FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
XXXVII Oravatonni, Mynämäen Suunnistajat -52
02.10.2022
Raporttityyppi
Ilmoittautuneet
Tilasto seuroittain
Tilasto sarjoittain
Sarja Seura Käyttäjä
1.pv Lisenssinumero Emit EmiTag Nimi Seura
H21AL 10230 511530 Elo Markku Angelniemen Ankkuri
H21AL 5649 517320 Kerkola Nico Angelniemen Ankkuri
H21AL 26744 514125 Kerkola Teemu Angelniemen Ankkuri
H21AL 15390 515290 Kurkela Mikko Koovee
H21AL 10051 259488 Mänty Eero Espoon Akilles
H21AL 1696 129954 Väänänen Vesa-Ville Rasti-Lukko
H21 39165 515301 Arki Vesa Turun Metsänkävijät
H21 26233 500950 Heinonen Eero MS Parma
H21 3819 519832 Hytönen Juho-Veikko Ikaalisten Nouseva-Voima
H21 32487 261004 Ikonen Pasi Paimion Rasti
H21 34889 504878 Kinni Juho Tampereen Pyrintö
H21 20481 251292 Kommio Jere Angelniemen Ankkuri
H21 28529 258032 258032 Kukkonen Henri Vehkalahden Veikot
H21 24214 514145 Kuoppamäki Juho Rastivarsat
H21 27242 517321 Leskinen Aleksi Lynx
H21 90829 507283 Lohtander Aleksi Rasti-Lukko
H21 17281 522645 Mäkelä Tuomo Angelniemen Ankkuri
H21 28937 509939 Mäkinen Tuukka MS Parma
H21 19891 79386 Salmenoja Samuli MS Parma
H21 91164 512027 Seppä Touko Turun Suunnistajat
H21 8892 501448 Sirén Mikko Angelniemen Ankkuri
H21 17919 517916 Suna Jussi Turun Metsänkävijät
H21 35252 523233 Tala Miika Helsingin Suunnistajat
H35 94365 259616 Kenner Germo Paimion Rasti
H35 24157 256189 Kleemola Lauri Lynx
H35 20451 510293 Korpinen Taneli Turun Metsänkävijät
H35 35622 509269 3483385 Koskinen Jussi Espoon Suunta
H35 134 506164 18551 Laaksonen Petri UNO SK
H35 21131 511552 Leinonen Jaakko Rajamäen Rykmentti
H35 2017 518141 Mattila Tomi Angelniemen Ankkuri
H35 110326 524026 Pajunen Jari Perttelin Peikot
H35 5285 230371 Tommila Juha Hiisirasti
H40 15460 508299 Andelmaa Juha-Pekka Angelniemen Ankkuri
H40 27357 516180 Hakkarainen Tuomas Espoon Akilles
H40 15662 229346 Hirvonen Juha Lahden Suunnistajat-37
H40 14873 242123 Holappa Esa Espoon Suunta
H40 15282 516507 Kainu Markus Vetelin Urheilijat
H40 101279 510012 3864329 Kiiski Mikko Kymin Suunnistajat
H40 107237 512881 Kivioja Jussi Rastikarhut
H40 17900 513652 Laine Kalle Tampereen Pyrintö
H40 39756 515366 4197968 Lauronen Jarkko Laihian Luja
H40 29583 91971 Lehtimäki Pasi Rasti-Jussit
H40 119341 521188 Lillelaid Tõnu Estonia
H40 15586 514494 Lindeqvist Markus Paimion Rasti
H40 9348 511932 Matilainen Juha Lahden Suunnistajat-37
H40 112437 508088 Mäki Tero Turun Metsänkävijät
H40 29353 511606 Niemenmaa Jari Ikaalisten Nouseva-Voima
H40 22205 150642 Nurminen Ville-Veikko Suosmeren Salpa
H40 17902 520085 Närvä Toni Paimion Rasti
H40 115438 506015 Orhanen Aarne Rasti-Kurikka
H40 25711 500956 Pohjola Jukka Hauhon Sisu
H40 111307 506336 3941382 Saarinen Samuli Rasti-Nokia
H40 15768 519168 Saarinen Timo Tampereen Pyrintö
H40 30661 513486 Salomäki Janne Hyvinkään Rasti
H40 31783 249686 Samposalo Kai Tampereen Pyrintö
H40 6309 254106 Silvonen Tomi Lahden Suunnistajat-37
H40 13260 511921 Vigren Petteri Rasti-Nokia
H40 34860 258347 Vuorela Veli-Matti Ulvilan Ura
H40 118662 251394 Wirman Tuomo Rastivarsat
H40 17155 513526 Ylis-Junttila Vesa Hämeenlinnan Suunnistajat
H45 16262 241482 Aalto Sami MS Parma
H45 37892 156781 Heikkonen Rami Suomusjärven Sisu
H45 117047 244336 Hiltunen Matti Hämeenlinnan Tarmo
H45 12398 210663 Hongisto Osmo Loimaan Jankko
H45 3590 511914 Huovila Miikka Karkki-Rasti
H45 101191 514197 Hyvärilä Jussi Hyvinkään Rasti
H45 115242 246703 Koskinen Johan OK Trian
H45 16666 513922 Kyllästinen Jyri Rasti-Lukko
H45 12666 504563 Laaksonen Markku Rasti 88
H45 15142 513011 Laapas Ari Rajamäen Rykmentti
H45 5024 513832 Lehtonen Eero Ulvilan Ura
H45 16660 235312 Malmi Ilkka Helsingin Suunnistajat
H45 10721 502839 Martomaa Simo Kalevan Rasti
H45 34141 241681 Nyman Jonas OK Botnia
H45 15239 523092 Närvä Marko Lynx
H45 4372 523398 Oksa Jukka Paimion Rasti
H45 12866 259608 Packalen Totte Lynx
H45 24137 509291 Pirilä Jukka Espoon Suunta
H45 15459 512020 Riikonen Petri Perttelin Peikot
H45 28807 517684 Rintala Rami Hiisirasti
H45 28734 508353 Ritasalo Teemu Espoon Akilles
H45 10463 508732 Saarinen Sauli Mäntsälän Urheilijat
H45 27908 254069 Savolainen Tomi Rastiketut
H45 13389 514099 4192829 Sillanpää Sampo Lynx
H45 6891 513831 Teerikoski Petri Lauttakylän Luja
H45 117065 508751 Teriö Tatu Turun Suunnistajat
H45 100677 255185 Toivio Matti RastiPiikkiö
H45 22041 514420 3948817 Weckman Janne Vehkalahden Veikot
H45 118263 259455 Äyräs Vesa MS Parma
H50 115191 523610 Anttonen Mikael Karkki-Rasti
H50 45817 161341 Emaldinov Yuri Angelniemen Ankkuri
H50 40574 519686 Forma Pauli Hiidenkiertäjät
H50 25128 249472 4193611 Friman Sami Hyvinkään Rasti
H50 55 519187 Haaramo Panu Espoon Suunta
H50 33710 518159 Kallioniemi Janne Rasti-Lukko
H50 117277 256521 Kavonius Janne Hiidenkiertäjät
H50 14423 514200 Kerkola Mika Suomusjärven Sisu
H50 103565 509986 Koistinen Janne Uolevi Salon Vilpas
H50 9998 510474 Kääriäinen Sami Turun Metsänkävijät
H50 38346 251131 Laine Jani Turun Suunnistajat
H50 12192 509535 Laitamäki Mika Hämeenlinnan Tarmo
H50 106148 226361 Lappalainen Jari Rastikarhut
H50 20305 510203 Loukkalahti Mika Rajamäen Rykmentti
H50 21554 513221 Moisio Orvo Turun Suunnistajat
H50 31555 259503 Numminen Mika Urjalan Urheilijat
H50 110290 506555 Nurmiainen Jouko OK Raseborg
H50 33349 259093 Nurmo Mika Punkalaitumen Kunto
H50 4760 214938 3943578 Pesu Raino Hiiltomiehet
H50 112240 511041 Putkuri Tommi RastiPiikkiö
H50 25474 517666 Rintanen Riku Hiidenkiertäjät
H50 3100 521152 Ryyppö Jarkko Rastivarsat
H50 116939 243611 Stenholm Pekka Turun Suunnistajat
H50 5725 45763 Suominen Juha-Matti Laitilan Jyske
H50 9199 514131 Taskila Sakari Leppävaaran Sisu
H50 109730 508886 Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät
H50 30313 514264 Vehkalahti Harri Ikaalisten Nouseva-Voima
H55 12180 159055 4054078 Ekström Thomas MS Parma
H55 22158 259729 Enroth Vesa Tarpian Suunta
H55 11496 258248 4175121 Haajanen Leif OK Raseborg
H55 492 523852 Helin Timo Vakka-Rasti
H55 1205 501056 Hokkanen Arto Tarpian Suunta
H55 18328 226521 Jaakkola Jari Maarian Mahti
H55 12860 517642 Jakobsson Harri Espoon Suunta
H55 13879 508297 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H55 12900 516032 3738549 Kiljunen Juha Lahden Suunnistajat-37
H55 112668 229940 Koivisto Timo Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
H55 39819 488127 Kuokkanen Ismo Turun Suunnistajat
H55 4887 261122 Kuoppala Esa Rasti-Kurikka
H55 22227 500939 Kuusisto Jyrki Suomusjärven Sisu
H55 13031 517664 4292793 Köyvönen Kimmo Maarian Mahti
H55 30481 513913 Launis Kasperi Raisu Lumous
H55 8385 258182 Mänty Markku Maarian Mahti
H55 461 523221 Nietosjärvi Tommi Pihkaniskat
H55 33504 514411 Oksanen Jukka Rastikarhut
