FIN GB SWE
IRMA inloggning
Uudenmaan Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu), Espoon Akilles
06.05.2021
Typ av rapport
Anmälda
Statistik enligt förening
Statistik enligt klasser
Klass Förening Användare
1. dag Licensnummer EMIT-nummer EmiTag Namn Förening
H14 104696 517827 Castrén Toivo Espoon Suunta
H14 104350 525292 Haapala Elias Rajamäen Rykmentti
H14 113423 234945 Heikkinen Arsi Helsingin Suunnistajat
H14 113673 506079 Holmberg Valter Espoon Suunta
H14 105302 519288 Husu Aleksi Hiidenkiertäjät
H14 95240 505650 Isoherranen Antti Lynx
H14 102460 505994 Joensuu Aapo Helsingin Suunnistajat
H14 94792 525731 Kemppainen Aarne Espoon Suunta
H14 114608 511596 Kinnari Unto Karjaan Ura
H14 107608 526237 4337051 Kirves Antti SK Uusi
H14 113735 244936 Koivikko Matias OK 77
H14 110934 510844 Krapu Aleksi Espoon Suunta
H14 111263 239715 Kujala Otto Hiidenkiertäjät
H14 105499 514129 Kärkkäinen Miika Helsingin Suunnistajat
H14 105910 502861 Lemström Fredrik OK Raseborg
H14 95391 514308 Leskinen Eemeli Lynx
H14 103406 520461 Länsiluoto Väinö Helsingin Suunnistajat
H14 118422 153089 Mattsson Sampo Espoon Akilles
H14 98438 235762 Närvä Kaapo Lynx
H14 113176 517815 Pellikka Väinö Hiidenkiertäjät
H14 109495 525411 Risku Max OK 77
H14 105433 519304 Roschier Eemil Helsingin Suunnistajat
H14 112967 503113 Saarinen Okko Espoon Akilles
H14 105819 222341 Saarinen Reko Espoon Akilles
H14 94696 254751 TalviOja Otso Rastihaukat
H14 101833 255456 Tuominen Kaapo Espoon Suunta
H14 110549 523361 Vaje Jaakko SK Uusi
H14 104694 505518 Vanhanen Aapo Espoon Suunta
H14 101747 514305 Veikkola Eemil Espoon Akilles
H14 103926 519728 Vuorela Samu Espoon Suunta
H14 117845 518254 Wirsching Lukas Pihkaniskat
H12TR 107328 518097 Ahola Miko Hyvinkään Rasti
H12TR 94017 526169 Backman Sebastian OK 77
H12TR 117874 258921 Helenius Aaro Espoon Suunta
H12TR 118440 512892 Karttunen Juho Lynx
H12TR 104081 522982 Kinni Aaro Espoon Suunta
H12TR 117157 154493 Korpivaara Alex Espoon Akilles
H12TR 108454 227420 Leppänen Arttu Helsingin Suunnistajat
H12TR 118376 Lumioksa Aaro Espoon Akilles
H12TR 105128 525782 Lunttila Topias Espoon Suunta
H12TR 102053 257590 Matilainen Tuomas Espoon Suunta
H12TR 110125 519141 Packalen Jonas Lynx
H12TR 108252 517666 Rintanen Kasper Espoon Suunta
H12TR 114434 514730 4322087 Taponen Eemeli Rasti-Jyry
H12TR 118441 Taubert Juho Lynx
H12TR 104726 517563 4390662 Toivanen Aaron Hyvinkään Rasti
H12TR 113555 258580 Valtonen Tuukka Helsingin Suunnistajat
H12TR 105432 518081 Varvikko Aaro Espoon Akilles
H12TR 118354 513865 Virtanen Leo Lynx
H12 108372 244219 Anana John Pihkaniskat
H12 108614 259481 Björk Cedric OK 77
H12 108333 519469 Forsman Aaron Lynx
H12 101745 111159 4206181 Hanhijärvi Matteus Espoon Akilles
H12 112336 509685 Harjamäki Sisu Helsingin Suunnistajat
H12 113082 511140 Heinonen Lauri Lynx
