough Hugh Great Britain
H10 H10 120015 530721 Soini Ohto Espoon Akilles
H10 H10 H10 H10 H10 116392 530808 Välimäki Topi Paimion Rasti
H9RR H9RR 116274 271717 Castrén Leevi Rasti-Jyry
H9RR H9RR H9RR H9RR H9RR 116425 257913 Hartvik Marius Paimion Rasti
H9RR H9RR H9RR H9RR H9RR 122850 Porzycz Jan Henryk Poland
H9RR H9RR H9RR H9RR H9RR 115715 48465 Sabel Vertti Hauhon Sisu
H9RR H9RR H9RR H9RR H9RR 118015 274061 Tervo Joonas Pihkaniskat
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 122686 253768 Helgerud Eldar Norway
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 116234 529915 Hukkanen Oiva Tampereen Pyrintö
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 121672 519644 Keltamäki Onni Iisu
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 119261 258222 Maunu Leevi Paimion Rasti
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 117629 152990 Noponen Veikka Anttolan Urheilijat
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 122703 228397 228397 Sol Mats France
H8RR H8RR H8RR H8RR 118555 522057 Taanila Lasse Rasti-Nokia
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 118003 261714 Tervo Lenni Pihkaniskat
H8RR H8RR H8RR H8RR H8RR 123079 Šinkūnas Girius Lithuania
D21A D21A 122819 274268 274268 Blehner Margit Estonia
D21A D21A 122823 274271 274271 Blehner Marie Anna Estonia
D21A D21A D21A D21A D21A 122807 508140 4042180 Ekeberg Kristine Fjeldbo Norway
D21A D21A D21A D21A D21A 122805 Filipiak Adrianna Poland
D21A D21A 37165 146289 Goman Anna SK Pohjantähti
D21A D21A D21A D21A D21A 122852 82166 Hem Olsen Elin-Kristin Norway
D21A D21A D21A D21A D21A 122713 530887 Hill Ronja Sweden
D21A D21A D21A D21A D21A 1467 263473 Honkanen Miitu Kuopion Suunnistajat
D21A D21A D21A D21A D21A 95536 522058 Karjalainen Venla-Linnea Suunta Jyväskylä
D21A D21A D21A D21A D21A 122691 271230 MARTI JOANA Spain
D21A D21A 118600 530123 Nokelainen Liisa Espoon Suunta
D21A D21A D21A D21A D21A 122695 271234 PADILLA PAULA Spain
D21A D21A D21A D21A D21A 112928 524315 Pemmari Toini Tampereen Pyrintö
D21A D21A D21A D21A D21A 122710 531565 531565 Skarkova Katerina Czech Republic
D21A D21A D21A 118246 527049 Suominen Salli Paimion Rasti
D21A D21A D21A D21A D21A 119903 Suta Anna Emīlija Vehkalahden Veikot
D21A D21A D21A D21A D21A 122825 199036 Tiesters Lotte Estonia
D21A D21A D21A D21A D21A 15880 506261 3455623 Valkonen Oona Kangasniemen Kalske
D21A D21A D21A D21A D21A 122853 Veljacikova Hana Czech Republic
D21A D21A 122830 511155 Viikmaa Anne-Ly Estonia
D21B D21B D21B D21B D21B 122859 64772 Callaert Mirjam Belgium
D21B D21B D21B D21B D21B 122854 Dalos Gyorgyi Hungary
D21B D21B D21B D21B D21B 122682 Gobec Kimi Croatia
D21B D21B D21B D21B D21B 122683 Gobec Lea Croatia
D21B D21B D21B D21B D21B 123129 Gonzalez Fernandez Elena Spain
D21B D21B D21B D21B D21B 122591 Imriska Jana Austria
D21B D21B 5257 510206 Kairamo Kristiina Hiidenkiertäjät
D21B D21B D21B D21B D21B 122767 Papugova Andrea Slovakia
D21B D21B D21B D21B D21B 123135 Puertas Gonzalez Mar Spain
D21B D21B D21B D21B D21B 123074 Ujvari Sandra Austria
D21B D21B D21B D21B D21B 25580 264498 Valkonen Outi Kangasniemen Kalske
D21B D21B D21B D21B D21B 122659 Velichko Maria United States
D21C D21C D21C D21C D21C 122775 Asplund Pyttan Sweden