H55 739 258214 Pohjonen Jukka Ikaalisten Nouseva-Voima
H55 27970 250680 Pyymäki Leo Espoon Suunta
H55 32000 517919 Ruohola Risto MS Parma
H55 41521 511622 3831427 Salmia Teppo Tarpian Suunta
H55 12858 506108 Savilahti Petri Lynx
H55 14781 226674 Sinkkonen Juha Rasti 88
H55 115183 219610 Tonteri Heikki Kouvolan Suunnistajat
H55 21549 235690 Virta Marko Turun Suunnistajat
H55 5681 510360 Yliluikki Matti Suomusjärven Sisu
H60 24082 264661 Aalto Aimo Rasti-Nokia
H60 30011 505050 Arki Hannu Turun Metsänkävijät
H60 112795 508070 Asikainen Timo Hiisirasti
H60 21815 504539 Hirvonen Petteri Turun Metsänkävijät
H60 3359 264998 Jalanto Esko Kangasala SK
H60 19062 242980 Kortetjärvi Hannu Pälkäneen Luja-Lukko
H60 7383 249469 Laitinen Jorma Rasti-Lukko
H60 104462 517953 Lanne Vesa Hiisirasti
H60 30358 519302 Laukkarinen Kari SK Uusi
H60 30537 258848 Lehtonen Jukka Turun Suunnistajat
H60 4135 258435 Teittinen Matti Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
H60 7005 182932 Toivonen Jari Epilän Esa
H60 12341 514915 Uusikartano Simo Turun Metsänkävijät
H60 18559 506565 Vainio Kari Turun Metsänkävijät
H60 19888 190480 Viili Osmo MS Parma
H65 20107 513758 Ahlqvist Hannu Riihimäen Suunnistajat
H65 15741 507266 3457660 Halla-Aho Timo Järviseudun Rasti
H65 30817 517201 Halme Tapio Angelniemen Ankkuri
H65 33927 485546 3941705 Hannukainen Raimo Kankaanpään Suunnistajat
H65 5689 518872 Hirvelä Reijo Suosmeren Salpa
H65 22471 515150 Jokinen Matti Turun Visat
H65 5799 256227 Keskitalo Jukka Punkalaitumen Kunto
H65 11027 509950 Koski Harri Tarpian Suunta
H65 18490 256531 Koskialho Jouko Eurajoen Veikot
H65 24437 521597 Kuivala Hannu Turun Suunnistajat
H65 27170 514784 Kuivala Juha Turun Suunnistajat
H65 32436 258322 Käyhkö Jaakko RastiPiikkiö
H65 1245 226671 Laine Esa Kauvatsan Ponteva
H65 30890 45438 Lehtinen Timo Rauman Työväen Urheilijat
H65 15050 508952 Lehto Esa Helsingin Suunnistajat
H65 20611 168340 Lehtovirta Timo Rastikarhut
H65 20423 251744 Loisa Kari Hirvensalon Heitto
H65 5400 75200 Lukander Harri RastiPiikkiö
H65 29621 504218 Malinen Jouko Rajamäen Rykmentti
H65 8423 517670 Niinistö Harri Angelniemen Ankkuri
H65 5697 256415 Nummi Esko Punkalaitumen Kunto
H65 10944 265350 Nurminen Hannu Hiisirasti
H65 24491 511939 Nurminen Jouko Tampereen Pyrintö
H65 35962 518164 Ojapalo Ilkka Rajamäen Rykmentti
H65 39131 519194 Paunonen Hannu Koovee
H65 22091 504817 4298345 Pensas Esko Laihian Luja
H65 11679 514948 Ritanotko Markku Turun Metsänkävijät
H65 8421 514780 Saarimäki Ilkka Angelniemen Ankkuri
H65 36566 520517 Salonen Matti Vakka-Rasti
H65 19473 517286 Toivonen Esa Tarpian Suunta
H65 709 88367 Viitasalo Harri Riihimäen Suunnistajat
H65 1051 515339 Vuori Rauno Angelniemen Ankkuri
H65 8848 517649 Öhrnberg Mikael Pargas IF
H65 15436 512581 Ölander Ralf Kimito SF
H70 13816 264000 Hakanen Kai Vallan Suunta
H70 12606 242017 Heinonen Kari Kuopion Suunnistajat
H70 28100 504096 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H70 28993 517824 Helkkula Simo Pitäjänmäen Tarmo
H70 21485 245335 Hintukainen Keijo Turun Suunnistajat
H70 19127 509596 Hongisto Keijo Loimaan Jankko
H70 35083 514779 Kallio Erkki Loimaan Jankko
H70 18005 516382 Kallio Lasse Suomusjärven Sisu
H70 18009 501563 3982022 Kataja Lasse Suomusjärven Sisu
H70 12395 511247 4206389 Keltamäki Seppo Joutsenon Kullervo
H70 30215 510797 Kerkola Pekka Hämeenlinnan Tarmo
H70 866 240020 Koskinen Kaj Valkeakosken Haka
H70 8952 208342 4173274 Koskinen Timo Valkeakosken Haka
H70 30835 519599 Käyhkö Kari Lahden Suunnistajat-37
H70 17345 515134 3864345 Laine Harri Kauhajoen Karhu
H70 29899 516200 Laine Jaakko Helsingin Suunnistajat
H70 30219 520076 Lakanen Ensio Vaajakosken Terä
H70 13833 177834 Lavikainen Jussi Kangasala SK
H70 16012 520970 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat
H70 18447 503011 3485182 Leinonen Markku Pihkaniskat
H70 13078 265496 Lylynperä Jarmo Suunta-Sepot
H70 17346 517797 Nieminen Pertti Rajamäen Rykmentti
H70 32451 264997 3556123 Nurminen Markku Suosmeren Salpa
H70 23050 520539 Peltola Oke Turun Suunnistajat
H70 15896 521230 Rasmus Reijo Tarpian Suunta
H70 24433 514188 Salmenoja Pertti Hirvensalon Heitto
H70 12637 229727 Suominen Risto Suomusjärven Sisu
H70 10656 258700 Tamminen Pentti Perttelin Peikot
H70 22867 265233 4132940 Tolvanen Mauri Leppävaaran Sisu
H70 15252 504756 Turunen Erkki Suunta-Sepot
H70 9773 221081 Virtanen Jari Paimion Rasti
H70 10333 257183 Vuorinen Lasse Angelniemen Ankkuri
H70 34571 261738 Väätäinen Seppo Espoon Suunta
H70 19950 513509 Williamsson Bo-Göran Vaasan Suunnistajat
H75 30033 208094 Ansamaa Reino Rasti-Nokia
H75 9333 516242 Engström Berndt Pargas IF
H75 18220 167572 Euren Pertti Rastikarhut
H75 24601 228602 Grönroos Timo MS Parma
H75 1397 509599 Hongisto Heimo Loimaan Jankko
H75 23993 231323 Kallio Kari Suomusjärven Sisu
H75 29954 508446 4298204 Karvonen Raimo Suomusjärven Sisu
H75 572 514742 Kuosa Harri Loimaan Jankko
H75 20124 257675 Kärkkäinen Antero Rasti-Lukko
H75 20367 519710 Laine Erkki Angelniemen Ankkuri
H75 5747 518163 Lainema Ilkka MS Parma
H75 15123 513796 Liljeström Åge Helsingin Suunnistajat
H75 21900 516253 Loukonen Veikko Piikkiön Kehitys
H75 24142 265505 Mannervesi Simo Rasti-Lukko
H75 21553 250453 Moisio Kalevi Turun Suunnistajat
H75 1617 242812 Mustranta Antti Helsingin Suunnistajat
H75 10985 257196 Mäkinen Jaakko Angelniemen Ankkuri
H75 10583 514400 Orrensalo Reijo Turun Visat
H75 19810 257447 Rautarae Veikko Hirvensalon Heitto
H75 22486 513529 Tammisaari Pentti Hirvensalon Heitto
H75 7009 261676 Verha Koitto Vakka-Rasti
H75 21490 514578 Viljanen Keijo Loimaan Jankko
H75 30258 507782 Virtanen Kalle Rasti-Lukko
H75 5851 151298 Wessman Risto Hiidenkiertäjät
H75 22304 511633 Yliuntinen Hannu Karjaan Ura
H80 9745 312803 Aronen Osmo Rastikarhut
H80 7023 252020 Eilu Kalevi Rasti-Lukko
H80 28201 483246 Heerman Stig Rasti-Lukko
H80 18150 245807 Jokinen Juhani Maarian Mahti
H80 13147 522684 Kiiski Osmo Someron Esa
H80 9923 513503 Kuusisto Kalevi Hämeenlinnan Tarmo
H80 17102 514733 Kuutti Jorma Perttelin Peikot
H80 31011 245138 Kärkkäinen Eero Espoon Suunta
H80 30454 239144 Launis Kari Raisu Lumous
H80 7121 254152 Nuotio Olli Someron Esa
H80 7131 45409 Nurmi Pekka Rasti-Lukko
H80 30065 45254 Rosenqvist Onni Suosmeren Salpa
H80 13761 516093 Saario Pentti Loimaan Jankko
H80 36324 85586 Sulander Heikki Epilän Esa
H80 30286 231175 Tuominen Niilo Rasti-Perniö
H20 91583 506740 Nordgren Simon OK Trian
H18 98000 207091 Aalto Lauri MS Parma
H18 96522 508490 Ekola Juuso Lapuan Virkiä
H18 107290 239977 Isosaari Antti MS Parma
H18 99730 513838 Kujansuu Aaro Rastikarhut
H18 36440 512063 Lehtonen Elias MS Parma
H18 90749 251327 Nikkinen Hannes Hiidenkiertäjät