H12 107307 242881 Hilo Kasper Espoon Suunta
H12 105127 521583 Johansson Patrik Espoon Suunta
H12 109476 526208 Juvaste Samuel Espoon Suunta
H12 117858 510191 Järvensivu Arttu Helsingin Suunnistajat
H12 102169 524297 Kankaanpää Mikki Espoon Suunta
H12 101941 525653 4402319 Kantelinen Vili Hyvinkään Rasti
H12 113443 518186 Kekarainen Urho Espoon Suunta
H12 12805 523379 Kenttä Voima OK 77
H12 117016 251221 Kinnari Vilho Karjaan Ura
H12 107606 237910 Koivisto Luukas SK Uusi
H12 113746 526215 Kullberg Lauri OK Trian
H12 116396 526018 Laapas Oliver Rajamäen Rykmentti
H12 110732 526586 Martomaa Eero Espoon Suunta
H12 112912 504660 Matilainen Milo Rastihaukat
H12 109749 511009 Reiman Niklas OK Trian
H12 105036 518009 Ryyppö Topias Helsingin Suunnistajat
H12 118375 514134 Tuominen Pyry Helsingin Suunnistajat
H12 107425 529234 Veikkola Viljami Espoon Akilles
H12 110547 237363 Väänänen Jesse SK Uusi
H12 112018 517552 Väänänen Lauri Pihkaniskat
H12 112789 521154 Åström Valter Lynx
H10RR 110302 526161 Ahola Miska Hyvinkään Rasti
H10RR 118107 263489 Ala-Äijälä Teevi Espoon Akilles
H10RR 115959 259486 Björk Vincent OK 77
H10RR 107330 514928 4402665 Damskägg Oiva Hyvinkään Rasti
H10RR 117704 511687 Eerikäinen Oliver Pihkaniskat
H10RR 113041 264631 Farkas Niklas Espoon Suunta
H10RR 118417 250736 Hellqvist Aaro Espoon Akilles
H10RR 113586 520457 Holstila Touko Espoon Suunta
H10RR 116803 221567 Husu Daniel Hiidenkiertäjät
H10RR 107430 506477 Jaloluoma Kaarlo Espoon Akilles
H10RR 116069 512000 Kanchanasthira Otso Espoon Suunta
H10RR 116107 518138 Kauniskangas Lauri Espoon Suunta
H10RR 109638 530339 Kinni Otto Espoon Suunta
H10RR 113919 517743 Koskinen Otso Espoon Suunta
H10RR 116202 246700 4369716 Koskinen Ruben OK Trian
H10RR 116108 511737 Kupiainen Sulo Espoon Suunta
H10RR 118434 251293 Laininen Juuso Espoon Suunta
H10RR 117857 226331 Lehtola Noel Lynx
H10RR 118093 154495 Leporanta Joel Espoon Akilles
H10RR 110087 514309 Leskinen Eino Lynx
H10RR 118433 519735 Liukkala Sulo SK Uusi
H10RR 116531 94157 Liukkonen Lassi Rajamäen Rykmentti
H10RR 113380 248429 Lötjönen Kaapo Espoon Suunta
H10RR 107765 254528 Matilainen Sakari Espoon Suunta
H10RR 118428 257136 Mattila Verneri
H10RR 118424 49624 Mattsson Eero Espoon Akilles
H10RR 117035 507149 Pakkala Olli Espoon Akilles
H10RR 117881 242928 Ristiniitty Raiku Rasti-Vihti
H10RR 117053 510923 Routsi Rafael Rasti-Jyry
H10RR 115659 505697 Saarinen Nuutti Espoon Akilles
H10RR 107554 505010 Salomäki Oskari Hyvinkään Rasti
H10RR 117421 256357 Seitajoki Oskar Rasti-Jyry
H10RR 110600 529514 Sillanpää Touko Lynx
H10RR 116964 523578 Sorvari Aleksi Rasti-Vihti
H10RR 115983 54793 Teuri Linus Espoon Suunta
H10RR 118269 529812 Vajavaara Tuomas Helsingin Suunnistajat
H10RR 112968 517305 Veikkola Juhani Espoon Akilles
H10RR 118284 256071 Vilhunen Otso Lynx
H10RR 118285 256095 Vilhunen Sisu Lynx
H10RR 115638 244224 Väänänen Mikko Pihkaniskat