D21C D21C D21C D21C D21C 122860 Janderova Marketa Czech Republic
D21C D21C D21C D21C D21C 122817 Latkowska Barbara Poland
D21C D21C D21C D21C D21C 122770 156721 Limbena Ieva Latvia
D21C D21C D21C D21C D21C 122841 Sans Gomez Blanca Spain
D21C D21C D21C D21C D21C 122824 Sittar Florence Switzerland
D21C D21C D21C D21C D21C 122793 Zakrsmidova Barbora Slovakia
D20 D20 D20 D20 D20 38979 173594 Kaplas Kerttu Joutsenon Kullervo
D20 D20 D20 D20 D20 100888 259615 Nynäs Amanda OK Botnia
D20 D20 D20 D20 D20 122766 Sekaninova Sofia Slovakia
D18 D18 D18 D18 D18 96284 257070 257070 Gaasenbeek Annlinn Lahden Suunnistajat-37
D18 D18 D18 D18 D18 96636 269108 Kaplas Martta Joutsenon Kullervo
D18 D18 D18 D18 D18 39152 533012 Lautamo Hilla Vaasan Suunnistajat
D18 D18 D18 D18 D18 122925 Le Borgne-Castillo Lola France
D18 D18 D18 D18 D18 113392 242993 4096947 Lehtonen Minttu Siilin Rasti
D18 D18 D18 D18 D18 96649 530375 Lukkari Matilda SK Uusi
D18 D18 D18 D18 D18 122758 Medlock Lyra Great Britain
D18 D18 D18 D18 D18 122700 271252 PADILLA MARIONA Spain
D18 D18 D18 D18 D18 122809 Panchenko Daniela Ukraine
D18 D18 D18 D18 D18 122828 Tryner Freya Great Britain
D18 D18 D18 D18 D18 96872 256522 Viskari Saana Lynx
D18 D18 D18 D18 D18 122844 ZIAZIULYTE Goda Lithuania
D16 D16 D16 D16 D16 122725 BARRIERE Emma France
D16 D16 D16 D16 D16 122749 Caspari Lola Germany
D16 D16 D16 D16 D16 102655 241572 241572 Gaasenbeek Celine Lahden Suunnistajat-37
D16 D16 D16 D16 D16 105105 173752 Kaplas Elsa Joutsenon Kullervo
D16 D16 D16 D16 D16 107612 529901 Korpinen Elli Anttolan Urheilijat
D16 D16 D16 D16 D16 107762 266362 Laininen Noora Espoon Suunta
D16 D16 D16 D16 113656 523878 Lamppu Laura MS Parma
D16 D16 D16 D16 113657 524405 Lamppu Lotta MS Parma
D16 D16 D16 D16 D16 109675 530116 Lehtonen Aurora Ulvilan Ura
D16 D16 D16 D16 D16 122746 Martinez Mayol Alba Spain
D16 D16 D16 D16 D16 122737 Mockaitytė Žemyna Lithuania
D16 D16 D16 D16 D16 109001 518281 Noponen Venla Anttolan Urheilijat
D16 D16 D16 D16 D16 110280 531265 Nurmiainen Elsa OK Raseborg
D16 D16 D16 D16 D16 104477 273778 Nynäs Matilda OK Botnia
D16 D16 D16 D16 D16 111465 531300 Oksa Jenni Rastikarhut
D16 D16 D16 D16 D16 122838 Porzycz Malgorzata Poland
D16 D16 D16 D16 D16 122785 Viru Liisa Laura Estonia
D16 D16 115549 85353 Vuorela Sofia Ulvilan Ura
D16 D16 D16 D16 D16 102634 514132 3948833 Weckman Venla Vehkalahden Veikot
D16 D16 D16 D16 D16 123078 Šinkūnaitė Viltė Lithuania
D14 D14 D14 D14 D14 118789 532680 Haavisto Kerttu Turun Suunnistajat
D14 D14 D14 D14 D14 118258 258902 Hagström Wilma Turun Suunnistajat
D14 D14 D14 D14 D14 122795 Korstjens Domi Belgium
D14 D14 D14 D14 D14 122815 Latkowska Gabriela Poland
D14 D14 D14 122747 Martinez Mayol Iris Spain
D14 D14 D14 D14 D14 122810 Panchenko Ivanna Ukraine
D14 D14 D14 D14 D14 109881 514568 3248846 Riissanen Viivi Espoon Akilles
D13 D13 D13 D13 D13 115720 525440 Andelmaa Oona Angelniemen Ankkuri
D13 D13 D13 D13 122946 Dvorakova Alzbeta Czech Republic
D13 D13 D13 D13 D13 118253 524765 Hakkarainen Ella Lahden Suunnistajat-37
D13 D13 D13 D13 D13 116205 250793 Laine Aurora Turun Suunnistajat
D13 D13 D13 D13 D13 119253 516899 Linko Adele OK Trian
D13 D13 D13 D13 D13 122916 Molnar Zulejka Hungary
D13 D13 D13 D13 108913 244925 Mäkinen Venla Angelniemen Ankkuri