H18 102033 510818 Paananen Joonas Turun Suunnistajat
H18 106380 259716 Seppä Elias Angelniemen Ankkuri
H18 37705 523472 Vennelä Nuutti Kangasala SK
H18 110752 248590 Wirman Teemu Rastivarsat
H16 94667 511318 Ankelo Tuomas MS Parma
H16 99582 506469 Carlsson Oliver Espoon Akilles
H16 98790 518190 Friman Eemeli Hyvinkään Rasti
H16 18925 513522 Fritzen Florian Lynx
H16 101092 235168 Haapala Juuso Paimion Rasti
H16 101884 508624 Haara Väinö Helsingin Suunnistajat
H16 98501 504930 Hellstedt Oliver Lynx
H16 90564 508269 4316493 Hirvilahti Joona Vehkalahden Veikot
H16 99207 510023 4316907 Hirvilahti Niklas Vehkalahden Veikot
H16 104701 517958 Hyvärilä Touko Rajamäen Rykmentti
H16 95240 505650 Isoherranen Antti Lynx
H16 90824 513650 Kallioniemi Justus Rasti-Lukko
H16 109443 231548 Kavonius Atte Hiidenkiertäjät
H16 94792 500384 Kemppainen Aarne Espoon Suunta
H16 101694 523232 Ketonen Jussi Rastivarsat
H16 99886 516358 Kiiski Olavi Kymin Suunnistajat
H16 106005 512880 Kivioja Arttu Rastikarhut
H16 10503 514663 Koponen Rasmus Lynx
H16 99731 513835 Kujansuu Lauri Rastikarhut
H16 98744 512873 Laapas Rasmus Rajamäen Rykmentti
H16 91501 513198 Lakanen Lauri Helsingin Suunnistajat
H16 110680 238523 Lamminmäki Aaro MS Parma
H16 97729 513740 Lautamäki Topias MS Parma
H16 102365 511571 Lehtovirta Eetu Tampereen Pyrintö
H16 113056 241950 4186862 Mourujärvi Jonne Rajamäen Rykmentti
H16 103331 510977 Mustonen Ville Rasti-Lukko
H16 102852 238137 Nurmo Olavi Punkalaitumen Kunto
H16 111174 523410 Nyman Elias Lynx
H16 38501 512974 4251807 Pesu Akseli Tampereen Pyrintö
H16 105682 514257 Pinta Leevi Koovee
H16 102917 511952 Seppälä Matias Kymin Suunnistajat
H16 104994 513200 3911187 Toivonen Nuutti Rajamäen Rykmentti
H16 109425 238647 Tonteri Tuomas Kouvolan Suunnistajat
H16 94530 514436 Tuominen Rami Kankaanpään Suunnistajat
H16 101746 505444 Veikkola Matias Espoon Suunta
H16 101975 517782 Virtanen Topi Paimion Rasti
H15 104350 512204 Haapala Elias Rajamäen Rykmentti
H15 103314 234830 Hakanen Eliel Rasti-Lukko
H15 113673 512172 Holmberg Valter Espoon Suunta
H15 104785 509058 Hämäläinen Aaro Kangasala SK
H15 107289 239960 Isosaari Aarne MS Parma
H15 102911 248763 Kaitainen Otto Kymin Suunnistajat
H15 114608 511596 Kinnari Unto Karjaan Ura
H15 113134 254550 Kuikko Matias Kangasala SK
H15 94975 514184 514184 Kukkonen Aaro Vehkalahden Veikot
H15 108004 227586 Laisev Vjatseslav Pihkaniskat
H15 95391 514308 Leskinen Eemeli Lynx
H15 104021 512048 Lillqvist Erik Tampereen Pyrintö
H15 119505 514284 Mattila Lauri Pihkaniskat
H15 102276 263842 Määttä Mico OK Trian
H15 105438 258555 Nurmilaukas Niilo Espoon Akilles
H15 108097 513668 Nurminen Jonne Jämsän Retki-Veikot
H15 110383 257327 Nyman Matias Turun Suunnistajat
H15 109708 505768 Pirinen Teemu Angelniemen Ankkuri
H15 114695 510908 Rikkonen Joonas Turun Suunnistajat
H15 115057 254968 Soe Erik Vallan Suunta
H15 99204 217619 4053666 Takanen Eetu Vehkalahden Veikot
H15 110549 523361 Vaje Jaakko SK Uusi
H14 105789 257730 Aaltonen Arttu Hiidenkiertäjät
H14 109087 511911 4174660 Fey Erik Espoon Suunta
H14 111031 509597 Göransson Niklas Hämeenlinnan Suunnistajat
H14 110980 521540 521540 Heikinmaa Aapeli Paimion Rasti
H14 104770 246711 Holmström Samuli OK Trian
H14 119218 514799 Huttunen Kasperi Kymin Suunnistajat
H14 102460 505994 Joensuu Aapo Helsingin Suunnistajat
H14 112415 515155 Joopi Lauri Ulvilan Ura
H14 91982 254245 Juote Aleksi Lounais-Hämeen Rasti
H14 101941 512232 4130266 Kantelinen Vili Hyvinkään Rasti
H14 104012 513998 Karvonen Tatu Kouvolan Suunnistajat
H14 102919 513681 Kiintola Eemil Kouvolan Suunnistajat
H14 108266 520464 Kinnunen Onni Kangasala SK
H14 107608 512643 Kirves Antti SK Uusi
H14 112320 505297 Kokko Mico Kymin Suunnistajat
H14 107891 249407 Kärkkäinen Eliel Ikaalisten Nouseva-Voima
H14 116956 251301 Kääriäinen Juho Kymin Suunnistajat
H14 114770 511657 Leinonen Otso Rajamäen Rykmentti
H14 113078 520460 Lillandt Erik Espoon Suunta
H14 103518 504974 Mattila Ato Kangasala SK
H14 109519 506544 Mäkelä Konsta Koovee
H14 98438 235762 Närvä Kaapo Lynx
H14 104480 523243 Oksa Sampo Paimion Rasti
H14 94715 189425 Paju Vilho Tampereen Pyrintö
H14 111222 509634 Penttilä Akseli Koovee
H14 111233 504538 Pirilä Petrus Espoon Suunta
H14 105433 519304 Roschier Eemil Helsingin Suunnistajat
H14 110928 521626 Saalasti Paavo Kalevan Rasti
H14 111359 512288 Savinainen Joakim Rasti-Kurikka
H14 121006 153226 Strandberg Otto Kimito SF
H14 107582 507129 Söyrilä Leevi Angelniemen Ankkuri
H14 112416 500810 Teerikoski Pyry Lauttakylän Luja
H14 99196 519139 Tyni Sisu Vehkalahden Veikot
H14 101747 514305 Veikkola Eemil Espoon Suunta
H14 107580 505448 Virtanen Onni Angelniemen Ankkuri
H14 117750 255090 Wirman Vilho Rastivarsat
H14 117845 518254 Wirsching Lukas Pihkaniskat
H13 109326 513785 Antikainen Eero Rasti-Kurikka
H13 95628 517246 Backman Voitto Kangasala SK
H13 105790 508946 Ekqvist Leo Hiidenkiertäjät
H13 108333 519469 Forsman Aaron Lynx
H13 116323 510382 4255485 Haapamäki Aaro Kauhajoen Karhu
H13 110392 504866 Halkilahti Emil Angelniemen Ankkuri
H13 105064 251209 Hannula Riku Lahden Suunnistajat-37
H13 109047 231233 Hemminki Eemeli Rasti-Kurikka
H13 107307 242881 Hilo Kasper Espoon Suunta
H13 103536 518599 Immonen Topias Hämeenlinnan Suunnistajat
H13 117863 513511 Joronen Aatu Rasti-Kurikka
H13 109476 244924 Juvaste Samuel Espoon Suunta
H13 117858 510191 Järvensivu Arttu Helsingin Suunnistajat
H13 102169 524297 Kankaanpää Mikki Espoon Suunta
H13 104013 514744 Karvonen Elmo Kouvolan Suunnistajat
H13 108028 509061 Kivistö Joona Tampereen Pyrintö
H13 108471 506567 Lahdenperä Aaro Paimion Rasti
H13 111142 505408 Laine Oliver Turun Suunnistajat
H13 105642 241678 Lehtinen Viljami Angelniemen Ankkuri
H13 115475 246560 Lempainen Eero Turun Metsänkävijät
H13 105585 517794 Lilja Masi Tampereen Pyrintö
H13 110732 211492 Martomaa Eero Espoon Suunta
H13 102053 257590 Matilainen Tuomas Espoon Suunta
H13 115816 510009 Mourujärvi Jere Rajamäen Rykmentti
H13 117600 517578 Nummela Roni-Julius Ikaalisten Nouseva-Voima
H13 110971 513901 Nurmela Eevert Lahden Suunnistajat-37
H13 111358 505767 Orhanen Johannes Rasti-Kurikka
H13 98085 515864 Paju Eelis Tampereen Pyrintö
H13 103269 505549 Pohjalainen Olli Vehkalahden Veikot
H13 109749 511009 Reiman Niklas OK Trian
H13 108252 251025 Rintanen Kasper Espoon Suunta
H13 105036 518009 Ryyppö Topias Helsingin Suunnistajat
H13 109603 513669 Seppälä Kalle Jämsän Retki-Veikot
H13 104834 216546 Siivonen Eero Koovee
H13 111471 503985 Tomula Otso Rastikarhut
H13 118375 514134 Tuominen Pyry Helsingin Suunnistajat
H13 113555 258580 Valtonen Tuukka Helsingin Suunnistajat
H13 105432 518081 Varvikko Aaro Espoon Akilles
H13 105352 514385 Vigren Valtteri Koovee