H10RR 115770 526085 Wiklund Anton Rastihaukat
H10RR 115887 508566 Åström Filip Lynx
H10 113588 520454 Holstila Unto Espoon Suunta
H10 114871 523352 Jantunen Olli Espoon Suunta
H10 118360 516459 Kauppinen Havu Rastihaukat
H10 106841 508197 Kenttä Elmo OK 77
H10 113802 526191 4297867 Koskinen Linus OK Trian
H10 107642 510216 Lötjönen Peetu Espoon Suunta
H10 115815 531115 4203238 Marjoniemi Jesse Rasti-Vihti
H10 113037 522433 Saranen Samuel Pihkaniskat
H10 110086 504943 Sundberg Valtteri Lynx
H10 113033 237828 Suoniemi Roope Rasti-Jyry
H10 114939 255478 Toivonen Pyry Rasti-Jyry
H10 117087 251993 Tuominen Pietari Lynx
D14 110456 266368 Anttila Kiira SK Uusi
D14 117870 511930 Eskola Inka Espoon Suunta
D14 110418 505691 Farkas Villö Espoon Suunta
D14 105854 522838 Harjamäki Manja Helsingin Suunnistajat
D14 101909 529899 Heikkinen Matilda Lynx
D14 112982 512891 Kaijalainen Katariina Espoon Akilles
D14 12611 271069 Kenttä Sora OK 77
D14 105549 513754 Lehtinen Lotta Helsingin Suunnistajat
D14 112911 504660 Matilainen Julia Rastihaukat
D14 101908 526094 Miettinen Tuuli Lynx
D14 118000 511618 Pekkanen Nuppu-Sofia Rastihaukat
D14 105501 525026 Sauso Aada Helsingin Suunnistajat
D14 117940 188628 Savinen Saara Espoon Akilles
D14 113039 238658 Siivola Alina Helsingin Suunnistajat
D14 104980 529965 Sillanpää Alisa Lynx
D14 99113 515821 Teuri Venla Espoon Suunta
D14 102589 525348 Vepsäläinen Liina Helsingin Suunnistajat
D12TR 101932 526789 4130126 Damskägg Hilda Hyvinkään Rasti
D12TR 118039 526918 Hälikkä Milja Helsingin Suunnistajat
D12TR 118320 153092 Konsti Elsa Espoon Akilles
D12TR 116045 528819 Nurminen Lotta Helsingin Suunnistajat
D12TR 107372 43235 Närvä Niira Lynx
D12TR 115441 248624 Seitajoki Ada Rasti-Jyry
D12TR 90111 217476 Sukselainen Iida Lynx
D12TR 110557 90773 Taiveaho Fanny SK Uusi
D12TR 111125 246707 Värtinen Vanessa OK 77
D12TR 118004 270200 Wirsching Iiris Pihkaniskat
D12 110723 513915 Jantunen Anni Espoon Suunta
D12 102168 521572 Karelo Linnea Espoon Suunta
D12 116259 235610 Kiviranta Aliina SK Uusi
D12 113734 245032 Koivikko Linda OK 77
D12 113745 526107 4297321 Koskinen Frida OK Trian
D12 114953 266422 Kriktilä Eevi Espoon Suunta
D12 113051 137695 Kuusela Lotta Espoon Akilles
D12 108458 250617 Länsiluoto Venla Helsingin Suunnistajat
D12 110947 506216 Niemi Minka Espoon Suunta
D12 108459 242781 Nikkinen Lotta Hiidenkiertäjät
D12 108336 506514 Pohjola Linnea Helsingin Suunnistajat
D12 109881 514568 3248846 Riissanen Viivi Espoon Akilles
D12 111103 506154 Risku Saga OK 77
D12 115400 242621 Sauso Edith Helsingin Suunnistajat
D12 118359 521270 Vuorinen Vilma Pihkaniskat
D12 108702 526133 Wiklund Alma Rastihaukat
D12 117176 525256 von Matt Olga Rastihaukat
D10RR 118106 273198 Ala-Äijälä Menni Espoon Akilles
D10RR 118443 514748 Bergman Adelina Lynx
D10RR 118398 153090 Esselström Erin Espoon Akilles