D13 D13 D13 D13 D13 122731 Niggli Anja Switzerland
D13 D13 D13 D13 D13 111699 242921 Nojonen Joanna Jämsän Retki-Veikot
D13 D13 D13 D13 D13 109002 518292 Noponen Vilma Anttolan Urheilijat
D13 D13 110929 529931 Pasonen Ada-Lumia Rasti-Nokia
D13 D13 D13 D13 D13 119957 524468 4415527 Pentikäinen Venla Turun Suunnistajat
D13 D13 D13 D13 D13 105172 236701 Pöytäkangas Aada-Liina Vaasan Suunnistajat
D13 D13 D13 D13 D13 106815 532257 3949450 Weckman Selma Vehkalahden Veikot
D12TR D12TR D12TR D12TR D12TR 122768 Drencakova Nela Slovakia
D12 D12 D12 D12 D12 122665 Chambon Marilou France
D12 D12 D12 D12 122790 Dent Layla Australia
D12 D12 D12 D12 122947 Dvorakova Sarlota Czech Republic
D12 D12 D12 D12 D12 115001 532782 4317376 Ekonoja Emilia Pellon Ponsi
D12 D12 D12 D12 D12 122671 Guyot Anaïs Switzerland
D12 D12 D12 D12 D12 122670 Guyot Émilie Switzerland
D12 D12 D12 D12 D12 118259 523435 Hagström Isabella Turun Suunnistajat
D12 D12 D12 D12 D12 116424 257912 Hartvik Mya Paimion Rasti
D12 D12 D12 D12 D12 118192 253896 Laakso Vilja Paimion Rasti
D12 D12 D12 D12 D12 117436 251072 Lehtinen Sofia Paimion Rasti
D12 D12 D12 D12 D12 117633 254134 Malmi Ellen Helsingin Suunnistajat
D12 D12 D12 D12 D12 111214 152989 Noponen Viivi Anttolan Urheilijat
D12 D12 D12 D12 D12 110119 531433 Ojapalo Olivia Lynx
D12 D12 D12 D12 D12 110028 525445 Pihlaja Silva Paimion Rasti
D12 D12 D12 D12 D12 113583 245005 Tervo Kiira Pihkaniskat
D12 D12 D12 D12 D12 115706 272192 Velema Signe Paimion Rasti
D12 D12 D12 D12 D12 122845 ZIAZIULYTE SMILTE GRETA Lithuania
D10 D10 D10 D10 D10 122831 Hoelzer Lotte Germany
D10 D10 D10 D10 113592 530015 Mäkinen Leila Angelniemen Ankkuri
D10 D10 116222 254099 Pietilänaho Ellan Hiidenkiertäjät
D10 D10 D10 D10 D10 116391 518155 Välimäki Tilda Paimion Rasti
D9RR D9RR 120337 262812 Jutila Siri Paimion Rasti
D9RR D9RR D9RR D9RR D9RR 119905 258899 Lehtinen Siiri Paimion Rasti
D9RR D9RR D9RR D9RR 117105 513919 Mäkinen Elsa Angelniemen Ankkuri
D9RR D9RR D9RR D9RR D9RR 117589 510186 Ojapalo Odessia Lynx
D9RR D9RR D9RR D9RR D9RR 117437 508071 Pihlaja Hilla Paimion Rasti
D8RR D8RR D8RR D8RR D8RR 122786 Viru Kaisa Kadi Estonia
H21AM H21AM H21AM H21AM H21AM 123087 Mahou Alvaro Spain
H21AM H21AM H21AM H21AM H21AM 122842 Prieto del Campo Alvaro Spain
H21AM H21AM H21AM H21AM H21AM 122698 271237 SERRALLONGA GUILLEM Spain
H21AM H21AM H21AM H21AM H21AM 123056 Sun Dazhuang China
H17-20M H17-20M H17-20M H17-20M H17-20M 122813 Chachurski Mieszko Poland
H17-20M H17-20M H17-20M H17-20M H17-20M 94531 532001 Mannonen Niko Angelniemen Ankkuri
H13-16M H13-16M H13-16M H13-16M 122789 Dent Connor Australia
H13-16M H13-16M 90226 135434 Jarolf Noel Porvoon Urheilijat
H13-16M H13-16M H13-16M H13-16M H13-16M 122826 Komin Matyas Czech Republic
H13-16M H13-16M H13-16M H13-16M H13-16M 108641 57891 Mäki-Laurila Eemeli Punkalaitumen Kunto
D21AM D21AM D21AM D21AM D21AM 123055 Han Tengfei China
D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M 122917 Molnar Boglarka Hungary
D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M 122839 Nowak Anna Poland
D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M 122707 Pikturnaite Aleksandra Lithuania
D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M D17-20M 122848 Tamoseviciute Jogaile Lithuania