H13 111112 519486 Vuorenmaa Joona Koovee
H13 117928 521110 Väliaho Aarni Kyrös-Rasti
H13 112018 517552 Väänänen Lauri Pihkaniskat
H12 105681 515273 Aalto Pauli MS Parma
H12 118107 263489 Ala-Äijälä Teevi Espoon Akilles
H12 120341 Arund Robert Estonia
H12 121020 Avaste Aksel Estonia
H12 108596 207063 4054003 Ekström Lassi MS Parma
H12 109088 511652 4177309 Fey Mark Espoon Suunta
H12 105486 522927 Heikkinen Paavo Tampereen Pyrintö
H12 119018 523145 Hänninen Aleksi Koovee
H12 105127 521583 Johansson Patrik Espoon Suunta
H12 113443 518186 Kekarainen Urho Espoon Suunta
H12 114563 521828 3458247 Keskinarkaus Nilla Lahden Suunnistajat-37
H12 109531 517273 4173837 Kiljunen Eikka Lahden Suunnistajat-37
H12 104081 522982 Kinni Aaro Espoon Suunta
H12 116324 512344 4255980 Kiukkonen Leevi Kauhajoen Karhu
H12 120004 517295 Krogius Alvar Helsingin Suunnistajat
H12 113746 246716 Kullberg Lauri OK Trian
H12 107892 512274 Kärkkäinen Linus Ikaalisten Nouseva-Voima
H12 116396 510120 Laapas Oliver Rajamäen Rykmentti
H12 106559 519248 Lepistö Onni Hauhon Sisu
H12 113079 520455 Lillandt Anton Espoon Suunta
H12 119400 523036 Lillelaid Lukas Estonia
H12 102697 241565 Liuha Eino Kangasala SK
H12 110608 222391 Loukkalahti Antti Rajamäen Rykmentti
H12 111022 245490 Lähteenmäki Iiro Turun Suunnistajat
H12 120535 521616 Makki Daniel Espoon Akilles
H12 107687 217311 Malinen Otto Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
H12 118759 205136 Mäkinen Eino Jämsän Retki-Veikot
H12 119293 520463 Niemelä Kaiku Rastihaukat
H12 113821 516115 Nieminen Eljas Kymin Suunnistajat
H12 116005 255080 Okkonen Aarre Koovee
H12 117084 512923 Opari Okko Kalevan Rasti
H12 110125 519141 Packalen Jonas Lynx
H12 107340 517590 Pihlaja Eeli Paimion Rasti
H12 105171 238406 Puro-Aho Aapo Vaasan Suunnistajat
H12 113619 507117 Pusa Väinö Pälkäneen Luja-Lukko
H12 115472 238631 Repo Saku Tampereen Pyrintö
H12 112945 512987 Saalasti Toivo Kalevan Rasti
H12 115479 249365 Saari Niilo Paimion Rasti
H12 118288 242099 Sainio Iiro MS Parma
H12 101158 509895 Samposalo Rasmus Tampereen Pyrintö
H12 112821 110432 Sarkkinen Samuel Hyvinkään Rasti
H12 110889 249601 Silvonen Perttu Lahden Suunnistajat-37
H12 120923 210897 Solonen Teemu Hyvinkään Rasti
H12 112987 516456 Stenholm Daniel Turun Suunnistajat
H12 102710 501525 Syrjälä Vilho Lounais-Hämeen Rasti
H12 104726 517563 Toivanen Aaron Hyvinkään Rasti
H12 101045 512287 Varjola Veeti Koovee
H12 107425 505589 Veikkola Viljami Espoon Suunta
H12 113615 244210 Vilhonen Olavi Paimion Rasti
H12 107609 523469 Yrjölä Aaro Lahden Suunnistajat-37
H10RR 109514 230364 Backman Antto Kangasala SK
H10RR 107330 514928 Damskägg Oiva Hyvinkään Rasti
H10RR 118328 516510 Hahtela Topi Espoon Suunta
H10RR 120941 226414 Kainu Unto Helsingin Suunnistajat
H10RR 120410 521539 Kangaskorte Onni Angelniemen Ankkuri
H10RR 116008 246597 Karlsson Morgan OK Trian
H10RR 109638 244977 Kinni Otto Espoon Suunta
H10RR 115003 251190 Kortetjärvi Eino Pälkäneen Luja-Lukko
H10RR 115935 190101 Kärkkäinen Aarni Ikaalisten Nouseva-Voima
H10RR 120139 245836 245836 Larikka Luca Koovee
H10RR 118857 263480 Mehtälä Erik Pihkaniskat
H10RR 118457 514288 Moisander Iivo Hyvinkään Rasti
H10RR 113413 508721 Nissinen Akseli Tampereen Pyrintö
H10RR 117534 254189 Ojajärvi Oiva Lapuan Virkiä
H10RR 116963 51394 Repo Hugo Tampereen Pyrintö
H10RR 120418 521550 Saarinen Urho Helsingin Suunnistajat
H10RR 118352 Salonen Oiva MS Parma
H10RR 118798 258457 Tommila Lassi Espoon Suunta
H10RR 117930 510829 Turunen Aapo Tampereen Pyrintö
H10RR 112968 517305 Veikkola Juhani Espoon Suunta
H10RR 118285 256095 Vilhunen Sisu Lynx
H10 108119 519808 Heikkinen Juho Tampereen Pyrintö
H10 110839 250342 Hirvonen Eerikki Lahden Suunnistajat-37
H10 118505 508864 Honkavaara Eero Hämeenlinnan Suunnistajat
H10 114871 523352 Jantunen Olli Espoon Suunta
H10 116137 511038 Kallio Noel Turun Suunnistajat
H10 118360 516459 Kauppinen Havu Rastihaukat
H10 121021 Kuningas Lennart Estonia
H10 118954 523088 Laine Oskari Loimaan Jankko
H10 115791 127894 Lehtonen Eino SK Uusi
H10 110965 248749 Lindstedt Luukas Tampereen Pyrintö
H10 110234 243584 Mariani Frank Koovee
H10 108606 246596 Määttä Mattis OK Trian
H10 110919 523309 Määttä Paulus MS Parma
H10 118652 518133 Nybacka Carl OK Kristina
H10 108367 249824 Paju Eemil Tampereen Pyrintö
H10 121028 Pekkola Oiva Tampereen Pyrintö
H10 117663 512340 Pentilä Vilho Kauhajoen Karhu
H10 118008 514726 514726 Repo Toivo SK Uusi
H10 118685 514819 Ryynänen Tuukka Tampereen Pyrintö
H10 120077 257588 Saarnio Eemil Rastihaukat
H10 107554 505010 Salomäki Oskari Hyvinkään Rasti
H10 110804 244554 Tiits Kaarle Tampereen Pyrintö
H10 118278 514533 Tuokko Eetu MS Parma
H10 110477 509163 Viljakka Ville Tampereen Pyrintö
H10 115770 512263 Wiklund Anton Rastihaukat
H10 113587 514468 Ylä-Tuuhonen Tarmo Tampereen Pyrintö
H9RR 118099 513900 Ahtikari Onni Hyvinkään Rasti
H9RR 117748 522698 Anttonen Aapeli Angelniemen Ankkuri
H9RR 113654 516055 Breilin Daniel Asikkalan Raikas
H9RR 120881 230577 Eeva Touko Angelniemen Ankkuri
H9RR 118239 256231 Fränti Iivo Lapuan Virkiä
H9RR 116368 240858 Fröjdö Wilhelm Turun Suunnistajat
H9RR 117856 136687 Haapamäki Eino Kauhajoen Karhu
H9RR 118327 523348 Hahtela Olli Espoon Suunta
H9RR 118976 254370 Haikonen Kevin Koovee
H9RR 119454 263333 Hakanen Eevert Rasti-Lukko
H9RR 121050 251187 251187 Hakanen Ronni Kimito SF
H9RR 118254 513134 Hakkarainen Okko Lahden Suunnistajat-37
H9RR 116425 257913 Hartvik Marius Paimion Rasti
H9RR 116130 221478 Heinonen Tuomas MS Parma
H9RR 116231 505036 Hukkanen Veikko Tampereen Pyrintö
H9RR 115880 207357 Hyvämäki Onni Rajamäen Rykmentti
H9RR 112425 235297 Hyvölä Sampo Hämeenlinnan Suunnistajat
H9RR 112410 514230 Hämäläinen Lauri Kangasala SK
H9RR 121045 83562 Kangaskorte Voitto Angelniemen Ankkuri
H9RR 117588 513156 Karjalainen Sauli Tampereen Pyrintö
H9RR 116107 518138 Kauniskangas Lauri Espoon Suunta
H9RR 118193 260987 Kenner Leevi Paimion Rasti
H9RR 120345 251540 Kettunen Aleksi Vehkalahden Veikot
H9RR 116052 523971 Kinnunen Sisu Kangasala SK
H9RR 120342 76272 Kivelä Antto Vehkalahden Veikot
H9RR 115956 147314 Koivusalo Peetu Rastikarhut
H9RR 112412 257011 Kontio Karri Kangasala SK
H9RR 116329 246539 Korhonen Anton OK Trian
H9RR 116095 218568 Korte Nuutti Turun Suunnistajat
H9RR 113919 517743 Koskinen Otso Espoon Suunta
H9RR 116202 246609 Koskinen Ruben OK Trian
H9RR 120055 Laaksonen Isak Paimion Rasti
H9RR 118194 255078 Lahdenperä Tuure Paimion Rasti
H9RR 118955 261674 261674 Laine Akseli Loimaan Jankko
H9RR 119959 518094 Laitinen Oiva Helsingin Suunnistajat
H9RR 110352 510905 Lampinen Paavo Tampereen Pyrintö
H9RR 119225 511632 Laukkanen Kerkko Karjaan Ura
H9RR 120453 237175 Lehtinen Leo Helsingin Suunnistajat