D10RR 118370 513896 Forsström Antonia Lynx
D10RR 118371 513897 Forsström Victoria Lynx
D10RR 115554 515646 Haara Saara Helsingin Suunnistajat
D10RR 113328 246505 Haarlaa Lilja Helsingin Suunnistajat
D10RR 115631 263856 Haarlaa Sini Helsingin Suunnistajat
D10RR 118367 Hedberg Amanda Lynx
D10RR 118368 525970 Hedberg Josefin Lynx
D10RR 118097 525294 Heikkinen Helmi Lynx
D10RR 118363 514351 Heikkinen Hilma Lynx
D10RR 118369 254645 254645 Heikonen Natalie OK 77
D10RR 113329 513467 Hiisilä Emma Espoon Suunta
D10RR 116104 513905 Himmelroos Isabella Espoon Suunta
D10RR 118374 153091 Hoikkala Minka Espoon Akilles
D10RR 118261 256547 Ihrcke Frida Lynx
D10RR 117050 510202 Jaatinen Sini Espoon Suunta
D10RR 106823 514642 Jacobson Jenny OK 77
D10RR 116321 510195 Kaunio Joanna Helsingin Suunnistajat
D10RR 115977 522998 Kauniskangas Sara Espoon Suunta
D10RR 111107 238567 Kemppainen Hilla Espoon Suunta
D10RR 115981 511736 Kupiainen Sylvi Espoon Suunta
D10RR 118397 513762 Lassila Miisa Helsingin Suunnistajat
D10RR 116904 511489 Laukkanen Pihla Karjaan Ura
D10RR 117882 514331 Leskinen Elsa Lynx
D10RR 117633 254134 Malmi Ellen Helsingin Suunnistajat
D10RR 118418 263470 Mehtälä Ellen Pihkaniskat
D10RR 118448 255904 Nurminen Elsi Helsingin Suunnistajat
D10RR 117589 510186 Ojapalo Odessia Lynx
D10RR 115513 244225 Pekanpalo Raita Pihkaniskat
D10RR 117938 87185 Pikkarainen Aamu Espoon Akilles
D10RR 118423 510366 Sainio Emma Helsingin Suunnistajat
D10RR 112784 518170 Salamäki Venla Espoon Suunta
D10RR 117159 250590 Siivola Ilona Helsingin Suunnistajat
D10RR 113324 516039 Solin Emma Espoon Suunta
D10RR 113323 517302 Solin Fanny Espoon Suunta
D10RR 118438 514271 Sundberg Kaisla Lynx
D10RR 118435 512963 Taiveaho Inka SK Uusi
D10RR 116124 248535 Talasniemi Saimi Espoon Suunta
D10RR 117887 514729 4335394 Taponen Alisa Rasti-Jyry
D10RR 113583 245005 Tervo Kiira Pihkaniskat
D10RR 113032 526257 Toiviainen Siiri Rasti-Jyry
D10RR 110948 258598 Tuominen Noomi Espoon Suunta
D10RR 117703 512262 Uuskoski Kiira Pihkaniskat
D10RR 113327 513802 Vanhanen Oona Espoon Suunta
D10RR 113020 506895 Varvikko Iina Espoon Akilles
D10RR 118089 526685 Vuokko Maija Rasti-Jyry
D10RR 118121 516361 Vuorensola Hilla Lynx
D10RR 117686 520430 Wiik Iida Pihkaniskat
D10 110444 242619 Anttila Mira SK Uusi
D10 110952 506106 Hilasvuori Venla Espoon Suunta
D10 117715 526005 Ihrcke Emma Lynx
D10 107490 523679 Kankaanpää Miina Espoon Suunta
D10 101942 525652 4193231 Kantelinen Mona Hyvinkään Rasti
D10 117017 511526 Kinnari Lilja Karjaan Ura
D10 113166 514737 4371308 Kirves Kaisa SK Uusi
D10 110731 248421 Martomaa Lilja Espoon Suunta
D10 118445 513898 Norrman Meeri Lynx
D10 110119 501559 Ojapalo Olivia Lynx
D10 118421 Uljas Malla Espoon Akilles
D10 112830 531083 Vehmasto Milla Pihkaniskat
D10 113562 242908 Vepsäläinen Soila Helsingin Suunnistajat

till CSV-fil