FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Päijät-Hämeen Kompassi-cup 4. osakilpailu (lähikilpailu), Rastivarsat
24.08.2022
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H14 105064 251209 Hannula Riku Lahden Suunnistajat-37
H14 113708 521141 Juures Oskari Rastivarsat
H14 113236 506727 Latva Leino Asikkalan Raikas
H14 117904 244278 Marttinen Aatu Hollolan Urheilijat -46
H14 105315 222380 Mutikainen Veeti Hollolan Urheilijat -46
H14 110971 513901 Nurmela Eevert Lahden Suunnistajat-37
H14 117750 255090 Wirman Vilho Rastivarsat
H12TR 102196 509523 Ketonen Joona Rastivarsat
H12TR 118456 256159 Makkonen Kosti Lahden Suunnistajat-37
H12 114893 512927 Avelin Väinö Rastivarsat
H12 110831 235374 235374 Gaasenbeek Cedric Lahden Suunnistajat-37
H12 116142 245701 Kemppainen Samu Lahden Suunnistajat-37
H12 114563 521828 3458247 Keskinarkaus Nilla Lahden Suunnistajat-37
H12 110859 81309 4297222 Kiiskinen Elmo Lahden Suunnistajat-37
H12 109531 517273 4173837 Kiljunen Eikka Lahden Suunnistajat-37
H12 117900 235736 Lammi Eemeli Rastivarsat
H12 102608 517549 Latonummi Hermanni Lahden Suunnistajat-37
H12 110873 249544 Lind Tomas Lahden Suunnistajat-37
H12 107609 523469 Yrjölä Aaro Lahden Suunnistajat-37
H10RR 120258 254278 Haapanen Aapo Asikkalan Raikas
H10RR 116171 253981 Hannonen Eetu Lahden Suunnistajat-37
H10RR 117596 257690 Latonummi Aaretti Lahden Suunnistajat-37
H10RR 118520 264497 Lehtonen Lukas Hollolan Urheilijat -46
H10RR 118455 256367 Makkonen Atso Lahden Suunnistajat-37
H10RR 116254 514144 Simola Erik Rastivarsat
H10 113605 508787 Ala-Heikkilä Juho Asikkalan Raikas
H10 113654 516055 Breilin Daniel Asikkalan Raikas
H8RR 118442 504306 Ala-Heikkilä Oiva Asikkalan Raikas
H8RR 118463 512955 Koiranen Veikka Lahden Suunnistajat-37
H8RR 118502 254985 Latonummi Iisakki Lahden Suunnistajat-37
H8RR 118521 256409 Lehtonen Leo Hollolan Urheilijat -46
H8RR 118602 256523 Lind Leo Lahden Suunnistajat-37
H8RR 118607 Mäkinen Nooa Mäntsälän Urheilijat
H8RR 120122 504269 Räihä Jasper Lahden Suunnistajat-37
H8RR 118552 Terävä Ohto Lahden Suunnistajat-37
D14 109063 512613 Avelin Iida Rastivarsat
D14 102655 241572 241572 Gaasenbeek Celine Lahden Suunnistajat-37
D14 108204 514199 Honkanen Siiri Rastivarsat
D14 118563 258724 Jaakkola Kerttu Lahden Suunnistajat-37
D14 118591 257107 Kouvo Venla Asikkalan Raikas
D14 113349 511665 Leppänen Jenna Lahden Suunnistajat-37
D14 108120 510135 Simola Alexandra Rastivarsat
D12TR 110812 245485 Sipilä Nella Hollolan Urheilijat -46
D12 108987 514377 4253423 Breilin Linda Asikkalan Raikas
D12 118253 513133 Hakkarainen Ella Lahden Suunnistajat-37
D12 113707 248698 Juures Siiri Rastivarsat
D12 104888 514326 Lehtonen Uma Lahden Suunnistajat-37
D12 108435 512646 Norrbacka Iira-Nella Asikkalan Raikas
D12 118458 518235 Rämä Hilla Lahden Suunnistajat-37
D12 107828 256162 Siikanen Siiri Lahden Suunnistajat-37
D12 115795 521136 Simola Linnea Rastivarsat
D10RR 118452 241814 Järvinen Helmi Hollolan Urheilijat -46
D10RR 118512 257035 Marttinen Ella Hollolan Urheilijat -46
D10RR 118416 Mattila Daniela Hollolan Urheilijat -46
D10RR 116648 508665 Mutikainen Viivi Hollolan Urheilijat -46
D10RR 118454 506045 Pöllänen Hilma Lahden Suunnistajat-37
D10RR 118415 514294 Uski Iisa Hollolan Urheilijat -46
D10RR 113298 248675 Vesala Emma Rastivarsat
D10RR 111706 521135 Wirman Ilona Rastivarsat
D10 113024 513148 Norrbacka Isla-Riina Asikkalan Raikas
D10 116873 249571 Salminen Lilja Asikkalan Raikas
D10 116213 216574 Siikanen Hertta Lahden Suunnistajat-37
D8RR 118479 Hannonen Alva Lahden Suunnistajat-37
D8RR 120310 509173 Korpela Kaisla-Pilvi Hollolan Urheilijat -46
D8RR 118582 262838 Lammi Solla Rastivarsat
D8RR 120255 Marttinen Oona Hollolan Urheilijat -46
D8RR 119221 Mattila Mikaela Hollolan Urheilijat -46
D8RR 118559 Pakkanen Oona Lahden Suunnistajat-37
D8RR 120196 157688 Räsänen Kerttu Rastivarsat
D8RR 120234 Tiensuu Emilia Rastivarsat
D8RR 120290 522458 Väli-Klemelä Stella Lahden Suunnistajat-37
RR-avoin 120912 157692 Avelin Veikko Rastivarsat

csv-tiedostoon