H9RR 121061 523418 Lehtonen Teo Ulvilan Ura
H9RR 119935 246594 Lindgren Lucas OK Trian
H9RR 117568 515070 Liukas Viljami Kangasala SK
H9RR 115658 514911 Lähteenmäki Pyry Turun Suunnistajat
H9RR 115883 512984 Maaranen Jimi Espoon Suunta
H9RR 119261 258222 Maunu Leevi Paimion Rasti
H9RR 117969 513840 Mäkelä Kauko Angelniemen Ankkuri
H9RR 120954 209135 Nietula Mio Helsingin Suunnistajat
H9RR 116097 512049 Niittymäki Frans Turun Suunnistajat
H9RR 120331 Opari Oskari Kalevan Rasti
H9RR 106590 523407 Pohjola Arttu Hauhon Sisu
H9RR 119141 138959 Riikonen Frans Angelniemen Ankkuri
H9RR 118489 519589 Saarela Oiva Espoon Suunta
H9RR 119936 124084 Saranen Hugo OK Trian
H9RR 119914 246635 Smeds Leo Närpes OK
H9RR 120015 93429 Soini Ohto Espoon Akilles
H9RR 120090 517611 Suomi Petrus Helsingin Suunnistajat
H9RR 117691 231273 Tapiola Konsta Angelniemen Ankkuri
H9RR 119375 153086 Vaaja Pekka Espoon Akilles
H9RR 114511 511499 Vilska Jooa Rajamäen Rykmentti
H9RR 120029 514912 Visuri Leevi Turun Suunnistajat
H9RR 116392 510125 Välimäki Topi Paimion Rasti
H9RR 117151 511949 Wirola Aukusti Kangasala SK
H9RR 116128 517853 Ylä-Tuuhonen Urho Tampereen Pyrintö
H9RR 118267 215247 Zuikov Andrei Kalevan Rasti
H9RR 116659 513848 Zuikov Kirill Kalevan Rasti
H9RR 118012 506419 von Matt Miska Rastihaukat
D21AL 25565 519122 Elo Sanni Angelniemen Ankkuri
D21AL 12776 514789 Hartvik Heli Paimion Rasti
D21AL 106577 246662 Heinonen Sini MS Parma
D21AL 91484 519591 Hietala Emmi Lapuan Virkiä
D21AL 27427 227133 Koskinen Inka Turun Suunnistajat
D21AL 91795 244841 Kääriä Venla Kymin Suunnistajat
D21AL 35174 257679 Ylimaa Henna Angelniemen Ankkuri
D21 10668 186661 Annala Vilma Kangasala SK
D21 28870 507148 Autio Päivi Hiisirasti
D21 11989 508233 Haanpää Anni Tampereen Pyrintö
D21 34316 516364 Haarlaa Tiina Helsingin Suunnistajat
D21 15530 519834 Hytönen Outi Kangasala SK
D21 11181 500935 Julkunen Sonja MS Parma
D21 25200 505416 4241972 Kriikkula Johanna Rasti-Jussit
D21 12522 238708 Liuha Riina Kangasala SK
D21 34245 501432 Lylynperä Kaisa Angelniemen Ankkuri
D21 18097 512069 Mononen Hanna Kalevan Rasti
D21 20058 258452 Pietilä-Annala Jaana Kangasala SK
D21 11197 217454 Saarijärvi Salla Rastikarhut
D21 25903 513735 Simonsén Suvi Rastikarhut
D35 121001 523654 Hukkanen Jenni Tampereen Pyrintö
D35 5241 523228 Kangasaho Essi Hiidenkiertäjät
D35 4490 261123 Kinni Maija Tampereen Pyrintö
D35 35323 517672 Laine Sanna Loimaan Jankko
D35 33115 242000 Lehtinen Jaana Paimion Rasti
D35 13319 518580 Paunonen Tuuli Koovee
D35 100412 255903 Sadwinski Hanna-Kaisa RastiPiikkiö
D35 31883 218834 Smeds Heidi Närpes OK
D40 7736 254153 Ali-Rekola Anne Lynx
D40 17578 42864 Andelmaa Heidi Angelniemen Ankkuri
D40 100184 511664 4298667 Fey Natalia Espoon Suunta
D40 119460 229357 Göransson Niina Hämeenlinnan Suunnistajat
D40 110268 261011 Kaarto Hanna Rasti 88
D40 27382 513218 Lonka Hanna Pargas IF
D40 15449 220825 Nissinen Katariina Tampereen Pyrintö
D40 115653 519478 Paganus-Anttonen Mari Angelniemen Ankkuri
D40 15813 259617 Röytiö Jaana Paimion Rasti
D40 97410 251086 Vaara Inga-Maria Karkki-Rasti
D45 6685 50650 Gustafsson Leena Hiisirasti
D45 104172 512165 Kirves Hetti SK Uusi
D45 111295 227208 Koskinen Riikka Rasti-Nokia
D45 18939 505698 Laapas Kaisa Rajamäen Rykmentti
D45 36305 235249 Lautamo Riikka Vaasan Suunnistajat
D45 98636 512787 Nybakken Line Espoon Suunta
D45 8342 514662 4051124 Pesu Mervi Hiiltomiehet
D45 33016 510117 Porkka Paula Hiidenkiertäjät
D45 22219 517805 Pätäri Päivi Musta Neliö
D45 28934 218572 Ryyppö Minna Helsingin Suunnistajat
D45 104649 515267 Seppänen Minna Rasti 88
D45 12508 509379 Sillanpää Hanna Lynx
D45 108321 523651 Suikkanen Tiina Karkki-Rasti
D45 118262 222421 Tenhunen Oxana Turun Metsänkävijät
D45 107245 517984 Torvela Tiina Kuopion Suunnistajat
D45 95989 514345 Varjola Johanna Koovee
D45 110291 511980 Wolff Charlotta OK Raseborg
D50 30301 514561 Blomqvist Marika Pargas IF
D50 33380 241519 Elovaara Heli Angelniemen Ankkuri
D50 3432 251866 Guseff Virpi Hirvensalon Heitto
D50 103698 250575 Hirvonen Riitta Vakka-Rasti
D50 22910 226570 Hovinen Mari SK Uusi
D50 18123 182843 Isoherranen Kirsi Lynx
D50 37162 151606 Koistinen Helena Vakka-Rasti
D50 14529 257508 Koistinen Marjo Espoon Suunta
D50 39533 258433 Lainio Saija Turun NMKY
D50 113290 516458 Lamppu Tiina MS Parma
D50 35447 507232 Saarijärvi Sari Rasti-Nokia
D50 5026 265351 Valkonen Sanna Turun Suunnistajat
D55 25809 509727 Havia-Kinnala Helena Angelniemen Ankkuri
D55 6737 514302 Kerkola Tiina Suomusjärven Sisu
D55 126 516034 Koskivaara Eija MS Parma
D55 3379 523905 Launis Teija Raisu Lumous
D55 24651 514456 Ljungqvist-Sarparant Nina Lynx
D55 20463 506904 Mäkelä Tiina Rauman Työväen Urheilijat
D55 7204 506162 Nurmi Anne Angelniemen Ankkuri
D55 13900 251185 Savolainen Paula Paimion Rasti
D55 21454 510843 Seppälä Anu Epilän Esa
D55 123 517082 Sipponen Eija Paimion Rasti
D55 120910 221954 Suominen Sanna Hirvensalon Heitto
D55 125 506294 3865052 Viilo Annika Tampereen Pyrintö
D60 4128 264595 Aalto Pirjo Rasti-Nokia
D60 3570 250458 Haajanen Ulrika OK Raseborg
D60 2346 517551 Henriksson Ann-Catherine Pargas IF
D60 9222 250553 Hyytiäinen Tarja RastiPiikkiö
D60 3521 201194 Jalanto Terttu Kangasala SK
D60 97034 58946 Järvinen Anne RastiPiikkiö
D60 99071 508354 Kallio Arja Riihimäen Suunnistajat
D60 31483 517912 Kerkola Maija Hämeenlinnan Tarmo
D60 18526 517307 Kokkila Marita Espoon Suunta
D60 1809 505552 3983053 Pelto-Huikko Anne Hiisirasti
D60 18374 510888 Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät
D60 7008 261036 Toivonen Merja Epilän Esa
D60 94335 180288 Wirberg Taina RastiPiikkiö
D65 17269 512833 Ahlqvist Kristiina Riihimäen Suunnistajat
D65 10167 252083 Antila Suvi Pälkäneen Luja-Lukko
D65 28394 518204 Kalliola Pirkko Maarian Mahti
D65 12146 508784 Karru Sirja Vakka-Rasti
D65 2192 235268 Koskialho Elisabeth Eurajoen Veikot
D65 15167 232280 Lavikainen Pirjo Kangasala SK
D65 8554 485499 Lukander Hilkka RastiPiikkiö
D65 305 507110 Lähteenmäki Pirjo Paimion Rasti
D65 375 515059 Moilanen Kirsti Maarian Mahti
D65 9553 264635 Nurminen Aila Hiisirasti
D65 4724 58255 Paunonen Silva Koovee
D65 28851 514394 Sipponen Airi Paimion Rasti
D65 21416 222015 Suna Eija MS Parma
D65 7119 254048 Suomela Margit Rasti-Lukko
D65 2442 504216 Turunen Päivi-Kaarina Suunta-Sepot
D70 1783 153205 Laitinen Hellevi Espoon Akilles
D70 24893 520072 Lakanen Sirpa Raja-Karjalan Suunnistajat
D70 22577 511938 Nurminen Eija Tampereen Pyrintö
D70 18800 258778 Riikonen Margit Perttelin Peikot
D70 765 516422 Saari Irmeli Hirvensalon Heitto
D70 25716 514186 Salmenoja Hely Hirvensalon Heitto
D70 32815 504534 Tienari Pauliina Rastihaukat
D70 18047 229229 Toikka Riitta RastiPiikkiö