D13-16M D13-16M D13-16M D13-16M D13-16M 104525 161831 Karru Johanna MS Parma
RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open 123130 Aaltio Gonzalez Paula Spain
RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open 122721 BAVOILLOT Isabelle France
RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open 118731 271017 Ekonoja Vilma Pellon Ponsi
RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open 122736 KOGURE HAYATO Japan
RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open 122855 Pospisilova Rebeka Czech Republic
RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open 122773 Tesarova Frida Czech Republic
RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open RR Avoin/Open 122774 Tesarova Karin Czech Republic
D21B D21B D21B 122723 BARRIERE Marie France
D21B D21B D21B 122593 532705 9050568 Brynhildsen Susanna Norway
D21C D21C D21C 122812 Chachurska Magdalena Poland
H14 H14 H14 113041 264631 Farkas Niklas Espoon Suunta
D21C D21C D21C 122783 Hagermo Ann Sweden
H18 98501 526010 Hellstedt Oliver Lynx
D14 D14 D14 109264 517913 Holmroos Siiri Turun Suunnistajat
D9RR D9RR 122064 266121 Hänninen Aava Sallan Karhut
D12TR D12TR D12TR 122798 Jalova Kristyna Czech Republic
H10RR H10RR H10RR 122797 Jalovy Krystof Czech Republic
D21A D21A D21A 117393 515391 Junnila Annastiina Turun Suunnistajat
D16 112982 512891 Kaijalainen Katariina Espoon Akilles
H18 10503 514663 Koponen Rasmus Lynx
H21B 102257 191412 Korhonen Teemu Espoon Akilles
D16 102712 516525 Koskinen Iida Rasti-Nokia
D18 102140 528108 Kyläkoski Elli Turun Suunnistajat
D21AM 2833 248819 Kyläkoski Reetta Turun Suunnistajat
D21B D21B D21B 120599 257515 Laaksonen Marjut Helsingin Suunnistajat
D21C D21C D21C 123141 Lauenborg Ekman Christina Sweden
H21A H21A H21A 2734 521350 Leskinen Antti-Pekka Lynx
D21B 305 507110 Lähteenmäki Pirjo Paimion Rasti
D20 D20 3263 90906 Mattila Helmi RasTiimi
H18 118742 254978 2010 Nikkilä Elias Turun Suunnistajat
D18 D18 D18 122779 Novotna Vendula Czech Republic
H16 H16 H16 122778 Novotny Vit Czech Republic
H16 105812 511677 Oksanen Reima Suunta Jyväskylä
D21AM D21C 122763 PEÑA Estrella Spain
H16 H16 H16 123057 Paužas Emilis Lithuania
H20 H20 H20 122832 Prášil Tomáš Czech Republic
H16 H16 H16 122834 Prášil Šimon Czech Republic
D18 112395 517646 Päärni Iina MS Parma
D21C D21C D21C 122883 Rahmqvist Anita Sweden
H16 109749 511009 Reiman Niklas OK Trian
D13 117606 526225 Reiman Sonja OK Trian
D21AM D21AM D21AM 122762 Ritzenthaler Kayla Germany
D16 105501 525026 Sauso Aada Helsingin Suunnistajat
D14 115400 242621 Sauso Edith Helsingin Suunnistajat
H21A 107013 517317 Sauso Riku Helsingin Suunnistajat
D16 113039 532185 Siivola Alina Helsingin Suunnistajat
D17-20M 113040 258569 Siivola Iida Helsingin Suunnistajat
D12 117159 250590 Siivola Ilona Helsingin Suunnistajat
H21A 112539 513750 Siivola Jarno Helsingin Suunnistajat
D16 D16 104980 529965 Sillanpää Alisa Lynx
H13 H13 110600 529514 Sillanpää Touko Lynx
H18 H18 102780 532207 Sivill Tommi Suunta Jyväskylä
D21C D21C D21C 122684 Ulfstedt Ingrid Sweden
D21A 96082 520090 Vierimaa Salla Espoon Akilles
H21A H21A 13914 508501 Viskari Juuso Lynx
D21A D21A D21A 32330 518124 Yli-Kaatiala Iiris Helsingin Suunnistajat

csv-tiedostoon