D70 37952 249348 Törrö Maria-Leena Valkeakosken Haka
D75 32112 45426 Kallio Tuija Rauman Työväen Urheilijat
D75 11887 512682 Ketola Paula Loimaan Jankko
D75 5266 99756 Kirkkala Aino Suosmeren Salpa
D75 4734 512747 Kohijoki Liisa Punkalaitumen Kunto
D75 8951 217292 Koskinen Marja-Terttu Valkeakosken Haka
D75 15612 506365 Kuutti Kirsti Perttelin Peikot
D75 24242 258706 Mannervesi Helena Rasti-Lukko
D75 7130 251171 Nurmi Raija Rasti-Lukko
D75 17965 259454 Ojamaa Marja-Liisa Salon Viesti
D75 29539 265113 Rahkasuo Kaarina Rasti 88
D75 22761 231775 4047379 Ruusunen Marja-Liisa Epilän Esa
D75 18180 503377 Sulander Mirja-Liisa Epilän Esa
D75 22087 523365 Verha Maija Vakka-Rasti
D20 36627 516993 4112595 Kiljunen Emmi Lahden Suunnistajat-37
D20 946 257036 Nurmo Marjaana Punkalaitumen Kunto
D20 35798 518280 4052445 Pesu Vilma Tampereen Pyrintö
D18 109036 220501 Ahlfors Anni Rasti-Lukko
D18 94725 254508 Haapala Jaana Paimion Rasti
D18 118167 510296 Hyytiäinen Miina Kouvolan Suunnistajat
D18 108428 514513 Hyörtti Sini Rasti-Lukko
D18 95076 517610 Ketonen Jonna Rastivarsat
D18 97523 512353 Kulju Eevi Hämeenlinnan Suunnistajat
D18 94587 512014 Kyllästinen Inka Rasti-Lukko
D18 38033 255172 Laitinen Julia Vehkalahden Veikot
D18 103897 504891 Mänty Elisa Rajamäen Rykmentti
D18 90750 251201 Nikkinen Saana Hiidenkiertäjät
D18 90440 241983 Nurmo Pauliina Punkalaitumen Kunto
D18 118675 517228 Sipiläinen Aada Rastivarsat
D18 114875 512175 Vanhala Heidi SK Uusi
D16 105188 256485 Anttila Krista SK Uusi
D16 108525 506306 Davidsson Linnéa Tampereen Pyrintö
D16 101915 226629 4178778 Ekström Saana-Mari MS Parma
D16 99503 514620 Elovaara Emma Angelniemen Ankkuri
D16 94713 258604 Emaldynova Alisa Angelniemen Ankkuri
D16 105271 226643 Enroth Emma Tarpian Suunta
D16 105272 226410 Enroth Jenna Tarpian Suunta
D16 95938 508181 Hietala Sini Lapuan Virkiä
D16 118283 512906 Kajander Alli Tampereen Pyrintö
D16 102295 513777 Kajander Saana OK Trian
D16 102170 508122 Kankaanpää Martta Espoon Suunta
D16 102712 516525 Koskinen Iida Rasti-Nokia
D16 90572 238671 Kriktilä Pihla Vehkalahden Veikot
D16 38732 514314 Kurttila Meeri Lynx
D16 102140 502834 Kyläkoski Elli Turun Suunnistajat
D16 107252 521748 Lampinen Pihla Tampereen Pyrintö
D16 102665 521729 Lampinen Siina Tampereen Pyrintö
D16 102802 512184 Lehtinen Martta Angelniemen Ankkuri
D16 91966 519833 Lehtonen Venla MS Parma
D16 119235 518145 Lillelaid Liise Hiidenkiertäjät
D16 102543 517651 Liuha Vilma Kangasala SK
D16 95453 513223 Lohtander Eerika Rasti-Lukko
D16 103905 503274 Loukkalahti Aino Rajamäen Rykmentti
D16 96649 511262 Lukkari Matilda SK Uusi
D16 110699 241976 Mustonen Vilma Kangasala SK
D16 95662 517253 4128021 Naskali Johanna Kyrös-Rasti
D16 99097 251173 Niemelä Sania Kyrös-Rasti
D16 100918 517854 Nieminen Reetta Valkeakosken Haka
D16 39625 519835 Nivukoski Lotta Lapuan Virkiä
D16 95715 511529 Nordgren Cecilia OK Trian
D16 110972 513908 Nurmela Helmiina Lahden Suunnistajat-37
D16 106824 522967 Piispa Sohvi Rastivarsat
D16 112395 517646 Päärni Iina MS Parma
D16 105817 515302 4292199 Rantanen Annika Koovee
D16 95828 500712 Ryynänen Ella Pihkaniskat
D16 111242 238552 Saarinen Hetta Hyvinkään Rasti
D16 6018 517979 Salonen Heidi Jämsän Retki-Veikot
D16 113040 258569 Siivola Iida Helsingin Suunnistajat
D16 118673 517227 Sipiläinen Aino Rastivarsat
D16 91834 505616 Taini Elli Jämsän Retki-Veikot
D16 105957 516397 4117487 Tuomaala Ella Vaasan Suunnistajat
D16 101794 514263 Vallittu Tuuli Kangasala SK
D16 96872 256522 Viskari Saana Lynx
D15 110396 521526 Ahlfors Erika Tampereen Pyrintö
D15 110418 505691 Farkas Villö Espoon Suunta
D15 96284 257070 257070 Gaasenbeek Annlinn Lahden Suunnistajat-37
D15 100454 520467 Heikkinen Hilla Sotkamon Jymy
D15 102171 232047 Heikkinen Ronja Espoon Suunta
D15 90784 238947 Kankainen Essi Espoon Suunta
D15 100959 261485 4192480 Korpi Sanni Rasti-Jussit
D15 109510 513517 Koskela Katri Angelniemen Ankkuri
D15 39152 513671 Lautamo Hilla Vaasan Suunnistajat
D15 102801 246516 Lehtinen Miina Angelniemen Ankkuri
D15 111745 517851 Linnamäki Kerttu Angelniemen Ankkuri
D15 106410 518871 Mariani Sandra Koovee
D15 108172 226688 Markkanen Iita SK Uusi
D15 95602 511620 Niemenmaa Meeri Ikaalisten Nouseva-Voima
D15 111466 507418 Oksa Siiri Rastikarhut
D15 108908 41022 Palomäki Emilia Ulvilan Ura
D15 119406 110116 Sillasto Hilda Espoon Akilles
D15 113535 505987 Tasala Jessica Turun Suunnistajat
D15 102589 205573 Vepsäläinen Liina Helsingin Suunnistajat
D15 110669 506907 Ylilehto Emilia Tampereen Pyrintö
D14 117990 258206 Ailus Michelle RastiPiikkiö
D14 110932 520436 Anttila Emilia Jämsän Retki-Veikot
D14 110456 234798 Anttila Kiira SK Uusi
D14 109063 512613 Avelin Iida Rastivarsat
D14 111141 517661 Engblom Lydia OK Trian
D14 117870 511930 Eskola Inka Espoon Suunta
D14 104767 246595 Grönholm Clara OK Trian
D14 112910 523366 Halkilahti Siiri Angelniemen Ankkuri
D14 105854 522838 Harjamäki Manja Helsingin Suunnistajat
D14 110480 242103 Hellsberg Erika Kimito SF
D14 110229 518116 Honkala Emmi Tampereen Pyrintö
D14 108204 514199 Honkanen Siiri Rastivarsat
D14 102584 523063 Jormanainen Tuuli Kangasala SK
D14 112982 512891 Kaijalainen Katariina Espoon Akilles
D14 109455 513506 Ketola Matleena Kokkolan Suunnistajat
D14 106552 510256 4118295 Koskinen Aino Tampereen Pyrintö
D14 110762 246426 Kuoppala Saana Rasti-Kurikka
D14 113051 137695 Kuusela Lotta Espoon Akilles
D14 108475 227400 Lahtinen Venla Hiidenkiertäjät
D14 113656 227329 Lamppu Laura MS Parma
D14 113657 227331 Lamppu Lotta MS Parma
D14 105549 513754 Lehtinen Lotta Helsingin Suunnistajat
D14 113845 244829 Lehtonen Elisa Kouvolan Suunnistajat
D14 102366 511570 Lehtovirta Saana Tampereen Pyrintö
D14 102823 227972 Liuksiala Tilta-Maria Kyrös-Rasti
D14 101908 231380 Miettinen Tuuli Lynx
D14 95739 515405 Muukkonen Roosa SK Uusi
D14 111384 519184 Mäkelä Ella Turun Suunnistajat
D14 108206 514777 Määttänen Stella Rastikarhut
D14 91491 522435 Nivukoski Nanna Lapuan Virkiä
D14 110280 513728 Nurmiainen Elsa OK Raseborg
D14 118000 511618 Pekkanen Nuppu-Sofia Rastihaukat
D14 95699 516221 3911971 Salmia Kaisla Tarpian Suunta
D14 105501 226935 Sauso Aada Helsingin Suunnistajat
D14 113039 238658 Siivola Alina Helsingin Suunnistajat
D14 102489 514173 Sikkilä Iines Lapuan Virkiä
D14 104980 513923 Sillanpää Alisa Lynx
D14 106938 263316 Suojoki Milla Pälkäneen Luja-Lukko
D14 116089 249947 Tohka Jenna Pälkäneen Luja-Lukko
D14 117210 514114 Tuomala Matilda Angelniemen Ankkuri
D14 117981 512905 Turunen Helmi Tampereen Pyrintö
D13 115090 519477 Anttonen Helmiina Angelniemen Ankkuri
D13 101932 509686 4130126 Damskägg Hilda Hyvinkään Rasti
D13 102655 241572 241572 Gaasenbeek Celine Lahden Suunnistajat-37
D13 108000 516377 Hallman Anni Pihkaniskat
D13 110976 257812 Heikkilä Nella Rastikarhut
D13 118039 510209 Hälikkä Milja Helsingin Suunnistajat
D13 118563 258724 Jaakkola Kerttu Lahden Suunnistajat-37
D13 110723 513915 Jantunen Anni Espoon Suunta
D13 106007 229007 Kalari Kaisla Tampereen Pyrintö
D13 110076 521553 Kapanen Anna MS Parma
D13 110077 262682 Kapanen Emma MS Parma
D13 102168 521572 Karelo Linnea Espoon Suunta
D13 103998 227112 3905981 Kiiski Ilona Kymin Suunnistajat
D13 113745 246700 4297321 Koskinen Frida OK Trian
D13 102633 81451 Kukkonen Emilia Vehkalahden Veikot
D13 103901 512354 Kulju Silva Hämeenlinnan Suunnistajat
D13 107762 245131 Laininen Noora Espoon Suunta
D13 102404 514274 Laitinen Sofia Vehkalahden Veikot
D13 114507 248840 Mononen Linda Kalevan Rasti
D13 105439 161850 Nurmilaukas Tuuli Espoon Akilles
D13 107680 242957 Näykki Minttu Lapuan Virkiä
D13 111465 504827 Oksa Jenni Rastikarhut
D13 111476 237023 Peltotalo Alma Hämeenlinnan Suunnistajat
D13 110902 517993 Pihlaja Elli Rasti-Kurikka
D13 117123 517673 Puumalainen Hanna Kymin Suunnistajat
D13 118137 255350 Pyöli Milla Paimion Rasti
D13 105696 231295 Sippola Sanni Lapuan Virkiä
D13 115058 254970 Soe Elise Vallan Suunta
D13 106937 262781 Suojoki Hanna Pälkäneen Luja-Lukko
D13 110393 507143 Söyrilä Iida Angelniemen Ankkuri
D13 102397 514140 4043600 Takanen Tiitu Vehkalahden Veikot
D13 108696 236553 Talonen Elsa Ikaalisten Nouseva-Voima
D13 105221 217490 Tamminen Anna Kyrös-Rasti
D13 113536 506275 Tasala Emily Turun Suunnistajat
D13 111421 238360 Tetri Ella Turun Suunnistajat
D13 105056 523623 Turpeinen Selma Tampereen Pyrintö
D13 102492 264487 Vepsäläinen Elsa Kymin Suunnistajat
D13 115549 85353 Vuorela Sofia Ulvilan Ura
D13 102634 514132 3948833 Weckman Venla Vehkalahden Veikot
D12 110273 254136 Haakana Taimi Pihkaniskat
D12 118789 516254 Haavisto Kerttu Turun Suunnistajat
D12 109264 517913 Holmroos Siiri Turun Suunnistajat
D12 116035 249194 Karjalainen Sonja Tampereen Pyrintö
D12 113166 514737 Kirves Kaisa SK Uusi
D12 112321 506084 Kokko Ciia Kymin Suunnistajat
D12 111714 515294 Korte Martta Turun Suunnistajat
D12 116178 517166 Krüger Lilja Espoon Akilles
D12 113133 254841 Kuikko Saini Kangasala SK
D12 104681 263212 Kölhi Aada Hämeenlinnan Suunnistajat
D12 117821 512343 Latva-Hirvelä Siiri Rasti-Kurikka
D12 104450 232724 Lauronen Anni Tampereen Pyrintö
D12 109675 509938 Lehtonen Aurora Ulvilan Ura
D12 104888 514326 Lehtonen Uma Lahden Suunnistajat-37
D12 119270 518056 Letto Saana Hyvinkään Rasti
D12 107588 514917 Lindeqvist Minttu Paimion Rasti
D12 105108 514651 Malm Saara Tampereen Pyrintö
D12 119317 Mustonen Amanda Hyvinkään Rasti
D12 102146 516231 Myllylä Lumi Tampereen Pyrintö
D12 116046 250452 Myllymäki Elsa Ikaalisten Nouseva-Voima
D12 102593 265396 Määttä Sissi OK Trian
D12 108459 242781 Nikkinen Lotta Hiidenkiertäjät
D12 116045 231424 Nurminen Lotta Helsingin Suunnistajat
D12 104901 522679 4123162 Pyhtilä Vilma Kyrös-Rasti
D12 118893 518231 Pärssinen Ilona Tampereen Pyrintö
D12 118458 518235 Rämä Hilla Lahden Suunnistajat-37
D12 101163 523095 Saarinen Taimi Tampereen Pyrintö
D12 115400 242621 Sauso Edith Helsingin Suunnistajat
D12 111368 516046 Seppälä Sofia Kymin Suunnistajat
D12 110557 90773 Taiveaho Fanny SK Uusi
D12 109512 511619 Tapiola Aada Angelniemen Ankkuri
D12 104082 515350 Tiits Maria Tampereen Pyrintö
D12 112288 234946 Tomula Inka Rastikarhut
D12 118825 517810 Tuomala Rebekka Angelniemen Ankkuri
D12 108728 236965 Tyni Veera Vehkalahden Veikot
D12 104637 521225 Vallittu Sini Kangasala SK
D12 108323 510539 Varesvuo Siiri Rastikarhut
D12 117176 512868 von Matt Olga Rastihaukat
D10RR 110122 249982 Ahti Salla Tampereen Pyrintö
D10RR 119216 521232 Ahtikari Aino Hyvinkään Rasti
D10RR 118106 512827 Ala-Äijälä Menni Espoon Akilles
D10RR 118368 Hedberg Josefin Lynx
D10RR 119466 518136 Helanen Katariina Helsingin Suunnistajat
D10RR 113441 248620 Hyvämäki Vilja Rajamäen Rykmentti
D10RR 120515 Idström Aino Hyvinkään Rasti
D10RR 104488 514291 Juntunen Vilma Tampereen Pyrintö
D10RR 117438 239310 Kenner Saga Paimion Rasti
D10RR 108187 520083 Kujansuu Siiri Rastikarhut
D10RR 112841 514182 Lahdenperä Henriikka Paimion Rasti
D10RR 118710 175718 Laine Vilja Tampereen Pyrintö
D10RR 112581 513212 Lakanen Lilja Suunta Jyväskylä
D10RR 109997 241700 Lauronen Elina Tampereen Pyrintö
D10RR 117436 251072 Lehtinen Sofia Paimion Rasti
D10RR 112429 517556 Liuha Aino Kangasala SK
D10RR 119110 255074 Lonka Veera Turun Suunnistajat
D10RR 117633 254134 Malmi Ellen Helsingin Suunnistajat
D10RR 113592 511607 Mäkinen Leila Angelniemen Ankkuri
D10RR 118448 255904 Nurminen Elsi Helsingin Suunnistajat
D10RR 117820 254130 Saari Jasmin Rasti-Kurikka
D10RR 108441 523596 Seppänen Isla Rasti-Lukko
D10RR 117159 250590 Siivola Ilona Helsingin Suunnistajat
D10RR 113583 261714 Tervo Kiira Pihkaniskat
D10RR 119919 219432 Tuomala Monika Angelniemen Ankkuri
D10RR 118667 264569 Turunen Saimi Tampereen Pyrintö
D10RR 115895 256526 Valkonen Selma Turun Suunnistajat
D10RR 111706 521135 Wirman Ilona Rastivarsat
D10 118371 513897 Forsström Victoria Lynx
D10 113326 255160 Hemminki Ronja Rasti-Kurikka
D10 117715 261008 Ihrcke Emma Lynx
D10 117050 510202 Jaatinen Sini Espoon Suunta
D10 107490 523679 Kankaanpää Miina Espoon Suunta
D10 116034 250679 Karjalainen Milla Tampereen Pyrintö
D10 116526 510124 Kriikkula Siiri Rasti-Kurikka
D10 117756 124136 Lehtimäki Oona Rasti-Jussit
D10 115780 246363 Lehtonen Julia Kouvolan Suunnistajat
D10 110731 248421 Martomaa Lilja Espoon Suunta
D10 116264 244813 Mononen Amanda Kalevan Rasti
D10 112803 516232 Myllylä Pilvi Tampereen Pyrintö
D10 110119 501559 Ojapalo Olivia Lynx
D10 114658 509528 Oksa Hilla Paimion Rasti
D10 118300 513803 Ollila Veera Pihkaniskat
D10 110688 138128 Paukkunen Siiri MS Parma
D10 116583 517654 Rantamo Maija Kymin Suunnistajat
D10 111308 254777 Saarinen Siiri Rasti-Nokia
D10 116213 216574 Siikanen Hertta Lahden Suunnistajat-37
D10 109641 246435 Siivonen Aino Koovee
D10 116779 246631 Smeds Maya Närpes OK
D10 113485 242795 Tyni Ellen Vehkalahden Veikot
D10 117703 512262 Uuskoski Kiira Pihkaniskat
D9RR 120043 505653 Arnamo Sofia RastiPiikkiö
D9RR 120044 239238 Arnamo Viola RastiPiikkiö
D9RR 120437 521531 Eeva Hilla Angelniemen Ankkuri
D9RR 118370 513896 Forsström Antonia Lynx
D9RR 115631 263856 Haarlaa Sini Helsingin Suunnistajat
D9RR 118259 523435 Hagström Isabella Turun Suunnistajat
D9RR 118977 254860 Haikonen Lara Koovee
D9RR 116424 257912 Hartvik Mya Paimion Rasti
D9RR 117980 523349 Holappa Janni Espoon Suunta
D9RR 112426 509241 Hyvölä Anna Hämeenlinnan Suunnistajat
D9RR 121000 Juntunen Pihla Tampereen Pyrintö
D9RR 118491 510849 Karhu Helmi Espoon Suunta
D9RR 117439 244100 Kenner Linnea Paimion Rasti
D9RR 111644 522953 Kiiski Emilia Kymin Suunnistajat
D9RR 117664 515316 Kiukkonen Fanni Kauhajoen Karhu
D9RR 120594 Koivuniemi Alma MS Parma
D9RR 118936 48011 Kuusisto Inka-Maria MS Parma
D9RR 119204 48012 Kuusisto Minttu MS Parma
D9RR 116109 519707 Kääriäinen Viivi Espoon Suunta
D9RR 117984 514916 Laakso Elssa RastiPiikkiö
D9RR 119905 258899 Lehtinen Siiri Paimion Rasti
D9RR 117862 512934 Lehtonen Linnea Espoon Suunta
D9RR 119281 512836 Lehtonen Lydia Espoon Suunta
D9RR 117882 514331 Leskinen Elsa Lynx
D9RR 117509 519169 Lindeqvist Fanni Paimion Rasti
D9RR 112986 519790 Lindeqvist Roosa Paimion Rasti
D9RR 121004 Merenlehto Maija-Inkeri MS Parma
D9RR 118790 514293 Moisander Heidi Hyvinkään Rasti
D9RR 116263 413413 Muukkonen Saana SK Uusi
D9RR 117105 513919 Mäkinen Elsa Angelniemen Ankkuri
D9RR 118956 159281 Nepponen Aino Loimaan Jankko
D9RR 118653 507927 Nybacka Sophia OK Kristina
D9RR 117589 510186 Ojapalo Odessia Lynx
D9RR 117437 508071 Pihlaja Hilla Paimion Rasti
D9RR 110028 503080 Pihlaja Silva Paimion Rasti
D9RR 112856 257157 Pohjonen Saara Ikaalisten Nouseva-Voima
D9RR 114465 244982 Pyhtilä Miina Kyrös-Rasti
D9RR 119355 521644 Rahikainen Jennifer Angelniemen Ankkuri
D9RR 120196 157688 Räsänen Kerttu Rastivarsat
D9RR 114882 257312 Saarinen Emmi Rasti-Nokia
D9RR 118572 257101 Silvonen Hertta Lahden Suunnistajat-37
D9RR 118435 512963 Taiveaho Inka SK Uusi
D9RR 111115 518294 Takaluoma Lotta Kangasala SK
D9RR 111114 513488 Takaluoma Tuuli Kangasala SK
D9RR 113783 242999 Takanen Titi Vehkalahden Veikot
D9RR 116124 248535 Talasniemi Saimi Espoon Suunta
D9RR 115966 256497 Tarri Elli Kyrös-Rasti
D9RR 120234 Tiensuu Emilia Rastivarsat
D9RR 118797 258589 Tommila Linda Espoon Suunta
D9RR 118571 256215 Töyrylä Roosa Kymin Suunnistajat
D9RR 119303 514193 Uuskoski Sonja Pihkaniskat
D9RR 115463 261110 Vehmasto Anni Pihkaniskat
D9RR 120051 523403 Virtanen Peppi Turun Suunnistajat
D9RR 120865 257363 Visuri Liinu Turun Suunnistajat
D9RR 116391 518155 Välimäki Tilda Paimion Rasti
D9RR 117686 520430 Wiik Iida Pihkaniskat
H11 115606 508957 Ahlfors Matias Tampereen Pyrintö
H11 110704 243613 Ala-Jaskara Aaro Kyrös-Rasti
H11 114893 512927 Avelin Väinö Rastivarsat
H11 113041 264631 Farkas Niklas Espoon Suunta
H11 114921 238438 Fröjdö Robert Turun Suunnistajat
H11 110831 235374 235374 Gaasenbeek Cedric Lahden Suunnistajat-37
H11 118301 518144 Heinonen Onni MS Parma
H11 110230 518120 Honkala Niilo Tampereen Pyrintö
H11 116142 245701 Kemppainen Samu Lahden Suunnistajat-37
H11 110859 81309 4297222 Kiiskinen Elmo Lahden Suunnistajat-37
H11 107585 514297 Kinnari Elmeri Tampereen Pyrintö
H11 108267 520451 Kinnunen Veli Kangasala SK
H11 108026 504979 Kivistö Aleksi Tampereen Pyrintö
H11 115978 511704 Koikkalainen Onni Espoon Suunta
H11 113802 246701 4297867 Koskinen Linus OK Trian
H11 113496 242567 Kotta Miikka Kankaanpään Suunnistajat
H11 118434 251293 Laininen Juuso Espoon Suunta
H11 115476 517193 Lempainen Johannes Turun Metsänkävijät
H11 110087 514309 Leskinen Eino Lynx
H11 107765 254528 Matilainen Sakari Espoon Suunta
H11 118390 514313 Myllymäki Eino Ikaalisten Nouseva-Voima
H11 115064 150785 Nieminen Valtteri Valkeakosken Haka
H11 117599 517553 Nummela Samu-Nikolai Ikaalisten Nouseva-Voima
H11 114756 505952 Orhanen Kaarlo Rasti-Kurikka
H11 114437 244421 Pietilä Valtteri Tampereen Pyrintö
H11 106589 514223 Pohjola Ilmari Hauhon Sisu
H11 110800 242970 Pohjonen Samra Ikaalisten Nouseva-Voima
H11 110600 513929 Sillanpää Touko Lynx
H11 118269 513830 Vajavaara Tuomas Helsingin Suunnistajat
H11 118284 256071 Vilhunen Otso Lynx
H11 116390 510097 Välimäki Tomi Paimion Rasti
H11 115638 244224 Väänänen Mikko Pihkaniskat
H9-12TRTR 113340 249445 Barck Viljami RastiPiikkiö
H9-12TRTR 116187 512103 Ekqvist Otto Hiidenkiertäjät
H9-12TRTR 105743 191654 Hietala Samu Lapuan Virkiä
H9-12TRTR 118116 249479 Hohkuri Ville Ulvilan Ura
H9-12TRTR 107430 506477 Jaloluoma Kaarlo Espoon Akilles
H9-12TRTR 116175 511761 Kangassalo Sisu Kyrös-Rasti
H9-12TRTR 116699 262822 Leppänen Eino MS Parma
H9-12TRTR 118243 262811 Leppänen Toivo MS Parma
H9-12TRTR 113612 249388 Oiva Niilo RastiPiikkiö
H9-12TRTR 111604 510867 Pohjalainen Veikka Vehkalahden Veikot
H9-12TRTR 121048 242069 Soini Aapo Espoon Akilles
H9-12TRTR 110547 237363 Väänänen Jesse SK Uusi
D11 115720 507142 Andelmaa Oona Angelniemen Ankkuri
D11 110444 242619 Anttila Mira SK Uusi
D11 108987 514377 4253423 Breilin Linda Asikkalan Raikas
D11 112267 505545 Göransson Alisa Hämeenlinnan Suunnistajat
D11 113328 246505 Haarlaa Lilja Helsingin Suunnistajat
D11 118253 513133 Hakkarainen Ella Lahden Suunnistajat-37
D11 110952 506106 Hilasvuori Venla Espoon Suunta
D11 115000 511314 Hiltunen Helka Hämeenlinnan Tarmo
D11 119219 514337 Huttunen Karoliina Kymin Suunnistajat
D11 106008 229004 Kalari Inkamari Tampereen Pyrintö
D11 101942 509687 4193231 Kantelinen Mona Hyvinkään Rasti
D11 115977 522998 Kauniskangas Sara Espoon Suunta
D11 108186 257132 Koivusalo Elli Rastikarhut
D11 117890 257003 Koskinen Kaisla SK Uusi
D11 117554 512345 Kuoppala Pinja Rasti-Kurikka
D11 104682 259181 Kölhi Eevi Hämeenlinnan Suunnistajat
D11 116205 250793 Laine Aurora RastiPiikkiö
D11 116904 511489 Laukkanen Pihla Karjaan Ura
D11 106560 511955 Lepistö Aino Hauhon Sisu
D11 118418 263470 Mehtälä Ellen Pihkaniskat
D11 108913 244925 Mäkinen Venla Angelniemen Ankkuri
D11 113516 514803 Niemenmaa Reetta Ikaalisten Nouseva-Voima
D11 119957 523401 Pentikäinen Venla Turun Suunnistajat
D11 117606 249815 Reiman Sonja OK Trian
D11 118856 257300 Ryynänen Venla Tampereen Pyrintö
D11 118423 510366 Sainio Emma Helsingin Suunnistajat
D11 107828 256162 Siikanen Siiri Lahden Suunnistajat-37
D11 104835 227256 Siivonen Anni Koovee
D11 113681 521116 Tarri Emma Kyrös-Rasti
D11 110964 523444 Tranberg Saana Paimion Rasti
D11 105055 513178 Turpeinen Saana Tampereen Pyrintö
D11 113020 506895 Varvikko Iina Espoon Akilles
D11 112830 506266 Vehmasto Milla Pihkaniskat
D11 113562 242908 Vepsäläinen Soila Helsingin Suunnistajat
D11 106815 514123 3949450 Weckman Selma Vehkalahden Veikot
D11 117089 511936 Wirola Eeva Kangasala SK
D9-12TRTR 120436 521598 Eeva Vilja Angelniemen Ankkuri
D9-12TRTR 118258 258902 Hagström Wilma Turun Suunnistajat
D9-12TRTR 117154 250842 Hakanen Elsa Rasti-Lukko
D9-12TRTR 102485 125968 Hoikkala Venla Kimito SF
D9-12TRTR 115674 237318 Ketola Mette Kokkolan Suunnistajat
D9-12TRTR 108339 236392 Korhonen Selma OK Trian
D9-12TRTR 119253 516899 Linko Adele OK Trian
D9-12TRTR 113274 254859 Mäki Alina Kyrös-Rasti
D9-12TRTR 118781 256534 Mäkilä Veera Paimion Rasti
D9-12TRTR 118888 257134 Mäkitammi Kerttu Kangasala SK
D9-12TRTR 116558 240264 Pusa Olga Pälkäneen Luja-Lukko
D9-12TRTR 116422 514265 Vierula Aino-Sofia Kyrös-Rasti

csv-tiedostoon